.

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

.

Příspěvekod luen » úte 06. led, 2009 16:31

C & I - CRUSADERS & ILLUMINATES na s11 jako slaboch.jim :lol: hraju uz po nekolikate ... je to mor :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod Jendis » úte 06. led, 2009 16:34

Honzo...starej pardál,jako Ty.....by měl vědět,kam tyhlety OT témata patří.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » úte 06. led, 2009 16:43

Jendis píše:Honzo...starej pardál,jako Ty.....by měl vědět,kam tyhlety OT témata patří.... :wink:


:oops: uz mlcim :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 06. led, 2009 17:22

mlčet nemusíš,jen dávej,prosím,pozor,kde to zakládáš......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: .

Příspěvekod TongPo » úte 06. led, 2009 19:13

luen píše:C & I - CRUSADERS & ILLUMINATES na s11 jako slaboch.jim :lol: hraju uz po nekolikate ... je to mor :evil:

Ježišmarjá, čím se to zabejváš? 8O Ty se asi hodně nudíš, co? :lol: To já když mám někdy chuť si něco "zapařit", zahraju si něco realističtějšího - Red Orchestra. :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod luen » úte 06. led, 2009 19:50

travian je sranda, mame stabilni particku a mastime celej srv ;) hraje tam vzdy vice jak 25'000 lidi ... je to funy
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod carlozz » úte 06. led, 2009 21:07

jejda Travian, to bych nečekal, že na něj narazím na tomto serveru :)
Na s11 hraju taky, nick carlozz, jinak na právě ukončeném s16 jsme postavili Div :twisted:
carlozz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 22. pro, 2008 0:00

Příspěvekod Ugrasal » úte 06. led, 2009 22:54

Tak vidím, že Travianeři jsou všude :) Musel jsem s tím seknout před půl rokem, už jsem to nezvládal časově, je to žrout :twisted: Ale fakt musím doporučit, je to sranda jak cip, kdo nehrál nepochopí...
Ugrasal
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 26. pro, 2008 0:00

Příspěvekod carlozz » stř 07. led, 2009 8:09

hlavně když vstáváš ve 3 ráno, abys poslal útok na čas, to je teprve zábava :D
carlozz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 22. pro, 2008 0:00

Příspěvekod mirsv » stř 07. led, 2009 16:46

Tak mi to nedalo a taky jsem se zaregistroval.Vypada to,ze jsem taky na s.11,svuj nick sem psat nebudu,dokud nebudu mit poradnou armadu, jeste by na me nekdo odsud zautocil :D
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

 

Příspěvekod luen » stř 07. led, 2009 18:47

mirsv píše:Tak mi to nedalo a taky jsem se zaregistroval.Vypada to,ze jsem taky na s.11,svuj nick sem psat nebudu,dokud nebudu mit poradnou armadu, jeste by na me nekdo odsud zautocil :D


:lol: a nebo naopak ochranil :wink: zalezi jak se dohodnes 8) ja jsem teda na souradnicich -|- ty jsou moje na kazdem svete, kde hraju ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod mirsv » stř 07. led, 2009 20:50

luen píše:
mirsv píše:Tak mi to nedalo a taky jsem se zaregistroval.Vypada to,ze jsem taky na s.11,svuj nick sem psat nebudu,dokud nebudu mit poradnou armadu, jeste by na me nekdo odsud zautocil :D


:lol: a nebo naopak ochranil :wink: zalezi jak se dohodnes 8) ja jsem teda na souradnicich -|- ty jsou moje na kazdem svete, kde hraju ...


a co by jsi z toho mel,dobrej pocit? :? nerikej,ze jen tak ochranujes slabsi :) a ja jsem ale gal a pokud se nepletu tak ty jsi german,a to vadi ne?by jsme proti sobe meli bojovat,pokud jsem to spravne pochopil
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod carlozz » stř 07. led, 2009 21:11

to není tak, že proti sobě bojují národy, je právě dobrý spolupracovat, protože germán má dobrý útok, ale špatnou obranu, gal je zase spíš obranář, takže se vhodně doplňují. Tak jaký máš nick? :wink:
carlozz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 22. pro, 2008 0:00

Příspěvekod mirsv » stř 07. led, 2009 21:52

carlozz píše:to není tak, že proti sobě bojují národy, je právě dobrý spolupracovat, protože germán má dobrý útok, ale špatnou obranu, gal je zase spíš obranář, takže se vhodně doplňují. Tak jaký máš nick? :wink:


Aha,to kdybych vedel,tak jsem si zvolil germany,ale to je jedno.Muj nick je sv.mira,ale teprve dneska jsem to zacal hrat,takze mam nakych 15 obyvatel,i presto jsem se vsak nechal touhle hrou pohltit a na vlastni kuzi okusil jeji navykovost :) a budu se rozvijet,jak nejrychleji to pujde.Jinak naky mirovy smlouvy(mám na mysly mírový od slova mír,ne mírovy jako ze by to byly naky moje smlouvy,protoze me jmeno je míra :) )aliance atd. muzem uzavrit,nebranim se nicemu :wink:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Gino » pát 09. led, 2009 9:35

Neni ten travian, jak to tak ctu, neco jako "Divoke kmeny"? To hraje moje mlada :o)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Fash » pát 09. led, 2009 9:46

podobnou vlnu sem zazival tak pred 6ti lety s Ultimou Online :-)
Fash
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. čer, 2008 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod RBR » pát 09. led, 2009 10:26

Jsem rád, že nejsem sám kdo občas zapaří gamesu. Mým polem působnosti DiabloII. Po 3letech jsem se do toho znova pustil.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod TongPo » pát 09. led, 2009 10:39

Gino píše:Neni ten travian, jak to tak ctu, neco jako "Divoke kmeny"? To hraje moje mlada :o)

Jo, bude to hodně podobný. S těmahle online budovatelsko - dobyvatelskýma strategiema se na netu roztrhl pytel, je to totiž dostatečně výdělečný podnik. Zaregistruješ se a můžeš hrát trvale zadarmo. Ovšem je ti na pár dní zdarma umožněno hrát v jinak placeném módu, kde máš k dispozici různé vychytávky, v neplacené verzi nedostupné. A mnozí z těch, co se v tom lepším módu dostatečně namlsají, si pak zaplatí jeho obnovení... A vo tom to je. :wink: Jinak tyhle hry, pokud to chceš hrát pořádně, jsou strašně návykový... :? Já osobně hrál "Divoké kmeny" a velice rychle jsem pochopil, že cesta k úspěchu nevede přes vlastní zdroje, ale přes skladiště okolních vesnic... 8) Po nějaký době jsem plenil skoro všechny vesnice v širokým okolí, nikdo z těch loserů nebyl tak silný, aby odolal mým nájezdům... :twisted: Protože jsem jim pořád raboval zásoby, nemohli se dostatečně rozvíjet a byli stále tak slabí... Ani do silných kmenů je kvůli tomu nechtěli, zoufalce... :lol: Postupoval jsem velmi metodicky, dokonce jsem měl tabulku v Excelu, kde se mi podle aktuálního času počítalo, kdy komu je vhodný čas přepadnout vesnici a vyrabovat skladiště, protože už budou plný... :lol: No a pak jsem si uvědomil, kolik mi to žere času a z hodiny na hodinu jsem s tím přestal. :oops: :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod pucmaz » pát 09. led, 2009 12:58

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 18:30, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod RBR » pát 09. led, 2009 13:48

pucmaz píše:[
Vida, mame neco spolecneho :wink: Na odreagovani je to perfektni


Přesně. Který postavy hraješ? Dříve jsem hrál asku (zabalil jsem to v hellu na 73 levelu postavy), teď zkouším barbara. Musel jsem konstatovat, že i po nejnovějším apgrejdu stále padají setovky stejně blbě jako dříve (občas něco co je ti většinou k ničemu).

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Další

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron