"idealni" pravidla

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Re: MaJ

Příspěvekod Sennin » stř 06. srp, 2003 10:19

Zdravím Tě Martine,

a) tu predikci skutečně považuji za velmi důležitou, ale výše jsem citoval jednoho kluka - viz P.S.
b) skutečnost, že nevyhledávám konfrontační situace, resp. se jim snažím vyhýbat neznamená, že bych měl z těchto věcí strach, jen nemám potřebu komukoliv ubližovat nebo si nechat ubližovat. Samozřejmě je jiná situace, kdy napadne někdo mě, mou rodinu nebo mé přátele. Pokud vidím, že mohu něco udělat, tak to udělám, pokud ale na mě míří grázl bouchačkou, tak neudělám nic- viz narážka na deset pankáčů nebo cigánů... To je prostě věc, kterou nemůže nikdo odhadnout... Můžeme o tom polemizovat, diskutovat, ale to je to jediné, co s tím můžeme dělat - řečeno slovy Járy Cimrmana. Nelze odhadnout, jak se v té které situaci zrovna zachováme. My se můžeme pouze na takové situace fyzicky a psychicky připravovat a modlit se, aby nikdy taková situace nenastala. To není vyhýbání se konfrontaci... Kdo tohle nepochopí a konfrontace záměrně vyhledává, třeba provokuje nebo se chová vyzývavě, ten se musí ještě mnoho učit, má v sobě ještě dost agresivity - a to není podle mě bojovník, ale (pardon) blb, který si na bojovníka jen hraje. Tento názor je čistě můj a věřím, že se mnohým nebude líbit, ale v tuto chvíli je mi to vlastě jedno...

Marek
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » stř 06. srp, 2003 11:56

Sennin-ok ,tvoje Cesta je tvoje Cesta.Snad bych jenom prosil priste formuluj nazory tak ,aby byla ta subjektivita zretelna(Tvoje Cesta)
MaJ-na agresivite jako rozdelovacim kriteriu se neshodnem ,koneckoncu na zbytku take ne.To nic.....
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » stř 06. srp, 2003 12:00

To sem byl ja,zapomel jsem se prihlasit.Roza
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: Roza

Příspěvekod Sennin » stř 06. srp, 2003 12:20

Díky za upozornění. Polepším se. Ale ono rozsáhleji formulovat názory je fakt těžké...To už by bylo možno rozjet diskuzi na téma: Co si vlastně představujeme pod pojmy bojová umění a bojové sporty, kde by jsme mohli pokecat jen a pouze na toto téma...
Nechceš to rozjet? Přidám se!

Zdravím

Marek
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » čtv 07. srp, 2003 12:43

Dekuji za navrh ,ale nechce se mi rozjizdet diskusi na tak teoreticke tema.Pres klavesnici je to opravdu narocne...roza
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

"ideální pravidla"...

Příspěvekod Anonymní » úte 02. zář, 2003 23:52

...Pane Bože... :cry: :cry: :cry: Petr Macháček
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: "ideální pravidla"...

Příspěvekod Anonymní » stř 03. zář, 2003 12:05

khru hanuman píše:...Pane Bože... :cry: :cry: :cry: Petr Macháček

no... tak modlit se asi umis, a ted nahod neco k debate. Hlavne tady nestras ultimatama a podobnyma prasarnama, my si honime ptaky u jinych veci.
Tvuj guru
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » čtv 11. zář, 2003 19:22

jardas napisal :

REALE, Ty jsi ale chudacek vid... je dobre , ze prevazna vetsina takovych ubohych typu jako jsi Ty je izolovana daleko na vychode a az na male vyjimky (kdy zrovna neotravuji slusne lidi prostrednictvim internetu) od nich mame pokoj.

Dufam ze ja ku tej prevaznej vetsine nepatrim, lebo som tiez z dalekeho vychodu... z vychodu vychodu
gruss got
:evil: :evil: :evil:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pát 26. pro, 2003 0:15

Jestli jsou to od khru hanumana slzy dojetí, tak se přidávám !!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...