Je mi 23, není trochu pozdě začít s kickboxem?

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Je mi 23, není trochu pozdě začít s kickboxem?

Příspěvekod Zigi » ned 29. led, 2006 14:18

Ahoj, chtěl jsem se zeptat vás, co děláte fulkontaktní sporty nějakou dobu na váš názor. Je mi 23, občas si zaboxuju do pytle nebo si dám s kamarádem sparing ve sklepě, to jsou všechny mé zkušenosti s bojovým sportem. Ale poslední dobou mě opravdu docela dost přitahuje kickbox. Tak nevím, má smysl v mém věku se něčemu takovému začít věnovat, navíc s mojí konstitucí (cca 183cm a 72kg) si nejsem moc jistý :) Ale taky kdyby něco nechci být jen bezbranná oběť a zlepšit sebevědomí by mi taky neškodilo :roll: :) Dík moc za vaše názory 8O :wink:
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod Fireball » ned 29. led, 2006 15:05

Zdar.

Podľa mňa v pohode, hlavne ak «a to bude baviť.

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod La-jia » ned 29. led, 2006 15:42

Nikdy není pozdě začít a konstituci svého těla ber jako klamání nepřítele. Neblázni, krásné vymakané tělo boj nedělá. La-jia.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod Durin » ned 29. led, 2006 15:47

Zdar, je mi 24 let a již rok kickbox dělám. Problémy s tím rozhodně nemám, možná tak se strečinkem :D Záleží na tom jakou máš výchozí fyzičku, s tím je podle mého spojena většina problémů a jak si protažený.
Durin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. črc, 2005 23:00
Bydliště: Čáslav

Příspěvekod Zigi » ned 29. led, 2006 15:57

Durin píše:Zdar, je mi 24 let a již rok kickbox dělám. Problémy s tím rozhodně nemám, možná tak se strečinkem :D Záleží na tom jakou máš výchozí fyzičku, s tím je podle mého spojena většina problémů a jak si protažený.




To jo, výdrž si pomalu ale jistě získávám, (skončil sem s kouřením, plavu, švihadlo...) ale problém mám spíše silový, ať jím jak chci, co chci a kolik chci pořád se držím do 74 kg....i když pravda, možná s dobrým vedením ani to nebude na škodu :wink:
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Je mi 23, není trochu pozdě začít s kickboxem?

Příspěvekod khru_Hanuman » ned 29. led, 2006 17:55

Zigi píše:Ahoj, chtěl jsem se zeptat vás, co děláte fulkontaktní sporty nějakou dobu na váš názor. Je mi 23, občas si zaboxuju do pytle nebo si dám s kamarádem sparing ve sklepě, to jsou všechny mé zkušenosti s bojovým sportem. Ale poslední dobou mě opravdu docela dost přitahuje kickbox. Tak nevím, má smysl v mém věku se něčemu takovému začít věnovat, navíc s mojí konstitucí (cca 183cm a 72kg) si nejsem moc jistý :) Ale taky kdyby něco nechci být jen bezbranná oběť a zlepšit sebevědomí by mi taky neškodilo :roll: :) Dík moc za vaše názory 8O :wink:


Ahoj Zigi, pokud jsi z Prahy tak přesně o takový typy jako jsi ty je rvačka, máš ideální figuru na Thajský box případně K-1 Max, ještě shodit do 70 kg a dokonalý vysoký a hubený to je ideání !!! chci tě. ted nám sice nefungujou stránky a ještě tak týden nebudou ale potom www.hanumangym.cz ahoj Petr Macháček
khru_Hanuman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Lycanius » ned 29. led, 2006 18:45

Ja jsem sice s kickboxem začal taky nedávno,ale myslim,že tvoje obavy jsou zbytečné.Známí co tam se mnou chodi nejsou nejaci arnoldi,ale cvikem by se to mělo poddat a právě s těmi,co chodí posilovat si v rychlosti nezadají.A pokud bys s tou váhou chtěl něco udělat,tak zkus pravidlo pravidlo posilování:Hodně jez hlavně hovězí maso,ale spíš přírodněji,sem tam nějaké koktejly(tvaroh,banan,jabko) a taky celozrné pečivo.Zkus to.Alespoň mě to docela pomohlo.
Lycanius
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 24. led, 2006 0:00
Bydliště: Valmez

Příspěvekod Low » ned 29. led, 2006 21:33

khru_hanuman: zajmavy.. ja mam 185 /70 a zacinam nabirat , chci mit aspon 85 kg protoze se cejtim jak tintitko a vy takhle.. :) asi jde o to cemu se kdo chce obetovat, jestli sportu nebo beznymu zivotu.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod BENNY » ned 29. led, 2006 21:49

Low píše:khru_hanuman: zajmavy.. ja mam 185 /70 a zacinam nabirat , chci mit aspon 85 kg protoze se cejtim jak tintitko a vy takhle.. :) asi jde o to cemu se kdo chce obetovat, jestli sportu nebo beznymu zivotu.


Ahoj! Jestli chceš přibrat tak zkus creatin (ale pouze 100% monohydrát). Já beru mikorizovaný 100% monohydrát a mám 170cm/72,5kg. Jukni se na http://sweb.cz/kreatin.creatin.kulturistika/index.htm Tam se o creatinu dozvíš víc. Jinak kdybys sis ho pak chtěl koupit, tak doporučuju www.aminomax.cz
BENNY
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 13. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Low » ned 29. led, 2006 22:00

benny: copak kreatin.. 6x denne jist mensi porce, proteiny, hodne pit. je to o to tezsi ze s BU se to tezko kombinuje, vzdyt je to stejne narocny jak aerobik, najednu stranu hubnu nadruhou potrebuju pribrat.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

 

Příspěvekod Zigi » pon 30. led, 2006 7:01

Ufff, díky všem za rady, ale něco z toho přece jen vím;) Creatine mám, proteinový koktejl si dávám každý den před spaním a jím docela často nejen malé dávky...mám hold rychlý metabolismus... 8) Jsem z Ostravy a nevím jistě, jaký je tady výběr, ale musím to nějak omrknout, protože mám nepravidelnou prac. dobu, čili horší s tréninkama:( Holt, nějaký ten xxx box snad najdu 8O :twisted:
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Sai » pon 30. led, 2006 16:30

Zigi - určitě se běž podívat na trénink Como-3 :wink:

www.como-3.com
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Zigi » úte 31. led, 2006 8:08

Sai píše:Zigi - určitě se běž podívat na trénink Como-3 :wink:

www.como-3.com


Byl jsem na tréninku Hamr Gym, do como-3 chodí bratránek, údajně nej škola thai boxu na ostravsku. Ale jak jsem psal, největší problém je v čase kvůli práci...ale výběr tu je;)
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod hefaistosh » úte 31. led, 2006 22:36

Je lepší začít teď než nikdy.
hefaistosh
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Sai » stř 01. úno, 2006 8:20

hefaistosh - lepší začít teď než později.. :P
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron