problem

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod josefmlady » úte 10. kvě, 2005 9:10

panebože, jen ji neposílejte do školy. :o pokud zůstane sedět u klávesnice tak to bude pro muže určitě bezpečnější. podle toho co tu píše, tak mám dojem , že pustit ji mezi lidi je docela risk. chce pořád jen to jedno, ta by nás všechny vycucla tak, že bychom se nepostavili na nohy nejméně měsíc. a co potom tréninky? :D
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

 

Příspěvekod Anonymní » úte 10. kvě, 2005 14:23

ja len dufam, ze pod nickom tej bloncky sa skryva inteligentna osoba, ktora si tymto sposobom len robi srandu (kvalitnu, uznavam :lol: )
v opacnom pripade: run to the hills, run for your life! :wink: :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: OT

Příspěvekod Mirimon » úte 10. kvě, 2005 14:42

blondyna píše:Co je sociologie? To je nejaka pohlavni choroba? :?: Tu jsem jeste nemela. Jak se to leci? Staci na to hermanek?


Sociologie = věda, která se zabývá procesy v sociálních systémech na nejrůznějších úrovních.

blondyna píše:To Mirimon:
Ja zadna OTcka nevlastnim, abych s nimi mohla zamorovat weby. Pokud vim, pouze armada CR vozi srot pred radio Svobodna Evropa.


OT je souhrnný název pro tvé příspěvky a příspěvky některých ostatních uživatelů této webové stránky. Za OT je považován každý příspěvek, který se netýká daného tématu nebo se obsahem odchyluje od probíraného tématu.

Podlě mě se za nickem blondyna skrývá osoba, která zkouší co vydržíme a dělá si z nás legraci, kterou né každý uživatel tohoto webu vidí rád.
Mirimon
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Mirimon » úte 10. kvě, 2005 16:18

ukropcany píše:4Mirimon - nechcem provokovať, ale Ty asi nemáš zmysel pre humor...? Blondýnine príspevky patria medzi najvtipnejšie... a Ty jej vysvetluješ, čo je sociológia...? :roll: :D


Ptala se co je sociologie a OT, tak jsem ji to vysvětlil. Neboj se, že nemám smysl pro humor.
Jestli chceš tak ti přes SZ pošlu nějaké vtipy ve slovenštině. :wink:
Mirimon
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jox » úte 10. kvě, 2005 17:24

4ukropcany:
Můžeš si vybrat dle libosti. Buď je Mirimonovo vysvětlování OT a sociologie zouplna prosto smyslu pro humor, nebo plno kožnátýho humoru suššího kožené kabelky královny Alžběty. :D
___
Jox
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » úte 10. kvě, 2005 17:37

Mirimon píše:(...)Jestli chceš tak ti přes SZ pošlu nějaké vtipy ve slovenštině. :wink:


"Pane dokrote, kdybyste se neurazil, měl bych tu pro vás několik výborných židovských anekdot..."

Sorry za OT, ale já si nemohl pomoct ;)

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Sai » úte 10. kvě, 2005 18:52

Mirimon napsal:
(...)Jestli chceš tak ti přes SZ pošlu nějaké vtipy ve slovenštině.

A proč to posílat přes SZ?? :wink: Hoď ty ftipy normálně sem... tohle fórum je už stejně celé OT :lol: :lol: :lol:
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Re: OT

Příspěvekod Anonymní » úte 10. kvě, 2005 21:40

Mirimon píše:
blondyna píše:Co je sociologie? To je nejaka pohlavni choroba? :?: Tu jsem jeste nemela. Jak se to leci? Staci na to hermanek?


Sociologie = věda, která se zabývá procesy v sociálních systémech na nejrůznějších úrovních.

blondyna píše:To Mirimon:
Ja zadna OTcka nevlastnim, abych s nimi mohla zamorovat weby. Pokud vim, pouze armada CR vozi srot pred radio Svobodna Evropa.


OT je souhrnný název pro tvé příspěvky a příspěvky některých ostatních uživatelů této webové stránky. Za OT je považován každý příspěvek, který se netýká daného tématu nebo se obsahem odchyluje od probíraného tématu.

Podlě mě se za nickem blondyna skrývá osoba, která zkouší co vydržíme a dělá si z nás legraci, kterou né každý uživatel tohoto webu vidí rád.


Tobě to možná nedochází, ale každým příspěvkem dokazuješ, že ta "blbá blondýna" je poněkud chytřejší než Ty :oops: :lol: . A.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Senior » stř 11. kvě, 2005 7:32

josefemlady,
co se mě osobně týče....já bych takové její vycucnutí o kterém píšeš snad i risknul... :D :D :D

Senior
Senior
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 179
Registrován: stř 25. úno, 2004 0:00

Inteligence

Příspěvekod blondyna » stř 11. kvě, 2005 13:08

Dekuji vsem za podporu. Jsem z toho dojata, ze se cela cervenam :oops: a slzicky stesti mi uplne smyvaji mejkap. Posilam pusinku :kiss: (bohuzel tento smilnik tu neni)

plasomrak píše:...pod nickom tej bloncky sa skryva inteligentna osoba...

Mohu si to, prosim, dat na dvere. Nikdo mi v praci neveri, ze mam inteligenci :( Sice se mi jeste nepodarilo zjistit, co to presne ta inteligence je, ale vim, ze choroba to neni a impantaty take ne. Ja se ale urcite casem dovim, co to je a pujdu si to koupit. Pak vsichni ti posmevalkove uvidi, protoze si to koupim co mozna nejvetsi! Pche...
Blondyny vsech zemi obarvete se! BBB
blondyna
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 01. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Ritka

Příspěvekod Anonymní » stř 11. kvě, 2005 23:21

to all ad bloncka: tak ale takto vytrhavat z kontextu neviem ani ja ked sa naseriem... zasnem a opat len zasnem... :lol: ...stale tu sedim v nemom uzase... 8O a vobec ma to neopusta... 8O ...idem si urobit nejaky upokojujuci caj a aspon 10 minut prosit toho tam hore za spasu tej dobrej duse... :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 29. kvě, 2005 23:06

Mirimon píše:
ukropcany píše:4Mirimon - nechcem provokovať, ale Ty asi nemáš zmysel pre humor...? Blondýnine príspevky patria medzi najvtipnejšie... a Ty jej vysvetluješ, čo je sociológia...? :roll: :D


Ptala se co je sociologie a OT, tak jsem ji to vysvětlil. Neboj se, že nemám smysl pro humor.
Jestli chceš tak ti přes SZ pošlu nějaké vtipy ve slovenštině. :wink:


No mirimon.... na jednej strane tvrdis, ze mas hrdost a uraza ta, ked ti niekto komoli meno a smeje sa na nom, ale na druhej strane nemas uctu k cudziemu jazyku a robis z neho terc vysmechu. Urob si poriadok vo svojom vnutornom svete, predcim sa pustis do dalsieho studia BU. Alebo... zeby si to mal z ucenia na tie statnice? :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Mirimon » pon 30. kvě, 2005 14:37

Už jsem se nad sebou zamyslel a budu se chovat líp.
Mirimon
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron