Začínají tréninky boxu v Praze pod vedením L. Konečného

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Makoto » stř 13. úno, 2008 10:59

Gino píše:Makoto, ale vzdyt ta cena neni velka... muzes jezdit jenom na box.

Zkontroloval jsem si jeste stranky BBC, kde bylo uvedeno, ze permice zacina od cca 500 Kc, coz je dobra cena. Tak jsem tam volal a tam mi rekli, ze si musim koupit permici do BBC (od 490 Kc, ale konkretni cenu mi reknou jen na recepci), ktera me opravnuje na fitness, aerobic, saunu a kdovicojeste a navic jeste musim zaplatit i box.... Permici do BBC nevyuziji neb o aerobic, fitness a podobne blbosti nemam zajem, takze vyhodit mesicne 500 jen abych se dostal do budovy....asi najdu lepsi uplatneni pro tyto penize.
Navic mym cilem totiz neni stat se boxerem, ale odladit ci odstranit chyby, ktere mam. Jsem pomalej a potrebuji zlepsit praci nohou. Takze v mem pripade by se jednalo spise o konzultace. Drive jsem chodil do Hostivare obouchat se s kickboxery, pak uz jsem to nezvladnul casove. Na netu jsem nasel kluky na Hradcanske, je to po ceste domu a trenink me vyjde na cca 150 za lekci (http://www.skboxing.cz/kontakt/mapa.htm)
Stejne nejsem perspektivni boxer, takze zadna skoda pro Lukase ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Příspěvekod Gino » stř 13. úno, 2008 12:34

Makoto píše:Tak jsem tam volal a tam mi rekli, ze si musim koupit permici do BBC (od 490 Kc, ale konkretni cenu mi reknou jen na recepci), ktera me opravnuje na fitness, aerobic, saunu a kdovicojeste a navic jeste musim zaplatit i box....

Muzes byt klidny, tohle je kravina (pokud se po novem roce neco nezmenilo). Proste si poridis permici... bud na tri mesice, na rok, nebo na dva roky (podle toho se odviji jeji cena) a mas vstup do budovy a samozrejme co v te budove budes delat je ciste tvoje vec... jestli budes boxovat v box. sale, nebo jezdit na kole, nebo vyuzivat jinych aktivit (tech kurzu jsou tam mraky).
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Mesic » čtv 14. úno, 2008 7:17

ja jsem tam chtel vzdycyk chodit ale je to moc daleko a pobliz meho bydliste neni boxersky Klub takze asi budu delat thai ale redji bych delal box :( :( :( :( :(
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron