BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Lilu » ned 25. lis, 2007 21:00

alitranek píše:
Lilu píše:
alitranek píše:ale chlapi, já vás teda vůbec jako nechápu, mně tady ta Lilu příjde jako fajn holka :lol: ......teda zatím jo:D

no a kde trenujes ty?



jaký pásek máš?.......já dělám Taekwondo v Praze a teď se věnuji Volnému stylu...zápasu, právě pro ty techniky přehozů a pod., které v Taekwondo nejsou ...


zlutej :oops:
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:01

blondýnka Lilu má určitě hnědý pásek :lol:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Lilu » ned 25. lis, 2007 21:01

alitranek píše:blondýnka Lilu má určitě hnědý pásek :lol:
:cry:
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:02

Lilu píše:
alitranek píše:
Lilu píše:
alitranek píše:ale chlapi, já vás teda vůbec jako nechápu, mně tady ta Lilu příjde jako fajn holka :lol: ......teda zatím jo:D

no a kde trenujes ty?



jaký pásek máš?.......já dělám Taekwondo v Praze a teď se věnuji Volnému stylu...zápasu, právě pro ty techniky přehozů a pod., které v Taekwondo nejsou ...


zlutej :oops:



aha :oD....já jen koukám na Vaše fotky z tréninků a je tam jen jedna blondýna a má hnědý pásek :D
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod TF » ned 25. lis, 2007 21:03

alitarek+lilu: co takhle zkusit něco jako SZ? nebo se věnovat zase tématu hm? :?: :idea: si tu připadám už jak někde na xchatu kam chodí moje 13-ti letá sestra :roll: :evil:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ghekon » ned 25. lis, 2007 21:04

To vypada na vaznou znamost... :lol: :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod DMC » ned 25. lis, 2007 21:04

Lilu píše:ghekon, DMC: ani jeden z Vas me neznate, tak jak muzete rikat jaka jsem ci nejsem?


Nebrec :wink: Tady te opravdu nikdo nechce pripravovat o zadny prava, tak se uvolni a chovej se slusne. Jo a jen tak opravdu mimochodem, svet neni plnej zlejch chlapu, co utlacujou hodny zensky i kdyz se to v modernich pohadkach nekdy vypravuje :wink:
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:05

TF píše:alitarek+lilu: co takhle zkusit něco jako SZ? nebo se věnovat zase tématu hm? :?: :idea: si tu připadám už jak někde na xchatu kam chodí moje 13-ti letá sestra :roll: :evil:




ale my se točíme pořád kolem tématu 8O .....Taekwondista se tady baví s Karatistkou no...buď tiše a koukej :lol:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:07

ghekon píše:To vypada na vaznou znamost... :lol: :lol: :lol:



tak která ta povídka Tě vzala nejvíc? 8) ..chtěl jsem Ti to napsat do SZ, ale takhle je to lepší :lol: :))
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Lilu » ned 25. lis, 2007 21:07

alitranek píše:
Lilu píše:
alitranek píše:
Lilu píše:
alitranek píše:ale chlapi, já vás teda vůbec jako nechápu, mně tady ta Lilu příjde jako fajn holka :lol: ......teda zatím jo:D

no a kde trenujes ty?



jaký pásek máš?.......já dělám Taekwondo v Praze a teď se věnuji Volnému stylu...zápasu, právě pro ty techniky přehozů a pod., které v Taekwondo nejsou ...


zlutej :oops:



aha :oD....já jen koukám na Vaše fotky z tréninků a je tam jen jedna blondýna a má hnědý pásek :D


TF nas hubuje... takze asi nema cenu pokracovat...

stejne zitra brzy vstavam do prace, takze brou hosi :wink:
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » ned 25. lis, 2007 21:08

ailtranek: abys nekoukal ty...
EDIT: A pusa na dobrou noc nebude?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:09

Lilu píše:
alitranek píše:
Lilu píše:
alitranek píše:
Lilu píše:
alitranek píše:ale chlapi, já vás teda vůbec jako nechápu, mně tady ta Lilu příjde jako fajn holka :lol: ......teda zatím jo:D

no a kde trenujes ty?



jaký pásek máš?.......já dělám Taekwondo v Praze a teď se věnuji Volnému stylu...zápasu, právě pro ty techniky přehozů a pod., které v Taekwondo nejsou ...


zlutej :oops:



aha :oD....já jen koukám na Vaše fotky z tréninků a je tam jen jedna blondýna a má hnědý pásek :D


TF nas hubuje... takze asi nema cenu pokracovat...

stejne zitra brzy vstavam do prace, takze brou hosi :wink:




ale on to určitě nemyslí špatně, tady jsou fajn lidi :lol: ....brou noc :D
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Slammer » ned 25. lis, 2007 21:10

Maras tahleta diskuze xD.
Jak kdosi podotkl skoro jak na xchatu :lol:

Jeste zacnete pouzivat ty super cool veci jako pSaNi WeLkymI pismeny na preskacku nebo vkladani "W" misto "V" a muzem ty dva portaly sloucit :D :wink:
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Lilu » ned 25. lis, 2007 21:10

DMC píše:
Lilu píše:ghekon, DMC: ani jeden z Vas me neznate, tak jak muzete rikat jaka jsem ci nejsem?


Nebrec :wink: Tady te opravdu nikdo nechce pripravovat o zadny prava, tak se uvolni a chovej se slusne. Jo a jen tak opravdu mimochodem, svet neni plnej zlejch chlapu, co utlacujou hodny zensky i kdyz se to v modernich pohadkach nekdy vypravuje :wink:


Tak naposled: nic proti muzum, ano? Vlastne mi prijdete lepsi, nez mnohy zensky. Chlapi kdyz si v necem nerozumej, reknou si v cem je problem a je to vyreseno.
Zensky se akorat umej pomlouvat za zady a drbat...

Jsem uvolnena az az...neboj :wink:
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

Příspěvekod TF » ned 25. lis, 2007 21:10

alitranek píše:
TF píše:alitarek+lilu: co takhle zkusit něco jako SZ? nebo se věnovat zase tématu hm? :?: :idea: si tu připadám už jak někde na xchatu kam chodí moje 13-ti letá sestra :roll: :evil:




ale my se točíme pořád kolem tématu 8O .....Taekwondista se tady baví s Karatistkou no...buď tiše a koukej :lol:


no a co má společnýho že se jí ptáš jaký má pásky a snažíš se jí vlichotit tím jak je dobrá a podobně s tématem BITKY NA ULICI :?: to mi prosimtě vysvětli :?: ty si chlapče zmatenej a podle toho jak se snažíš vetřít do její přízně tak i dost nadrženej :lol: :lol:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:11

Slammer píše:Maras tahleta diskuze xD.
Jak kdosi podotkl skoro jak na xchatu :lol:

Jeste zacnete pouzivat ty super cool veci jako pSaNi WeLkymI pismeny na preskacku nebo vkladani "W" misto "V" a muzem ty dva portaly sloucit :D :wink:




piš něco k tématu diskuze sakra:D
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:12

Lilu píše:
DMC píše:
Lilu píše:ghekon, DMC: ani jeden z Vas me neznate, tak jak muzete rikat jaka jsem ci nejsem?


Nebrec :wink: Tady te opravdu nikdo nechce pripravovat o zadny prava, tak se uvolni a chovej se slusne. Jo a jen tak opravdu mimochodem, svet neni plnej zlejch chlapu, co utlacujou hodny zensky i kdyz se to v modernich pohadkach nekdy vypravuje :wink:


Tak naposled: nic proti muzum, ano? Vlastne mi prijdete lepsi, nez mnohy zensky. Chlapi kdyz si v necem nerozumej, reknou si v cem je problem a je to vyreseno.
Zensky se akorat umej pomlouvat za zady a drbat...

Jsem uvolnena az az...neboj :wink:




už běž spát!..mi Tě tady s chlapama zatím "pomluvíme" za zády :lol: :D
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod ghekon » ned 25. lis, 2007 21:13

Hehe, ailtranek se nam cervena :D:D:D:D Neboj, vsak ona te lilu zauci :)
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod alitranek » ned 25. lis, 2007 21:13

TF píše:
alitranek píše:
TF píše:alitarek+lilu: co takhle zkusit něco jako SZ? nebo se věnovat zase tématu hm? :?: :idea: si tu připadám už jak někde na xchatu kam chodí moje 13-ti letá sestra :roll: :evil:




ale my se točíme pořád kolem tématu 8O .....Taekwondista se tady baví s Karatistkou no...buď tiše a koukej :lol:


no a co má společnýho že se jí ptáš jaký má pásky a snažíš se jí vlichotit tím jak je dobrá a podobně s tématem BITKY NA ULICI :?: to mi prosimtě vysvětli :?: ty si chlapče zmatenej a podle toho jak se snažíš vetřít do její přízně tak i dost nadrženej :lol: :lol:







ale ty máš ale blbý odhad na lidi :lol:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Slammer » ned 25. lis, 2007 21:13

alitranek píše:
Slammer píše:Maras tahleta diskuze xD.
Jak kdosi podotkl skoro jak na xchatu :lol:

Jeste zacnete pouzivat ty super cool veci jako pSaNi WeLkymI pismeny na preskacku nebo vkladani "W" misto "V" a muzem ty dva portaly sloucit :D :wink:




piš něco k tématu diskuze sakra:D

OK ty zacni :D
Nejsem si zrovna dvakrat vedom toho jak spolu souvisi erot. povidky a BITKY NA ULICI :lol: :wink:
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků