Páskování v kickboxu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod seanae » pát 07. pro, 2007 10:05

pasky sou upe na nic
Bruce rek ze pasek je good ale leda aby nepadali kalhoty :D :wink:
seanae
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. bře, 2005 0:00
Bydliště: Dobruška

 

Příspěvekod RUNAR » pát 07. pro, 2007 10:24

Phaia píše:myslis Fernanda, cernocha co trenuje BJJ?? Tedka, je to teda dyl, si otevrel v Praze nakej svuj gym...nevim kde..ale strycek google najde vsechno..Byli sme s nim na soustredku a super clovek... :-D


Teď nevím ale Černoch/Afričan asi není spíš Brazilec ale je to jedno je prostě černej :lol: a hodně sympatickej člověk.
Více info pan Toman.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Phaia » stř 12. pro, 2007 22:02

jj to je on... :lol:

Btw.: toz sem udelala teda ty zkousky na oranzovej, smiiich...neni nad to po nekolika letech zacit paskovat.. :twisted:
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Genesis » stř 12. pro, 2007 22:19

Phaia píše:jj to je on... :lol:

Btw.: toz sem udelala teda ty zkousky na oranzovej, smiiich...neni nad to po nekolika letech zacit paskovat.. :twisted:


a co teda děláš za BU/BS ? já to nějak pořád nechápu, kde ty pásky dostáváš, ptže jestli kickboxu ,tak o tom slyšim poprvé
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Phaia » stř 12. pro, 2007 22:28

jj v kicku.... mno kazdej klub nebo vetsina ma 2-3x do roka udelat zkousky a podle toho esli mas techniku a fyzicku dostanes pasek..mas 7 kyu a 3 dany.

jak dlouho a co delas?? a kde?


Genesis píše:
Phaia píše:jj to je on... :lol:

Btw.: toz sem udelala teda ty zkousky na oranzovej, smiiich...neni nad to po nekolika letech zacit paskovat.. :twisted:


a co teda děláš za BU/BS ? já to nějak pořád nechápu, kde ty pásky dostáváš, ptže jestli kickboxu ,tak o tom slyšim poprvé
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Genesis » stř 12. pro, 2007 22:38

Phaia píše:jj v kicku.... mno kazdej klub nebo vetsina ma 2-3x do roka udelat zkousky a podle toho esli mas techniku a fyzicku dostanes pasek..mas 7 kyu a 3 dany.

jak dlouho a co delas?? a kde?


Genesis píše:
Phaia píše:jj to je on... :lol:

Btw.: toz sem udelala teda ty zkousky na oranzovej, smiiich...neni nad to po nekolika letech zacit paskovat.. :twisted:


a co teda děláš za BU/BS ? já to nějak pořád nechápu, kde ty pásky dostáváš, ptže jestli kickboxu ,tak o tom slyšim poprvé


no já teď v září začal s kickboxem ve Vamberku, ale to páskování mi přijde fakt divný, nikdy sem o tom u sportu neslyšel. Vim že sou skupiny jako A, B a tak, ale pásky? :roll:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Phaia » stř 12. pro, 2007 22:43

jako mas u juda, karate, TKD tak kick no...u nas se na to pry moc nekouka, jak jsem byla pri svem brblani ,co je to za chujovinu poucena, ale ve svete pak nemuzou color belts a black belts zavodit spolu...neviiiim..jiny smysl ja v tom nevidim...vidis smysl v tom zdravit telocvicnu?? :wink: :?:
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Genesis » stř 12. pro, 2007 22:53

Phaia píše:jako mas u juda, karate, TKD tak kick no...u nas se na to pry moc nekouka, jak jsem byla pri svem brblani ,co je to za chujovinu poucena, ale ve svete pak nemuzou color belts a black belts zavodit spolu...neviiiim..jiny smysl ja v tom nevidim...vidis smysl v tom zdravit telocvicnu?? :wink: :?:


jenže judo, karate, TKD sou BU, kdežto kick je BS. A kde se pak jako ten pásek nosí, když není žádný předepsaný oblečení? Fakt je těch klubů víc, nebo je ten váš spíš výjimka a soutěžíte třeba i na soutěžích karate a proto je potřebujete?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Phaia » stř 12. pro, 2007 23:46

je to proste "znak" technicky vyspelosti a je jedno esli delas BU nebo BS..rekla bych je vsechny co jsem jmenovala jsou sporty ve kterych se i zavodi..a tezko se budem prat s judistou, kdyz maji jina pravidla a principy boje. :-P a obleceni mame predepsany...budto satenovy sortky (lowkick) nebo dlouhy kalhoty (full, semi, light) a tricko (nebo bez)..prohlidni si fotky ze zavodu..

kde nosis pasek??

Genesis píše:
Phaia píše:jako mas u juda, karate, TKD tak kick no...u nas se na to pry moc nekouka, jak jsem byla pri svem brblani ,co je to za chujovinu poucena, ale ve svete pak nemuzou color belts a black belts zavodit spolu...neviiiim..jiny smysl ja v tom nevidim...vidis smysl v tom zdravit telocvicnu?? :wink: :?:


jenže judo, karate, TKD sou BU, kdežto kick je BS. A kde se pak jako ten pásek nosí, když není žádný předepsaný oblečení? Fakt je těch klubů víc, nebo je ten váš spíš výjimka a soutěžíte třeba i na soutěžích karate a proto je potřebujete?
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » čtv 13. pro, 2007 0:07

Phaia píše:je to proste "znak" technicky vyspelosti a je jedno esli delas BU nebo BS..rekla bych je vsechny co jsem jmenovala jsou sporty ve kterych se i zavodi..a tezko se budem prat s judistou, kdyz maji jina pravidla a principy boje. :-P a obleceni mame predepsany...budto satenovy sortky (lowkick) nebo dlouhy kalhoty (full, semi, light) a tricko (nebo bez)..prohlidni si fotky ze zavodu..

kde nosis pasek??

Genesis píše:
Phaia píše:jako mas u juda, karate, TKD tak kick no...u nas se na to pry moc nekouka, jak jsem byla pri svem brblani ,co je to za chujovinu poucena, ale ve svete pak nemuzou color belts a black belts zavodit spolu...neviiiim..jiny smysl ja v tom nevidim...vidis smysl v tom zdravit telocvicnu?? :wink: :?:


jenže judo, karate, TKD sou BU, kdežto kick je BS. A kde se pak jako ten pásek nosí, když není žádný předepsaný oblečení? Fakt je těch klubů víc, nebo je ten váš spíš výjimka a soutěžíte třeba i na soutěžích karate a proto je potřebujete?

Čím více tím lépe,jeden drží gatě,a druhý je jako kravata :lol: :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Hruska89 » čtv 21. úno, 2008 4:57

JJ v kickboxu se normálně páskuje.... sice je to docela zbytečný ale sám už sem tam byl dvakrat a az bude další tak pujdu zas :)
Hruska89
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. říj, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Joey » čtv 21. úno, 2008 19:19

Co obsahují zkoušky? Nějaký testy kondice a techniky? Nebo tam je ještě něco jako kata? To asi ne co?
Joey
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 23. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Genesis » čtv 21. úno, 2008 19:28

Mně se to prostě zdá divný. U nás na kicku nikdo pásky nenosí a nikde sem to neviděl. Ani na žádnym videu a tak. Podle mně je to blbost, co je jen někde. A vyspělost přece určujou skupiny A, B, C
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Phaia » pát 22. úno, 2008 0:38

Genesis píše:Mně se to prostě zdá divný. U nás na kicku nikdo pásky nenosí a nikde sem to neviděl. Ani na žádnym videu a tak. Podle mně je to blbost, co je jen někde. A vyspělost přece určujou skupiny A, B, C


vyspelost zdaleka neurcuji skupiny A, B, C....zavodim a chodim na treninky se zacatecnikama tak jako chodim sparovat s MS.....zalezi hlavne na pristupu treneru....jestli berou kazde jedince jako individuum nebo ne..

jelikoz si pasek treba neumim zamotat, tak ho nenosim.. =))

kazdymu podle sveho..
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

lol

Příspěvekod Hruska89 » pát 22. úno, 2008 1:17

Hh blbost co je jen někde :) se zeptej trenéra a uvidis sám ... Phaia takže to pojedeš vymlátit na NP do brna ? :-)
Hruska89
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. říj, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Re: lol

Příspěvekod Phaia » pát 22. úno, 2008 7:23

Hruska89 píše:Hh blbost co je jen někde :) se zeptej trenéra a uvidis sám ... Phaia takže to pojedeš vymlátit na NP do brna ? :-)


ne nepojedu...tedka budu muset hodne makat spis ve skole..
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Clarke » pon 14. dub, 2008 9:45

Joey píše:Co obsahují zkoušky? Nějaký testy kondice a techniky? Nebo tam je ještě něco jako kata? To asi ne co?

Připojuji se k Joeyho dotazu :-) Má někdo seznam toho co je potřeba vykonat na jednotlivé technické stupně v Kick-boxu? Docela by mne to zajímalo, a google tentokrát zklamal.
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Phaia » pon 14. dub, 2008 10:55

Clarke píše:
Joey píše:Co obsahují zkoušky? Nějaký testy kondice a techniky? Nebo tam je ještě něco jako kata? To asi ne co?

Připojuji se k Joeyho dotazu :-) Má někdo seznam toho co je potřeba vykonat na jednotlivé technické stupně v Kick-boxu? Docela by mne to zajímalo, a google tentokrát zklamal.


podivej se sem http://www.kosagym.cz/images/zkousky.zip
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ponocnej » pon 14. dub, 2008 10:59

pasek by mel byt jen na drzeni kalhot jeho barva totiz neurcuje jakej je kdo Macho :roll:
Ponocnej
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 26. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Panda » pon 14. dub, 2008 11:52

koukal jsem (čistě ze zájmu) na ty osnovy, a přijde mi to jako dobrý nápad, motivace, přezkoušení, člověk ví na čem má makt atp...jen si taky tak trochu myslím že pásky obecně moc do BU ani BS nepatří, pokud nemají své opodstatnění jako soutěžní kategorie.
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků