Jak probudit agresivitu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Franz » pát 18. črc, 2008 16:08

Genesis píše:
Genesis píše:Tak mám stejnej problém jako zakladatel tohodle topicu. Když spárujuz, tak se cítím jakoby vnitřně svázanej. Prostě stojím, vykrejvám, občas trochu slabě vyjedu. A i když začnu dostávat a vyjíždim víc, tak pořád vnitřně cítím, že mám na víc a že se nějak krotim. Přijde mi jakobych byl v tu chvíli duchem trochu mimo, jakoby mě to moc nezajímalo.

poradí mi pls někdo s timhle? právě strach že dostanu nemám, když mi občas něco přiletí do obličeje tak se mi spíš sparing partner omlouvá a ptá se jestli je ro dobrý, i když mi to neva a jdu klidně dál

to je takzv. kamarádství, to se buduje za různých situací, myslím, že je to popsáno i v Ottově naučném slovníku. :wink: :lol:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Genesis » pát 18. črc, 2008 17:48

Tak abych teda vysvětlil co mi vadí. Vadí mi to, že se nedokážu donutit použít všechno co umim a udělat to pořádně. To mi vadí, že tam prostě nešvihnu ten direkt pořádně, jak to mám nacvičený, ale udělám to looserovsky a neumim se donutit to neflákat při sparingu.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Franz » sob 19. črc, 2008 9:20

Genesis píše:Tak abych teda vysvětlil co mi vadí. Vadí mi to, že se nedokážu donutit použít všechno co umim a udělat to pořádně. To mi vadí, že tam prostě nešvihnu ten direkt pořádně, jak to mám nacvičený, ale udělám to looserovsky a neumim se donutit to neflákat při sparingu.

no ale abych se ti přiznal taky se mi to párkrát stalo, že sem dal ránu co největši a vyšel z toho takovej mrzák... všechno to je o psychyce

myslíš snad to, žže se napřahuješ a švihneš jednu ránu třeba na obličej někoho, a ta rana ti zpomalý a nema takovou razanci jak by sis představoval a měl natrénovano? :)
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Franz » sob 19. črc, 2008 11:55

Jinak agresivita se dá probudit všeljak... každýho z nás z těch několika posledních příspěvků jak bylo možné vidět dokáže naštvat něco jiného, mě zaručeně naštve když si představím že ten dotyčný fyzicky ublížil někomu z rodiny, např. mé sestře, ... mě stačí jenom když na ni někdo podívá :lol:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér

agrese

Příspěvekod Raphael » sob 25. říj, 2008 23:09

já taky nejsem agresivní, ale nemám s tim žádný větší problémy...kopnout někomu koleno do hlavy se mi příčí, ale v krajnim případě to dokážu překonat...Jednou do mě šel jeden sparring partner dost tvrdě, ale zároveň mi pak dal nejcennější radu : Já tě mlátim, aby tys nemlátil mě...
já si jel na techniku a většinou to tak dělám, žádný rány na max...
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...