Poradíte??

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Ondra » sob 12. srp, 2006 14:01

o tomhle se můžou jen lidi dohadovat co by bylo mimo provazy. to se tady nevyřeší, nemá to smysl. Je pravda že B. Sapp je hozně silný, jeho hmotnost a svalová hmota předčí ostatní soupeře, proto pro mě je dost k nepochopení jak tak velké rozdíly v hmotnosti se soupeři svoji výkoností snaží smazat. Koukal jsem na zápasy toho Thaice BUAKAW POR.PRAMUK a ten má "jen" 75kg...?? a nastupuje proti dvakrát tak těžším protivníkům, a co jsem potkal na semináři Royce Gracie tak má kolem "stovky" ale jeho soupeři mají tady často kolem 120-130kg to je obrovský rozdíl v síle čemu musí čelit. Ale lidi tohle milují, mají to rádi :evil: ,podle psychologie ale často fandí menšímu a slabšímu než hoře svalů, viz první zápas B.Sappa. Ale jsou i jiné soutěže jako K1 Max a nebo Superliga kde už ČR má zastoupení, tyhle soutěže mají taky svoje osobnosti, ale nejsou tak známé jako K1čka kde se utkají hory svalů. B.Sapp tam asi patří, přeci jen je to Show.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Fidellll----llll » sob 12. srp, 2006 20:20

naprd ze se "snazi" boxovat stejne mu to nejde kdyby posiloval poradne mohl by byt hrouda svalu takovych 200kg ten umounenej styl by mel furt protoze niz uz nespadne
Fidellll----llll
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: pon 07. srp, 2006 23:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků

cron