MMA - turnaje, novinky, žebříčky, komentáře.

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod marcelo » ned 09. kvě, 2010 23:24

..jeden z mojich milaskov mal svoj den

..chuteboxe rulezz.. :D

..kolega Runnar prepaci,ale "boxerski sasulici" sa zasa vratili do hry a kolotoc zacina odznova... x-box vs.... :twisted:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod defendu » pon 10. kvě, 2010 5:35

http://www.youtube.com/watch?v=5j5tqJoIxOA

Všimněte si,že kdyby se Shogun sám nezačal zvedat,tak by rozhodčí snad nechal Machidu umlátit,že by něco osobního?
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Toman » pon 10. kvě, 2010 7:07

Nene to není nic osobního, sudí v UFC jsou jen dementi, to je známá věc. Od tý doby co odešly klasy jako Big John a Herb Dean tam zbyli jen retardi typu Mazzagati, Miragliotta a spol.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » pon 10. kvě, 2010 9:28

mno ajinak se mi osobne nejvic libil match Jeremy Stephens vs. Sam Stout (a Sam vic nez Jeremy, komba s kopama, levy spodni haky a zvedaky, kardio, super)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 10. kvě, 2010 9:56

No jo, nemá cenu o tom diskutovat, a řešit věci typu, Machida neměl svůj den, byl to fluke punch, etc. prostě dostal nakládačku a basta.
Rua taky neměl svůj den a dostal přes držku od Griffina ale dokázal se vrátit ve skvělý formě, snad to Lyoto bude brát v pohodě, začne kašlat na blbý fanoušky a pojede svůj starej elusivní styl, ať si bučí 25 minut třeba celá hala.

I kdyby už jen několikrát prohrál a pak šel do důchodu, tak jsem stále jeho fanoušek......je průkopník, prošlapává cestu, dost ovlivnil a třeba bude dál ovlivňovat vývoj MMA strikingu a navíc je velikej sympaťák.

p.s: bylo by férový aby dostal možnost získat titul zpět velmi rychle, Rua si první title zápas na UFC 104 vůbec nezasloužil.

Marcelo: Machida vs xbox = 15:1 :wink:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » pon 10. kvě, 2010 20:01

Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod maxo » úte 11. kvě, 2010 6:58

na you tube je som to videl v lepsej kvalite ... bohuzial to neviem najst, je tam kopec hluposti z hier co tam decka davaju a prehrabat sa k niecomu realnemu je skoro nemozne. Ak mate priamo link na MMA video davajte to sem.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 11. kvě, 2010 12:12

Já bych blil, co se to tu jako vole objevilo, Machida jako prohrál? Ty vole, krávo ty vole, to je taková smůla.Ale přitom to je jako chytrej kluk, Ivánku kamaráde.A srdcař, von to celý jako tmelí, jestli mi rozumíš, a takhle dopadne, bych blil z tohodle, já už nemůžu.Jako já už tomu ty vole nerozumím, na co to všechno je?Pro koho to děláme ty vole, a voni pak ještě řeknou že jako prohrál podruhý? Jelita vyzobaný a blbý k tomu jestli mi jako rozumíš, jeden fluke punch a je to celý v prdeli ale jako v řádný prdeli no.

Ty vole, kucí vopálený brazilský Machidovský, vole. Rozumíš.A hrajou to tam ty vole, ty kdyby sem přijely, tak nás sfouknou jako svíčku. To bych chtěl viděl vole. Ty by se z nich posraly, vole.Ty krávo.

Tak ho měl nechat nějak vycukat, dyť je chytrej kluk. Hele my musíme zase vyhrát. Voni mají teď bodů jako máku a my máme píču.

Nejlepší jsou ty čů**ci mediální, co v životě bombu do řepy nekoupili vole a budou se vo tom jako vykecávat?Vole to jsou čů**ci.To štěstíčko nás opustilo, vole a proč jako?Ten kluk maká tvrdě 4 měsíce a pak tohle jo?No to mi ho vyndej, taková smůla, ten kluk se z toho ale vzpamatuje a to si pamatuj Ivánku, vrátí se jim nakopat prdel.

Čus 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod fakt » úte 11. kvě, 2010 13:15

To tě muselo zabolet, že ses tak rozepsal.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 11. kvě, 2010 13:49

Pravá migréna bolí mnohem víc a taky při ní více bliju.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » úte 11. kvě, 2010 16:39

pm píše:mno ajinak se mi osobne nejvic libil match Jeremy Stephens vs. Sam Stout (a Sam vic nez Jeremy, komba s kopama, levy spodni haky a zvedaky, kardio, super)


na tvy doporuceni jsem se na to podival a perfektni!
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod hellas » stř 12. kvě, 2010 7:05

p.s: bylo by férový aby dostal možnost získat titul zpět velmi rychle, Rua si první title zápas na UFC 104 vůbec nezasloužil.


Shogun by dostal dle mě titulové fajt hned po Forrestovi, kdyby nebyl lolo, pořádně se připravil a přejel ho. Neboť se mu hópaly u pasu skalpy jmen jako Rampage, Arona, Lil Nog, Monster Kevin a hned dva Alistárovi :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod maxo » stř 12. kvě, 2010 13:43

rád bych Vám něco sdělil, ale nejdřív se musím naučit mluvit slušně edited by Mod


-chlapy kde to pozerate na youtube sa nic neda najst ... dik.
ten zapas Jeremy Stephens vs. Sam Stout napr.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 12. kvě, 2010 14:22

maxo píše:rád bych Vám něco sdělil, ale nejdřív se musím naučit chovat slušně edited by Mod


Řekneš mi to osobně?

rád bych Vám něco sdělil, ale nejdřív se musím naučit chovat slušně edited by Mod
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » stř 12. kvě, 2010 16:22

maxo píše:rád bych Vám něco sdělil, ale nejdřív se musím naučit chovat slušně edited by Mod


-chlapy kde to pozerate na youtube sa nic neda najst ... dik.
ten zapas Jeremy Stephens vs. Sam Stout napr.


Odkaz daval Hellas.
http://www.fighthymn.net/2010/05/ufc-11 ... phens.html
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod defendu » stř 12. kvě, 2010 17:30

Hmmm,moc pěknej zápas....
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod maxo » stř 12. kvě, 2010 22:00

dik moc .. velmi pekne.

runar - ved ti to hovorim osobne. Si veris, lebo si myslis ze som nejake decko co nic nevie. Ale nie je to tak, pekne si narazil chlapce. Snad to raz bude mozne a najdem si cas aby si uveril ze nekecam. Ono co som si vsimol uz ta tu zopar ludi usetrilo od nakladacky a ty si si to aj tak nevazil a nic si si z toho neodniesol. Tvoja skoda. Kazdy sme nejaky a ty si proste jednoduchsi chlapec co rad keca. rád bych Vám něco sdělil, ale nejdřív se musím naučit chovat slušně edited by Mod
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod fakt » čtv 13. kvě, 2010 7:38

maxo píše:Tvoja skoda. Kazdy sme nejaky a ty si proste jednoduchsi chlapec co rad keca. Tak si kecaj len sa potom necuduj ked ta maju za debilka.


Jak tví napadání Runara souvisí s tématem MMA?
Ty si začal, on odpověděl, ty taky ... a za chvilku to tady zahnojíš.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 13. kvě, 2010 7:51

Maxo: Ty svoje invektivy si řeš přes PM a drž se tématu vlákna. Příště mažu celé posty a nebudu je editovat :!:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » čtv 13. kvě, 2010 9:22

maxo píše:runar - ved ti to hovorim osobne. Si veris, lebo si myslis ze som nejake decko co nic nevie. Ale nie je to tak, pekne si narazil chlapce. Snad to raz bude mozne a najdem si cas aby si uveril ze nekecam.


OK, až budeš mít koule(ehmm teda čas) se mi postavit tak se ozvi a domluvíme to.Uvidíme kdo narazí.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron