Krizacke vypravy

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod jeikob » pát 27. úno, 2009 19:17

A existuje někde ráj na zemi? znova zajímavý je že ti amíci nepožádali o azyl u nás.jojo jasně spoustě z nich se tady líbilo mohli chlastat, balit holky.Ale jakmile tady chtěli žít serioznějc měli do činění s byrokracií ,podnikatelskou sferou či justicí .tak radši vzali vlajku.
jasně ty zákony jsou uhozený a spousta věcí je špastně. ale tyhle případy to je extrém. asi vetšina lidí souloží nahých,akorát si ohlídaj jestli maj zatažený záclony.a pokud někomu nevyhovuje illinois může jet jinam.
mimo jiné vždyt nám nic ti američani nevnucujou.
na druhou spousta lidí konzumuje jejich kulturu ,chodí v jejich džínách ,hodně lidí si tam také vydělalo nějaký peníze. a mimochodem spoustu lidí tam našlo domov. ale oni jsou ti zlí. to nemá cenu v tomhle se prostě neschodnem.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod ghekon » pát 27. úno, 2009 19:35

Luen: Tak zas tak bych to neprahanel, ale kdyz jsme u toho, mma je v americe povoleno asi ve 3 nebo 4 statech, kdezto americky fotbal, pri kterem se stane rocne nekolik desitek smrtelnych zraneni a dalsi stovky vaznych neni nikde zakazany...

BTW: Kam az jsme se dostali od Krizackych Vyprav
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod luen » sob 28. úno, 2009 0:39

jeikob píše:A existuje někde ráj na zemi? znova zajímavý je že ti amíci nepožádali o azyl u nás.jojo jasně spoustě z nich se tady líbilo mohli chlastat, balit holky.Ale jakmile tady chtěli žít serioznějc měli do činění s byrokracií ,podnikatelskou sferou či justicí .tak radši vzali vlajku.
jasně ty zákony jsou uhozený a spousta věcí je špastně. ale tyhle případy to je extrém. asi vetšina lidí souloží nahých,akorát si ohlídaj jestli maj zatažený záclony.a pokud někomu nevyhovuje illinois může jet jinam.
mimo jiné vždyt nám nic ti američani nevnucujou.
na druhou spousta lidí konzumuje jejich kulturu ,chodí v jejich džínách ,hodně lidí si tam také vydělalo nějaký peníze. a mimochodem spoustu lidí tam našlo domov. ale oni jsou ti zlí. to nemá cenu v tomhle se prostě neschodnem.


:) Raj na zemi? proc by mel byt? pise tu nekdo o raji? nestacilo by, kdyby nam nekdo nevnucoval s m16 v ruce tzv. demokracii? me ano :wink: ja nepotrebuji rikat, co se mi ma libit, jaky mam mit zebricek hodnot a nebo co mi ma pripadat dobre a co spatne od toho mam svou makovici a nepotrebuji k tomu armadu :wink: nepotrebuji, aby se me deti ucili ve skole, ze 2. svetovou valku vyhrali americani (kdyz to neni pravda) a nepotrebuji, aby svetove platidlo byla falesna (nekrita mena) a nepotrebuji, aby nekdo mim detem rikal co maji povazovat za dobre a co za spatne a je mi jedno jestli je to cirkev, demokraticky rezim schovanej za armadu a nebo jina diktatura. kdo to potrebuje prosim, ale demokracie by mela byt predne o tom, ze z toho muzu kdykoli svobodne vystoupit a jit si po svem ... ne ze musim ... co je tohle za svobodu???

kubo ano, co je to za rezim, ze nemuzes normalne balit holky, jit se normalne napit a pod. tobe se zda, ze je ok, kdyz ti nekdo keca do tveho soukromeho a intimniho zivota? kam az tohle musi zajit, aby si i lidi jako ty rekli ... to jsme ale blbouni, ze jsme je nechali delat tohle a rozhodovat o tom?

a v americe neni byrokracie, hele jed tam a schvalne jak dlouho ti bude trvat nez vubec vstoupis na pudu usa, cim vsim si budes muset projit, nez te vypusti a cim toto vse bude podminene a porovnej to s tim, co takoveho amika ceka u nas ... to je smesnej nepomer, nezda se ti? u nas a byrokracie v porovnani s tou v americe .... srandisto.
justice? muceni lidi v letadlech v cizich statech sveta atd, v lagrech, ktere ofiko neexistuji ... bezna americka praxe, to ti prijde, ze tam maji justici v poradku? vis o nejakem takovem skandalu u nas? ty woe, co to tady meles?

aha, takze tvoje manzelka si koupi kalhoty, ktere nesmi nosit v nekterych statech, ale je to ok, protoze napr, v evrope muze, ze? ale oni maji svobodu, kterou nas budou ucit :lol:

ne, nic nam nevnucujou? jak uz psal ukrop ja jen dodam mrkni na tohle:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7122535204 1. dil

http://video.google.com/videoplay?docid ... 0989213588 2.dil

hele a co treba radar v brdech, chces ho? tak at se ti dobre spi pobliz toho "radaru":

http://www.blisty.cz/art/42658.html

to jen abys vedel o cem je svetovej bussines ...

tady treba neco o 11.zari:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 8657369298

a kdybys zjistil, ze je to vazne zajimave tema:

http://911blog.yweb.sk/ vyborne slovenske stranky o tematice, ktera ti evidentne unika :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod graver » sob 28. úno, 2009 9:28

jeikob píše:No zajímavý že do toho policejního státu a říše zla pořád lidi chtěji:)

Ano, chtějí. Dají se rozdělit asi na dvě skupiny - ti, kteří si tím jasně polepší a ti, kteří si to myslí. Jinými slovy - třeba Kubánci a třeba lidi, jako ty (no offense). Ta proslulá americká demokracie je stejný mýtus, jako ta naše. Většina američanů si potrpí na symboly, tradice a "hodnoty" a to, co se tam děje, hrdě označují za demokracii a svobodu. Průměrný čech vnímá demokracii jako systém, ve kterém si může on a pouze on dělat, co se mu zlíbí, přičemž ostatním je totéž zakázáno - to je deformace několika desetiletí pod bičem. Abychom se o demokracii mohli přít, museli bychom si ji nejdřív definovat - a už tady bychom se asi zasekli. Když se američan znelíbí systému, odsere to mnohem víc, než čech. Výbor pro neamerickou činnost vydržel (byť se přejmenoval) několik desetiletí - zkus si něco najít o tomhle. A Kefauverovy výslechy lidí spojených (ať už fakticky nebo domněle) s organizovaným zločinem v padesátém taky občas připomínaly Maleum Maleficare.
To "proč tam lidi pořád chtějí" se strašně těžko vyvrací. Za totáče tam lidi utíkali, protože tam mohli mít to, co tady ne. Mohli se svobodně vyjadřovat k systému, aniž by je za to někdo perzekvoval. K systému, který byl tady... Už chápeš? Opravdu myslíš, že amerika nemá své disidenty?
Naposledy upravil graver dne sob 28. úno, 2009 9:29, celkově upraveno 1
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hyperboreus » sob 28. úno, 2009 9:29

Vážně,Jeikobe,zabývám se výše probíranými záležitostmi přes deset let a do puntíku souhlasím s Luenem a Ukropem,zkus se na tyhle věci podívat z jiné než proamerické strany,existují stohy materiálů z obou stran barikády,pokud si je přečteš a přefiltruješ to přes intelekt a intuici,mělo by ti být vše víceméně jasné.Ale to je fakt OT a na několikaměsíční debaty,toto téma...Zlaté křižácké výpravy.... :wink: :wink:
Hyperboreus
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 200
Registrován: pát 28. kvě, 2004 23:00
Bydliště: PuK

Příspěvekod jeikob » sob 28. úno, 2009 16:22

ne nemám doma americkou vlajku ani plakát strýčka sama ani politiku nestuduju do podrobna. ale tyhle názory mi přijdou extremní a ve stylu,kdo chce psa bít hůl si najde. tak si ty usa srovnejte s ostatním světem.tím co se tu argumentuje těma průserama ,tak jednak často je člověk může vidět ze dvou úhlů pohledu a pok kdo je nemá. pygmejové v africe nebo indiani v amazonii. evropamá má na svědomí hekatomby mrtvích první světovou a následně druhou světovou a není to vina jen hitlera a nacismu ale celkový selhání západní civilizace ,nesmíme zapomínat na bolševismus a to by člověk mohl pokračovat. jak se velká část českýho národa zachovala za totáče ,zavírání veteránů ,zničení venkova a tak dál no a i s tou sovetskou armijou ,kde kdo kšeftoval. ve francii v 60.letech když byli levicový bouře a hrozila div ne občanská válka s alžírskejma francouzema bylo mučení bežnou praxí. byla to extremní doba rovněž vrchol studený války mcarthismus ,zrovna tak když jim picli letadla do new yorku a zabili tisíce lidí .tak museli řešit dilema ochránit svý lidi a nebo mučit a vzít na triko ono umazání si rukou. A tady je právě rozdíl a ukázka demokracie to ,že to dělali a věděli že to není košer.v jinejch zemích bežná praxe ,druhá věc mohli na to novináři a lidi poukázat a dojde ke změně. zajímalo by mne zda by to šlo v putinově rusku.kde když zasahujou proti teroristům viz moskevské divadlo tak to vemou i s rukojmíma a zametou to pod stůl a vůbec novináři tam končej s kulkou. a ještě zajímavé že o ty vězně z guantanáma nemá evropa zájem nechce jim dát asyl. tedy to mučení a koncetrák na guantanámu je exces ve vyjimečný situaci a není to bežná praxe. mimo jiné zajímalo by mne zda by se jakékoliv podobné složky v jakékoliv zemi chovali jinak v podobné situaci?? americký imperialismus prosazovaní demokracie ze samopalem no pokud to nebudou dělat tak to budou dělat jiný velmoce .co třeba ruská vojenská přítomnost ve venezuele nebo pomoc se stavbou jaderný elektrarny v iránu.další co by mi zajímalo jak by se chovali určitý státy a režimy,kdyby neměli z usa strach? irán a syrie nevrhli by se izrael nebo severní korea na jižní co indie a pakistán?? vždyt takovej irák to kdysi předvedl s kuvajtem a jak dlouho trvalo než se osn k něčemu odhodlalo ,stejně jak evropa přihlížela mordování na balkáně. demokracie pro mne nejdůležitější že někdo ze své vůle mně jen tak nemůže zabít ,či zbavit svobody a pak jdou priority podle důležitosti. a nejsem si jistej zda v afghánistánu či iráku tohle bylo dodržovaný. sadam hussajn byl prostě nebezpečnej vřed a mimochodem i kdyby tam nevlítli američani tak by tam hrozil průser suniti vs šítové a nekontrolovaná občanská válka. usa platěj chybu za to,že husajna neodstranili v první válce s požehnáním osn jenže ono jim to potažmo rusko a čína zakázalo. jinak samozřejmně bushova politika byla agresivní a právě to že zvolili obamu ukazuje že to není diktatura a lidi maji možnost to změnit.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » sob 28. úno, 2009 16:37

a ještě k tomu životu uvnitř. jo že mají disidenty vím.nějaký myslím má asyl v japonsku? tipl bych novinář nebo filmař už přesně nevím.
ano ony bigotní a puritánský zákony jsou šílený.ale v těch státech maji vetšinu holt puritáni mimochodem ve velký části islamskejch zemích jsou zákony co se týká sexu a alkoholu daleko přísnější rovněž tresty a nemusí jít o žadný talibán. a nad tím se nikdo nezastavuje a bereme to jako samozřejmost a součást jejich kultury. Ale puritáni už nám přijdou divný??? není to paradox. a zase mám možnost pokud se tam narodím a nejsem puritán ,tak bud se přizpůsobim ,nebo se můžu angažovat politicky za jinné zákony,nebo se seberu a pojedu žít do californie nebo do seatllu:) mimo jiné mně by to taky mezi mormonama nebavilo. no alkohol nemá přílišná benevolence na svědomí spousty životů při bouračkách a pomalu děti notoriky. že se smí pít od 21 a ne veřejně na ulici to mi zas tak špatný nepřijde. no honza tu uváděl to s tím chlapečkem to je o lidské blbosti a tuposti.ale stejně bych mohl uvést jak u nás zavřeli holčičku na psychiatrii proto že chtěla bejt s mámou a ne tatínkem.ve švédsku když dáte dítěti výchovnej pohlavek a práskne vás soused tak vám dítě klidně můžou sebrat. prostě usa tu jsou a můj názor je že to není ten mordor co může za všechny průsery světa spíš přes spoustu negativ je to stale pozitivnější element. být pod vlivem ruska děkuji nechci
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » sob 28. úno, 2009 18:39

ukropcany píše:Hehe, on nevie ani čítať... 8O
ukropcany píše:...svet policajta nepotrebuje a USA/Rusko v jeho úlohe už vôbec nie...


To je potom ťažko očakávať, že niečo pochopíš, keď nevieš čítať... Inak ten Izrael ma pobavil... :D fakt si o jeho vzniku niečo naštuduj a potom Ti palestínsky odpor možno nebude pripadať taký čudný... :idea:


jenže ted je ted a izrael prostě je!!! tak bud se domluvit a nebo válčit. druhá věc je odboj a terror. odboj je směřovaný na vojenské cíle.kdežto hamas předvadí terror. a mimochodem vždyt fatah se domluvit chce. mimochodem stejně tak bychom mohli nenávidět německo
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Pro Ukropcany

Příspěvekod kjang » sob 28. úno, 2009 19:27

Pro Ukropcany: jsem OT, ale zajimalo by mne, co si to ma podle vas, Jeikob nastudovat ke vzniku Izraele...
Mohl byste mi poslat seznam vasich zdroju? Sem nebo do SZ, je mi to jedno.
Diky.
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jeikob » sob 28. úno, 2009 19:40

ukropcany píše:OK... ja končím... vrece hrachu som na stenu minul a hrach došiel... :D


mám teda napsat že v první polovině 20.století zabrali sionisti palestincům jejich zemi ,britové jim v tom nezabránili. také bych moh zmínit ,že někteří islámští duchovní se dali do paktu s náckama iniciovali proti britský povstání v iránu čimž by silně zkomplikovali pomoc rusům a že pomáhali zakládat muslimské odíli ss ,který páchaly zvěrstva na balkáně.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod pk » sob 28. úno, 2009 19:55

Zajímalo by mě, co si myslíte o situaci, kterou Jakub několikrát nadhodil - totiž jak by to vypadalo, kdyby se usa vykašlaly na "roli policajta" a začaly se starat jen o sebe.

Myslíte si, že by "svobodnému světu" hrozilo mnohem větší nebezpečí např. ze strany islámských fundamentalistů?
pk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Genesis » sob 28. úno, 2009 20:06

Tak sem to tu zběžně pročet a musim konstatovat, že obě strany maj něco pravdy. USA maj spoustu problémů a spoutu blbostí se tam děje, to je naprosto nepopiratelný, ale pořád je to jedna z těch lepší zemí k žití. A jak tu někdo řikal o těch konfliktech, co měli, tak dost z nich bylo v rámc politiky zadržování komunismu, na který nevidim nic špatnýho. Jasný, že to dělali hlavně kvůli sobě, ale kdo nedělá věci jen kvůli sobě? A pokud tim někomu přitom pomohli, tak je to prostě dobře. Přeci jen když se člověk podívá na země kde komunismus byl a kde ne, tak vidí rozdíl a že zadržovat ho nebyl asi nejhorší nápad. A svět potřebuje policajta, kdo udělal aspoň něco, když probíhala genocida v Jugošce, kdo pomoh Kuvajtu proti Sadámovi, kdo pomoh Jižní Korei? Prostě byli to amíci a i přes všechny jejich chyby dělaj pořád světovýho poldu nejlíp. A to že prej nevyhráli 2.SV to je prostě kec, Amíci drželi Británii a SSSR nad vodou, americký dodávky pomohli britskýmu průmyslu a v americkejch autech SSSR "osvobodil" kus světa. Takže závěrem USA není nejlepší země a žít bych tam nechtěl, ale dokud se neobjeví někdo, kdo to bude dělat líp než oni, tak držim hubu a jsem rád, že tu jsou, ptže Evropu už vytáhli ze dvou průserů a dlužíme jim to prostě.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Re: Pro Ukropcany

Příspěvekod kjang » sob 28. úno, 2009 20:17

ukropcany píše:
kjang píše:Pro Ukropcany: jsem OT, ale zajimalo by mne, co si to ma podle vas, Jeikob nastudovat ke vzniku Izraele...
Mohl byste mi poslat seznam vasich zdroju? Sem nebo do SZ, je mi to jedno.
Diky.
Google...

Aha. Neva. I tak diky za odpoved.
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod defendu » sob 28. úno, 2009 20:33

Křižácký výpravy mě nezajímají,nakoukl jsem sem jen náhodou a hle....je to tu samej Mesiáš trpící misionářskýma komplexama....jo tady na tom vlákně by se Chocholoušek vyřádil :roll:

Mimochodem....víte jak vznikl tzv. třídní boj??? Tím,že o něm začal Marx a Engels psát a Lenin s ho potom pokusil přenést do reality....do té doby by jedinýho dělníka nenapadlo zkoušet machrovat na majitele firmy kde dělal...a přesně timhle způsobem vznikají všechny konspirační teorie,protižidovský nebo protiamerický nálady,pogromy apod....právě kvůli debilním diskuzím jako je tahle...u nich to vždycky začíná....a končí to masovýma hrobama.... :evil:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod fakt » sob 28. úno, 2009 21:40

luen píše:
jeikob píše:A existuje někde ráj na zemi? znova nepotrebuji, aby se me deti ucili ve skole, ze 2. svetovou valku vyhrali americani (kdyz to neni pravda)

http://911blog.yweb.sk/ vyborne slovenske stranky o tematice, ktera ti evidentne unika :wink:


Při osvobozování Československa zahynulo:
90 000 Rusů
30 000 Rumunů
5 Američanů

Hádejte kdo má dneska na každým druhým mostě destičku rotara klubu" Vítej nám plapole hvězd a dluhů"
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » sob 28. úno, 2009 22:11

fakt píše:
luen píše:
jeikob píše:A existuje někde ráj na zemi? znova nepotrebuji, aby se me deti ucili ve skole, ze 2. svetovou valku vyhrali americani (kdyz to neni pravda)

http://911blog.yweb.sk/ vyborne slovenske stranky o tematice, ktera ti evidentne unika :wink:


Při osvobozování Československa zahynulo:
90 000 Rusů
30 000 Rumunů
5 Američanů

Hádejte kdo má dneska na každým druhým mostě destičku rotara klubu" Vítej nám plapole hvězd a dluhů"


osvobozování československa probíhalo už na pláních kdesi u stalingradu ,tak na plážích v normandii či junglích v japonsku. bez spolupráce vzajemný by osu neporazlili.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Genesis » ned 01. bře, 2009 2:46

Já vám to nechci brát, ale sověti by bez američanů němce sotva porazili. Prostě amíci vytáhli Evropu z obou světovejch válek, to jim už nikdo nevezme a je to fakt. A už jen za to bysme jim měli bejt vděčný a ne na ně házet špínu, ptže je to moderní a nosí se to. Nejsou bez chyby, ale na světový poměry jsou ještě ta lepší možnost a radši budu ve sféře vlivu nějakýho amíka než Putina.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod graver » ned 01. bře, 2009 7:58

defendu píše:přesně timhle způsobem vznikají všechny konspirační teorie...kvůli debilním diskuzím jako je tahle...u nich to vždycky začíná....a končí to masovýma hrobama.... :evil:

Jo, tak ono už se plánuje setkání vol.4? :lol:
Tak abychom té diskuse raději nechali, než z toho bude nějaká revoluce, ne? :?
To by se fakt Chocholoušek vyřádil :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod hellas » ned 01. bře, 2009 9:54

fakt píše:
luen píše:
jeikob píše:A existuje někde ráj na zemi? znova nepotrebuji, aby se me deti ucili ve skole, ze 2. svetovou valku vyhrali americani (kdyz to neni pravda)

http://911blog.yweb.sk/ vyborne slovenske stranky o tematice, ktera ti evidentne unika :wink:


Při osvobozování Československa zahynulo:
90 000 Rusů
30 000 Rumunů
5 Američanů

Hádejte kdo má dneska na každým druhým mostě destičku rotara klubu" Vítej nám plapole hvězd a dluhů"


Otázka je, proč tolik Rusů zbytečně zařvalo, že by to bylo "strategickým" géniem báťušky Stalina?
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod pk » ned 01. bře, 2009 20:22

Tak jsem si promluvil s člověkem, který v usa několik let žil, co se týče nesmyslných zákonů, údajně jde o to, že dříve se na různé situace okamžitě reagovalo vytvořením zákonu, třeba úsměvného - např. to, že se v blízkosti koně nesmí prudce otevírat deštník. Ty zákony sice nikdo nezrušil, ale - a to je důležité - nikdo jejich dodržování nevyžaduje, nekontroluje.

Po internetu koluje spousta příhod typu té s chlapečkem, většinou to jsou nesmysly, takže je otázka, zda se vůbec něco takového stalo.
Působí to na mě dojmem, že někteří lidé prostě musí něco/někoho nenávidět - když to není rusko, jsou to usa ...

Nikdo z odpůrců usa a jejich role policajta mi neodpověděl na dotaz, ptám se tedy znovu: myslíte si, že nebýt "vměšování" usa, nechali by islámští fundamentalisté ostatní svět na pokoji?

Jinak na příspěvek Genesise (první na této stránce), který na mě působí velmi rozumně, taky nikdo nereagoval...
pk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron