Box v Praze

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Box v Praze

Příspěvekod xavier » pon 21. srp, 2006 9:02

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat na dobré kluby boxu v Praze. Nikde jsem podobný thread nevyhledal. Chodíte někdo na box třeba do SK-Boxing, Delroy's Gymu nebo k Tišerovi?

Předem dík.
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

 

Re: Box v Praze

Příspěvekod bison » pon 21. srp, 2006 11:33

xavier píše:Zdravím,

chtěl jsem se zeptat na dobré kluby boxu v Praze. Nikde jsem podobný thread nevyhledal. Chodíte někdo na box třeba do SK-Boxing, Delroy's Gymu nebo k Tišerovi?

Předem dík.

No, obcas se u p. Tisera zastavim, ale ze bych byl zrovna radovym clenem, to ne. Co by jsi chtel vedet?
bison
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. kvě, 2003 23:00

Příspěvekod NIK » pon 21. srp, 2006 12:57

pro Xavier-Dobrej klub je kousek od M Palmovka.Tramvajová zastávka Maniny.Popsal sem to trochu blbě-prostě di od Palmovky po levé straně přes Libeňský most a za nim tak po 100 metrech narazíš na dům který má na dveřích oranžovou ceduli s nápisem box.Tam to najdeš.Je to tam fajn,ring,dvě tělocvičny,bar,dva trenéři.Otevřeno skoro nonstop.Kilčo za trénink nebo litr na měsíc.


:wink:
NIK
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 680
Registrován: úte 04. črc, 2006 23:00
Bydliště: Praha

Re: Box v Praze

Příspěvekod xavier » pon 21. srp, 2006 21:15

Bison, NIK dik moc za odpoved!

Bison: Mam naprosto mizerne ruce a chci si je zlepsit. Hledam klub, kde jsou dobri treneri, kde muzes chodit i mimo trenink bouchat (a mozna i dobry kolektiv je dulezity). Jinak s tou kvalitou to mozna v boxu nebude tak horke - podle me maloktery trener bude spatny (narozdil od jinych BU).

Jinak pro zajimavost - chci skoncit s TKD a zacit s MT, takze i kvuli tomu; o spojeni box + MT jsem jinak ve foru cetl... :wink:

NIK: Jak se ten klub jmenuje? Ma web? Asi ne, co? :?:
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod NIK » pon 21. srp, 2006 21:52

pro Xavier-stránky tušim nemaj.Zajdi tam a uvidíš.Fik :wink:
NIK
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 680
Registrován: úte 04. črc, 2006 23:00
Bydliště: Praha

Re: Box v Praze

Příspěvekod bison » úte 22. srp, 2006 10:26

xavier píše:Mam naprosto mizerne ruce a chci si je zlepsit. Hledam klub, kde jsou dobri treneri, kde muzes chodit i mimo trenink bouchat

presne proto tam ja chodim :-)
Vyhoda je, ze nejsou radny treninky - muzes tam prijit kdy chces, odejit kdy chces a v drtive vetsine pripadu tam p. Tiser je. Nevyhoda je, ze trenujes sam nebo s nekym kdo je zrovna po ruce (pokud nechodis s kamosem), neco jako rizeny trenink je jenom kdyz se sejde dost lidi najednou. Rozhodne necekej ze se ti trener bude venovat celou dobu, ale kdyz se na neco zeptas co a jak tak ti vzdycky poradi.
Me se tam docela libi, nikdo si na nic nehraje a navic p. Tiser ma naprosto neuveritelny charizma, boxovat umi dobre a vysledky ma.
O tom klubu na maninach jsem slysel, ale nikdy jsem tam nebyl.
bison
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. kvě, 2003 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 15 návštevníků

cron