proč urážíte shotokan

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

proč urážíte shotokan

Příspěvekod Tribute » čtv 20. lis, 2008 19:00

Dnes jsem si prohlížel fórum a dost lidí nadává na shotokan karate, ale nechápu proč ho označují za špatné bojové umění nebo dokonce ztrátu času . Taky jsou bojové sporty co nemám rád ale nikdy bych je neoznačil za ztrátu času
Tribute
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Re: proč urážíte shotokan

Příspěvekod luen » čtv 20. lis, 2008 19:25

Tribute píše:Dnes jsem si prohlížel fórum a dost lidí nadává na shotokan karate, ale nechápu proč ho označují za špatné bojové umění nebo dokonce ztrátu času . Taky jsou bojové sporty co nemám rád ale nikdy bych je neoznačil za ztrátu času

Staci to napsat jednou :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 20. lis, 2008 20:06

Tribute píše:...ale nechápu proč ho označují za špatné bojové umění nebo dokonce ztrátu času...
No to je ľahké... lebo je vždy dobrá šanca, že ranař (miestny bankový úradník) začne prskať = bude kopec srandy... :lol: :twisted: 8)
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RBR » čtv 20. lis, 2008 21:19

Patří to mezi naši nejoblíbenější činnost na tomto fóru, pomlouvat ostatní BU a BS, obzváště x-boxéry. Oni ovšem nám to nikdy nezapomenou vrátit (banda nevychovaná). :lol:

Jinak shotokan je vděčné téma, neboť je to nejrozšířenější odnož karate v ČR a skoro každý se s ním aspoň trošku dostal do kontaktu. Proto mají všichni pocit, že u něm mohou "kvalifikovaně" mluvit.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pát 21. lis, 2008 6:06

Ja to furt hovorím, že BU si nie sú rovné... 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pát 21. lis, 2008 9:20

Tribute píše:Dnes jsem si prohlížel fórum a dost lidí nadává na shotokan karate, ale nechápu proč ho označují za špatné bojové umění.

No kdo to říká? Ukaž mi ho syčáka a já mu vypráším kožich. :)

Jinak bu si nejsou rovné to bych souhlasil, postavte mi xboxera co trénoval v oddíle zhruba od 11 do 16-17let a od tý doby trénuje jen sám doma 8) má kolem těch 90kg a rozbiju ho se svým Shotokanem na kaši= Shotokan je nejlepčí 8) :idea:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pát 21. lis, 2008 9:30

RBR: Jsem toho názoru že velmi málo lidí v ČR se setkalo s Shotokan karate a navíc si něco odnesli 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RBR » pát 21. lis, 2008 12:30

RUNAR píše:RBR: Jsem toho názoru že velmi málo lidí v ČR se setkalo s Shotokan karate a navíc si něco odnesli 8)

Je to trošku problematické vyjádření, protože by jsme nejdříve museli definovat co to je Shotokan karate a to je obtížné. Kromě toho, že různé organizace mají různou představu o shotokanu tak se to liší na úrovni oddílů, ale všichni budou tvrdit, že jen oni dělají ten pravý shotokan.
Kdo má pravdu můžeme jen těžko soudit, protože nikdo z nás v podstatě vůbec netuší jak Funakoshi cvičil.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Boreas » pát 21. lis, 2008 14:15

To máte jako s aikidem. Lidi, kterých se ty urážky týkají(a jsou, alespoň minimálně na místě), se ozvou. Ostatní drží hubu a jedou dál. 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pát 21. lis, 2008 14:45

Hlavně nevim o jakých kecech se tu mluví žádný takový kecy jsem tu za poslední roky nezaznamenal a 10 let starý topiky nečtu :)

Jestli někdo chce mít na shotokan kecy ať se přijde ukázat na vol.4 syčák ošklivej :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod TongPo » pát 21. lis, 2008 15:38

RUNAR píše:...trénoval v oddíle zhruba od 11 do 16-17let a od tý doby trénuje jen sám doma 8) má kolem těch 90kg...

Hele, proč jsi vůbec v těch 17 letech přestal chodit do oddílu? Trval snad trenér nekompromisně na tom, že v 18 letech tě už opravdu, ale opravdu nemůže nechat v přípravce mezi dětma, který jsi v kumite všechny mlátil, ale konečně přestoupíš mezi dospělé? :twisted: :twisted: :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pát 21. lis, 2008 16:03

No TongPo zase mi podsouváš své zkušenosti a zážitky :) .....naopak já jsem byl ve skupině se staršíma.

Jestli ty boucháš s mladším dorostem tak se klidně svěř :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cudles » sob 22. lis, 2008 14:26

JAkmile se tu chytne TongPo s RUNAREM nebo ukropcanym tak je zabava zarucena :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Emiel » sob 22. lis, 2008 20:27

cudles píše:JAkmile se tu chytne TongPo s RUNAREM nebo ukropcanym tak je zabava zarucena :lol: :lol:

Souhlas...

Tak hoší..jen do toho...

Ranaři, TongVonPo říká, že shotokan je o ničem a všichni jsou ot jen matáři v bilým kimonu a on je rozseká...

TongVonPo, Ranař říká, že by tě se svým Shotokanem naprosto vydrtil a že už nesmíšbýt v přípravce...

Ucrope, ranař tvrdí, že na vol.3 to byla jen chvilková nepozornsot a že tě vyhrát nechal...

Taaaak :D
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cudles » sob 22. lis, 2008 21:01

A pozor, Emiel uz zkousi zakerne nindzovske techniky, dezinformace vedouci k vzajemne valce, kde se protivnici znici navzajem, a emiel se bude chlamat :lol: :twisted:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » ned 23. lis, 2008 7:58

Chlapci, kroťte sa... ste deti (na facku), a seriete sa do chlapov... tak na to myslite... robte si srandu zo seba, to vašu hodnotu dvihne, týmto robíte zo seba debílkov... :idea:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Emiel » ned 23. lis, 2008 16:15

cudles píše:A pozor, Emiel uz zkousi zakerne nindzovske techniky, dezinformace vedouci k vzajemne valce, kde se protivnici znici navzajem, a emiel se bude chlamat :lol: :twisted:

Se ví... ;) Jinak to nejde..prčo se namáhat, když vím, že bych je evidentně nezbouchal ;)
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Emiel » ned 23. lis, 2008 16:16

ukropcany píše:Chlapci, kroťte sa... ste deti (na facku), a seriete sa do chlapov... tak na to myslite... robte si srandu zo seba, to vašu hodnotu dvihne, týmto robíte zo seba debílkov... :idea:

Až bude důvod... rád si ze sebe dělám srandu,ale nechci se ponižovat a když tu jso uvětšinou jen urážky a zesměšňování, než čistá, neútočná a neubližující sranda. Tak nemá důvod se snažit...

S láskou... .Strejda Emča
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cudles » ned 23. lis, 2008 16:37

ukropcany píše:Chlapci, kroťte sa... ste deti (na facku), a seriete sa do chlapov... tak na to myslite... robte si srandu zo seba, to vašu hodnotu dvihne, týmto robíte zo seba debílkov... :idea:

Patrne jsi to, co jsem napsal, nepochopil.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod TongPo » ned 23. lis, 2008 18:39

RUNAR píše:No TongPo zase mi podsouváš své zkušenosti a zážitky :) .....naopak já jsem byl ve skupině se staršíma.

Jestli ty boucháš s mladším dorostem tak se klidně svěř :D

Moje zážitky a zkušenosti? Ale kdež, v dobách, kdy jsem chvíli dělal Shotokan, jsme v oddíle nebyli rozdělení, trénovali jsme společně. A děti jsme tam vůbec žádné neměli. Jinak stejně jako tehdy, tak i dnes "bouchám" pouze s dospělýma... :wink:

Jinak díky za odpověď, už je mi motiv tvé dezerce jasnější, prostě ti řekli: "Milý Tomášku, už brzy ti bude 18 let, takže budeš opravdu dospělý a my s tebou kumite pojedeme konečně naplno, už tě nebudeme šetřit..." Ale musím tě pochválit, že jsi na sobě zapracoval, ten strach překonal a dnes se dokážeš v ringu postavit i x-boxérům... Dobrák Ukrop tě sice hrozně šetřil, ale stejně... :D :P :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...