boj nozem

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod ghekon » úte 26. úno, 2008 20:24

Jak rikam, obednal jsem si levneho motylka, uvidim jak mi sedne, a pokud se mi bude libit, poohlednu se po nejakem kvalitnim.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod kampilan » pát 14. bře, 2008 11:24

Náhodou jsem narazil na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=A8_lEXxHcZ8 a docela mi některé techniky připadnou podobné systemě, hlavně když ho útočník ohrožuje neozbrojeného nožem. Docela by mě zajímalo co si o těch technikách myslí lidé, co se boji nožem věnujou
kampilan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 19. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Ynseminator » sob 15. bře, 2008 13:55

kampilan píše:Náhodou jsem narazil na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=A8_lEXxHcZ8 a docela mi některé techniky připadnou podobné systemě, hlavně když ho útočník ohrožuje neozbrojeného nožem. Docela by mě zajímalo co si o těch technikách myslí lidé, co se boji nožem věnujou

Branit se holyma rukama cloveku kterej ma nuz (a alespon trochu vi co s nim) je neco jako stat 10 metru od cloveka s pistoli a chytat do zubu vystrelenou kulku :wink:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod adkins » sob 15. bře, 2008 14:02

Ynseminator píše:
kampilan píše:Náhodou jsem narazil na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=A8_lEXxHcZ8 a docela mi některé techniky připadnou podobné systemě, hlavně když ho útočník ohrožuje neozbrojeného nožem. Docela by mě zajímalo co si o těch technikách myslí lidé, co se boji nožem věnujou

Branit se holyma rukama cloveku kterej ma nuz (a alespon trochu vi co s nim) je neco jako stat 10 metru od cloveka s pistoli a chytat do zubu vystrelenou kulku :wink:


asi tak,suhlasím
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod xiuwei » ned 30. bře, 2008 15:40

xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Boreas » ned 30. bře, 2008 16:19

adkins píše:
Ynseminator píše:
kampilan píše:Náhodou jsem narazil na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=A8_lEXxHcZ8 a docela mi některé techniky připadnou podobné systemě, hlavně když ho útočník ohrožuje neozbrojeného nožem. Docela by mě zajímalo co si o těch technikách myslí lidé, co se boji nožem věnujou

Branit se holyma rukama cloveku kterej ma nuz (a alespon trochu vi co s nim) je neco jako stat 10 metru od cloveka s pistoli a chytat do zubu vystrelenou kulku :wink:


asi tak,suhlasím


A teď mi řekněte, jestli je stejné procento lidí, co se ubránilo holýma rukama člověku s nožem, a lidí co chytilo do zubů vystřelenou kulku :roll:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod BuFF » ned 30. bře, 2008 18:06

Boreas píše:A teď mi řekněte, jestli je stejné procento lidí, co se ubránilo holýma rukama člověku s nožem, a lidí co chytilo do zubů vystřelenou kulku :roll:
A proč se mám bránit proti zbrani holýma rukama?? To je nějakej etickej princip, nebo snad zkouška???
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Boreas » ned 30. bře, 2008 18:47

BuFF píše:
Boreas píše:A teď mi řekněte, jestli je stejné procento lidí, co se ubránilo holýma rukama člověku s nožem, a lidí co chytilo do zubů vystřelenou kulku :roll:
A proč se mám bránit proti zbrani holýma rukama?? To je nějakej etickej princip, nebo snad zkouška???


Přečti si to ještě jednou. Nerad píšu 1 věc dvakrát.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Boreas » ned 30. bře, 2008 18:50

Omlouvám se, zbytečně jsem vyjel. Jde o to, že já reagoval na ten blábol nahoře, ne na princip obrany proti noži.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Panda » ned 30. bře, 2008 20:10

Boreas píše:Omlouvám se, zbytečně jsem vyjel. Jde o to, že já reagoval na ten blábol nahoře, ne na princip obrany proti noži.

Nemáš se za co omlouvat máš pravdu...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ynseminator » ned 30. bře, 2008 20:36

Boreas píše:
adkins píše:
Ynseminator píše:
kampilan píše:Náhodou jsem narazil na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=A8_lEXxHcZ8 a docela mi některé techniky připadnou podobné systemě, hlavně když ho útočník ohrožuje neozbrojeného nožem. Docela by mě zajímalo co si o těch technikách myslí lidé, co se boji nožem věnujou

Branit se holyma rukama cloveku kterej ma nuz (a alespon trochu vi co s nim) je neco jako stat 10 metru od cloveka s pistoli a chytat do zubu vystrelenou kulku :wink:


asi tak,suhlasím


A teď mi řekněte, jestli je stejné procento lidí, co se ubránilo holýma rukama člověku s nožem, a lidí co chytilo do zubů vystřelenou kulku


Tady ale nejde o žádná procenta. Jen říkám, že pokud narazíš na člověka, který bude alespoň trochu vědět co a jak s tím nožem dělat a ty budeš nucen bránit se beze zbraně tak jednoduše nemáš šanci to dát :wink: Nechtěl jsem vyvolat diskusi na téma, kterých případů je víc....
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Panda » ned 30. bře, 2008 20:40

No a Boreas ti zase chtěl jestli se nepletu říct že máš o hodně větší šanci přežít napadení nožem než napadení pistolí...proč si to myslím? protože o tom že byl někdo pořezán či pobodán při bitce a přežil čtu dnes a denně,o tom že někdo přežil kulku málokdy...o chytání kulek do zubů ani nemluvě :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ynseminator » ned 30. bře, 2008 21:50

Panda píše:...máš o hodně větší šanci přežít napadení nožem než napadení pistolí...proč si to myslím? protože o tom že byl někdo pořezán či pobodán při bitce a přežil čtu dnes a denně,o tom že někdo přežil kulku málokdy...


To myslíš vážně? :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod luen » ned 30. bře, 2008 22:11

Panda píše:No a Boreas ti zase chtěl jestli se nepletu říct že máš o hodně větší šanci přežít napadení nožem než napadení pistolí...proč si to myslím? protože o tom že byl někdo pořezán či pobodán při bitce a přežil čtu dnes a denně,o tom že někdo přežil kulku málokdy...o chytání kulek do zubů ani nemluvě :lol:


To bude tim, ze se u nas tolik nestrili :wink: Ja mam v Rusku spousty znamejch a kamosu, kteri maji rozslehane nohy od kalacha ... sem tam cistej prustrel hrudniku a zijou ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » ned 30. bře, 2008 22:12

Ynseminator píše:Branit se holyma rukama cloveku kterej ma nuz (a alespon trochu vi co s nim) je neco jako stat 10 metru od cloveka s pistoli a chytat do zubu vystrelenou kulku :wink:


a ty tohle taky? :lol: :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panda » ned 30. bře, 2008 22:15

2 Luen: ale to sou rusaci, to se nepočítá, já ležel na lůžkovim s kolenem co mi ruplo a jen jsem se otočil za nějakou slečnou, a vedle mě přivezli Rusáka co mu přejel nohy autobus....Rusáka ráno pustili domu protože mu nic nebylo a měl čistej rentgen, mě eště ten večer voperovali a do dneška sem se z toho nesebral :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skateordie » ned 30. bře, 2008 22:15

Okrem toho vystrelit nie je to iste co bodnut. Vystrel totiz pocut :wink: Takze ked uz niekto striela, tak uz je to fakt vazne :evil:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Ynseminator » pon 31. bře, 2008 12:48

Panda píše:
Ynseminator píše:Branit se holyma rukama cloveku kterej ma nuz (a alespon trochu vi co s nim) je neco jako stat 10 metru od cloveka s pistoli a chytat do zubu vystrelenou kulku :wink:


a ty tohle taky? :lol: :lol:

Ano to myslím vážně...
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Dalt » pon 31. bře, 2008 13:03

Ynseminator:safra, pro tebe je nuz to same jako plamenomet ze? ja teda radsi (hypoteticky) budu stat proti nozi nez bouchacce - je mnohem vetsi sance ze kdyz uz se te protivnik chysta zabit, ze se ubranis nozi nez krochne (preci jen musi jit do kontaktu...)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Ynseminator » pon 31. bře, 2008 13:59

Dalt píše:Ynseminator:safra, pro tebe je nuz to same jako plamenomet ze? ja teda radsi (hypoteticky) budu stat proti nozi nez bouchacce - je mnohem vetsi sance ze kdyz uz se te protivnik chysta zabit, ze se ubranis nozi nez krochne (preci jen musi jit do kontaktu...)

tak to potom jo... :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron