Cena vybaveni na MT

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Cena vybaveni na MT

Příspěvekod Kh21 » čtv 22. bře, 2007 23:34

Dobry den,
chtel bych se zeptat,kolik tak stoji vybava na Thai box.Proste jen na treninky.
Koukal jsem na nejaky ceny treba rukavic a cena se pohybuje od 600Kc do 2000Kc a mozna i vyse.Tak me zajima,na co mam koukat,abych treba nekoupil neco,co nebudu potrebovat,ale zas ne neco,co je skoro nepouzitelne.To same i chranice na holene.
Proste zacinam a nechci nic profi,ale taky ne neco smejdskyho.
Taky by me zajimalo,zda na sparring jsou nutne nejake specialni rukavice nebo ne.
Koukal jsem,ze nektere rukavice maji diru na palec,tak to asi nebude vhodne ze?
Dekuji za rady.
Kh21
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 07. úno, 2006 0:00

 

Re: Cena vybaveni na MT

Příspěvekod TongPa » pát 23. bře, 2007 8:24

Kh21 píše:Dobry den,
chtel bych se zeptat,kolik tak stoji vybava na Thai box.Proste jen na treninky.
Koukal jsem na nejaky ceny treba rukavic a cena se pohybuje od 600Kc do 2000Kc a mozna i vyse.Tak me zajima,na co mam koukat,abych treba nekoupil neco,co nebudu potrebovat,ale zas ne neco,co je skoro nepouzitelne.To same i chranice na holene.
Proste zacinam a nechci nic profi,ale taky ne neco smejdskyho.
Taky by me zajimalo,zda na sparring jsou nutne nejake specialni rukavice nebo ne.
Koukal jsem,ze nektere rukavice maji diru na palec,tak to asi nebude vhodne ze?
Dekuji za rady.

Podle toho co píšeš, opravdu začínáš... :) V tom případě poslechni Ukropcanýho, dojdi si někam na trénink thaiboxu a trenér ti určitě poradí co všechno a v jakém provedení budeš potřebovat (rukavice, bandáže, chránič zubů, chránič holení, suspensor). Když to pořídíš "na slepo" sám, nebo podle rady nějakýho anonymního "chytráka" z diskuzního fóra, tak se ti může stát, že to ve finále bude pro trénink thaiboxu nepoužitelné... :wink:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Sleva

Příspěvekod lukaskon » pát 23. bře, 2007 8:25

Přes můj web je možnost si objednat vybavení za bezkonkurenční cenu ... kdo hledá najde. Oni by mi to tu smazali :-) asi nechtěj aby jste to měli levně ...
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Cena vybaveni na MT

Příspěvekod xavier » pát 23. bře, 2007 11:36

Kh21: Urcite bandaze na ruce, rukavice, chanice na holene a zuby by mely do zacatku stacit.

Ja si treba na zacatku koupil rukavice od piran sport za cca litr, ale jsou to shity, proto bych od tehle znacky nic nekupoval (alespon v podobne cenove kategorii). Sorry, ze to rikam takhle, ale je to tak. Na MT je urcite vyborna volba znacka Twins nebo Super Pro. Nedelam reklamu, proste je to muj nazor.
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod Kh21 » pát 23. bře, 2007 20:31

Diky vsem za rady.Uz to mam vyresene.
Dekuji!
Kh21
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 07. úno, 2006 0:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků