Muay Thai

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod josef2 » pát 24. zář, 2010 12:09

Mě radili postižené místo nahřát (horkou vodu např.) a poté vetřít toto. a samo opakovaně...
josef2
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. zář, 2010 23:00

 

Příspěvekod cudles » pát 24. zář, 2010 13:40

ukropcany píše:Tak ako vidíš, doteraz si ešte nebol rozkopaný... nohy naložené v heparoide, bolesť holení pri obliekaní ponožiek, problém vyliezť 2 schody... to sú všetko veci, ktoré občas thaiboxer zažíva... neboj, bude aj horšie... 8) zašívanie ksichtu na lavičke, rozkývané zuby, utrhnuté rebrá... 8) holt každá sranda niečo stojí... 8)

Já jsem si říkal jestli to třeba nebude naštíplej nebo tnějak trochu rozseknutej sval - ale to bych asi hodn těžko chodi, což :D Však neboj, až na to šití a nějaký zlomeniny či urvaný žebra to znam,neptal bych se takhle kvůli nějaký prkotině, akorát se mi ještě nestalo, že bych musel vynechat nějakej trénink, vždycky jsem to nějak zkousnul, nebo jsem se po domluvě s trenérem na tréninku přizpůsobil nějakýmu tomu ,,zranění", proto ten dotaz :wink: Někde sem četl že je prej lepší když to natřeš nějakou mastí, a obmotáš potravinářskou fólií?

josef2: Thajskou mast si chci už dlouho pořídit, zatim používam Almiral, chladivej gel,klasicky z lékárny.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pát 24. zář, 2010 15:33

Tak já nejezdim vždycky sparring naplno na 100 procent. Takže etřeba to pak zakrejt tou fólií? Tak doufam že ty veci nečakané bude rychlejší efekt :D
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod hellas » sob 25. zář, 2010 20:12

nevím kam dat zajímavé článek o Datsikovi (dával sem sem video jak sejmul Andreja) tak to hodím sem. Ostatně bóchal v MT.

http://kickboxing.blog.cz/1009/odvracen ... va-datsika
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Pec » sob 25. zář, 2010 20:40

hellas píše:nevím kam dat zajímavé článek o Datsikovi (dával sem sem video jak sejmul Andreja) tak to hodím sem. Ostatně bóchal v MT.

§jestli jsem tomu dobře porozuměl, tak Datsik vs. Arlowski byl jejich první zápas v profiringu?
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod hellas » sob 25. zář, 2010 21:48

Pec píše:
hellas píše:nevím kam dat zajímavé článek o Datsikovi (dával sem sem video jak sejmul Andreja) tak to hodím sem. Ostatně bóchal v MT.

§jestli jsem tomu dobře porozuměl, tak Datsik vs. Arlowski byl jejich první zápas v profiringu?


Andrejův asi určitě.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod tifik » stř 27. říj, 2010 21:18

Taky vás vždycky druhý den po tréninku pobolívá hlava a máte pocit jako po opici? Nebo je to tím, že ještě není zvyklá? Začali jsme spárovat už i s pokročilýma klukama, co to fakt umí a někteří se fakt nekrotí :-(
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod tifik » čtv 28. říj, 2010 11:04

ukropcany píše:4tifik - si hrozne bezohľadný, vieš o tom? Ten pohár nie je poloprázdny, ale poloplný. Zober si to z pohľadu pokročilého - chodíš už roky na tréningy, relatívne Ti to už ide, lenže Tvoji kluboví kolegovia Ťa už poznajú, už sú to tvrdé svine čo nie a nie ísť dole, proste človeku nespravia radosť ani za nič. No a konečne sa spojí Ačko s Bčkom a Ty máš zrazu mesiac kľudu (kým z 50 Bčkarov ostanú traja 8) ) a tak si to chceš trošku užiť, tú svoju prax a skúsenosť. Ber trošku ohľady aj na nás, yo? :twisted: :wink:


:lol: :wink:
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod tifik » sob 30. říj, 2010 7:45

Není to taky otázka systému tréninku? Slyšel jsem, že některý tenér dává přednost pořádné přípravě než tě pustí na sparingy a některý tě hodí rovnou do vody a plav, taky by měl být rozdíl mezi tím, co od toho kdo vlatně chce, ne? Někdo má ambice zápasit, někdo se chce jen něco naučit a zacvičit si. (aby bylo jasný, já si nestěžuju, jen mě to zajímá :-)
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod Timpa » sob 30. říj, 2010 18:55

zdravím

Chtěl bych dělat muay thai (thai box)
Momentálně se věnuji boxu a předtím 1 rok kung fu ale raději jsme přešel na box.

Zajímalo by mě jestli se dá kombinovat Muay thai a Box.
V každém BU nebo BS má člověk nějaké návyky tak jestli neziskam při boxu nějaký špatný návyk co si bude protiřečit s Thai boxem

něco jako třeba capoeira a karate :)
Timpa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 20. říj, 2007 23:00

Příspěvekod wader » sob 30. říj, 2010 19:01

Timpa:
thaiboxeři často trénují ještě box, kvůli zlepšení techniky rukou, takže v klidu
wader
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob 03. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wordsworth » sob 30. říj, 2010 20:19

Zkus, co to udělá. Kombinuje to tak spousta lidí. Já závodím v boxu a cvičím aj MT a nevadí to. V dohledné době si chcu v ringu zakopat. Každá příležitost se porvat a zpotit je dobrá:-)
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod tifik » pon 06. pro, 2010 14:11

Potřeboval bych radu, jak na výrazně vyšší "pavouky"? :-) Nejsem moc velký a dostat se na někoho s dlouhýma rukama je problém. Jak je někdo vyšší, stačí, když si mě udrží od těla a je v pohodě, i když si třeba myslím, že není až tak dobrý....
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 06. pro, 2010 18:06

Ukropcany: Teď myslíš zápasy nebo všeobecně?
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 06. pro, 2010 19:30

Mě se to totiž bytostně týká, co se rukou týče, jsem takový lidský jezevčík 8)
Takže naběhnout a snažit se darovat víc než jsem mezitím pochytal?
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod tifik » úte 07. pro, 2010 7:58

ukropcany píše:V každom prípade toho veľa zožerieš. Na to aby si zrovnal jeho telesnú výhodu, musíť mať obrovsky navrch kondične a technicky. Ak ste ale vyrovnaní, tak dostaneš.


No to teda sežeru :-)Někdy mám pocit, že to není ztracený čas a začínám trochu chápat jak na to(obecně) a někdy tam stojím jako dřevo a nevykreju ani nos, strašně záleží na omentální kondici a psychice.
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod toddb » úte 07. pro, 2010 9:07

Nejlepší možná kombinace: o mnoho vyšší soupeř, technicky lepší a se skvělejma kopama...a co pak? :lol:
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod tifik » úte 07. pro, 2010 9:18

toddb píše:Nejlepší možná kombinace: o mnoho vyšší soupeř, technicky lepší a se skvělejma kopama...a co pak? :lol:


Überleben! :D
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » úte 07. pro, 2010 9:22

toddb: Neznáš bolest, neznáš strach :lol: :lol:

Stejně si myslím, že to vždycky nějak jde :idea:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » úte 07. pro, 2010 10:04

toddb píše:Nejlepší možná kombinace: o mnoho vyšší soupeř, technicky lepší a se skvělejma kopama...a co pak? :lol:


mas-li zapas v sobotu, zastrel ho ve stredu (citace z jedne zubr knizky o realne sebeobrane) :-D
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků