Posilovanie pre MMA,Thaibox,Box...

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Posilovanie pre MMA,Thaibox,Box...

Příspěvekod diablik » čtv 05. kvě, 2005 13:39

...len ma zaujima ako tu pritomni fighteri,ktori cvicia tieto "zalezitosti" posilujete? Ake cviky,kolko serie a pocet opakovani,nejake rozpisy,ak sa vam chce...Dik vopred
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

 

Příspěvekod Dener » čtv 05. kvě, 2005 19:56

jo taky by mě to zajímalo...
Dener
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: sob 19. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 05. kvě, 2005 21:03

no ja napr. nemam popri treningoch moc casu na posilku tak a este aj popri skole sa mi podari ist do posilky sem-tam, preto klikujem, vreco,
drepy. mrtvy tah,svihadlo,strečing,hrazda a vela sparingu s brachom.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod stefano » sob 07. kvě, 2005 13:07

to diablik:
tvoja otazka,tema je velmi komplexna,skor by som sa snazil ju v prvom rade spravne formulovat...
zohladnit je nutne viacero veci:mas pred dolezitym turnajom,si v istej fazy hrubej pripravy,chces vylepsit niektory prvok,kt.ta obmedzuje v komplexnosti,snazis sa `vylepsit silu v rychlosti ci vytrvalosti`,preferujes viac postoj,ci zem....

je toho dost,tak asi tak :wink:
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » sob 07. kvě, 2005 14:20

Mám vyborný plán na cvičení do posilovny. Je to kruhový trénink, komplexní cvičení pro celé tělo. Když jsem to cvičil poprvé tak jsem na konci cvičení málem zvracel. Výborné na rozvoj síly i fyzičky. ®ádné velké váhy, menší váhy, více opakování, více serií. Pokud bude mít někdo zájem můžu to sem hodit i s konkrétníma váhama, počty serií, počtz opakování. Tak řiď ať jedeš lip, myslim řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » sob 07. kvě, 2005 14:25

Omlouvám, pokud sem tu nevhod protože nedělám žadný z výše uvedených sportů ani MMA, Thaibox, ... Ale tenhle plán by pro vás mohl být velice zajímavý a přínosný. Pokud vím cvičí ho i kixboxeři.




Tak řiď ať jedeš lip, myslim řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod diablik » sob 07. kvě, 2005 21:03

to Stefano:sorry,ze som sa zle vyjadril,skor ma zaujima posilnovanie pre standup fighterov,nie pre graplerov...a zaujima ma skor rychlost a vybusnost v sile,vytrvalost budem robit skor behanim ako cinkami,ci nie :? to Ukropcany: respect for you,ze to vsetko stihas pocas tyzdna,fakt...s tym tvrdnutim a strnulostou mam aj ja problem,najma ked bijem zadny direkt,strnuly a tlaceny,trener ma za to drbe pravidelne :evil: ...dakedy som zufaly co stou pravackou robit...predny JAABik v pohode,len ta pravacka...poradili mi,ze mam vyhadzovat ruku pri udierani,uvidim ci to zaberie,ak hej hned sa pochvalim :oops: :lol: :lol: :lol: cafki borci
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Jendis » ned 08. kvě, 2005 7:38

4Diablík-Zkusil bych Ti trochu poradit.....při tom zadním direktu si pomož tak,že se nezaměřuj primárně na ten úder,ale v okamžiku úderu stejným fofrem stahuj levou polovinu těla dozadu(ne úplně,jen aby ses neodkryl)....funguje to jako protiváha a získáš větší rychlost a bude to uvolněnější :wink: Mysli hlavně na ten protipohyb.....
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Sai » ned 08. kvě, 2005 16:47

jumper: no tak ho sem hod (ten plán), s kámošem ho potom vyzkoušíme v posilovně.... piš do SZ
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod raduz » pon 09. kvě, 2005 5:42

Ukropcany: co je to "anglicak" ? :oops:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

 

Příspěvekod Anonymní » pon 09. kvě, 2005 12:10

Takže ten plán.

I. Část

1.cvik - bench - tyč plus na každé straně 15kg - 15 opakování
2.cvik - stahování kladky (jako shyby) - 45kg - 15 opak.
3.cvik - leg press - 85 kg - 15 op.
4.cvik - zvedání benchové tyče bez závaží (posilování bicepsu) - 15 op.

to celé v tomhle pořadí 4krát za sebou

II. Část

1.cvik - zvedání jednoruček v sedě nad sebe (každá 10 kg) - 15 op.
2.cvik - přitahování kladky v sedě k sobě - 35 kg - 15 op.
3.cvik - stahování kladky (posilování tricepsu) - 20 kg - 15 op.
4.cvik - předkopávání - 35 kg - 15 op.

to celé v tomhle pořadí 4krát za sebou

III. Část

1.cvik -zvedání přední poloviny těla na lavici(posiluje zdvihače zad)-15 op.
2.cvik - sedlehy/sklapovašky - 15 op.
3.cvik - stoupání si na špičky - 85 kg - 15 op.
4.cvik - vezmete kladku, kleknete si, kladku si držíte u hlavy a stahujete jí dolů (posiluje břicho) - 20 kg - 15 op.

to celé opět v tomhle pořadí 4krát

Vyzkoušejte a dejte vědět Váš ázor. Důležité je u každé části necvičit 4krát jeden cvik, ale jet každou část jako 4 kola, přičemž každé kolo má 4 stanoviště.

Tak řiď ať jedeš lip, myslel jsem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 09. kvě, 2005 12:13

Pokud by váhy byly ze záčátku příliš vysoké, je lepší dát menší váhu a jet opravdu 15 opakování, a váhu postupně zvyšovat.


Tak řiď ať jedeš lip, myslel jsem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod JanJan » ned 23. říj, 2005 10:36

Cau, mi se osvedcilo delat 3*20 opakovani, protoze pak me dalsi den svaly vubec nebolely a mohl jsem cvicit zas (pri mensim poctu bolely) a cvicil jsem zpusobem: 20* bench, misto pauzy 20*nohy, bench, nohy bench, nohy. Pak vybrat dalsi cviky co nezatezuji stejne partie a stridat, postupne tak procvicit cele telo, to vse bez prestavek.
Vyhody: posilovani hotove za polovinu casu, dalsi den nic neboli a za mesic tohohle treninku jsem stahl pasek o 2 dirky :) (bez omezovani v jidle)
Nevyhody: nekdo vam muze vlezt na stroj/misto kdyz cvicite jinde

cele jsem to ale cvicil primarne na shozeni pivce a ne na posilovani takze je to mozna trochu mimo tema

jumperuv plan by mohl byt asi lepsi, ale na nej potrebujete mit posilovnu jen pro sebe, coz casto nejde, u tohoto planu by mohlo stacit vzit kamose a s nim se stridat
JanJan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 21. říj, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 24. říj, 2005 9:11

Vyssie uvedeny trening nie je ani na silu,ani na nabranie svalovej hmoty.Na silu je najlepsie 3 serie po 6-8 opakovaní + vynútené opakovania.Trenujem 5-krát do tyždňa a stiham aj tréningy karate,ale kaslem na skolu tak preto to stiham :twisted:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod julian » pon 24. říj, 2005 9:59

ukropcany píše:4raduz - stojíš, ideš do drepu, hodíš sa do kliku, urobíš klik, pritiahneš nohy do drepu, vyskočíš a toto opakuješ... neviem ako sa to volá oficiálne...


anglicky sa tomu hovori burpees - to co robis ty, je narocnejsie cvik, pre zaciatocnikov by som odporucal nerobit to s klikom ale s vystretymi rukami, po par tyzdnoch ist aj do kliku ... :-)
julian
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte 02. srp, 2005 23:00

Příspěvekod JanJan » úte 25. říj, 2005 7:35

ja ten trenink bral spis jako aerobik v posilovne (jak jsem psal na zhozeni pivce) a pokud nekdo trenuje kazdy den tak se mu muze hodit ze dalsi den nic neboli (po rustovem me vzdy neco bolelo, silovy jsem nikdy nedelal tak nevim), na silu ani na hmotu to asi fakt neni
JanJan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 21. říj, 2005 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron