Rimske legie

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod defendu » pon 22. čer, 2009 5:22

Jendis píše:a tak...on to nemusí být ojebávač...prostě je to ten nejdominantnější jedinec.


Právě tím,že je velice dominantní.....tak každýho ojebe....a mnohdy doslova :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod RUNAR » pon 22. čer, 2009 8:30

defendu píše:1)ostatní chlapi mu jdou z cesty a to i ti co by ho dokázali převálcovat.
2)i když je v teplákách a má mastný vlasy,tak zbalí tu nejhezčí buchtu v místnosti,protože jí prostě momentálně chce... :lol:


Ad1) No tak právě často vidím takový týpky kterým by z cesty nešel ani malý Bobeš. :)
Ad2) To je dost smělý tvrzení....chtěl bych tohle vidět, přivez nějakýho takovýho typose a vezmem ho někam za ženskejma a uvidíme, jak dopadne. 8)

Tvrdím ža každá ženská má jinej vkus a spousta kozatejch krásek by si od toho vašeho slavnýho mastnýho, v teplákách oblečenýho Alfa samce ani nenechala koupit sifón :D natož pak drink.

Tím neřikám že některý ženský neletěj na takovýhle typose ale je naprostej nesmysl tvrdit že všechny a že příjde někam a zbalí každou na kterou se podívá......to je jako že ninja po večerech lítá nad stromy a vyskočí ze země na střechu 100m baráku. :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. čer, 2009 8:51

ale to není jen o úspěchu u žen......

alfasamec je "vůdcem smečky",protože je nejdominantnější......nemusí být ani fyzicky...prostě má nejvíce samčích hormonů a ostatní samci to cítí.....nemusí mu jít ani z cesty,stačí,že je dokáže přesvědčit.
Z toho,co píšete,vyznívá,že to jsou frajírci a zmrdi(tak to chápu,když to čtu).....to není pravda.

Třeba o mně spousta lidí tvrdí,že jsem alfasamec.....dominantní jsem od narození(jsem Lev). Přesto lidi neojebávám,myslím,že jsem slušný člověk....jsem monogamní......
I když jsem nemocnej a spousta lidí tady(nejen) by mne "zašlapala do země"-i když rozhodně ne zadarmo,přesto si dokážu prosadit svou. Lidi za mnou chodí pro radu,pro pomoc.......není to jen o fyzické síle,je to hodně o síle ducha.

Co jsem poznal lidi odtud,tak Honza(Luen),Ucrop....TongPo....taky patří mezi alfasamce......

Někdo je holt stvořen pro to,být vůdčí typ(alfa),někdo ne.......není to nic ponižujícího,podřídit se,přijmout radu,pomoc......

Znám lidi,kteří jsou "drsňáci",rádi by byli alfa,ale když maj něco zařídit,ozvat se....musí jim někdo říci jak,pomoci.....a přitom fyzicky převálcují kdekoho......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod xiexie » pon 22. čer, 2009 9:39

Jendis píše:ale to není jen o úspěchu u žen......

alfasamec je "vůdcem smečky",protože je nejdominantnější......nemusí být ani fyzicky...prostě má nejvíce samčích hormonů a ostatní samci to cítí.....nemusí mu jít ani z cesty,stačí,že je dokáže přesvědčit.
Z toho,co píšete,vyznívá,že to jsou frajírci a zmrdi(tak to chápu,když to čtu).....to není pravda.

Třeba o mně spousta lidí tvrdí,že jsem alfasamec.....dominantní jsem od narození(jsem Lev). Přesto lidi neojebávám,myslím,že jsem slušný člověk....jsem monogamní......
I když jsem nemocnej a spousta lidí tady(nejen) by mne "zašlapala do země"-i když rozhodně ne zadarmo,přesto si dokážu prosadit svou. Lidi za mnou chodí pro radu,pro pomoc.......není to jen o fyzické síle,je to hodně o síle ducha.

Co jsem poznal lidi odtud,tak Honza(Luen),Ucrop....TongPo....taky patří mezi alfasamce......

Někdo je holt stvořen pro to,být vůdčí typ(alfa),někdo ne.......není to nic ponižujícího,podřídit se,přijmout radu,pomoc......

Znám lidi,kteří jsou "drsňáci",rádi by byli alfa,ale když maj něco zařídit,ozvat se....musí jim někdo říci jak,pomoci.....a přitom fyzicky převálcují kdekoho......


Pěkně řečeno :wink:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » pon 22. čer, 2009 9:57

Jendis:
Teď podle mě motáte spoustu věcí dohromady.....přece rozumný lidi nechodí pro radu podle toho kolik má kdo hormonů.
Když už tak snad podle znalostí a zkušeností a né nějakých hormonů.
Teď fakt nevim koho tim alfa samcem myslíte....nejdřív to byl silnej bijec, jedno jestli blbej nebo chytrej, teď je to i marod ale plnej hormonů na který už nevábí ženský ale lidi aby na něj dali a radili se s ním. :D



Teď obecně tohle není o tobě:
©patná je zbastlená psychologická typologie osobnosti....podle mě je to v životě potom daleko víc košatý a rozmanitý.
Většina lidí má od každýho trochu a nejsou žádnej vyhraněnej typ.
Mezi lidmi je rozšířená taková ta naivní amatérská psychologie kdy si každej myslí jak rozumí typologii osobnosti a ženský si myslej že jsou psycholožky díky článkům v časopisech pro ženy.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. čer, 2009 11:40

čti pořádně,jo :?: :wink:

asi nejhezčí definice je tato:

Co si sám představíš pod tím často probíraným mystickým pojmem “alfa-samec“? Asi někoho neuvěřitelně silného, kdo ovládá ostatní a slabí ho následují, ženy mu padají k jeho svalnatým nohám. Ale to je dramaticky chybná definice. Síla muže se nachází někde zcela jinde a věř mi, že mnohem blíž Tvému nitru, než by sis kdy pomyslel…

Podstatou alfa-samce nejsou široká ramena, líbivý obličejík ani dominantní chování. Je to něco, co máme v sobě všichni, ale jen málokdo má tolik síly, aby se tím řídil.

Jsou to hrdost, důstojnost, zásadovost, odhodlání a ochota k obětem ve jménu svých vyšších cílů.

To jsou přesně ty věci, které oddělují zrno od plev. Protože pokud jsi hrdý a zásadový, pokud nemáš strach činit přímá rozhodnutí a ve jménu svých zásad se vzdávat věcí, stane se s Tebou velká proměna – vymezíš se vůči světu. Bez ohledu na to, jak pohledný či nepohledný, vysoký či malý, ramenatý či drobný jsi, pokud se vymezíš vůči světu svými výše jmenovanými vlastnostmi, přestáváš mu dovolovat, aby si s Tebou dělal co chtěl. Nyní všechny ty síly narazí na Tvoje hradby. To je ten okamžik, kdy Tě lidé začnou respektovat a vzhlížet k Tobě, kdy Ti dámy začnou ochotně roztahovat nohy po desítkách.

Nepředstavuj si prosím pod pojmem zásadovost nějakého slušňáka typu Mirek Dušín, co nikdy neřekne sprosté slovo a zaplatí ministrovi financí každou korunu na daních. Kdepak. Mluvíme tu o zcela integrovaném egoismu, vnímání světa zcela a zásadně skrze vlastní velkolepé cíle. Svět nechť je hřištěm pro Tvou hru – ale ty nebuď míčkem, se kterým si hráči kopou ze strany na stranu.

Nejde o to, zda jsi hrdina či uzenáč – jen o to, zda dokážeš říct “NE”, zda odoláš všem svodům a slabosti, což je nemoc, kterou na Tebe přenáší slabé okolí. V okamžiku, kdy se narovnáš a zůstaneš stát beze strachu, vítězíš a najednou spatříš, jak oni prohrávají, protože nic nepochopili.

HRDOST znamená, že si sám sebe vážíš jako nejdůležitější věci na světě. Zní to jako fráze, ale mnoho z nás tak naprosto nežije. Dělají ze sebe šašky a ubožáky, snižují svou vlastní důstojnost, zejména kvůli vagínám, ze strachu “lepí” děvkám v baru drinky – protože se to od nich očekává. To je přece ubohé! Ne, musíš ctít sám sebe a vždy věci i osoby vidět skrze filtr svojí vlastní hrdosti. Než něco uděláš, zamysli se – zachovává to moji integritu? Jsem před světem jako ten silný, nebo jako ten bačkora, co raději těm mrchám ustoupil, “aby byl klid”? Jistě, v hrobě budeš mít klidu spoustu… hrdost znamená, že si vážíš sám sebe a ten stav udržíš naprosto stabilním a trvalým. Nezesměšníš ho jakýmikoliv ústupky ve jménu nesmyslů typu vagíny. Vagína se nedobývá – ta se alfa-samci nabídne sama, protože žena spolehlivě pozná, kdo je pro ni kvalitní materiál pro inseminaci. Změň svůj pohled na základní věci…

DŮSTOJNOST znamená, že respektuješ jiné, ale nejvíce sám sebe. Přistupuješ k nim s respektem, ale kdykoliv někdo nerespektuje Tebe, neprodleně se podle toho zařizuješ, včetně drakonických alternativ, kterými je totální ukončení veškerých styků, zkrátka “odstřelení” té osoby ze života, smazání čísel, žádný kontakt z Tvojí strany, apod. Opět zejména ve směru žen. Víš o sobě, že jsi kvalitní, že jsi více, než jiní – a proto si můžeš dovolit jít důstojně až vznešeně, nikoliv ze sebe dělat šaška.

ZÁSADOVOST znamená, že i kdyby se dělo cokoliv, dostojíš svým pravidlům a zásadám. Nemůže existovat nic, co by Tě přesvědčilo od nich ustoupit. Opět, žádná vagína světa. Nikdy, nic. Zásady jsou tím, co dělá muže mužem! Nikoliv ramena, nikoliv velký úd. Jen a jen dodržování vlastních zásad. Jak jednoduché se to jeví a jak složité je toho dosáhnout v tomto světě, který Tě doslova násilím nutí ke kompromisům… jen Ti silní si to mohou dovolit. A tady začíná vládnutí…

ODHODLÁNÍ znamená, že navždy a naplno podlehneš svým vizím. Nedovolíš nikomu a ničemu, aby Ti v nich překážel, aby Tě zastavil. Jdeš jednoduše vlastní cestou a jsi připraven být sám, v opovržení, odmítání, nepochopení. Nepodléháš pochybám ani pocitům prázdnoty a díváš se jen kupředu. Nebojíš se smrti. Nebojíš se ničeho a nikoho, protože osud chce, abys čelil překážkám i nepřátelům a utkal se s nimi v boji o totální vítězství. Neznamená to však, že přestaneš počítat a začneš hazardovat, zahrávat si se životem. Sebezachování je základní podmínkou jakékoliv úspěšné cesty! Odhodlání Tě nutí i k přežití. Je-li to nezbytné, přehodnoť situaci, dočasně ustup, připrav se na příští setkání lépe a sám vyber jeho okolnosti – buď iniciativním prvkem. Jdi tvrdě a s maximálním nasazením za vítězstvím, ale přijímej kapitulaci nepřátel a nikdy je nezaháněj do kouta – v případě pocitu vysokého ohrožení by mohli sáhnout k extrémním prostředkům. Nejlepší boj je ten, po kterém se rozcházíte s protivníkem jako přátelé. Nevkládej do boje emoce a vždy si udrž nadhled.

OCHOTA K OBĚTEM ve jménu vyšších cílů znamená, že se ochotně vzdáš tisíce nocí s jakkoliv lákavou děvkou jen proto, aby ses posunul jeden centimetr na svojí cestě křižáka. Věř mi, že všechny ztráty jsou jen dílčí a jak víme, každá ztráta znamená příležitost. Nikdy nezapomínáš, proč jsi tady a jaké jsou Tvé cíle. ®ádná děvka Ti nezaslepí oči, žádná děvka Tě nedonutí, abys za ní došel dále, než na půl cesty. Za tou správnou ženou nikdy nebudeš muset jít dále, ba naopak. Ta správná k Tobě ještě ráda poběží, to mi věř. Vše ostatní je póvl, kterého se ze života zbav jako škodlivé havěti.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » pon 22. čer, 2009 13:19

Jendis: S některými myšlenkami souhlasím ale s některými vůbec:

1) Mluvíme tu o zcela integrovaném egoismu, vnímání světa zcela a zásadně skrze vlastní velkolepé cíle.

Aha takže takoví velikášství a megalomanie(tj.diagnóza).
Podle mě je smutné když bude někdo vnímat svět zcela a zásadně skrze něco, to je jako kdyby velkou část neviděl.


2)Nikoliv ze sebe dělat šaška

Jé a já mám ty klauny tolik rád :D , připadaj mi mnohem vzněšenější a důstojnější a ušlechtilejší než kdokoliv jiný.
Kdo umí někomu vykouzlit úsměv na tváři je mocnější než Král.


3)Jen Ti silní si to mohou dovolit. A tady začíná vládnutí.......Víš o sobě, že jsi kvalitní, že jsi více, než jiní.


No tohle je jako kdyby to psal Nietche....a podle mého názoru: Nietche je mrtev.


4) Vagína se nedobývá – ta se alfa-samci nabídne sama

Taková pořádnýmu chlapovi nechutná. :)


No ale kdo ví jak to autor celý myslel že jo.
Naposledy upravil RUNAR dne pon 22. čer, 2009 13:21, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. čer, 2009 13:20

:wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » pon 22. čer, 2009 14:03

Jendis píše:Třeba o mně spousta lidí tvrdí,že jsem alfasamec.....dominantní jsem od narození(jsem Lev). Přesto lidi neojebávám,myslím,že jsem slušný člověk....jsem monogamní


No to si totiž myslej taky všichni :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » pon 22. čer, 2009 18:20

Jendis píše:Co jsem poznal lidi odtud,tak Honza(Luen),Ucrop....TongPo....taky patří mezi alfasamce......


:lol: Samecek jsem zcela urcite ... jestli alfa, beta nebo gama, to nevim, ale je fakt, ze to lidi rikaji ... jsou to drby :wink:

Jendis píše:Co si sám představíš pod tím často probíraným mystickým pojmem “alfa-samec“? Asi někoho neuvěřitelně silného, kdo ovládá ostatní a slabí ho následují, ženy mu padají k jeho svalnatým nohám. Ale to je dramaticky chybná definice. Síla muže se nachází někde zcela jinde a věř mi, že mnohem blíž Tvému nitru, než by sis kdy pomyslel…

Podstatou alfa-samce nejsou široká ramena, líbivý obličejík ani dominantní chování. Je to něco, co máme v sobě všichni, ale jen málokdo má tolik síly, aby se tím řídil.

Jsou to hrdost, důstojnost, zásadovost, odhodlání a ochota k obětem ve jménu svých vyšších cílů.

To jsou přesně ty věci, které oddělují zrno od plev. Protože pokud jsi hrdý a zásadový, pokud nemáš strach činit přímá rozhodnutí a ve jménu svých zásad se vzdávat věcí, stane se s Tebou velká proměna – vymezíš se vůči světu. Bez ohledu na to, jak pohledný či nepohledný, vysoký či malý, ramenatý či drobný jsi, pokud se vymezíš vůči světu svými výše jmenovanými vlastnostmi, přestáváš mu dovolovat, aby si s Tebou dělal co chtěl. Nyní všechny ty síly narazí na Tvoje hradby. To je ten okamžik, kdy Tě lidé začnou respektovat a vzhlížet k Tobě, kdy Ti dámy začnou ochotně roztahovat nohy po desítkách.

Nepředstavuj si prosím pod pojmem zásadovost nějakého slušňáka typu Mirek Dušín, co nikdy neřekne sprosté slovo a zaplatí ministrovi financí každou korunu na daních. Kdepak. Mluvíme tu o zcela integrovaném egoismu, vnímání světa zcela a zásadně skrze vlastní velkolepé cíle. Svět nechť je hřištěm pro Tvou hru – ale ty nebuď míčkem, se kterým si hráči kopou ze strany na stranu.

Nejde o to, zda jsi hrdina či uzenáč – jen o to, zda dokážeš říct “NE”, zda odoláš všem svodům a slabosti, což je nemoc, kterou na Tebe přenáší slabé okolí. V okamžiku, kdy se narovnáš a zůstaneš stát beze strachu, vítězíš a najednou spatříš, jak oni prohrávají, protože nic nepochopili.

HRDOST znamená, že si sám sebe vážíš jako nejdůležitější věci na světě. Zní to jako fráze, ale mnoho z nás tak naprosto nežije. Dělají ze sebe šašky a ubožáky, snižují svou vlastní důstojnost, zejména kvůli vagínám, ze strachu “lepí” děvkám v baru drinky – protože se to od nich očekává. To je přece ubohé! Ne, musíš ctít sám sebe a vždy věci i osoby vidět skrze filtr svojí vlastní hrdosti. Než něco uděláš, zamysli se – zachovává to moji integritu? Jsem před světem jako ten silný, nebo jako ten bačkora, co raději těm mrchám ustoupil, “aby byl klid”? Jistě, v hrobě budeš mít klidu spoustu… hrdost znamená, že si vážíš sám sebe a ten stav udržíš naprosto stabilním a trvalým. Nezesměšníš ho jakýmikoliv ústupky ve jménu nesmyslů typu vagíny. Vagína se nedobývá – ta se alfa-samci nabídne sama, protože žena spolehlivě pozná, kdo je pro ni kvalitní materiál pro inseminaci. Změň svůj pohled na základní věci…

DŮSTOJNOST znamená, že respektuješ jiné, ale nejvíce sám sebe. Přistupuješ k nim s respektem, ale kdykoliv někdo nerespektuje Tebe, neprodleně se podle toho zařizuješ, včetně drakonických alternativ, kterými je totální ukončení veškerých styků, zkrátka “odstřelení” té osoby ze života, smazání čísel, žádný kontakt z Tvojí strany, apod. Opět zejména ve směru žen. Víš o sobě, že jsi kvalitní, že jsi více, než jiní – a proto si můžeš dovolit jít důstojně až vznešeně, nikoliv ze sebe dělat šaška.

ZÁSADOVOST znamená, že i kdyby se dělo cokoliv, dostojíš svým pravidlům a zásadám. Nemůže existovat nic, co by Tě přesvědčilo od nich ustoupit. Opět, žádná vagína světa. Nikdy, nic. Zásady jsou tím, co dělá muže mužem! Nikoliv ramena, nikoliv velký úd. Jen a jen dodržování vlastních zásad. Jak jednoduché se to jeví a jak složité je toho dosáhnout v tomto světě, který Tě doslova násilím nutí ke kompromisům… jen Ti silní si to mohou dovolit. A tady začíná vládnutí…

ODHODLÁNÍ znamená, že navždy a naplno podlehneš svým vizím. Nedovolíš nikomu a ničemu, aby Ti v nich překážel, aby Tě zastavil. Jdeš jednoduše vlastní cestou a jsi připraven být sám, v opovržení, odmítání, nepochopení. Nepodléháš pochybám ani pocitům prázdnoty a díváš se jen kupředu. Nebojíš se smrti. Nebojíš se ničeho a nikoho, protože osud chce, abys čelil překážkám i nepřátelům a utkal se s nimi v boji o totální vítězství. Neznamená to však, že přestaneš počítat a začneš hazardovat, zahrávat si se životem. Sebezachování je základní podmínkou jakékoliv úspěšné cesty! Odhodlání Tě nutí i k přežití. Je-li to nezbytné, přehodnoť situaci, dočasně ustup, připrav se na příští setkání lépe a sám vyber jeho okolnosti – buď iniciativním prvkem. Jdi tvrdě a s maximálním nasazením za vítězstvím, ale přijímej kapitulaci nepřátel a nikdy je nezaháněj do kouta – v případě pocitu vysokého ohrožení by mohli sáhnout k extrémním prostředkům. Nejlepší boj je ten, po kterém se rozcházíte s protivníkem jako přátelé. Nevkládej do boje emoce a vždy si udrž nadhled.

OCHOTA K OBĚTEM ve jménu vyšších cílů znamená, že se ochotně vzdáš tisíce nocí s jakkoliv lákavou děvkou jen proto, aby ses posunul jeden centimetr na svojí cestě křižáka. Věř mi, že všechny ztráty jsou jen dílčí a jak víme, každá ztráta znamená příležitost. Nikdy nezapomínáš, proč jsi tady a jaké jsou Tvé cíle. ®ádná děvka Ti nezaslepí oči, žádná děvka Tě nedonutí, abys za ní došel dále, než na půl cesty. Za tou správnou ženou nikdy nebudeš muset jít dále, ba naopak. Ta správná k Tobě ještě ráda poběží, to mi věř. Vše ostatní je póvl, kterého se ze života zbav jako škodlivé havěti.


To je zajimave, kde jsi cerpal? Aspon uz vim, proc zensky nebalim :lol: :wink:
Naposledy upravil luen dne úte 23. čer, 2009 9:46, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. čer, 2009 18:31

luen píše:
To je zajimave, kde jsi cerpal? Aspon uz vim, proc zensky nebalim :lol: :wink:


jéžiš...sorry...já neuvedl zdroj.....

http://www.sedazona.cz/2008/06/manifest-alfa-samce/
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jabberwocky » pon 22. čer, 2009 19:38

Xiexie: No, ona ta pěchota právě tvořila základ, všechno ostatní, co jsi zmínila, byly volitelné doplňky.

A disciplína musí bejt, to je jasná věc: http://www.smbc-comics.com/comics/20090621.gif ;-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod sibir » pon 22. čer, 2009 22:27

A tolko k tomu Rimu teda.
sibir
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. dub, 2009 23:00

Příspěvekod DrBombay » úte 23. čer, 2009 1:53

Jendis píše:čti pořádně,jo :?: :wink:

asi nejhezčí definice je tato:

Co si sám představíš pod tím často probíraným mystickým pojmem “alfa-samec“? Asi někoho neuvěřitelně silného, kdo ovládá ostatní a slabí ho následují, ženy mu padají k jeho svalnatým nohám. Ale to je dramaticky chybná definice. Síla muže se nachází někde zcela jinde a věř mi, že mnohem blíž Tvému nitru, než by sis kdy pomyslel…

Podstatou alfa-samce nejsou široká ramena, líbivý obličejík ani dominantní chování. Je to něco, co máme v sobě všichni, ale jen málokdo má tolik síly, aby se tím řídil.

atd.

Sorry Jendisi, neznam te, muzes byt fajn chlap, ale to, cos napsal, je "hokej" :-) Abych mluvis slusne....:1:

Nejdriv pises, ze alfa-samec je ten, kdo opicha kazdou zenskou; pak ze
alfa samec je ten, kdo je dominantni; a pak zase, ze podstatou alfa samce neni dominantni chovani....myslim, ze to nejlip ukazuje, ze "alfa samec" je proste jenom takova modla, o ktere nikdo nevi, co to vlastne ma byt, ale kazdopadne je to pro lidi zjevne hodne citove tema :wink:
Neco jako "ciiii" pro aikidisty, nikdo sice presne nevi, co to je, ale vsichni jsou si naprosto jisti, ze to existuje a ze je to SMRTICI JAK SVINA :lol:

Tak zaprve, pokud se alfa samec pozna podle toho, ze umi ovlivnit lidi a zblbnout zensky, tak nejvetsi alfa samci minuleho stoleti jsou Adolf Hitler a Paul McCarthey :wink: No comment.

Co se baleni zenskych tyce, vidim, ze to je dalsi citlive tema, takze reknu jenom tohle - s zenskyma bude mit 100% vetsi uspech ukecanej polobuzerant v brejlickach se "social skills", nebo tlustej padesatiletej financnik, nez ten tvuj mytickej alfa samec, co mu testosteron tece i z usi.
A navic, vetsina lidi, co ma ve skutecnym svete uspech u zenskych, v zadnem pripade nema ty pozitivni kvality, co pripisujes "alfa samcum" ve svem poslednim prispevku :wink:

A tim se konecne dostavame k tomu poslednimu prispevku, kterej je celkem sympatickej...kvality, co tam shrnujes, to sou vlastne klasicky kvality "pravyho muze", ktery se vstepovaly klukum v dobe, kdy se jeste takovy veci vstepovaly :wink: Teda alespon ty HESLA, to vysvetleni je pak problematictejsi - pak si to ten autor posere, protoze se snazi to
napasovan na zensky, na baleni zenskych, na vztah k zenskym atd.,

Hacek je zase v tom, ze lidi, kteri treba i tyhle BEZESPORU POZITIVNI charakterove vlastnosti maj, maj casto u zenskych uspech prumernej nebo podprumernej.
Proc? No to je jednoduchy - vzato kolem a kolem, zensky serou na nejaky charakterovy vlastnosti :wink:

A tim se dostavame k jadru pudla:
Ja nesmyslny definovat sam sebe (jestli jsem nebo nejsem tzv.alfa-samec) podle toho, co se libi zenskym. Zensky pritahujou ruzny kraviny, od ryze materialnich (konto, barak) pres picoviny (popularita)az po spolecensky vylozene negativni jevy (kreteni, mlatici, kriminalnici). Neni to nic, ceho by si mel chlap vsimat. Zakladat svuj charakter na tom, co se libi zenskym, je jako nechat svoje petilety decko, aby ti stavelo barak :lol:

Mam pro tebe navrh: Vyhodme ten pojem "alfa-samec" na smetiste, kam patri, rikejte radsi treba "pravy muz" :wink: A pak se urcite shodnem na tom, ze pravy muz ma byt hrdy, dustojny a silny; ma byt verny idei; ma byt staly a neochvejny, a neustoupit, i kdyz je vetsina proti nemu (a nemusi to byt zrovna hlasitej hulvat jako je Luen :lol:). A myslim, ze se moc nespletu, kdyz reknu, ze to jsou veci, ve kterych budeme mit vsichni porad co zlepsovat :wink:
A na zensky se s klidem vyserme, ty v tom nemaji co delat :wink:
DrBombay
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 18. čer, 2009 23:00

Příspěvekod DrBombay » úte 23. čer, 2009 2:16

xiexie píše:
DrBombay píše:Alfasamec je nesmysl :lol: Mytus, co si chlapi vymysleli, aby si nejak vznesene zduvodnili, proc zensky dolejzaj za hajzlama, kriminalnikama apod :twisted:

Zenskejm s velkyma kozama se taky nerika "alfa samice" :lol:


Dovolila bych si upravit tvůj příspěvek :
Alfasamec je nesmysl :lol: Mytus, co si vymysleli slizký, břichatí, plešatí nebo jinak nedokonalí chlapi , aby si nejak vznesene zduvodnili, proc zensky dolejzaj za fyzicky prřitažlivějšíma hajzlama, kriminalnikama apod :twisted:


Jojo, taky to pozoruju, cim brichatejsi, plesatejsi a slizcejsi sem, tim castejc se chodim modlit k plakatu alfasamce, co mi doma visi :wink:
Alfa faktor u lidí není o fyzickém vzhledu, protože to by asi lidé brzo vymřeli, stačí se podívat do historie na "sebezvané alfa samce"

Mate to holt vy zensky tezky,kdyz musite cely dny premyslet, kdo je alfa samec a kdo neni :lol: Me staci mrknout se na kozy a vidim hned :lol:

Navíc Alfa samec/samice nemá nic společnýma s "velkýma kozama" nebo "velkým" něčím jiným.

Nemaaa? :o A tak co se to teda pise na to spodni pradlo:
36A - alfa samice
36B - beta samice
36C - gamma samice
atd..?

BTW Slysel jsem, ze uplne spolecensky nejdominantnejsi jsou prej tyhlecty "dvojity delta samice" :lol:
DrBombay
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 18. čer, 2009 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 23. čer, 2009 8:24

No taky mi příjde že koncept Alfa samce je tu dost proměnlivej:

Ze začátku teda bijec, potom klidně i slizoun Paroubek, potom snad i nějaký prvky rytířskýho kodexu.

No rozdělil bych to takhle:

Alfa Romeo: Velký milovník.
Alfa MALE : Rváč.
Alfa MALEj : Není rváč ani Romeo ale je dole MALEj a tak si to různě kompenzuje.
Alfa Samec : Někdo jako Yeti....nikdo ho neviděl ale všude nechává stopy.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 23. čer, 2009 8:29

A ještě:

Alfa bet: zná písmenka
An Alfa bet: nezná písmenka
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod xiexie » úte 23. čer, 2009 9:56

DrBombay píše:Mate to holt vy zensky tezky,kdyz musite cely dny premyslet, kdo je alfa samec a kdo neni :lol: Me staci mrknout se na kozy a vidim hned :lol:


přemýšlet ? A to je co ? :lol:

Navíc u chlapa se sice taky mrkneš, ale zdání mnohokrát klame.

Ad kozy, no ty to vidíš hned, no tak to já taky u chlapa poznám Gluteus Gambrinus od pořádnýho pekáče buchet :roll: :wink:


Nemaaa? :o A tak co se to teda pise na to spodni pradlo:
36A - alfa samice
36B - beta samice
36C - gamma samice
atd..?

BTW Slysel jsem, ze uplne spolecensky nejdominantnejsi jsou prej tyhlecty "dvojity delta samice" :lol:


Slyšet neznamená vědět. A třeba podle koz se podle mě dominance vůůůbec nepozná. Možná tak domina, ale to musi mít ještě latex a bič :twisted: :wink:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » úte 23. čer, 2009 10:19

ALFA samec: jeho silná motorka je baBETA, z očí mu šlehají parsky GAMA, je členem DELTA force a samozřejmě má OMEGA hodinky a buřinku jako pan TAU, chová se jak ..a čumí jak YPSILON.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod samik » úte 23. čer, 2009 15:43

sibir píše:A tolko k tomu Rimu teda.


Skus sa preluskať tymito forami http://www.romanarmytalk.com/rat/ (tato je o rimskej armade) + http://historical-pankration.com/index.html toto je zas o Pankrationu ako takemu.
Pokial ta to fest zajima musis si to pozriet sam :wink: ,holt u nas (CZ/SK) sa Pankrationu nik nevenuje(pokial viem) a aj tych grup v zahraniči je pomenej.

p.s: tušim bol jeden diel human weapon o tom (i ked nie priamo o Ríme)
samik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 21. zář, 2008 23:00

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron