KM v Praze

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

KM v Praze

Příspěvekod Anonymní » stř 12. led, 2005 20:52

Ahoy,

My coach and I want to start KM section in Praha. Please visit the website www.kraver.cz
It is just the beginning. If you have any questions, please write me an email.
Also, I want to have the first training on the first weekend of February, but I still have no gym. If you can help me with that I would be grateful.

Thanks in advance

Pawel
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod MartinMartin » čtv 13. led, 2005 21:11

Na tech strankach jsem kontakt nikde nevidel, docela bych ,ale chtel vedet jak to vypada v akci:o). Je to vazne tak dobre ,nebo jen reklama?
MartinMartin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 30. lis, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 19. led, 2005 19:15

Slysel jsem na to chvalu i ze existuje neco lepsiho (napr. ruska sebeobrana pro armadu). Nicmene techniky KM nejsou nijak slozite a urcitym zakladem (napr. boxem, kickboxem, aikidem) to je pomerne slusny zpusob sebeobrany.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ondra » stř 19. led, 2005 19:28

slyšel jsem že hodně se kombinuje KM s ThaiBoxem, já zrovna tak... :idea: ale o tom že by bylo něco lepšího a horšího...? záleží co ti jak vyhovuje , nevim jestli nemyslíš ruský SAMBO? ale ono nezáleží jakým stylem se budeš bránit, nikdy proti sobě nestojí styly, ale dva lidi, je to jako když budete proti sobě střílet z pistole, taky nezáleží jakej typ máš prostě kdo je lepší. Hodí sem hodně lidí co mají v BU velké zkušenosti, myslim že Petr Macháček má zkušenosti se Sambo, a nebo Graplingem, tak se ho zkus zeptat, třeba v tomhle směru poradí.... :idea:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 19. led, 2005 20:09

AHoj,
no jestli nekdo chcete vyzkouset sambo tak se uci jiz i v Praze ten clovek se jmenujie tusim Viktor Sasajev. Zitra se dam link na blizsi info, bohuzel ho ma ve firemni poste a notas nechal v praci taky :roll: Prej je to celkem slusny, jo a chodi tam dost holek :D
zatim
D.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron