thai!!!

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

thai!!!

Příspěvekod ziletka » stř 25. dub, 2007 13:37

Cafte cem sa opytat xodim tri krat do tyzdna na trening...Ako casto by bolo vhodne chodit do posilky a kolko krat chodit do tyzdna behavat.Jeden krat do tyzdna xodim este plavat..Nechcem si pretazit organizmus :))).A ete jednu vec som cel je podla vas vhodny na nacvicenie uderov PUNCH BALL?DAKUJEM
ziletka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 16. bře, 2007 0:00

 

Příspěvekod Baxxse » stř 25. dub, 2007 17:14

Kazdymu vyhovuje jinej trenink...ja treba chodim taky trikrat do tydna na trenink a pak jeste trikrat do posilky. Do toho aerobni cviceni(cca. 4 tydne-minimalne hodinu)...urcite to ale moc neprehanen a na tvrdsi zatez prechazej pomalu. Kdyz to zavedes z tydne na tyden tak si muzes privodit nejake unavove zraneni. Jen at si telo zvyka pomalu...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod mademan » stř 25. dub, 2007 22:00

zalezi na tvojej terajsej kondicke a work-kapacite... ale ak si doteraz viac-menej nic nerobil tak to hlavne neprehanaj s behom,
ja osobne som v osiali z v podstate z nicoho zacal behavat 4krat tyzdne a dost som si rozbil nohy od kolien dolu ,staci mi tri dni po sebe robit nieco skakave ci behave a zacina to boliet, co mi pripomina, stalo sa vam to tu niekomu? Chcem s tym skocit za ortopedom ale obavam sa ze mi to akurat odfoti a nic nenajde... Je to bolest v spodnej casti holene, neviem ci priamo ta kost alebo whatever so sa pri nej nachadza...

trosku OT 8)
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Příspěvekod kick » čtv 26. dub, 2007 9:36

mademan píše:zalezi na tvojej terajsej kondicke a work-kapacite... ale ak si doteraz viac-menej nic nerobil tak to hlavne neprehanaj s behom,
ja osobne som v osiali z v podstate z nicoho zacal behavat 4krat tyzdne a dost som si rozbil nohy od kolien dolu ,staci mi tri dni po sebe robit nieco skakave ci behave a zacina to boliet, co mi pripomina, stalo sa vam to tu niekomu? Chcem s tym skocit za ortopedom ale obavam sa ze mi to akurat odfoti a nic nenajde... Je to bolest v spodnej casti holene, neviem ci priamo ta kost alebo whatever so sa pri nej nachadza...

trosku OT 8)


No podobné problemy som mal aj ja ale prešlo to....ani sám neviem ako.
Netuším kde bola chyba, hlavne že je to preč :)
F-I-G-H-T
kick
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: sob 24. čer, 2006 23:00
Bydliště: Slovakia

Příspěvekod Baxxse » čtv 26. dub, 2007 10:02

taky se mi to obcas stava...kdyz to hodne prehanim. A taky netusim cim to je...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod mademan » čtv 26. dub, 2007 10:39

Na internete vyhladat "shin splints" , rovnako to vsak moze byt cokolvek ine, ked sa premozem a pojdem k doktorovi dam vediet...

{
cvicis ?
--nie
tak zacni cvicit
uhm..

cvicis?
ano, dost
--tak si daj pauzu mesiac-dva
no iste..
}
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Příspěvekod migli » čtv 26. dub, 2007 17:54

jestli mas v okoli dobreho chiropratika, zaskoc k nemu na navstevu, taky by mohl pomoct
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod mademan » čtv 26. dub, 2007 22:07

ukropcany> kolko si to mal v takom stave? Pretoze ked ma to tak zacalo pobolievat niekedy davno som "obmedzil" beh na dvojdnove- anaerobny, aerobny, pauza, ... a tlacil cez to dalej.. Isteho casu som ledva chodil po schodoch, teraz ako som pisal sa to vracia pri narazovych aktivitach...

Pojdem ponavstevovat felciarov teda... zistim co robi chiropraktik :P
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Tréninkový plán ...

Příspěvekod lukaskon » čtv 26. dub, 2007 22:07

No stejně mě asi neposlechneš, ale nedá mi to napsat. Osobně trénuju 10x týdně, ale mě sport živý takže je to něco jinýho. Počítám, že ty 3x týdně trénuješ v tělocvičně. K tomu bych tak 2x týdně běhal a to plavání je taky výborný. Běh byl dal jednou dlouhej (tak 10km) začni pomaleji třeba do 60 min a až si zvykneš mělo by to být pod 50. A druhý běh by měl být s trochou sprintů. Třeba 10 km a každý 3 min sprint 30m. Na posilování se vykašli. Stačí po každým tréninku (3xtejdně) posilovat vlastní vahou (kliky, shyby a hlavně břicho!!!) Intentivně 10 minut a ostatní svaly namakáš při běhu, plavání a tréninku samotným. Jo to plavání chce tak 1km, s časem těsně nad 20min, ale taky postupně zvyšovat. Na punching ball se vykašli a dělej raději medicinbál, výbušně a silně. Pokud můžeš víc než 6x tejdně bude to jen pro tvé dobro :-)
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Val » pát 27. dub, 2007 9:11

lukaskon> trochu mne prekvapilo, ze primo nedoporucujes posilovnu, myslel jsem, ze boxeri stravi s cinkama spoustu casu ? (aby pak clovek z toho behani nezacal vypadat jak maratonec - kost a kuze ?)(jenom se ptam, nic o tom nevim)
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

 

Příspěvekod Szake » pát 27. dub, 2007 9:25

Val píše:lukaskon> trochu mne prekvapilo, ze primo nedoporucujes posilovnu, myslel jsem, ze boxeri stravi s cinkama spoustu casu ? (aby pak clovek z toho behani nezacal vypadat jak maratonec - kost a kuze ?)(jenom se ptam, nic o tom nevim)


Nevím jak ostatní ale já sem celkem hubenej, je fakt že mám 80 kg ale prostě nevypadám na to,sem dost vysokej takže ke svojí postavě bych ptřeboval trochu přibrat... :lol: ale tak něják to neřešim,vim že mi to nejde tak lehce jako ostatním tak pohoda,jedu spíš na fyzičku,vybuštnost a rychlost, hmota myslim že když bude potřeba tak si o ní tělo řekne a příjde sama :lol: Jak psal lukaskon stačí cviky se svojí váhou, není důležitá hmota, fakt že ne, jak se říká sílu nevidíš :twisted: Myslim že není dál potřeba radit, protože už ti poradil člověk kterej asi tomu rozumí a nevim ale myslim že není potřeba to ničím doplňovat...
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava

Příspěvekod mademan » pát 27. dub, 2007 12:53

ukropcany> behavat teraz vobec nebeham, pracovny tyzden striedam rano rotoped s pytlom, treningy dvakrat do tyzdna (bohuzial iba) plus mimotreningove dni robim doma co citim ze som dlhsie nerobil.. Zacal som opat pravidelne posilovat lytka& tie svaly pred nimi co su, snad to pomoze, do leta potrebujem byt schopny robit pravidelne anglicaky a sprinty nakolko rotoped je v skolskej posilovni :twisted:

ziletka> aby som nezabudol, http://www.rosstraining.com ...
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Příspěvekod mademan » sob 28. dub, 2007 20:48

Este jedna vec, bucham do pytla dvakrat tyzdenne, bandaze &14oz rukavice, ked vyviniem urcitym sposobom na nieco tlak dlanou tak to pobolieva... Je to normalne a zvykne si to casom ci ... ?

nemyslim bolest v zapasti ale priamo v dlani..
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Příspěvekod ziletka » sob 28. dub, 2007 21:57

ten ross je celkom good ale nece sa mi v tom ripat bo ja viem skor nemecky mohli by ste mi sem dat pramy link na rozvoj vybustnosti rychlosti a sily :) a daku tu strategiu :)
ziletka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 16. bře, 2007 0:00

Příspěvekod mademan » ned 29. dub, 2007 10:03

google> plyometria
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Příspěvekod Doktor » ned 29. dub, 2007 17:34

Mademan, čteš si soukromou poštu? Máš tam ode mně už delší dobu příspěvek
Doktor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 20. črc, 2003 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod ziletka » ned 29. dub, 2007 20:24

CHALANI MOHLI BY STE MI POSLAT PLS DAKY LINK O TEJ plyometrii? diki moc :roll:
ziletka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 16. bře, 2007 0:00

Příspěvekod mademan » ned 29. dub, 2007 20:29

doktor> dneska som zistil ze mam privatne spravy... a to uz navstevujem toto forum dlhsi cas :)

ziletka> napr http://www.forum.sportujeme.sk/viewtopi ... 36b8e3a1b5
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron