superfight

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Jendis » čtv 02. pro, 2004 18:24

Tady by se mohl Akebono prosadit lépe...přecejen je SUMÓ k MMA blíže,než ke K1.Docela mne mrzí,že Akebono takto zachází se svou pověstí a jménem.....byl to jeden z nej yokozunů :? :(
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod player » čtv 02. pro, 2004 18:48

Marty:no,vsak jo,kdo si hraje nezlobi,zrovna tedka me desne motivuje co se sebeobrany tyce GTA:San Andreas,neni nad to sebou nosit na ulici motorovku :D
Hele,tys me asi nepochopil.Jasne,ze kdyz dojde k napadeni,uz neni moc casu nad nejake taktizovani,ale ne vsechny bitky zacinaji tim,ze na tebe v mziku nekdo hupsne a zacne te mastis hlava nehlava.Treba kdyz sem byl takhle u obchodaku na pokec se skejtakama,co tam brejkovali no a pres silnici si to sinulo 6 do hola oholenych typku v perovych bundach.Vedel sem predem,ze si nejdou jen pokecat,takze sem mel pomerne dost casu "zmerit" si je,abych vedel,co dal,co bude a co nebude mit smysl.Samozrejme ze se neda nejak extra planovat technika dopredu,ale je dobre,jak sem zminil,pokud je moznost spoupere si tkz. "zmerit",abys v pripade vicero utocniku neutocil "zbytecne" na toho nejslabsiho apod. Nehovorim tedy o priprave urcite techniky :wink:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pát 03. pro, 2004 10:15

A jak to dopadlo :?:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod player » sob 04. pro, 2004 17:45

No...jak to dopadlo?Ja stal u nakladaci rampy,pekne v rohu.Takze ke me mohli jen ze predu 8) Nastesti sli jen 3,zbytek se vydal za kamosem,co stal u sveho pichleho kola o kus dal.Kdyz byl "holahlava" nadosah a naprahoval se,jeden z nich,tak sem mezi nima ani nevim jak rychle proklouzl.Odskocil sem par metru za ne a cekal co bude dal,jenze ja me sebou sveho psika,o ktereho sem se bal,tak se se staral vic o nej,nez o sebe a o toho kamose s tim pichlim kolem,kteremu trosku pocesali behem meho uniku fasadu.Pak se proste sebrali a odesli.Nacez pribehli zbabeli skejtaci co kdyz je videli zacli zdrhat.Respektive jich pribehlo asi tak 3 vic,nez jich odebehlo a vypadalo to na dost dobrou hromadnoou bitku :) Mozna nastetsi ty "machri" uz odesli,takze ze vsecho seslo.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Gino » ned 05. pro, 2004 10:14

player: ty jsi hotovej románopisec .-))

to all: pánové, jaká jsou pravidla v K-1, v MMA.. v UFC? Lze to někde sehnat v češtině na webu? Také by mě zajímal profil rodiny Gracie, jestli je o nich někde něco napásno (opět česky) - tedy co se týče profilů jejich zápasníků. Díky moc za info.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Marty » pon 06. pro, 2004 13:15

beatiful fairytale :lol:
Marty
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte 29. dub, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod mamushi » pon 06. pro, 2004 14:22

Jendis píše:Tady by se mohl Akebono prosadit lépe...přecejen je SUMÓ k MMA blíže,než ke K1.Docela mne mrzí,že Akebono takto zachází se svou pověstí a jménem.....byl to jeden z nej yokozunů :? :(


Akebono uz s nicim nezachazi. Ten uz ji zahodil... Me taky mrzelo, kdyz jsem loni v TV koukal, jak dostava od Sappa sodu... Hlavne, ze mel na trenkach Yokozuna a prihopsal do ringu za zvuku disca...
...but your counsciosness is all you, can take to your grave.
mamushi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 09. zář, 2004 23:00
Bydliště: Miya

Příspěvekod Anonymní » pon 06. pro, 2004 15:59

Přihodím si polínko do ohně diskuze o souboji stylů :))

Názorná ukázka... Mighty Mo (USA - boxer - 135 kg) VS. Kaoklai Kaennorsing (Thajsko - Muay Thai - 78 kg)


Výsledek viz. obrázky ;)

Obrázek

Obrázek
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pucmaz » pon 06. pro, 2004 16:16

Ale v dalsim zapase ho dostal na body Musashi. I kdyz vazne nevim proc :(
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 06. pro, 2004 16:22

No já zatím viděl jen tenhle zápas, zbytek asi až zítra...
Hale koukal jsi na to v přímým přenosu? Vyskytlo se hodně spekulací že japonský rozhodčí tlačili Musashiho co to dalo... řikali na to něco komentátoři nebo to nikomu nepřišlo divný? Co jsem zatím zjistil ze zahraničních diskuzí tak ani nad Sefem prý neměl vyhrát... fakt divný, jako by nestačil ten skandál s Puramukem a Masatem.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pucmaz » pon 06. pro, 2004 16:29

Jojo, koukal jsem na to ted v sobotu. A postup fakt trochu smrdel. Nakonec ve finale s Bonjaskim prece jenom prohral, ale az po dvou prodlouzeni... :?
Je to predevsim o penezich a na Silvestra bude pro divaky mnohem zajimavejsi zapas nekdo vs. Musahi misto nekdo vs. neznamy borec z Thaiska. Promotion z nej uz udelalo narodniho hrdinu...
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 06. pro, 2004 16:38

No já myslím, že národní hrdina byl už loni, kdy se dostal až do finále..jenže loni to měl zaslouženě, letos spíš za odměnu.. no řikám, zejtra to uvidím, tak si na to udělám svůj názor...
Jinak je pravda že je tam Bob Sapp tak populární?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pucmaz » pon 06. pro, 2004 16:53

Donedavna byl. Vic nez sportovec je popularni jako bavic, je v kazdy druhy reklame atd. Ale v posledni dobe (teda po ty frasce se Sakurabou) jako by se po nem slehla zem. Ale abych pravdu rekl, moc se o nej nezajimam, takze nevim, kde je mu konec, asi to budes vedet lip nez ja.
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod pucmaz » pon 06. pro, 2004 16:57

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 13:02, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 06. pro, 2004 17:15

Myslíš tohle?

Jestli jo, tak to byl Fujita.. ted by prej Fujita snad moh jít s LeBannerem v MMA na Silvestra...

Obrázek
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 06. pro, 2004 18:05

a toto je zas čo? proč to nedávají na Eurosportu, nebo to budou dávat, ale až 27.12.? jestli jo, tak dík že vím výsledky předem :evil:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod player » pon 06. pro, 2004 18:38

Gino:...to vis,se snazim :wink: :D
Marty:to neni fairytale,to je "realtale" :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Ondra » pon 06. pro, 2004 19:22

4 Masta pro mě to je jasný, ten černoch už nevěděl co na Thaice zkusit, tak zaůtočil obličejem proti jeho holeni :D Dohadovali jsme se s kamarádem, a ty by jsi to mohl vědět, jaký nejrychlejší KO je v ČR v ThaiBoxu? viděl jsem nějakých 15s ale to je v roce 1998 od té doby to bude jistě překonané...?
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Stuart » pon 06. pro, 2004 19:59

nevim ale Oyama daval K.O do tri vterin :twisted:
Osu
Stuart
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 17. dub, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » pon 06. pro, 2004 20:22

Hellas: NJN ale zdá se mi nepravděpodobný že by se to k tobě nedoneslo až do 27.12. ;)

Ondra: Nejrychlejší KO... ty jooo nevím, už dávno nenavštěvuju všechny MT galavečery co se konnaj takže nemůžu sloužit.. zkusím se optat, tohle by mě taky zajímalo :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron