Ukropcany vs Marvin vs Tiger Fight

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Ukropcany vs Marvin vs Tiger Fight

Příspěvekod marvin » stř 23. lis, 2005 13:33

:D
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 20:07, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

 

TO MARVIN

Příspěvekod tiger » stř 23. lis, 2005 13:47

marvin píše:picard - tento cely thread zalozil "tiger" on si vymyslel konflikt, on zacal pisat divne veci okolo a napadol nas. Ked si ma niekto bere do huby a pise sem divne neci nebudem sa tvarit, ze to nevidim. Nechodil som sem skoro rok a po tomto co sa tu deje sem teda urcite chodit dalej ani nebudem. Bye
Neboj s "tigrom" si to vybavime inde ako tu.
:D


Co si ty chces s kym co vybavovat.?? Dal som ti jasne ponuku tak uz sa na teba tesim ako maly chlapec. Tak nemaj huste reci a dojdi na moju pozvanku. Dufam ze tuto ponuku prijmas aj s UKR.

Napis na moj email a dohodneme si fight. Ok?
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

TO UKR

Příspěvekod tiger » stř 23. lis, 2005 14:21

Nooo my sme nasli spolocnu rec. Ok tak mi napis na mail ako je mozne sa tam prihlasit + blizsie info o tej akcii + Kontaktnu osobu atd. A dohodneme spolocny fight ak to bude mozne.

Vies nepotrebujem si nic dokazovat, len ti chcem potvrdit ze aj ti co trenuju AiKiDO nie su nejake sracky ci ako ix to nazyvas.

Dufam ze sa tam stretneme
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

To Ukr

Příspěvekod tiger » stř 23. lis, 2005 14:23

A s vahou sa netrap nebude to ziaden problem mam zhruba cez 95 kg cize nebudeme moc odlisny vahou.
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

Příspěvekod marvin » stř 23. lis, 2005 18:09

:D
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 20:07, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

?

Příspěvekod python » stř 23. lis, 2005 20:04

To: ukropcany, marvin

No, po dlhej dobe som sa sem na fórum opäť zatúlal, ale to čo tu čítam, mi pripadá tak neuveriteľne "mimo", že začínam mať vážne podozrenie, že niekto s prezývkou Tiger si z vás jednoducho iba robí pekný dobrý deň....!

To: Tiger

95 kg sračiek nie je problém odhádzať hoci aj rukami - ale ten smrad, čo si slušný človek musí vytrpieť.... :!: :x :? !!! Poviem ti to po východniarsky: Dyk, nezjebuj še !!
python
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 19. říj, 2004 23:00

Příspěvekod diviak » stř 23. lis, 2005 20:06

No, podla mna nikto z vas velkohubych tu nie je normalny.
A nevyhovarajte sa na slovne napadanie a podobne....

Ak by ste mali rozum, tak by ste ich nejako ignorovali alebo zahrali do autu...
Ale ked si chcete vsetci nieco dokazovat, s tym nikto nic neurobi....

Tak vam prajem prijemnu zabavu, ale hlavne neotravujete na verejnom fore s vasimi "nazormi".
diviak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 20. říj, 2005 23:00

Příspěvekod graver » čtv 24. lis, 2005 6:59

diviak píše:...ale hlavne neotravujete na verejnom fore s vasimi "nazormi".

Tedy já se poflakuju po veřejných fórech už od dob Fidonetu, ale jak tam dostat místo osobních názorů obecně platná moudra, na to jsem ještě nepřišel :D :D
Sakra, chlapi/ženský, už toho nechte - vždyť je to pod úroveň. Nechápu hlavně ty "fotry", kteří opravdu něco dělají xx let a skutečně by o tom mohli něco vědět, že se nechají takhle vyhecovat (třeba 20letých borcem, který "dělal shotokan půl roku" (to už ho já dělám dýl) a hodnotí všechna BU, protože "má kamarády, kteří to dělají".
Když jsem tu škemral o začátečnickou sekci, ve které by zkušení radili méně zkušeným, tak jsem dopadl neslavně - a na takovéhle války čas máte :?
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod tiger » čtv 24. lis, 2005 8:44

marvin píše:tiger - TY NECVIS AIKIDO uz to konecne pochop a priznaj. Ak ho cvicis uved sem presne u koho sa ho ucis, kde ho cvicis a aku tech. uroven a u koho si ju v aikido dosiahol. Napis mi presne z akych technik si skladal skusku ak si nejaku skladal a u koho. A nepis mi sem sprostosti, ze ty cvicis aikido podla nejakych svojich pocitov a nejakeho videa a sam pre seba. Chcem vediet kolko si sa z toho aikida naucil ked tu pises taketo veci. Pretoze ty si tu anonymne, nikto ta na rozdiel od ukr. nepozna a mozes si tu vymyslat co chces, pricom mas mozno 15rokov doma cumis na segala a sem sa chodis ventilovat. Podla toho co tu pises zjavne ani netusis co to aikido je ... nemas ani zakladne znalosti, nepoznas techniky, terminologiu, nechytas sa na kopec veci ... predpokladam, ze cele tvoje aikido je cca jeden mesiac treningov pred xxx rokmi. Sere ta to a preto mas potrebu sem pisat o aikide. Kto aikido fakt cvici nema potrebu o nom pisat ako ty. A vyvediem ta z omylu, ale nie je pravda ze aikido su vsetky techniky, ktore teba napadnu - no nie su, to si si zle vymyslel. Takze tym, ze niekomu dam prednu, zadnu, predny hak a on si lahne asi moc nikomu nedokazem, ze som dobry v aikido.
Takze najskor by som ti poradil aby si sa prihlasil do nejakeho klubu aikido zopar rokov sa tomuto umeniu venoval a potom sa mozeme o tom trebars aj porozpravat ak budes chciet. Ak potom spravis niektoru z nage ci kaitenage technik a pod. ako reakciu na utok a budes uspesny obhajis SVOJE aikido. Super nie ? :D :D :D


Takze este raz. Trenoval som pod Stevom (osobne ale aj v klube, cca 3 roky). Odisiel som pretoze mi je zle z technickych stupnov, a skusok. Tiez hromadne seminare atd. To naozaj nemusim. Trenujem par ludi ktory uz maju nieco zasebou. Trenujeme aj box a free style (nieco z ulice) + nadvezujeme AIKIDO. Dokonca spolu s byvalym trenerom boxu (ktory to zavesil na kliniec) spekulujeme co kde a ako previest.
Je mi jedno ako to nazvem pokial sa drzis zasad AIKIDO tak mozes stale hovorit o aikide (MOJ NAZOR). To asi nevidis na ziadnom treningu AIKIDO v SR,CR ze? Ale preco to takto nerobit. ?

Vies mi povedat co je to AIKIDO?

Ja neviem a preto ho skumam.
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 24. lis, 2005 9:22

Milý Tigere

Tak podle tvého příspěvku to co děláš, nazýváme v dnešní době MMA (v tvém případě možná spíše STREET FIGHT).

Pokud cvičím nějakou směsici všeho možného (byť je třeba účinná), kde se mimo jiné sem tam
objevuje technika aikido....není to aikido. Můžeš to nazývat Tiger AIKI nebo jakkoli jinak, ale AIKIDO to uz bude asi tezko.
Uz jenom proto ze by si tento pojem mel vnimat jako jakési AIKIDO®.

Osobně považuji za vynikající principy WT, ale to že používám tyto principy v jiném BU neznamená, že to je WT
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod tiger » čtv 24. lis, 2005 9:35

To Toman

Suhlasim s tebou, ale

MMA su sice zmiesane BU ale je to o sutazi dvoch jedincov v ringu. Ja tam nevidim ziadne principy AIKIDO.

Zabudol som jednu vec poznamenat. To ze cvicime box + (street, resp. volny utok) je len forma utoku. Ale ako obranu pouzivam prvky, zasady a techniky z AIKIDO. Na tieto utoky proste odpovetam principmy AIKIDO, snazim sa ich dodrziavat v beznom zivote. Ucim sa aj utok ale hlavne obranu (AIKIDO) proti utoku. Takze aj teraz to podla teba nie je AIKIDO???? Ja si myslim ze je pretoze pokial som Uke tak utocim. Pokial som Tori tak sa branim. A kto je teda AIKIDOKA? Ten co je UKE alebo TORI? Proste su obaja. Uke nema presne dane utoky , moze si zvolit formu aka vyhovuje jemu.
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 24. lis, 2005 10:15

Jasne takhle je to (téměř) ve vsech sebeobranych systemech.

OK Myslim ze si to tímto uvedl na pravou míru
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kafro » čtv 24. lis, 2005 10:26

for tiger:

sakra chlape čítam tvoje príspevky na tému aikido a musím sa pred tebov pokloniť tak nízko ,že si asi rozbijem hlavu.Zároveň vyjadrujem hlboký obdiv nad tvojim úžasným talentom na BU.Neviem či máš nejakú skúsenosť aj v iných BU,ale za predpokladu ,že nie - za necelé 3 roky cvičenia aikido už vieš úspešne odvrátiť hocijaký útok, použiť aiki techniky proti hocikomu a "dokonca" to aj niekoho naučiť .To sa nevidí, pardon nečíta kde-kade. Chcel by som byť ako ty. Myslím ,že do aikida trocha vidím ale...??
kafro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Miro » čtv 24. lis, 2005 10:28

Tiger,

rad by som Ta potlapkal po pleci a pochvalil, aky si dobry a ze to co robis, je aikido. Ale nie je, ani v najmensom. Aikido ma svoju vlastne principy a z nich je odvodene vsetko ostatne. Jednym z tychto principov je neutocenie (a ak uz chcem utocit, neutocim priamo, ale vyprovokujem supera, aby on zautocil on a ja pouzivam principy aikida). Takze ak utocis (a navyse do toho pleties box, streetfight a kadeco), s aikidom to nema nic spolocne. Navyse, na aikide samotne techniky nie su az tak podstatne (pretoze su odvodene z onych principov). Co je naozaj podstatne, je stav mysle - a o tom, bohuzial, nemas ani paru. Bohuzial musim dat za pravdu Tvojim oponentom, ze aikido si nikdy nerobil, ci spravnejsie - vobec nepochopil.

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Seraph » čtv 24. lis, 2005 10:59

Nedá mi to, abych se nepřipojil - Tiger, ty si fakt myslíš, že po třech letech cvičení Aikido jsi jej celé pochopil? Jestli ano, tak ani nevíš, jak moc se zesměšňuješ. Nezpochybňuji tvoje bojové schopnosti, třeba se umíš fakt dobře mlátit, ale o Aikidu víš zatím prd.
Seraph
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 63
Registrován: pát 19. zář, 2003 23:00

Příspěvekod raduz » čtv 24. lis, 2005 11:06

ukropcany píše:Počuj, Ty si fakt úplne vymletý - najpr chceš sparing a potom píšeš "fight". Sparing je pre mňa tréning, "bojovať" nemám žiadny záujem, pretože keby to mal byť boj, tak si buď istý, že by som si chrániče nedal, lenže to nepotrebujem, pretože chodím do práce a nemienim namiesto toho chodiť po doktoroch s roztlčenými rukami a nohami... chceš fight? Tak prídi 10. decembra do Zvolena, či kde sa to koná ten amatérsky turnaj a môžeme dať "fight". Hmotnostný rozdiel asi riešiť nebude nutné, snáď to dovolia...


zdravim, poprosim Ta aj ja - ak budes vediet blizsie info o tom Zvolene, daj to sem, alebo mi prosim posli tiez SZ, mal by som tiez zaujem tam ist

dik
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod tiger » čtv 24. lis, 2005 11:16

Seraph píše:Nedá mi to, abych se nepřipojil - Tiger, ty si fakt myslíš, že po třech letech cvičení Aikido jsi jej celé pochopil? Jestli ano, tak ani nevíš, jak moc se zesměšňuješ. Nezpochybňuji tvoje bojové schopnosti, třeba se umíš fakt dobře mlátit, ale o Aikidu víš zatím prd.


Takze opat vybocujeme z cesty.
Opat upresnim:

AIkido (u p. Kurillu som cvicil 3roky) len u neho bolo to 2 roky dozadu, odvtedy idem vlastnou cestou. Stale cvicim AIKIDO. Nerobim ziadne hromadne treningy. Cvicim so svojimi naj. kamosmi a s nikym inym. Chapes a to je velky rozdiel. Nikde nepisem ze idem spravnou cestou len sa domnievam ze stale hovorim o AIKIDE. Ak nie tak pre mna to tak je. Ale to mnohi samozrejme odsudia. Je mi to jedno a preto v ziadnom klube ani neplanujem dalej posobit. Pretoze kazdy kto vedie nejake dojo si mysli ze on ide tou spravnou cestou AIKIDO. Ja mam iny nazor. Takze tak ...
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

Příspěvekod tiger » čtv 24. lis, 2005 11:24

Miro píše:Tiger,

rad by som Ta potlapkal po pleci a pochvalil, aky si dobry a ze to co robis, je aikido. Ale nie je, ani v najmensom. Aikido ma svoju vlastne principy a z nich je odvodene vsetko ostatne. Jednym z tychto principov je neutocenie (a ak uz chcem utocit, neutocim priamo, ale vyprovokujem supera, aby on zautocil on a ja pouzivam principy aikida). Takze ak utocis (a navyse do toho pleties box, streetfight a kadeco), s aikidom to nema nic spolocne. Navyse, na aikide samotne techniky nie su az tak podstatne (pretoze su odvodene z onych principov). Co je naozaj podstatne, je stav mysle - a o tom, bohuzial, nemas ani paru. Bohuzial musim dat za pravdu Tvojim oponentom, ze aikido si nikdy nerobil, ci spravnejsie - vobec nepochopil.

Miro

Vidis a toto je podla mna zly nazor na vec. Nebavme sa prosim o tom ci je niekto dobry, zly alebo onaky. Vies mi povedat co robim neaikdacky?, ked robim Ukeho (na treningu) a pouzijem utok volneho stylu (street, v box. atd. ) proti Torimu (ktory sa snazi dodrzat principy AIKIDA , resp. vyuziva smer pohybu utoku a vychylenie a nasledne uzemnenie, pacenie )?. Na toto mi odpovedz nie ci je niekto dobry v tom alebo onom. To tu neriesme. Povedz mi co je podla teba AIKIDO. V beznom zivote sa snazim konfliktom vyhybat - to tiez nie je Aikido ? Poprosim odpoved vhodnu tvojho uvazovania o Aikide. Ved ty to urcite budes vediet ze?
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

Příspěvekod koblih » čtv 24. lis, 2005 11:39

TIGER: Teda škoda toho času, pravda, ale přečetl jsem to, a nějak mi uniká smysl. Takže ty cvičíš SVOJE AIKIDO, OK cvičíš si ho sám s kamarády, proti tomu nic, co děláš s kamarády je vaše věc. Vadí ti, že se do TVÉHO AIKIDA někdo naváží, no dobře, člověk by neměl odsuzovat něco co neviděl, ale proč sakra tady vyzíváš někoho na fight na nějaké amatérském turnaji? Předpokládám, že ten turnaj nebude v TVÉM AIKUDU, takže co tím chceš dokázat? Myslím že jsi v honbě za potvrzením si SVÉHO AIKIDA ztratil zcela soudnost. Ten kdo opravdu věří tomu co cvičí a proč to cvičí nepotřebuje si nic dokazovat a ani o tom přesvědčovat ostatní. Navíc dokazovat si, že jsem dobrý ve fotbale, účastí na turnaji v hokeji mi přijde opravdu divné. Sice můžeš mnohé principy z fotbalu využít i při hře hokeje, určitě si tím nedokážeš, že tvůj fotbal je opravdu dobrý.
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod tiger » čtv 24. lis, 2005 12:34

TO UKR, viem o com hovoris (Kurilla a ine dojo) . Ok. Dobre uzavrime to tak, ze ty si Thai a mas cestu jasnu, ja som AIKI a cestu hladam.

Ak nesuhlasis nema to zmysel. Vykasli sa na celu tuto ,,zbytocnu,, debatu. Tiez mam svoj vek a nepotrebujem si nic a niekomu dokazovat. To uz mam za sebou.

Uzavrime to ako debatu ktoru mi nemozme nikdy vyriesit.

Maj sa
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků