BOX-začátky

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod Panda » stř 21. lis, 2007 11:59

Aach jo bál jsem se že dříve nebo později někdo objeví že su filmová hvězda, o které se vám nezdá :lol: 8)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Re: Pro ef

Příspěvekod ef » pát 23. lis, 2007 0:06

lukaskon píše:V BBC když se upíšeš na 2 roky máš měsíční permici za 690,- a tím pádem neomezený vstup. Nonstop a přístup na všechny lekce (box, aerobic, spinning atd...)
Co se týče tebou zmíněného klubu není to to pravé ...


Muzu se jen zeptat, proc to neni to prave? Nebo spis jak a podle ceho poznat, ze je to to prave? BBC nemam zrovna moc pri ruce :)
ef
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. lis, 2007 0:00

To pravé ...

Příspěvekod lukaskon » pát 23. lis, 2007 7:22

Jestli se tomu chceš věnovat kvalitně. Třeba i mít časem zápas a podobně tak to prostě není nejlepší klub :-) Nechci tu ale nikoho pomlouvat ...
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pro ef

Příspěvekod Gino » pát 23. lis, 2007 8:04

ef píše:BBC nemam zrovna moc pri ruce :)
Já do BBC za Lukášem dojíždím z města 25km od Prahy, taky to nemám zrovna při ruce... ale když se chce, tak to jde... když se nechce, hledaj se výmluvy...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Shrek » pát 23. lis, 2007 18:13

To ja to mam pul hodku takze dobry :D
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod xR4d3kx » úte 01. led, 2008 14:27

Ahoj,
procital sem si forum i tuto diskuzi a celkem me to nalakalo a asi se do BBCcka vypravim. Akorat budu moct asi chodit jen dopoledne, takze si asi moc treningu s Lukasem neuziju. Jake sou treningy s Rostou Osickou (chtel bych si spis udelat predstavu, abych vedel, co cekat :) ?
xR4d3kx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Osička

Příspěvekod lukaskon » úte 01. led, 2008 22:39

Já tam nebyl, takže ať raději napíše někdo jiný, ale je to hlavně na kondičku a většinou má každý trénink podobný složení jako předchozí.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Osička

Příspěvekod xR4d3kx » stř 02. led, 2008 12:53

lukaskon píše:Já tam nebyl, takže ať raději napíše někdo jiný, ale je to hlavně na kondičku a většinou má každý trénink podobný složení jako předchozí.


Ja sem prave koukal na slozeni treningu a nenasel sem nic o sparingu apod... Blby je ze asi budu chodit jen dopoledne- takze sparovat jednou tydne... :(
xR4d3kx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Sparing

Příspěvekod lukaskon » stř 02. led, 2008 13:56

Osobně jsem proti zařazování brzkých sparingů. Ale paradoxně jsem to v BBC musel pojmout úplně jinak :-) Chodí tam většinou lidi kvůli kondičnímu a kontaktnímu boxu. Jen pár jich to dělá závodně a proto je sparing tak na 60procentech tréninků a již po pár trénincích ho zařazuju i pro nováčky, protože je nesmírně těžké pro mě trénink dělit na začínající a pokročilé. Ale sparing hlídám, agresivní jedince uklidňuju a věřím, že se mi to zatím daří! Pokud budeš chodit jen dopoledne na moje tréninky bude to chtít doplnit i o jiné tréninky, tedy třeba u Osičky ...
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Sparing

Příspěvekod xR4d3kx » stř 02. led, 2008 17:29

lukaskon píše:Osobně jsem proti zařazování brzkých sparingů. Ale paradoxně jsem to v BBC musel pojmout úplně jinak :-) Chodí tam většinou lidi kvůli kondičnímu a kontaktnímu boxu. Jen pár jich to dělá závodně a proto je sparing tak na 60procentech tréninků a již po pár trénincích ho zařazuju i pro nováčky, protože je nesmírně těžké pro mě trénink dělit na začínající a pokročilé. Ale sparing hlídám, agresivní jedince uklidňuju a věřím, že se mi to zatím daří! Pokud budeš chodit jen dopoledne na moje tréninky bude to chtít doplnit i o jiné tréninky, tedy třeba u Osičky ...


Jasny, to asi vyznelo blbe, jak sem psal- zas takovej hrdina nejsem abych nabehl do sparingu po prvnim treningu :).
Ja sem koukal, ty trenujes dopoledne jenom ve ctvrtek, ze jo? (+ ut a ct odpoledne)
Jen sem se zeptat, jak se to resi pokud nekdo chce mit i naky zapasy? Myslel sem ze na zapasy vzdycky chodi taky trener...Coz predpokladam v BBCcku nejde- mozna mam zkreslene predstavy, takze se jen ptam. :)
xR4d3kx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Trenink

Příspěvekod lukaskon » stř 02. led, 2008 21:40

Vyznelo to nejasne, ale rozhodne ne blbe. Pokud nekdo chce mit i zapasy tak je to se mnou vrohu hodne slozity a zalezi to spis na osobni domluve. Ja to spis psal tak, ze jsem si nebyl dotazem jistej a snazil jsem se objasnit vec.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod alitranek » čtv 03. led, 2008 18:08

máte někdo zkušensoti s BCC na Praze 7?
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Delroy's Gym - box

Příspěvekod Oja » pon 28. dub, 2008 10:23

Ahoj,
Mate nekdo zkusenosti s boxem v Delroy's Gym?
Bohuzel se me mepodarilo na tomhle serveru dohledat jakekoliv reference, takze by me zajimal vas nazor.
Diky
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Delroy's Gym - box

Příspěvekod Oja » pon 28. dub, 2008 10:23

//double post
Naposledy upravil Oja dne úte 29. dub, 2008 10:29, celkově upraveno 1
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod scout » pon 28. dub, 2008 20:43

muzes si tam chodit zaboxovat sam..pokud neco umis,za relativne norm.cenu....ale jinak je to klubik zamereny na bohatsi vrstvu podnikatelu....soukromky jsou hodne drahe....leda ze bys byl hodne dobrej a byl clenem reprezentace delroys...ty to maji v poho....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Galiloo » pon 28. dub, 2008 23:20

scout píše:muzes si tam chodit zaboxovat sam..pokud neco umis,za relativne norm.cenu....ale jinak je to klubik zamereny na bohatsi vrstvu podnikatelu....soukromky jsou hodne drahe....leda ze bys byl hodne dobrej a byl clenem reprezentace delroys...ty to maji v poho....


Hele Scoute to je blbost.Ty si ten příspěvek psal když si v sobě už měl pár těch Morganů co :?: :lol:

Já tam jeden čas chodil a ceny sou tam teď skoro stejné-1200,- měsíčně a můžeš být na tréninku 5 krát týdně po 1,5 hod...

To neni zas tak hrozný :wink:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod scout » úte 29. dub, 2008 16:34

tak to jde...ale fakt je tam ten program pro vrstvu bohatsich a uspesnejsich......ale jak rikam boxerna je to dobra....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Oja » úte 29. dub, 2008 18:38

No vidim to tak ze si zajdu jak do Delroy´s tak do BBC na Vinohradsky a uvidim. Kazdopadne diky za reakce.
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod scout » úte 29. dub, 2008 19:20

hale oja...podle nesmelosti tvaho dotazu blufuju ze ses nejakej pohublej stredoskolak... :lol: :lol: ..promin... :wink: ..proc si nezajdes k lukasovi..i kdyz jeho kruhovej trenink by na tebe jako na zacatecnika mohl bejt docela dost..... :lol: :lol: ..nebo marku simakovi do dejvic ?? ten trenuje kadety ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » úte 29. dub, 2008 19:22

pro polozeni dobrejch zakladu potrebujes dobryho trenera....sakra....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků