potrebuju poradit

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

potrebuju poradit

Příspěvekod novotaa » ned 11. úno, 2007 22:04

ahoj chtel bych od vas poradit.dlouho jsem posiloval a ted se dal na thai box.vse je ok ale mam jeden problem.a tim jsou moje kycle.potreboval bych poradit nejake cviky na protazeni tech uponu kolem prirozeni.a kycle tak celkove. nemuzu pri vysokem kopu vytocit stojnou nohu jak bych mel.
Dekuji :P :P :P
novotaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

 

Příspěvekod TongPa » ned 11. úno, 2007 22:20

Proč se na to proboha nezeptáš přímo trenéra? :roll:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod kik » pon 12. úno, 2007 11:32

nejlepší je kup si knihu a tam to máš na vědecké úrovni vysvětleno jak správně na strečink není nic horšího u strečinku než špatná rada
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

a

Příspěvekod Hangman » stř 26. zář, 2007 21:04

je to síce trochu mimo tému :lol: ale kôli tomu novú temu nechcem založiť...
takže pred tým som asi dva roky posiloval no a pred prazdninami som si kupil kreatin že ho začnem brat ale začali prazdniny a nebol som doma takže som ho bral len týžden a nechal som to tak... no ale teraz od septembra chodim na thajský box a do posilujem tak 1-2krat týždene s činkami... čiže čo stým kreatinom má to zmysel ho brať ??? nebude to mať vplyv na rýchlosť ..a vlastne bude to mať zmysel???? brať ho. je ho škoda takže by som ho rad dako minul :P
Hangman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Příspěvekod asgar » pát 30. lis, 2007 13:23

Hilfe, potřeboval bych poradit jestli na boxovací pytel 33x100cm, nebo těžkou boxovací hrušku stačí dát do stropu hák, nebo je potřeba taková ta šibenice, diky
asgar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

Příspěvekod migli » pát 30. lis, 2007 13:31

a z ceho je strop?
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

.

Příspěvekod luen » pát 30. lis, 2007 13:47

Hrusky maslovky rostou na strome ...

Mame vetsinou vse na sibenici ... jednak je strop vysoko (5.1m) a ne vzdy je strop dobre reseni (nosnost ...). Jestli myslis hrusku (speedball), tak na ne jsem nechal delat specialni "mrskac", aby se to dalo nastavovat na ruznou vysku!!!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod TF » pát 30. lis, 2007 14:02

asgar píše:Hilfe, potřeboval bych poradit jestli na boxovací pytel 33x100cm, nebo těžkou boxovací hrušku stačí dát do stropu hák, nebo je potřeba taková ta šibenice, diky


rozhodně pytel hod na šibeninci ušetří ti to hodně problému když do toho budeš kopat tak to sou taky něaký otřesy a ten hák by to nemusel udržet :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod RUNAR » pát 30. lis, 2007 14:15

ukropcany píše: ale kravál po kopoch ostal...

Héj musíš ty kopy zrychlit potom jsou rychlejší než zvuk/kravál. :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Lada » pát 30. lis, 2007 15:39

když ho měl kamoš na háčku já přišel udělal bum bum a pytel následně taky bum :lol: jsem nějak nevěřícně koukal na ten zlomenej hák 8O jsem si myslel asi vada materiálu,ale jak koukám co píše Ukrop. tak je to běžné...
Potom jsme to takhle měli ještě v jedné tělocvičně, ale to už jsme koupili trocha větší a pevnější háky a dali do dřevěného stropu který tam byl, ale po čase se taky deformovali, jeden tuším umřel nějaké drželi ale nic moc...
Nedávno jsme měli pár pytlů na okách se závitem prošroubované skrz Ičko na karabinu tak to drželo dobře, to byla tuším osmička závitem

U kamoše jsme to dávali do ®b stropu přes plechovou destičku, navařenej oblouk a 4 šrouby podobně jak Ukrop, ale šrouby byly obyč na obyč hmoždínky a to moc dlouho nevydrželo...tak jsme to pak hodili jen na dva šrouby, ale s ocelovýma hmoždínkama s nosností 250kg jedna a to už drží :D jen ta zavazející výztuž, vrtání abychom to tam dali byla fuška :?

Jak už tu bylo řečeno hodně záleží na to z čeho je strop a dle toho se musí vybrat vhodné kotvení, ta šibenice většinou vyjde nejlépe, případně ten plech a navařit oblouk jestli jsi si to schopen udělat, nebo nějaký známí...ale pak musíš zvolit taky vhodné kotvící komponenty
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

 

Příspěvekod migli » pát 30. lis, 2007 18:57

2 ucrop:
nene, to musis dat dva po sobe tak, aby se zvukovy raz vzajemne vyrusil :twisted:

2 asgar:
pokud to strop udrzi, tak bych volil neco takoveho: http://piransport.cz/prodej/zavesy/?ukaz=detail&zid=20
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 30. lis, 2007 19:52

To mi připomíná jednou jsem byl cvičit u kámoše co bydlí v prvním patře
trochu jsem kopal do pytle a najednou přilítla nějaká semetrika z 12 patra
že se jí třesou skleničky v almaře a že jí spadnul velký plakát
Chucka Norrise co má v obýváku ,rozkutáleli se jí taky všechny DVD s Chuckem Norrisem.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod asgar » pát 30. lis, 2007 20:12

Díky moc všem!!!!!!!!za vaše rady!!!! Strop, je železobetonový, monolitický
asgar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 30. lis, 2007 20:28

Rádi odborně a fundovaně poradíme :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Lada » ned 02. pro, 2007 1:44

asgar píše:Díky moc všem!!!!!!!!za vaše rady!!!! Strop, je železobetonový, monolitický


tak teď jen netrefit při vrtání výztuže :D
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron