karate

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod kurt78 » pon 04. dub, 2005 7:26

stefano píše:to jozefmlady:kopat sa da aj nartom,len trosku treba trenovat :lol: :lol:

a este
stefano píše:to jazef mlady:ked som bol mlady a sprosty,kopal som nartom do stromov a plechovych zarubni.skus to a uvidis.chlapa som strelil do lakta a bolo KO.
s odstupom casu to povazujem vsak za mladicku nerozvaznost a ustupil som od toho systemu treningu.je to cesta do pekla zdravotnych problemov....kt.sa mi chvalabohu vyhybaju.
efekt ,kt.sa zasahom hlada ,sa da dosiahnut aj inak :idea:



isto myslis nart a nie pistalu /holen/ ???????
lebo co ja viem podla seba ked niekoho pri sparingu a pod. obkopavam z dialky tak ze zasahova plocha je kosik, resp aj nart. tak sa obcas stane ze sa moj nart stretne s jeho laktom, kolenom, bedrom alebo pod. tvrdym miestom a pak je to KO --ale moje :cry: , tak neviem ci som to celkom dobre pochopil, da sa nart otuzit tak ako pistala?

/apropo aj moj kamarat kedysi v mladosti ked sa zacal venovat MT tak preliacoval low-kickmi odkvapove rury na dome - ale to jak pises --mladicka nerozvaznost.. uz s toho vyrastol/
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

 

Příspěvekod Angus » pon 04. dub, 2005 15:09

josefmlady píše:
Anonymní píše:Kopat nartem? To je oplacavana pro sportovni karate na zavody.... Je to rychle ale slabe a hlavne nebezpecne. Kopnuls nekdy nartem do loktu??? Ja jo, spatne jsem pri mawashi zformoval koshi a rok jsem si nesedl do seiza.


je zajímavé, kolik lidí mně dnes a denně přesvědčuje o tom, že kopat nártem je správné. Já souhlasím s tím, že je to dobré tak akurát na nějaké semi, je to prostě delší. Ale já rozhodně budu raději kopat holení.


Kopat nártem má smysl na hlavu, na střed je vhodnější koshi.
Kop nártem na hlavu je velmi účinný, musí se to ale umět a mít rychlost.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Angus » pon 04. dub, 2005 15:12

low píše:chtěl bych vidět kdo tady zvládne kopnout mawaši koši..myslim bez bot..to sem asi břídil..


Pokud karatista nezvládne kopnout mavaši koši, tak není karatista, vždyť v kihonu se učí mavaši kopat koši.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 04. dub, 2005 19:16

Tady taková mlska pro Kyokushiňáky

Klepněte na NEW

http://www.superkarate.ru/video_kyokush ... kushin.htm

Mimochodem,je tam i to mawashi kopané nártem :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod kurt78 » úte 05. dub, 2005 7:22

Anonymní píše:Tady taková mlska pro Kyokushiňáky

Klepněte na NEW

http://www.superkarate.ru/video_kyokush ... kushin.htm

Mimochodem,je tam i to mawashi kopané nártem :wink:



jo a okrem ineho je tam aj video kyokushin vs wing chun
akurat , ze to nie je wing chun ale nejaky styl opilca ci opice ci co a jediny duel co by mozno stal za to /posledny/ rozhodca ihned ukonci.....
..... propagandisticka stranka...... a neseriozna......
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod psvoboda » stř 06. dub, 2005 13:12

Ten obrázek vypadá, jako nepovedená fotomontáž. Když se podívám na kopající nohu zdá se mi nárt zdeformovanej. Nebo někdo vzal ura-mawashi a mawashi a spojil fotky dohromady ? ...
psvoboda
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 23. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: bruce

Příspěvekod Anonymní » úte 12. črc, 2005 9:21

Thaiman píše:robim mixed martial arts princípi jeet kune do.Zápas na zemi (BJJ), boj v klinči boxing.Boxujem aj kopem-ako v thai.čiže robím aj grappling aj údery.No karate by som urcite nerobil na sebaobranu lebo by som sa neubranil!!! :idea:


vedel by si mi povedať,ako by som sa mohol začať venovať free fightu na slovensku resp v košiciach
a keď už vykonávaš podobný šport ,chcem sa spýtať ak dáš páku na krk a nohy,môže sa súper vyslobodiť,alebo je s ním koniec,ake techniky by mohol použiť on na oslobodenie z tvojích škrtičov a pák?vďaka peter z košíc
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Sai » úte 12. črc, 2005 16:02

3)fyzické nároky jsou u vás velmi vysoké.dobře tomu věří.jen pro zajímavost ti řeknu že polští reprezentanti kyokushin denně postupují 500 kliků 1000 dřepů a 2000 sedů lehů.existují lidé kteří dokáží vydržet 15min v plném tempu na boxovacím pytli..samozřejmě určitý čas se musí nechat na odpočinek jinak by to cvičení ztrácelo cenu.


to je docela hodně.. ale taky za jak dlouho že?? za celý den... z jeden trénink??

nemyslíte si že dělat 1000 dřepů trochu víc ničí kolena... byly doby kdy jsem dělal 100 dřepů po pěti sériích.... ale nevím.. asi jsem je dělal špatně nebo rychle....
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Sai » úte 12. črc, 2005 22:01

ukropcany - :lol: :lol: :lol:
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Anonymní » úte 12. črc, 2005 22:32

kurt78: nevim co je na ni propagandistickyho,fakt je,ze ten prvni zapas proti opici,kdyby nebyl omezenej jen na nohy tak je ten kung fu mrtvej a ten druhej,kdyz se na to podivas poradne by mel stejnej prubeh( jen ten "cinan" v predchozim zapase vydel jaky ma karate styl boje)a hned tam dve rany inkasoval i kdyz se pokusil kontra lowkick, ale taky nevim proc to ukoncil.myslim ze to bylo delany pro japonskej porad nanda.podle toho moderatora tam.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » stř 13. črc, 2005 5:45

ukropcany píše:4sai - tie čísla sú v každom prípade zvláštne, pretože ak by aj spravili napr. 2 kusy za sekundu, stále je to skoro 20 minút brušáky, 20 minút drepy, 10 minút kliky... ak by aj niekto dokázal takto hodinu v kuse bez prestávky posilovať, dosť pochybujem, že by mal ešte kedy 20 km behať a potom ešte 2 hodiny cvičiť techniku a sparing... takže žiadny stres... 8)


Něco jako králíček Durracell :wink: :lol: :lol: A běží a běží..... :twisted:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod raduz » stř 13. črc, 2005 5:54

tam v Polsku sa maju, tam teda makaju...... :lol: , kua a kdo bude chodit do prace???????? :?
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Jambor

Příspěvekod THAIMAN » stř 13. črc, 2005 7:36

newiem kde v kosiciach sa da trenovat free fight. No zálezí kde chces skrtit napr. v klinči je velmi dobre pressovať súpera smerom dopredu napr. ku stene a pri tom kopať kolenami, na zemi je zasa pri skrteni dobre fixovanie aby ti nezmenil poziciu prípadne neunikol z pozície.
Myslím že najvhodnejšie je kombinovať tréning juda, greco zapasu s muay thai to je asi najlepsia kombinacia podla mna. a urcite sa nedavaj na aikido, ju tsu alebo ine, brazilske ju tsu asi mat v kosiciach nebudes to je velmi odlisne od ju tsu lebo je zamerane na boj na zemi.kukni si www.jkd.sk tam najdes podstatu o tychto veciach musis vediet na co chces cvicit!!!ci sa chces naucit branit alebo chces ziskavat opasky.
THAIMAN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 20. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SVK

Příspěvekod mao » stř 13. črc, 2005 9:10

dfgdgf píše:kurt78: nevim co je na ni propagandistickyho...


no propagandistickyho na tom bylo, ze souperi nebyli zadny tvrdaci ne? (tim myslim 2 prvni) Napriklad pri tom druhym zapasu nebyl ten karatista pripravenej na poradnej utok. Kungfista maval rukama do prostoru a za souperem vubec nesel misto toho aby ho prohnal. Temer nikdy nevstoupil do jeho utoku a to ani v konecne fazi. To nebyl seriozni souper. Ale nejsem zadnej zkusenej bojovnik a muze to byt pouze muj laicky nazor. Takze demonstrace tohodle jako srovnani stylu mi prijde trochu mimo. (jako tomu obvykle je)
mao
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 08. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » stř 13. črc, 2005 18:19

tak oprava,ten posledni v tom modrym obleku,zacal lowkickem,ale pak sem tam napocital ze dostal dve mawashi zebra + dve na hlavu + maegeri do hlavy,to je to uplne posledni,neni to moc dobre videt ale asi proto to bylo ukonceny.. a ze to nejsou tvrdaci,to je prave asi ten problem tehle stylu..
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Sai » stř 13. črc, 2005 18:26

nechchu tu zas tahat polské reprezentanty :lol: , ale tak mi vrtá hlavou.. myslíte si, že škodí kolenům hodně dřepů? třeba 500 za hodinku i s odpočíváním...
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Panda » stř 13. črc, 2005 18:52

Vy se s temi soudruhy z Polska vyblbnete co:) no, on to zas tak zázračný počet není, když mám před zkouškou (nějakou náročnější do školy) a na tréning není čas tak dám každou hodinu okolo 20-30ti kliků, dřepů a sklapovaček abych ušetřil čas a líp s prokrvil k učení, když to spočítáte tak toho dám stejně jako oni a jako žádný velký borec ani štípač si nepřipadám...a navíc kliky v takovém množství jsou dobré už jen k tomu že uděláš víc kliků.. :D S těmi dřepy bych si dal rozhodně pozor a jakmile bych uslyšel praskání tak bych šel od toho...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron