Sambo v PHA a SC kraji?

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Sambo v PHA a SC kraji?

Příspěvekod Makoto » úte 10. dub, 2012 7:52

Ahoj,
muzete mi doporucit (na zaklade osobni zkusenosti) klub Sambo v Praze a SC kraji? Nejde mi o Combat / Military Sambo, spise o to klasicke sportovni zapasove Sambo. Premyslim totiz, co si budu trenovat o prazdninach, kdy u nas necvicime. Strycka Googla jsem uz zkusil, ale naslo mi to jenom Combat Sambo klub. Je tu jeste nejaka jina alternativa? Idealne, pokud to tu cvici nekdo primo ze zemi byvaleho SSSR. Tam je sance, ze to nebude uz pretvorene do MMA podoby. Chci se valet, skrtit, pacit, apod. Predem diky za info.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Re: Sambo v PHA a SC kraji?

Příspěvekod luen » úte 10. dub, 2012 10:21

Makoto píše:Ahoj,
muzete mi doporucit (na zaklade osobni zkusenosti) klub Sambo v Praze a SC kraji? Nejde mi o Combat / Military Sambo, spise o to klasicke sportovni zapasove Sambo. Premyslim totiz, co si budu trenovat o prazdninach, kdy u nas necvicime. Strycka Googla jsem uz zkusil, ale naslo mi to jenom Combat Sambo klub. Je tu jeste nejaka jina alternativa? Idealne, pokud to tu cvici nekdo primo ze zemi byvaleho SSSR. Tam je sance, ze to nebude uz pretvorene do MMA podoby. Chci se valet, skrtit, pacit, apod. Predem diky za info.


To asi nebude snadne, jestli si to chces rovnou zjednodusit zajdi treba za D. Bartakem a pod...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Sambo v PHA a SC kraji?

Příspěvekod Sennin » úte 10. dub, 2012 10:26

Makoto píše:Ahoj,
muzete mi doporucit (na zaklade osobni zkusenosti) klub Sambo v Praze a SC kraji? Nejde mi o Combat / Military Sambo, spise o to klasicke sportovni zapasove Sambo. Premyslim totiz, co si budu trenovat o prazdninach, kdy u nas necvicime. Strycka Googla jsem uz zkusil, ale naslo mi to jenom Combat Sambo klub. Je tu jeste nejaka jina alternativa? Idealne, pokud to tu cvici nekdo primo ze zemi byvaleho SSSR. Tam je sance, ze to nebude uz pretvorene do MMA podoby. Chci se valet, skrtit, pacit, apod. Predem diky za info.


Milovice:
Jméno: Lukáš Pilc
Město: Milovice
Adresa: kores.: Dětská 359/1, Milovice. HALA Fitness BELBOG: nám.30června, Milovice.
Tel. Číslo:777 911 011
treninky: út.čt:17:00-20:30 JUDO, po-st-pá:18-20:00 SAMBO,MMA,so-ne:10-12:00 JUDO
email: SpDyMi@seznam.cz

Pár lidí, co tam chodí znám, prej tam učí i nějakej Rusák, co tam zůstal usídlenej a velice si to vychvalují - osobně fakt nevím, ještě jsem se nebyl juknout...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Re: Sambo v PHA a SC kraji?

Příspěvekod NOKT » úte 10. dub, 2012 10:37

Makoto píše:Ahoj,
muzete mi doporucit (na zaklade osobni zkusenosti) klub Sambo v Praze a SC kraji? Nejde mi o Combat / Military Sambo, spise o to klasicke sportovni zapasove Sambo. Premyslim totiz, co si budu trenovat o prazdninach, kdy u nas necvicime. Strycka Googla jsem uz zkusil, ale naslo mi to jenom Combat Sambo klub. Je tu jeste nejaka jina alternativa? Idealne, pokud to tu cvici nekdo primo ze zemi byvaleho SSSR. Tam je sance, ze to nebude uz pretvorene do MMA podoby. Chci se valet, skrtit, pacit, apod. Predem diky za info.


V Penta Gymu maj borca na řeckořímák před BJJ, ale nevím jak to tam vypadá s tréninkama normálně. Cvičím tam jen přes semináře, nicméně kluci od Bosáka a Bittnera příjemně překvapili na lednovým Gracie Cupu a hážou pěkně. Zkus se optat a uvidíš jak to tam probíhá.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Sambo v PHA a SC kraji?

Příspěvekod Makoto » úte 10. dub, 2012 10:40

luen píše:To asi nebude snadne, jestli si to chces rovnou zjednodusit zajdi treba za D. Bartakem a pod...

Cvicil s nim nekdo Sambo? Ja s nim cvicil jen BJJ a pak tusim uci aj vale tudo. Rad bych si zkusil to puvodni ruske Sambo nez moderni verzi slehnutou MMA/BJJ, apod.

OK, budu se poptavat dal. Presto vsem diky za tipy.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: Sambo v PHA a SC kraji?

Příspěvekod Makoto » úte 10. dub, 2012 10:44

Sennin píše:Milovice:
Jméno: Lukáš Pilc
Město: Milovice
Adresa: kores.: Dětská 359/1, Milovice. HALA Fitness BELBOG: nám.30června, Milovice.
Tel. Číslo:777 911 011
treninky: út.čt:17:00-20:30 JUDO, po-st-pá:18-20:00 SAMBO,MMA,so-ne:10-12:00 JUDO
email: SpDyMi@seznam.cz

Pár lidí, co tam chodí znám, prej tam učí i nějakej Rusák, co tam zůstal usídlenej a velice si to vychvalují - osobně fakt nevím, ještě jsem se nebyl juknout...

To je Combat Sambo...tedy takove MMA Sambo ;-)
Eto menja ne interesujet ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » úte 10. dub, 2012 11:30

Kdysi k nám chodili asi 2 lidi ze Samba a trénovalo se tuším na Spartě, vedla to ženská ale zaštiťoval rus. A pak jsme taky byli na Sambo turnaji (ofiko Sambo rozhodčí a docela na úrovni)v Berouně a tam byli místní takže asi Beroun. Hele zkus napsat Myllysovi na jaashaam (at) seznam (dot) cz on byl nějakou dobu ve Federaci Samba tak možná bude vědět.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » úte 10. dub, 2012 11:54

Toman píše:Kdysi k nám chodili asi 2 lidi ze Samba a trénovalo se tuším na Spartě, vedla to ženská ale zaštiťoval rus. A pak jsme taky byli na Sambo turnaji (ofiko Sambo rozhodčí a docela na úrovni)v Berouně a tam byli místní takže asi Beroun. Hele zkus napsat Myllysovi na jaashaam (at) seznam (dot) cz on byl nějakou dobu ve Federaci Samba tak možná bude vědět.

Supr, diky Toman. Napsal jsem mu a uvidime.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků