pes

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Anonymní » čtv 25. srp, 2005 8:52

Panda píše:Asi to bude znít arogantně a namyšleně ale nevidím důvod proč by se měl člověk psa bát, spíš si myslím že pes by se měl bát člověk.Prostě si myslím že naše dost často váhová převaha+možnost užívat zbraň a lest nám dává navrch.Mám jednu vzpomínku když mi bylo 16 a šel jsem po horské vesničce (sám) tak na mě vyběhli dva naddržení Rotvici (myslím)Tenkrát si vzpomínán že sem se naštval a místo strachu jsem měl spíš chuť trhat chlupy a šel jsem jim naproti.Kluci to vzdali.Asi o rok později mi teta řekla že tam někoho ti samí raťafáci zle rozcupovali.Nejlepší rada, nebát se.Je tu spoustu profíků tak ať vyjádří svůj názor.Zdar
hm moze to byt pravda ele nverim zeby sa rotvaoler zlakol coveka
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

pes

Příspěvekod Anonymní » čtv 25. srp, 2005 10:47

panda:
hochu,hochu,to co tady pises za valky praktikovali kamikadze,mnoho z nich taky pohorelo,jen doufej,ze neskoncis,jako oni!!!
ruskou ruletu muzes hrat taky jen docasne,pak ti ti nevyjde.
jen doufam,ze mas vysokou zdravotni pojistku...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Panda » čtv 25. srp, 2005 11:13

Dík za odpověď, neboj, jsem pojišťovací agent :) (vážně, ale jen part time, jinak studuju). Bylo mi 16 a byl jsem myslím v depresi...takže mezi řádky si myslíte že to byla blbost?Můžete mi to říct naplno, beru to jako doboru radu do budoucna :wink: ...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

pes

Příspěvekod Anonymní » čtv 25. srp, 2005 15:18

panda:
u nekterych psu to zabere,ale co kdyz tohle udelas na psa,ktery je cvicenej,nebo sebevedomej?to ho tak naseres,ze potom dopadnes velice spatne a kdyz jsou psi ve smecce,tak to je v....uplne.to po tobe pujde i pes,ktery by to normalne neudelal,staci,kdyz je jeden dobrej a neboji se.prirovnal bych to pak,ze je to neco,jako "davove silenstvi"
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 25. srp, 2005 17:19

:arrow: Gore
jasne ze pouzijes peprovej sprej,kde bys taky chtel vzit nervovy plyn,pokud tedy mas na mysli plyn zasahujici CNS...?!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

haf haf;)

Příspěvekod player » čtv 25. srp, 2005 21:58

Panda:
Neni utok psa jako utok psa..nekterej jen tak blbe pobiha a postekava, jinej vycihava a krasne ceni zoubky, treba jako ten muj:http://home.tiscali.cz/ferdaxxx/zlyDag.jpg
Takovejhle ksichtik kdyz na tebe udela nakej cvicenej bulik, tak moc pozitivne asi smejslet nebudes;)
Mejte se.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod kurt78 » pát 26. srp, 2005 6:37

Anonymní píše::arrow: Gore
jasne ze pouzijes peprovej sprej,kde bys taky chtel vzit nervovy plyn,pokud tedy mas na mysli plyn zasahujici CNS...?!


ja sa pytal preco udajne nefunguju cs a cn plyny na psa?

cns sa asi neda kupit myslim...
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Gore » pát 26. srp, 2005 9:36

mozna jsem se spatne vyjadril,ale mam na mysli peprovy a slzny.....
Muj pribuzny trenuje psy pro policejni a vojenske ucely.....
nevim proc presne ale peprovy sprej je zaruka uspechu 8)
p.s. jinak se prodavaji spreje primo na psy....
Gore
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 23. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » pát 26. srp, 2005 20:42

Mam vyzkouseno(kdyz sme odtrhavali nase vlastni psy od sebe) ze klasicky slzak, cely sprej nic nespravil.Ale teprve peprak (Cayensky pepr)zaucinkoval. Akurat to z nich moc nejde dolu.Kdyz jsme toho jednoho sili tak sem myslel ze se ukycham k smrti.Ale funguje to bez obav(a bez nasledku).

Servuz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Krokac » ned 28. srp, 2005 5:48

xy:

Máš už tu knihu doma? Už v ní čteš?
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Krokac » ned 28. srp, 2005 5:55

Teď info pro všechny na www.specnaz.cz je v hlavním menu BOJOVÉ KNIHY A PŘÍRUČKY !!! Vypadáto dost zajímavě. Tak kdo má zájem mrkněte !!! :) 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

pes

Příspěvekod Anonymní » ned 28. srp, 2005 8:16

krokac:
cau chlape,tak jsem knihu koupil a uz ji procitam.je to celkem dobre napsane.je to asi tak lepsi prumer,na prirucku SAS,to zdaleka nema,ale vzhledem k cene je to slusny.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Krokac » pon 29. srp, 2005 23:02

xy:

Bezva, to jsem rád, že to není úplná kravina. Jestli se Ti bude chtít napiš mi na mail a řekni co se Ti tam nelíbilo v čem vidíš chyby atd. Já žádný výcvik nemám a tak chci mít přhled o věcech, které jsou pravda a které ne. Moc to ocením. Pokud se Ti to zdá dobré téma hoď to sem na fórum.
Ale prosím nahoď konstruktivní kritiku. Ať se to nezvrhne v urážení a napadání. Zajímá mě info a ne nadávky !!!

Dík, že si ji pročítáš nevěřil jsem, že by někdo jen tak po napsání nějaké knihy si ji hned objednal :) 8) Mile si mě překvapil !!! Moc si tvých reakcí budu vážit 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 06. říj, 2005 20:27

zajimava diskuze....a Emty Bell rulezz :D :D

vsechny, co tady tvrdi, ze pes v podstate neni problem, bych chtel videt, jak si to rozdavaji ( ne uchylaci, to nemyslim, myslim boj atd.) s nejakym 40 kilovym hovadem... navody a la, ustoupis mu z cesty, pak ho nakopnes, pripadne ho umlatis klacikem, fakt neberu... bez treninku to nejde...vojaky od specnazu (pry) ucili bojovat s coklama tak, ze je zavreli s pesjkem do klece a uz se to tam rezalo, proste skola hrou, casem pak byli tak sebevedomi, ze se pejsci bali hned, jak je spatrili, asi jim doslo, ze je chteji ivani zabit, takze je to o psychice.... a ted ja ta prava chvile, abych prispel svym zazitkem z detstvi, takze kdysi davno, jsme s tatou vyrazili s nasim jezevcikem do lesa, kde jsme potkali osklivyho vlcaka, kterej se rozhodl, ze naseho jezevcika sezere (asi mel hlad), nas pes sa snazil dobehnout k nam, do prdele ho kousal ten parchant a cca 30m od nas byl majitel vlcaka a hlasite se smal (kokot), v te chvili, se muj tata (poradna vazba, asi 70 kg) rozhodl, ze toho vlcaka uskrti voditkem, coz si ten pejsek uvedomil, hned jak se tatovi podival do oci a dalo by se rict, ze se strachy pochcal... abych to zkratil, za chvili, byl u sveho cokla jeho majitel, brecel (opravdu) a prosil tatu, at ho necha bejt ( podotykam, ze ani na jednoho z tech dvou, tata nesah).... no a jsme u toho, kolik z vas si veri natolik, ze by nemelo vuubec strach, kdyby na ne vystartoval pes? ono se rekne, nesmis ukazat stach... ale neni to vubec snadne
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 06. říj, 2005 20:56

Anonymní píše:zajimava diskuze....a Emty Bell rulezz :D :D

vsechny, co tady tvrdi, ze pes v podstate neni problem, bych chtel videt, jak si to rozdavaji ( ne uchylaci, to nemyslim, myslim boj atd.) s nejakym 40 kilovym hovadem... navody a la, ustoupis mu z cesty, pak ho nakopnes, pripadne ho umlatis klacikem, fakt neberu... bez treninku to nejde...vojaky od specnazu (pry) ucili bojovat s coklama tak, ze je zavreli s pesjkem do klece a uz se to tam rezalo, proste skola hrou, casem pak byli tak sebevedomi, ze se pejsci bali hned, jak je spatrili, asi jim doslo, ze je chteji ivani zabit, takze je to o psychice.... a ted ja ta prava chvile, abych prispel svym zazitkem z detstvi, takze kdysi davno, jsme s tatou vyrazili s nasim jezevcikem do lesa, kde jsme potkali osklivyho vlcaka, kterej se rozhodl, ze naseho jezevcika sezere (asi mel hlad), nas pes sa snazil dobehnout k nam, do prdele ho kousal ten parchant a cca 30m od nas byl majitel vlcaka a hlasite se smal (kokot), v te chvili, se muj tata (poradna vazba, asi 70 kg) rozhodl, ze toho vlcaka uskrti voditkem, coz si ten pejsek uvedomil, hned jak se tatovi podival do oci a dalo by se rict, ze se strachy pochcal... abych to zkratil, za chvili, byl u sveho cokla jeho majitel, brecel (opravdu) a prosil tatu, at ho necha bejt ( podotykam, ze ani na jednoho z tech dvou, tata nesah).... no a jsme u toho, kolik z vas si veri natolik, ze by nemelo vuubec strach, kdyby na ne vystartoval pes? ono se rekne, nesmis ukazat stach... ale neni to vubec snadne


Si trafil klinec po hlave ;)

Pat
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Desmond » pát 07. říj, 2005 2:47

Jestli muzu taky neco pridat, tak ja se staram o fenku brazilsky fily krizeny s rotvikem +v historii asi i nakej ten vlcak v tatove rodu...myslim... :D

Ma tak kolem 50 kil, v kohoutku tak 80 cisel. Kdyz jsem ji jako stene zacinal cvicit, tak mi parkrat utekla za kockou ven objevovat svet a kdyz jsem ji nasel, tak ji zrovna nakej cikan po nekolikaty nakopaval do boku. Co s nim bylo bych ted neresil, ale fenka pak byla pekne vystresovana. Takze me napadlo s ni cvicit a tak nejak blbnout, aby se naucila vyhejbat kopancum a ranam tak vseobecne... a po 4 letech, co psisko mam, muzu rict, ze nejsem skoro schopnej ji trefit...a kdyz ji napadne, ze me sunda...tak me sunda...a to mam 80 Kg/184 cm...
A jelikoz jakozto filoidni psisko ma hooodne volny kuze na krku...takze chytit ji za za krkem je asi tak stejny, jako ji dat ruku do tlamy...

takze podle mych zkusenosti s timhle a nekolika jinejma psama podobnyho razeni, mam pocit, ze jedina vec je proste si u sebe vycvicit psychiku, coz mi prijde skoro nemozny...imho to proste musi mit clovek v sobe... a pak jenom praxe...tzn stejne jako lidi chodej na treninky cvicit psychiku a drilujou techniky a cvicne se rvou a rvou si do hlavy informace kam bouchnout, tak to samy v pripade psa...proste vedet kam snad by to slo a cim a s tema psiskama opravdu blbnout, resp chodit na cvicak jako figurant, jak uz poukazoval XY myslim...

to je muj osobni nazor zalozeny na vlastnich zkusenostech a poznatcich...takze prosim nekamenovat :D :evil: :D
Desmond
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 18. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Krokac » pát 07. říj, 2005 15:22

Anonymní píše:zajimava diskuze....a Emty Bell rulezz :D :D

vsechny, co tady tvrdi, ze pes v podstate neni problem, bych chtel videt, jak si to rozdavaji ( ne uchylaci, to nemyslim, myslim boj atd.) s nejakym 40 kilovym hovadem... navody a la, ustoupis mu z cesty, pak ho nakopnes, pripadne ho umlatis klacikem, fakt neberu... bez treninku to nejde...vojaky od specnazu (pry) ucili bojovat s coklama tak, ze je zavreli s pesjkem do klece a uz se to tam rezalo, proste skola hrou, casem pak byli tak sebevedomi, ze se pejsci bali hned, jak je spatrili, asi jim doslo, ze je chteji ivani zabit, takze je to o psychice.... a ted ja ta prava chvile, abych prispel svym zazitkem z detstvi, takze kdysi davno, jsme s tatou vyrazili s nasim jezevcikem do lesa, kde jsme potkali osklivyho vlcaka, kterej se rozhodl, ze naseho jezevcika sezere (asi mel hlad), nas pes sa snazil dobehnout k nam, do prdele ho kousal ten parchant a cca 30m od nas byl majitel vlcaka a hlasite se smal (kokot), v te chvili, se muj tata (poradna vazba, asi 70 kg) rozhodl, ze toho vlcaka uskrti voditkem, coz si ten pejsek uvedomil, hned jak se tatovi podival do oci a dalo by se rict, ze se strachy pochcal... abych to zkratil, za chvili, byl u sveho cokla jeho majitel, brecel (opravdu) a prosil tatu, at ho necha bejt ( podotykam, ze ani na jednoho z tech dvou, tata nesah).... no a jsme u toho, kolik z vas si veri natolik, ze by nemelo vuubec strach, kdyby na ne vystartoval pes? ono se rekne, nesmis ukazat stach... ale neni to vubec snadne


Hm, supr. Dobrej názor. Použil jsi slovíčko "prý" se u speznazu učili. Fajn další kdo jen přináší drb do diskuse. Vyčetl jsem to z knihy u p. Chlibka. Jestliže chceš zpochybni tuto teorii tak se o tom pobav s ním na jeho fóru určitě Ti odpoví. Nebo si kup jeho knihu. On sám u speznaz byl a zkušeností má dost. napsal jsem to co jsem se od něho dozvěděl. Pokud jste diskusi přístupní, tak se o tom s ním můžete pobavit. Bude to dobré pro obě strany a nebudeme se tady muset dohadovat. Pak ať si každý udělá názor.

XY: si tuto knihu pořídil a neříkal, že je špica, ale taky to není kniha k zahození. Jsou dva díly ZÁ©KODNÍK a VLKODLAK. Každý si má možnost ji opatřit a udělat si vlastní názor. Je hloupé o tom diskutovat s člověkem, který je pouze čtenářem a snaží se některé legálně přístupné informace odzkoušet. Tak se zatím mívajte :) 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » sob 08. říj, 2005 8:49

"pry" jsem pouzil proto, ze jsem u toho nebyl :) a necetl jsem to v chlibkove knize... to ze o tom pise, neznamena, ze to vymyslel on, nebo ze na to ma kopyraajt, taky to nekde vycetl.... jaky zpochybnovani teorie?? umis cist? tak si precti muj prispevek jeste jednou (pripadne 2x)

a chlibek byl u specnaz?? nerikej, ja myslim, ze pise, ze absolvoval nejakej komercni kurz "specnaz"... o tom si kazdy muze myslet co chce...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Krokac » sob 08. říj, 2005 17:27

Anonymní píše:"pry" jsem pouzil proto, ze jsem u toho nebyl :) a necetl jsem to v chlibkove knize... to ze o tom pise, neznamena, ze to vymyslel on, nebo ze na to ma kopyraajt, taky to nekde vycetl.... jaky zpochybnovani teorie?? umis cist? tak si precti muj prispevek jeste jednou (pripadne 2x)

a chlibek byl u specnaz?? nerikej, ja myslim, ze pise, ze absolvoval nejakej komercni kurz "specnaz"... o tom si kazdy muze myslet co chce...


To je sice pravda, že měl jen nějaký kurz, ale znám mnoho kynologů, kteří svou práci dělají na úrovni a s tímhle názorem se ztotožňují. Je to věc názoru a výsledku se dopátáme jen tehdy pokud to někdo osbně vyzkouší. JInak tady budem mlít pořád jedno a to samé dokola. 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » sob 08. říj, 2005 19:46

tak naposled, ja nenapsal, ze to o cem pise chlibek nefunguje ( to ze to nevymyslel on sam, snad zpochybnovat nechces), pokud si to porad myslis, tak si ten muj prvni prispevek precti jeste jednou... a jeste jednou a jeste a jeste
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků