BOX-začátky

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod Gino » pát 05. říj, 2007 15:30

ghekon - hele, ukropcany je taky jenom clovek :lol:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 15:31

Nekecej :twisted:
Ukropcany: Co vlastne delas za bu?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 16:36

Nevim jestli bych v teto situaci dovedl pouzit judo... nedokazu si prestavit, mozna bych jendoho slozil, jeste lip pokud mneli kozene bundy... tady by se spis hodil box... :)
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TRiTON » pát 05. říj, 2007 16:50

ghekon píše:Nevim jestli bych v teto situaci dovedl pouzit judo... nedokazu si prestavit, mozna bych jendoho slozil, jeste lip pokud mneli kozene bundy... tady by se spis hodil box... :)

No nevim..proti 4 lidem bych spíš použil sprint,než nějake bu..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 17:12

Zkus použít sprint, když jsi na zastávce a 4 ti zastoupí cestu... Samozřejmě kdyby to šlo taky bych utíkal... rychle :) I když teďka běhat nemůžu, takže by mi asi nic jiného nezbylo....

Ukropcany: Nikdo jiný tam nebyl?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 17:31

Tak to bych necekal, dvacet ludi a jeste spoluzaku, by je umlatili klidne i destnikama :? :? :? :? :?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 17:40

:) Priznam se ze sam nevim jestli bych sel sam na pomoc nekomu koho biji 4plnoleti, kdyz sam bych mnel problem s 1 v mem veku... spis bych shanel pomoc/zavolal polici... Inak mas samozrejmne pravdu, takoveto ignoranstvi je hruza, a nejen v teto situaci :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod wolverine » sob 06. říj, 2007 18:09

Díky za rady ale asi stejně nebudu chránič tvarovat i když by to třeba šlo...to to radši ten rok vydržim...
................................................................................................................
Podle zkušenosti vim že většina spolužáků si na opravdový kámoše jen hraje ale v těchto krizovejch situacích pomůže málokdo...sám taky nevim jestli bych mu přiskočil rovnou na pomoc...
wolverine
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 03. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod ghekon » sob 06. říj, 2007 18:15

Presne, nehlede na to, ze nemuzu vedet jestli si za to ten dotycny nemuze sam, treba je neprovokoval atd...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod wolverine » sob 06. říj, 2007 18:25

Ale na druhou stranu když jsi ty napadený...třeba někde v metru...taky jseš nasranej na ty lidi co tam byli a který se jen tak mimochodem dívali někam z okna a překračovali tě když jsi byl na zemi(nemluvim z vlastní zkušenosti-naštěstí).
wolverine
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 03. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod ghekon » sob 06. říj, 2007 19:00

Jasně... jen říkám co se může stát... já osobně bych raději volal pomoc, policii nez sam zasahoval, jelikoz bych asi dotycnemu moc nepomohl :?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod wolverine » sob 06. říj, 2007 19:06

Jo vždyť já vim...
wolverine
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 03. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod TRiTON » ned 07. říj, 2007 15:07

ghekon píše:Presne, nehlede na to, ze nemuzu vedet jestli si za to ten dotycny nemuze sam, treba je neprovokoval atd...

Dyž ten dotyčnej bude muj kamarád,tak mu pomůžu za každou cenu,pokud na něj bude víc lidí nebo do něj bude někdo kopat na zemi..
Každej konflikt na ulici je riziko,ale pokud se musíš prát,tak udeř bez varování a doufej že ti ta rána sedne..pak se chovej jako magor,třeba i řvi,nadávej a rychle di po těch ostatních..možná budeš mít štěstí a leknou se tě,ale když ne,tak aspon tim křikem upoutáš pozornost lidí okolo..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod TF » ned 07. říj, 2007 15:42

ghekon píše:Jasně... jen říkám co se může stát... já osobně bych raději volal pomoc, policii nez sam zasahoval, jelikoz bych asi dotycnemu moc nepomohl :?


víš možná když bys pomohl ty ostatní by se přidali lidi jsou jak ovce vždycky musí jeden začít jinak se nic neděje navíc než by přijela policie tak už by bylo dávno po bitce a kámoš mohl tak sbírat zuby po zemi..... jejich dojezdové časy (Pčr) jsou fakt ohromující :roll:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ghekon » ned 07. říj, 2007 17:06

triton: Pokud bych dotycneho znal tak samozrejmne neni co resit. K tomu necekanemu uderu nevim, myslim ze bych si tak maximalne zlomil zapesti a dotycny by mne pak umlatil k smrti... to uz lepsi kopnout do kouli :) ale zase 4 jsou 4 ze...

TF: Nj, jenze by se taky mohlo stat ze by ostatni proste prekrocili o jednoho vic... Stejne bychom se vsichni zachovali uplne jinak nez tady piseme, pod vlivem stresu...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TRiTON » ned 07. říj, 2007 18:12

ghekon píše:triton: Pokud bych dotycneho znal tak samozrejmne neni co resit. K tomu necekanemu uderu nevim, myslim ze bych si tak maximalne zlomil zapesti a dotycny by mne pak umlatil k smrti... to uz lepsi kopnout do kouli :) ale zase 4 jsou 4 ze...

TF: Nj, jenze by se taky mohlo stat ze by ostatni proste prekrocili o jednoho vic... Stejne bychom se vsichni zachovali uplne jinak nez tady piseme, pod vlivem stresu...

jasně,tim "uderem"myslim jakejkoliv utok-at už je koleno do koulí nebo otevřenou dlaní na nos..
a s tim,pomoc někomu cizímu- většina z nás se do ty situace nedostala(a doufam,že ani nikdy nedastane).A pokud sem se do ní nedostal,tak já za sebe nemůžu říct,jak bych se zachoval..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

:-)

Příspěvekod malik » pon 08. říj, 2007 7:16

vy tady rozebíráte co dělat, když na někoho vlítnou 4 lidi, co je lepší jestli judo nebo box, každopádně nikdo z vás nemá úplnou pravdu, nejlepší je:
-elektrický paralyzér (osobní skušenost), ono 35 tis. V je celkem slušná roštovačka

no a pak jedině GLOCK 17 v 9x19 8)

co myslíte?je lepší uchránit svůj život a zrušit ho tomu, kdo vás chce třeba i zabít nebo se spolehnout, že mi to vyjde s rvačkou?
Já mám už jasno...
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod TRiTON » pon 08. říj, 2007 15:24

malik píše:vy tady rozebíráte co dělat, když na někoho vlítnou 4 lidi, co je lepší jestli judo nebo box, každopádně nikdo z vás nemá úplnou pravdu, nejlepší je:
-elektrický paralyzér (osobní skušenost), ono 35 tis. V je celkem slušná roštovačka

no a pak jedině GLOCK 17 v 9x19 8)


co myslíte?je lepší uchránit svůj život a zrušit ho tomu, kdo vás chce třeba i zabít nebo se spolehnout, že mi to vyjde s rvačkou?
Já mám už jasno...

No já s tebou souhlasim,s tim paralyzerem stoprocentně-je to fakt hukot,ale jeho použití proti 4 lidem je taky riskantní.
No a ten glock(napsal si v 9mm,ale podle mě v 45.ACP je lepší,ale to sem nepatří): když bys ho chtěl použít,tak bys podle mě měl mít zodpovězený 3 základní otázky:
1) Je bezpečne použití střelne zbraně tak,abych neohrozil nezúčastněne okolí?
2) Jsem odhodlan použít střelnou zbran,i když neznam důvod rvačky ani udalosti,ktere jí předcházeli.
3) Jsem z hlediska zákona v právu použít střelnou zbran?
Já abych pravdu řek v tom jasno nemám..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod ghekon » pon 08. říj, 2007 19:19

Abych řek pravdu já, tak mi ani ten paralyzér nepříjde zas tak dobrý nápad, stačí trochu smůly + slabé srdce/srdeční vada a zabití je tu supky hupky :roll:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TRiTON » pon 08. říj, 2007 19:31

ghekon píše:Abych řek pravdu já, tak mi ani ten paralyzér nepříjde zas tak dobrý nápad, stačí trochu smůly + slabé srdce/srdeční vada a zabití je tu supky hupky :roll:

no to taky,a prej to moc nesvědčí kardiostimulátorům:D
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron