superfight

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Ondra » pon 22. lis, 2004 18:46

dělat rozbory bojovníků podle filmů a jejich předem daných scénářů že ten prohraje s tamtim mi přijde dost zvláštní. Daleko přínosnější je rozbor nějakého zápasu, ale to je sport vid? :D . to co na nich vidíš předváděj závodníci v rámci určitých pravidel, nikdy nevidíš co by udělali kdyby pravidla nebyly, to že by nedovely použít i jiné techniky než ty sportovní nepochybuji, určitě jo. víc ti k tomu neřeknu to by byly spekulace a hádat se, že tenhle thaiboxer , nebo karatiska je daleko horší než ten a ten kdyby na něj vyskočil ze křoví je nesmysl.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Ondra » pon 22. lis, 2004 18:48

sakra omlouvám se za tu hrubku, to byl přeťuk :D
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod player » pon 22. lis, 2004 20:19

KarateShotokan Jirka:ja sem vedel,ze nase republika,respektive jeji obyvatelstvo ma do demokracie hooodne daleko.Zustan u svych tresnicek,nevnucuj jejich ideologii me,dik.

Ukropcany:muj ucitel je zaroven velmi dobry pritel,nemam duvod,mit pred nim problem vyjadrit svoje nazory,myslenky.Obzvlast,kdyz je to casto oceneno.Sam pises,ze se "omezujes" jen na otazky.Nikdy si v nich nepouzil slovicko "proc"?

Marvin:ano,mel si pravdu,pletes se.Dokonce bych si troufl rici,ze si me i v jistem slovasmyslu vazi,jelikoz sem az na vyjimku jediny,u ktereho vidi,ze to co me uci skutecne beru vazne a ze se o to seriozne zajimam.Nejsem jen "prosty spotrebitel".
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod player » pon 22. lis, 2004 21:25

Ukropcany:ale dyt ja sem nenapsal,ze ty ses bezny spotrebitel.Ja sem napsal,za ja nejsem.To neznamena,ze sem tim chtel rict,ze ty jsi :wink:
To ze me posliucha,ano,neznamena ze mam pravdu.Ale kdyz se nebudu ptat,tak se nikdy nedozvim,ze treba prave tu pravdu nemam.
Asi si nerozumime,ja nezpochybnuju techniku meho ucitele,ani nahodou.Ale nektere veci delam proste jinak,takze pak spolu rozebirame,proc me to svadi delat tak a tak,proc on to dela jinak apod.To uz sem vysvetloval vyse.
A vubec nejlepsi je sledovat,jak funguji techniky na ruzne lidi.Sem rad,ze muzu cvict jak s lidma muskulatrurnima(to je pak sila takove chi sao),tak s lidma hubenyma a hlavne o hlavu vyssima nez sem ja.To jsou pak teprve debaty nad tim,ktereou techniku a hlavne jak pouzit :wink:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Miro » úte 23. lis, 2004 6:56

Playere, ked Ti jeden clovek hovori, ze si opity, tak je ok si z toho robit srandu. Ked Ti to vsak hovori cela kopa ludi, asi je lepsie vytriezviet, aj napriek tomu, ze si myslis opak. Je tu sice ista pravdepodobnost, ze oni vsetci sa mylia a Ty mas pravdu, ale ta pravdepodobnost je velmi mala.

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pavela » úte 23. lis, 2004 10:12

Ninja píše:to pavela: nazdar odkial by sa to video s tym mnichom dalo stiahnut? ci to mas na DVD alebo VHS?

Neni to mnich ale obyčejnej kluk. Mam to na VHS ce kterou jsem před 10 lety koupil v Pekingu, bohužel jí mám v Praze a sám jsem v Pekingu. Nicméně si jí ode mě dost lidí přehrálo, zkus se zeptat kluků od Du Fukuna
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Ninja » úte 23. lis, 2004 15:44

ludia pocuvajte vy ste vsetci v pekingu to co tam robite? :lol:
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Ninja » úte 23. lis, 2004 15:46

to Pavela: diky moc a co to je za klub to Du Fukuna? a kde sa ich to mam spytat (rozumej www stranku) dik moc
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod player » úte 23. lis, 2004 18:58

Miro:......a protoze 90procent spolupracovniku u me v praci kouri, at se mi zda me uvazovani sebelogictejsi,zacnu kourit taky.Asi to bude spravne,kdyz to dela vetsina. 8)

Ukropcany:prosim te,ja se snazim psat konkretne.Nic nezobecnovat,pokud to jde.Tak kdyz uz neco o me pises,tak prosim vychazej z veci,ktere jsem skutecne zminil.Nezminil jsem,ze nejakou techniku delat nechci.Z ceho si to odvodil?To ze neco delam trochu jinak jeste neznamena,ze opovrhuju tim,jak to dela muj ucitel.Opet se opakuju,k tomuhle uz sem se vyjadril.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » stř 24. lis, 2004 5:12

Ninja píše:to Pavela: diky moc a co to je za klub to Du Fukuna? a kde sa ich to mam spytat (rozumej www stranku) dik moc

to víš,v Pekingu je dobře. Du Fukun je číňan z Pekingu a je to můj šifu. mrkni se na nový stránky,co mu klucí udělali. http://xingyiquan.wz.cz/
nebo http://www.sweb.cz/XingYiQuan/Index.html
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Ninja » stř 24. lis, 2004 15:56

mh dik, a len tak pre info kolko stoji take cestovne do pekingu? :lol:
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod player » stř 24. lis, 2004 19:19

Ukropcany:jo to mas asi pravdu,skutecne sam mam porblem vyjadrit co mam na srdci tak,aby to bylo spravne pochopeno.Lip se to predvadi prakticky,ale to zde samozrejme nelze.
Ja si hodne vazim lidi,kteri neco v oblasti BU ci BS dokazali a na stylu mi nezalezi.Ale problem je v tom,ze malo ktery styl ma blizko k "me" filozofii a cviceni jako takovemu,proto si tech mistru, senseiu a sifu skutecne jen vazim do te miry,ze v jejich "branzi" jsou skutecne dobri.Vzheldem k tomu,ze beru cviceni trosku jinak nez jini,ani po me nemuzes chtit,abych si pred nekym pomyslne klekal na kolena.Koneckoncu vsichni jsme jen lidi :wink:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod player » stř 24. lis, 2004 19:38

Ukropcany:to uz je vec kazdeho z nas,jaky ma pristup k zivotu..to uz neni(nebo nemusi byt) ani moc o BU.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Miro » čtv 25. lis, 2004 8:19

Jedna fotecka mnicha v stojke na dvoch prstoch:

http://www.kungfulibrary.com/shaolin-kung-fu-4.htm

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Ninja » čtv 25. lis, 2004 17:47

ty kokos tak ten mnich je teda dobry , musi mat riadnu rovnovahu ked sa v tom udrzi :lol:
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Angus » pát 26. lis, 2004 8:56

Zdá se mi mimo těžiště :?: . Už jsem viděl stojku na jedné ruce, samozřejmě ne na prstech, ale tělo mělo vždy jinou polohu. Takže nevím, nafotit se dá všechno :oops:
Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » pát 26. lis, 2004 9:52

Angus: taky mi to připadá jako podvot, viděl jsem na nějakým videu mnicha co to dělal ale ten měl opřený nohy o zeď... nepochybuju o jejich smyslu pro rovnováhu ale tohle je už trochu moc.. na druhou stranu neřikal že tam v té poloze "stál" pro fotku stačí vteřina ;)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ninja » pát 26. lis, 2004 11:12

no tiez si myslim ze do toho len nejako tak skocil, alebo to robil o nieco oprety a potom sa to vymazalo, alebo radsej sa ho chodte na to spytat :lol: aby sme mmu nekrivdili
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Ondra » pát 26. lis, 2004 16:48

RE: Videl som to (a nie to tak davno) podobne, ale dnes uz viem, ze su ludia, pred ktorymi nemam problem (kedze si to zasluzia) plesknut sa o zem...

vidim to stejně, když ti je 18 tak máš pocit, že jsi neporazitelný máš super kariéru před sebou a musíš zachánit svět, nikoho neuznáváš než sebe... ale pak když dostaneš rozum, poznáš lidi co toho dokázali za život (nejen) v BU/BS tolik co třeba člověk ani za deset životů. Abych řekl pravdu vážim si svym způsobem každýho co něco dokázali když někoho trénují a svoje zkušenosti a vědomosti předávají dál a nebo cvičí, a baví je to.Těch lidí je hodně a nezáleží na stylu ale na člověku. Docela se mi líbí když na cvičení přijdou lidi a je na nich vidět, že mají chut, strašnou chut cvičit pro sebe, ne pro medajle a třeba v pokročilém věku, ale chtějí to dělat pro sebe.. :idea:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » pát 26. lis, 2004 19:44

Víte, ten kdo porovnává Mistra všech mistrů bojových umění, někoho o němž i jeho současníci tvrdily že je neporazitelný, s někým kdo sází jen na svých 105 kilogramů a silný úder, tak podle mého názoru nechápe podstatu bojových umění a boj. sportů, protože v obou těchto "uměních" vždy vítězí ten kdo si zachová chladnou hlavu a to rozhodně není Tison. Sám jsem sice thaiboxer ale myslím si že srovnávat mezi sebou tyto bojovníky je o ničem,protože o to v bojových uměních přece vůbec nejde, nebo snad ano?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron