Muay Thai

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod hellas » sob 11. zář, 2010 15:33

Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Příspěvekod Ludek » ned 12. zář, 2010 7:28

Akorat Japonci uz ho nechtej. To by me zajimalo, jestli kvuli tomu ze se tam mistni borci nechytaj, nebo jestli chce moc penez.
Ludek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 18. pro, 2007 0:00

Příspěvekod hellas » ned 12. zář, 2010 18:25

Ludek píše:Akorat Japonci uz ho nechtej. To by me zajimalo, jestli kvuli tomu ze se tam mistni borci nechytaj, nebo jestli chce moc penez.


Gdyby to bylo kvůli temu, že se místní borci nechytajó, tak by museli vyházet polovinu MAXky...
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod tifik » pon 13. zář, 2010 4:59

Trochu odbočím, tak mě napadlo, jestli se dá dělat MT až do vysokého věku, alespoň kondičně. Znáte někoho, kdo cvičí třeba v šedesáti?
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod tifik » pon 13. zář, 2010 19:40

Tak tedy se musím zeptat, jak sakra zavazujete tu třetí tkaničku od suspenzoru? :-)) Nebo ji naměříte, zkrátíte a provlečete očko? Už to tady zkouším dobře 20 minut :-D
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod luen » pon 13. zář, 2010 20:40

tifik píše:Tak tedy se musím zeptat, jak sakra zavazujete tu třetí tkaničku od suspenzoru? :-)) Nebo ji naměříte, zkrátíte a provlečete očko? Už to tady zkouším dobře 20 minut :-D


:lol: :lol: :lol:

Aspon poznas, jakej je to pocit. Nosit tanga a kokos jsou vzdycky "IN" (rectum) :wink:

Jinak ja jsem pro ocko a vazat jen na jedne strane zkracovacku, za zadama se to stahuje hur...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod tifik » úte 14. zář, 2010 7:29

ukropcany píše:Je fakt, že zaviazať 2 šnúrky na 3 strany si vyžaduje inžiniersky titul technického smeru... :twisted: :wink:


Tak to bych to měl dát :lol:
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod Clarke » úte 14. zář, 2010 8:25

tifik píše:
ukropcany píše:Je fakt, že zaviazať 2 šnúrky na 3 strany si vyžaduje inžiniersky titul technického smeru... :twisted: :wink:


Tak to bych to měl dát :lol:

Jestli tě to potěší, jsem taky inženýr, a taky jsem nad tím pěknou chvilku bádal. Dokonce jsem hledal videa na youtube, jak tu příšernost zašněrovat :oops: ... jestli vono Ing. nebude spíš diagnóza než titul.

PS: není nějakej způsob jak si kokosák uzvázat, aby se ta šňůrka nezařezávala do (_!_) ? Vážu ho navrch přes trenky, ale ani tahle extra vrstva látky to moc nevylepšuje. V gymu se ptát nechci, měl bych to pak na talíři každej trénink. :)
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod tifik » úte 14. zář, 2010 9:02

:lol: videa jsem hledal taky :wink: Ale obávám se, že se tkanička právě zaříznout má, jinak by se suspík mohl hýbat a ten musí sedět pevně jak psal ukropcany nebo ne?
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » úte 14. zář, 2010 9:38

ukropcany píše:No ešte napíšte, že mám natočiť video ako si zaviazať suspík... :D


natočit, natoČIT, naTOČIT, NATOČIT :!: :!: :!: :lol: :lol: :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Clarke » úte 14. zář, 2010 10:18

ukropcany píše:No ešte napíšte, že mám natočiť video ako si zaviazať suspík... :D

Šnúrka sa do zadku (spoďárov) samozrejme zarezať musí, suspík musí držať ako pribitý, si predstav, že by Ti lietal a nejaká súčiastka by bola z neho von a dostal by si kop... :( Bolo by to určite horšie ako čistá kopačka...

Jo, hrana šuspíku proti kyčli a mezi nima kulka ... brr, to asi nepotřebuje dál rozepisovat.
Já mám spíš problém s posunem suspenzoru nahoru. Párkrát už mi ho sparing přizvednul (typicky kolenem). Suspenzor mi pak svým vnitřkem zvalchoval vercajk. Proti vertikálnímu pohybu ale asi ani to utažení moc nepomůže, ne?
No, každopádně díky za radu, zkusím ho víc utahovat. I když ty zařízlý šňůry nejsou zrovna pohodlný ... speciálně ta spodní. :)
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod luen » úte 14. zář, 2010 16:57

ukropcany píše:No šupnem sem fotku, potom to pochopíte ako to má byť... inžinieri... :twisted: :wink:


Tak aspon fotku nejaky pekny babovky, ne ze tady uvidim tvuj zadek :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 14. zář, 2010 17:23

jasný...fotka bábovky se suspíkem uvázaným tak,aby jí netlačil do koulí......supr....... :lol: :lol: :lol: Na to si teda počkám...... :wink: :!:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Clarke » stř 15. zář, 2010 12:01

ukropcany píše:No fešáci, moje pozadie uvidíte až 30.10. ve sprše, tak ale aby ste nepovedali, toto je logika ako si to zaväzujú inžinieri. Všimnite si kde je predný uzlík a tiež uzlík vnútri na skrátenie krátkej šnúrky:

Jo, k takovýmuhle nastavení jsem časem došel taky. Akorát tu dlouhou šňůru mám provlečenou opačně - mezi dírami jde vnitřkem suspenzoru, ne vnějškem. Takže pak nevylejzá zpod "hran". Na tom ale asi zase tak moc záležet nebude, co?
Stejně je mrcha strašně povolnej k posuvu vzhůru. Včera jsem pokrátil střední šňůrku na max. utáhnul ho jak blbej, ale stačilo za něj vzít rukou a šel zlehka nahoru. Rány zepředu jsou OK, ale jak jde rána trochu odspodu ...
Ale to už asi hledám hnidy, bůhví jak sedí ty gumový "slipy" s plastem, možná je to u šuspíku normální chování.

PS: Tak mne napadá, že jsme objevili jsme zajímavý téma na seminář :lol:
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod TongPo » stř 15. zář, 2010 12:10

Hahaha, mě to zařezávání do (_!_) taky rozčilovalo... :lol: Ale stačí dolů přidat ještě jednu šňůrku, nahoru dva kroužky (nebo udělat dvě pevný smyčky) a je vyřešeno... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod tifik » stř 15. zář, 2010 20:27

No vida, pak že je to samozřejmost :-)) Mně právě připadá, že je lepší vždycky tu spodní šňůrku dotáhnout extra, nic neprovlíkat, podle toho jak se podaří zavázat ty vodorovné :-)
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Trosku neco jinyho ...

Příspěvekod SiuLouFu » stř 15. zář, 2010 23:30

Quinton Rampage Jackson Highlights
http://www.youtube.com/watch?v=wxyvdpk3WDU
Marek Uher
小老虎
当心你许下的愿望,要真得到你可能又后悔了
SiuLouFu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 16. úno, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod hellas » čtv 16. zář, 2010 9:03

TongPo píše:Hahaha, mě to zařezávání do (_!_) taky rozčilovalo... :lol: Ale stačí dolů přidat ještě jednu šňůrku, nahoru dva kroužky (nebo udělat dvě pevný smyčky) a je vyřešeno... :wink:


Jednu chvílu sem si říkal, co je na to obrázku nakreslenýho za chlapa :lol:

Místo tangáčů só z teho komfortní kalhotky :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod cudles » pát 24. zář, 2010 8:13

Zdravim, měl bych jeden dotaz. Na úternim tréninku, jsem při sparringu pustil dva lowkicky, po tom druhym sem už měl problém se na tu nohu nějak zapřít a až doteď se to v podstatě nezlepšilo, co krok to bolest ve svalu. Mažu to chladivym gelem, ale pomuze to vzdycky jenom na chvilku. Docela by mě od zkušenějších a zápasníků zajímalo, jeestli je to normální že to trvá takhle dlouho, nebo jestli nemam radši zajít s tim k doktorovi... Hlavně je mi to divný, protože na soustředku jsem měl skoro permanentně přední nohu rozkopanou, ale vzdycky jsem s tim mohl rano behat, a trenovat dvakrat za den..Zkoušel jsem s tím jít běhat, chvilku to člověk zkousne, ale pak už se to nedá...

Předem dík za odpověď :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pát 24. zář, 2010 10:45

ukropcany píše::D Od utorka do piatka? 3 dni je krátko... ak sa s tým vieš rozbehnúť, tak je to len trochu nakopané... keď nevieš 3 týždne nastúpiť do auta, to je prúser... :x

Holt Ti to dobre trafil, ale aspoň sa naučíš načo je dobrý kryt... :wink: Že je lepšie mať rozkopané kosti ako svaly...

Mně je to jasný, ale asi jsme se nepochopili. Jak rikam na soustredku jsem byl permanentne rozbitej, ale vzdycky se to dalo, ted nejak ne. Tak rozběhnu se, ale jak postižená zombie a po chvilce už jenom ostrá bolest a uz to nejde, do dřepu si nesednu, a trénovat si s tim netroufam. Nohy si zamerne nenechavam rozkopavat, snazim se krejt vsechno, ale ne vzdycky to vyjde, kor kdyz se sekáš s někym zkušenějšim a rychlejšim :wink: BUdu doufat že přeš víkend se to spraví, jinak se poseru, od soustředění je to furt něco, ať už viróza, zánět průdušek, až po tohle...člověk se nějak rozjede, a pak se to posere :x
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků