Dotaz ....

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Dotaz ....

Příspěvekod Jendis » stř 21. led, 2004 21:17

Ahoj,všechny zdravím.Mám jen takovou otázečku.Při pročítání spousty fór (i na jiných serverech)jsem viděl dost negativních ohlasů na pány Schovance a Cibulku.Já jsem se zůčastnil jejich semináře a přišli mi dost v pohodě a to co vyučují,má hlavu a patu a celkem funguje.I co se týče chování,byli v klidu a vstřícní.Vše v pohodě vysvětlovali.....Soudím tedy ze své zkušenosti.Takže ta otázečka zní-Proč ty negativní ohlasy?Má někdo zkušenosti opačné?
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod bison » pon 02. úno, 2004 16:36

to by me taky docela zajimalo. fakt se nikdo nechcete podelit?
bison
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. kvě, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » stř 04. úno, 2004 11:26

bison píše:to by me taky docela zajimalo. fakt se nikdo nechcete podelit?



zprvu jsem si myslel, že je to problém české nátury ale oddechl jsem si, je to problém všeobecný. fakt 8O
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

stejný názor

Příspěvekod Anonymní » stř 04. úno, 2004 11:34

nejdříve jsem si myslel, že to je problém české nátury ale později jsem si oddechl, je to problém v celém světě.
pomlouvá se vše a každý i když se o tom, nebo dotyčném cokoli vědělo.

držím vám palce
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Sitra Achra

Příspěvekod Anonymní » stř 31. bře, 2004 13:24

Já si myslim, že je to hlavně o závisti. Tyhle dva něco umí, jsou snad jedinou školou z ČR která není pobočkou někoho v cizině, ale naopak má sama svoje pobočky v zahraničí. Cibulku a Schovance berou i velmi respektovaní instruktoři ve světě. Když si přečteš jejich stránky www.gunting.cz/sitra a projdeš akce co byly, tak je vidět, že se bratříčkujou se světovou elitou. To ostatní sere. ávidí stejně jako když se ti s hřebíkem plíží kolem nového auta :-) 8)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » stř 31. bře, 2004 13:41

Já to vidím stejně 8)
Jenže jsem všude četl nějaké náznaky a tak jsem se ptal,aby se někdo vyjádřil konkrétně.A ejhle,nikdo nic.Takže to mne jen utvrdilo,že šlo jen o pomluvy....chodí sem dost lidí zajímajících se o BU,někteří jsou respektovaní mistři a tak věřím,že by se někdo ozval,pokud by BYL důvod.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: Sitra Achra

Příspěvekod Anonymní » stř 31. bře, 2004 14:39

Hak píše:Já si myslim, že je to hlavně o závisti. Tyhle dva něco umí, jsou snad jedinou školou z ČR která není pobočkou někoho v cizině, ale naopak má sama svoje pobočky v zahraničí.



Ahoj, mezi jiným (o tom by se totiž dalo dost polemizovat) - jsi si opravdu jistý tím co napsal ?
Projdi si stránky českých škol bojových umění, odpověď najdeš sám, nemusím nic psát. Osobně proti ani jednomu ani druhýmu nic nemám - sám bych tam ale necvičil, nějak často mění to co dělají, apod. To není nic pro mě, já mám rád ověřenou metodiku a instruktory se zkušenostma většíma - možná jsem zbytečně náročný - než Cibulka. Ale jinak je fajn, že tu máme víc na výběr.
Ciao
Citadel
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 31. bře, 2004 15:54

Pokud vím, tak od začátku dělaji to samé. Jestli k tomu jako doplněk přibrali ASP tak to je v pohodě. jejich hlavní nosný program je stále stejný. Mám stažený jejich stránky původní www.nuz.cz/sitraachra a změnilo se tam leda tak obrázky, přibyly texty, akce, ale zaměření je stále stejné jako teď na www.gunting.cz/sitra
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 01. dub, 2004 12:39

Chodim na kickbox a byl sem si párkrát zacvičit v Sitra Achra. To párkrát se roztáhlo na 5 let. Občas se tam objevim a před pěti rokama cvičili to samý jako teď.
Na začátku se napsaný, že na ně pořád někdo nasazuje. Podle mně je to kvůli tomu, že nemaj konkurenci ve svým oboru a to ostatní pěkně sere. Chtěli by bejt jako oni, ale nemaji na to :-)))))))))
Sitra Achra je fakt v pohodě. Klub lidí co něco uměj, baví je to a když by na to přišlo, umeli by bejt pěkně vostrý :-)))))))))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 01. dub, 2004 14:48

Páka píše: ... když by na to přišlo, umeli by bejt pěkně vostrý :-)))))))))


Cus bus,
no tak to jo :-) , to jsem jednou zazil kdyz meli konflikt s Martinem Hradeckym, jak potom zatahli ocasy a byl klid :-)
cus bus
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Jendis » čtv 01. dub, 2004 18:10

A vida,už to pomalu leze..... :wink: 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » pát 02. dub, 2004 6:47

Pěknej a věcnej příspěvek od Cus Bus je asi typickou ukázkou. nehodlám tady probírat "jedna pani povídala". Směšný je, když se chlapy chovaj jako klevetnice a baby :-(
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » pát 02. dub, 2004 8:04

Ptal jsem se proto,že mi ti lidé přišli fakt v pohodě,ale názorů,kdy se o nich lidi vyjadřovali až takřka opovržlivě,jsem slyšel taky dost. :( Ale nikdo se nikdy nevyjádřil konkrétně proč... :( Jak to tak vypadá,tak v tom bude opravdu asi jen závist a nesnášenlivost :(
Jenže podobných případů je víc,že?!
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pát 02. dub, 2004 8:04

Pardon,skáče mi to dvakrát...nevím proč :x :x
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » ned 04. dub, 2004 14:21

Jendisi: Tvůj příspěvek se mě líbí. Projel sem víc diskuzí a kde sem narazil na tvoje příspěvky bylo vidět že máš přehled. :)

Já si úplně náhodou jenou zabouchal s jedním shora jmenovaným (s tím menším) a můžu jenom zopakovat, že i když se věnuje něčemu jinému byl to velmi zdatný partner. Měl jsem co dělat :twisted: :) V šatně se choval skromně a když jsem se byl podívat u něj na hodině, tak to nebylo špatný. Nefrajeřil, a z pohledu člověka co dělal na dveřích už hodně podniků musím říct, že učil dobrý věci. To jejich www.nuz.cz/sitraachra mám ve svých oblíbených :) a na www.nuz.cz dřív bylo i spousta dobrých článků. Teď to na tom serveru bohužel nějak utuhlo :-(
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » ned 04. dub, 2004 14:57

Jojo,Cibulka je "rychlík" :lol: :lol: ......Taky to mám v oblíbených 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » stř 07. dub, 2004 16:41

Koukám, že tady lecos víte. Co je pravdy na tom, že Sitra Achra System je jenom krycí legenda pro evropskou pobočku S2 institute www.s2institute.com ? To jsou ti, co cvičí některé "civilní" pracovníky co dělají v Iráku a Afganistánu
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 08. dub, 2004 9:02

Já jenom vim, že cvičej lidi z Ruských spec. jednotek. I na jejich stránkách www.gunting.cz/sitra je fotka nějakýho plukovníka a mají v Rusku pobočku.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 08. dub, 2004 9:49

Cele to vase "diskutovani" o Cibulkovi a spol. me pripada jako dost neumela snaha nejak dostat do povedomi lidi jejich jmena - protoze je nikdo jinak nezna, nezajimaji se o ne a u nikoho nic neznamenaji. Mozna by stalo zato aby spravce systemu zkopiroval na porovnani IPadresy tzv. "prispevatelu".
koskos
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

no a je to prozrazene

Příspěvekod Anonymní » čtv 08. dub, 2004 10:33

Lk = Hak = Páka = Lupo = Espada = Citadel = Pišta - za pokus to stalo :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Další

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron