BOX-začátky

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Delroy's Gym - box

Příspěvekod Oja » pon 28. dub, 2008 10:23

Ahoj,
Mate nekdo zkusenosti s boxem v Delroy's Gym?
Bohuzel se me mepodarilo na tomhle serveru dohledat jakekoliv reference, takze by me zajimal vas nazor.
Diky
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Delroy's Gym - box

Příspěvekod Oja » pon 28. dub, 2008 10:23

//double post
Naposledy upravil Oja dne úte 29. dub, 2008 10:29, celkově upraveno 1
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod scout » pon 28. dub, 2008 20:43

muzes si tam chodit zaboxovat sam..pokud neco umis,za relativne norm.cenu....ale jinak je to klubik zamereny na bohatsi vrstvu podnikatelu....soukromky jsou hodne drahe....leda ze bys byl hodne dobrej a byl clenem reprezentace delroys...ty to maji v poho....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Galiloo » pon 28. dub, 2008 23:20

scout píše:muzes si tam chodit zaboxovat sam..pokud neco umis,za relativne norm.cenu....ale jinak je to klubik zamereny na bohatsi vrstvu podnikatelu....soukromky jsou hodne drahe....leda ze bys byl hodne dobrej a byl clenem reprezentace delroys...ty to maji v poho....

Hele Scoute to je blbost.Ty si ten příspěvek psal když si v sobě už měl pár těch Morganů co :?: :lol:

Já tam jeden čas chodil a ceny sou tam teď skoro stejné-1200,- měsíčně a můžeš být na tréninku 5 krát týdně po 1,5 hod...

To neni zas tak hrozný :wink:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod scout » úte 29. dub, 2008 16:34

tak to jde...ale fakt je tam ten program pro vrstvu bohatsich a uspesnejsich......ale jak rikam boxerna je to dobra....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Oja » úte 29. dub, 2008 18:38

No vidim to tak ze si zajdu jak do Delroy´s tak do BBC na Vinohradsky a uvidim. Kazdopadne diky za reakce.
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod scout » úte 29. dub, 2008 19:20

hale oja...podle nesmelosti tvaho dotazu blufuju ze ses nejakej pohublej stredoskolak... :lol: :lol: ..promin... :wink: ..proc si nezajdes k lukasovi..i kdyz jeho kruhovej trenink by na tebe jako na zacatecnika mohl bejt docela dost..... :lol: :lol: ..nebo marku simakovi do dejvic ?? ten trenuje kadety ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod scout » úte 29. dub, 2008 19:22

pro polozeni dobrejch zakladu potrebujes dobryho trenera....sakra....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Gino » úte 29. dub, 2008 19:56

scout - ty chodis k lukasovi?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Sinister » úte 29. dub, 2008 20:24

Oja: jen te chci varovat, aby jsi v BBC dole u tech slepic trval na svem, ze se tam chces jit podivat na dobu delsi deseti minut :-/ byl jsem se tam podivat pred ctrnacti dny a nejdriv sem ji musel dole ukecat, ze se chci jit podivat na trenink a po 15 minutach uz za mnou pribehla, kde jako jsem. Tak jsem se nedal odbit a vysvetlil ji, ze ze zahrivacky prdlajs poznam. Nakonec jsem chodit zacal (teda z casovych duvodu do pristiho tydne jenom k Rostovi), ale ty zensky dole (konkretne teda jedna) me uz za dobu tydne a pul stihla svym vystupovanim dvakrat otravit... mozna jsem moc zhejckanej z japonska, ale nejaka kultura k zakaznikovi by byt mela, kdyz za to platim takovy prachy :x :evil: jinak na treninku uz je to jina, u Rosti vladne vseobecna pohoda
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Gino » úte 29. dub, 2008 20:29

Sinister - tys byl nejakou (delsi) dobu v JPN?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Oja » stř 30. dub, 2008 7:24

lol stydlivy stredoskolak vazne nejsem...chodim behat a kazdej den aspon trohu posiluju s vlastnim telem, tak dofam ze se nepobilu po prvnim kruhaci ;)
cekam jen az me kapitaliste milostive obdari nejakym zlatakem, abych koupil normalni vybaveni (nechci tam prijit ve vytahanych modrych teplacich s gumou na chodidla ;)
jeste k tomu BBC - jde to delat tak, ze bych mel jeden tyden treninky s Lukasem Konecnym a druhy tyden s Rostou Osickou (napreskacku)? Prace me prave nedovoli jinak :/
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod Oja » stř 30. dub, 2008 7:24

//double post
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

OJA

Příspěvekod lukaskon » stř 30. dub, 2008 8:03

Samozřejmě, můžeš chodit jak ke mě tak k Rosťovi i sám, případně to všelijak střídat.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Oja » stř 30. dub, 2008 9:29

supr, tak mam myslim jasno :)
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod Panda » stř 30. dub, 2008 9:54

Oja píše: tak dofam ze se nepobilu po prvnim kruhaci ;)

Noooo co nato říct....přijď a uvidíš :lol: :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Sinister » stř 30. dub, 2008 13:32

Gino: jen mesic, coz je ukrutne kratka doba... mel jsem jet znova tohle leto, ale bohuzel se to nejak tento... takze bud v zime nebo pristi leto... ale holt znas to, na komfort si clovek zvyka snadno... a od te doby ze srdce nenavidim ceske drahy :lol: a nemoznost vyrazit si ve 2 v noci do nejblizsiho kombini pro inari zushi a chuu haie :wink:

Oja: mrkni na stranky bbc a dej si vyjet vsechny treninky, teoreticky se muzes ucastnit deseti treninku tydne :wink: Lukas ma uterky navecer a ctvrtek rano a navecer, Rostovi byvaj od 10 a od 18:30 zbyvajici dny (plus teda uterek rano).
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod mirsv » stř 30. dub, 2008 14:00

Sinister píše:Oja: jen te chci varovat, aby jsi v BBC dole u tech slepic trval na svem, ze se tam chces jit podivat na dobu delsi deseti minut :-/ byl jsem se tam podivat pred ctrnacti dny a nejdriv sem ji musel dole ukecat, ze se chci jit podivat na trenink a po 15 minutach uz za mnou pribehla, kde jako jsem. Tak jsem se nedal odbit a vysvetlil ji, ze ze zahrivacky prdlajs poznam. Nakonec jsem chodit zacal (teda z casovych duvodu do pristiho tydne jenom k Rostovi), ale ty zensky dole (konkretne teda jedna) me uz za dobu tydne a pul stihla svym vystupovanim dvakrat otravit... mozna jsem moc zhejckanej z japonska, ale nejaka kultura k zakaznikovi by byt mela, kdyz za to platim takovy prachy :x :evil: jinak na treninku uz je to jina, u Rosti vladne vseobecna pohoda

Ani o tom nemluv,já jsem se tam chtěl podívat(napřed chci vidět jak trénink vypadá,než budu něco platit) ,ta slepice se nenechala překecat a prostě mě tam nahoru nepustila,chvíli jsem přemýšlel,jestli tam mám jít,bez jejího svolení,až se nebude dívat,ale nakonec jsem odtamtud prostě odešel(docela nas*anej) :evil:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Sinister » stř 30. dub, 2008 14:30

mirsv: hmm, ja si taky musel dost stat za svym... rekl bych, ze timhle BBC ztraci potencionalni klienty, ale co, to uz neni moje starost, aspon se tam nebudem tlacit :lol: takze pokud jsi nezacal chodit jinam, zkusil bych to znova
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod mirsv » pát 02. kvě, 2008 12:28

Sinister píše:mirsv: hmm, ja si taky musel dost stat za svym... rekl bych, ze timhle BBC ztraci potencionalni klienty, ale co, to uz neni moje starost, aspon se tam nebudem tlacit :lol: takze pokud jsi nezacal chodit jinam, zkusil bych to znova

Ted už to není aktuální,trénuju MT a kdybych chtěl chodit do BBC,tak bych to měl nějakých 260 km(protože jsem v praze byl jenom půl roku).
Ale řikám,ta ženská se nedala překecat,říkal jsem jí,že se jenom na chvíli pidívám,ale ona že ne,tak jsem řekl,že to mám domluvený s Lukášem a ona at zaplatím 500 kč,tak jsem prostě odešel,nemělo to cenu.
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...