Česká facka

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Tedd » čtv 12. led, 2006 11:09

jak je to s tim bubinkem ?kdyz mi ho protrhnes tak uz proste nebudu nikdy slyset jo ?to snad neeee :cry:
Tedd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00

 

Příspěvekod Toman » čtv 12. led, 2006 11:39

Ted na Silvestra mi, kdyz jsem házel, praskl v ruce te velkej korzar (roztrhne petku jen to hvizdne). Mel jsem prasklý bubínek (akutrauma). Este to neni uplne 100% ale uz slysim perfektne a za 10 dní se to zacelilo(zalezi na rozsahu poraneni).Zbyde ale jizvicka na bubinku, a pak uz nikdy neni 100%ní jak byl predtim. Ale bubinek se hoji velmi rychle. A neni to tak strašný.

Při poranění rozhodně vyhledej doktora. Nesmí se ti tam dostat bordel(ani voda,kvůli zánětům). Prasklý bubínek poznáš předběžně tak, že když si zacpeš nos a foukneš do něj, tak ti uchem uchází vzduch :wink: .
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod S474N » čtv 12. led, 2006 12:20

Zaujal me uvodni prispevek od "Pepika". Uz jsem se tak dlouho nenasmal, jak ma nekdo tak bohatou fantazii, zrejme vycvicenou z mlaticek na 10 let starem PlayStation 1.

Pepiku: neboj, za par let dostanes i obcanku a mozna ziskas taky trosicku rozumu, ale v kazdem pripade z toho vyrostes, neboj. Drzim ti palce!
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Zizkovskej_Pepik » pát 13. led, 2006 7:46

Co co, co je to ten plaistaititon1? ®e bych tam zašel doučil se?
Zizkovskej_Pepik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 13. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Ting » pát 13. led, 2006 9:37

Pepík je Bůh. Pepík na Hrad!
Ting
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon 18. říj, 2004 23:00

Příspěvekod TierraZ » ned 29. led, 2006 12:18

Pepík si tay ze všech dělá dobrý den a zvyšuje své nízke sebevědomí :wink:
Zvítězit bez boje znamená převýšit jiné svými ctnostmi.
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=82215
TierraZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 18. zář, 2005 23:00
Bydliště: Brno - Bohunice

Příspěvekod Tedd » pon 30. led, 2006 8:48

Pepik's gonna rock your ass! :P
Tedd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00

Příspěvekod TierraZ » pon 30. led, 2006 17:44

Mám dotaz.
TAky Vám mistr Pepíček psal soukromej vzkaz a ptal se Vás v něm.
Cituji :" Hele víš kdo já jsem? " konec citace
Zvítězit bez boje znamená převýšit jiné svými ctnostmi.
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=82215
TierraZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 18. zář, 2005 23:00
Bydliště: Brno - Bohunice

Příspěvekod Skateordie » pon 30. led, 2006 18:17

Nepisal, ale typujem, ze je majster sveta v tarani a vymyslani :lol: :lol:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Pepík ja ...

Příspěvekod PETR152 » pon 30. led, 2006 21:17

pepík:řekl bych,že jestli cvičíš nějaký bojový sport tak by tě měli s okamžitou platností vykopnout.Seš pěknej kretén a tim že na sebe upozorňuješ neznamená že každýho zbiješ řekl bych že by tě sbilo i 5 letý dítě pod vlivem drog.
PETR152
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00
Bydliště: Strunkovice nad Blanicí

Příspěvekod toddb » úte 31. led, 2006 20:31

Ja byl zase dobrej v Mortal Combat 4...jj, to byly casy.. :)
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Lu2 » čtv 02. úno, 2006 20:49

Nechci se Pepíka zastávat,ale přece jen, jestli mluví pravdu a "zaobírá" se streetfightingem delší dobu, tak si myslim že by sundal dost lidí,co mu tady vyhrožují,který dělají BU i delší dobu...Takový lidi se totiž těžko dostávají k zemi...a když je tam dostaneš tak se zase zvednou,(tak chápu to jeho skákání na hlavu) ,rány zasadit uměj,strachu moc nemají, :D já bych toho ale schopnej nebyl(myslim to jeho dokončování ležícího)...Svým způsobem je obdivuju,ale pár jich znám a můžu jedině potvrdit,že moc chytří nejsou...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

Příspěvekod Low » čtv 02. úno, 2006 20:53

nevim kde se to tady probiralo, a kdes vydel "streetfighting", urcite inspirovanej ultimatama. tak k tomu jen to ze podle me je na ulici daleko pouzitelnejsi treba obycejnej box nebo karate, na zemi se na ulici nepere..

"..Takový lidi se totiž těžko dostávají k zemi...a když je tam dostaneš tak se zase zvednou,(tak chápu to jeho skákání na hlavu) ,rány zasadit uměj,strachu moc nemají,"

me taky asi tezko dostanes k zemi, a kdyz me tam dostanes tak se taky obvykle zvednu, ranu zasadit umim myslim a to se neechci chvalit lip nez nejakej hospodskej rvac, strach ma kazdej, zalezi jak s nim nalozi.

jak psal ukropcany nekde, i ty ultimata jsou cistej boj, tohle zavani zbytecnou brutalitou, jenze skocit na hlavu umi kazdej, dokonce ani nemusi nic delat..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Lu2 » čtv 02. úno, 2006 21:28

2 Low: Ty sis to vzal nějak osobně, já jen chtěl říct, že tady dost lidí streetfightery podceňuje, a tom s tim dostáváním na zem samozřejmě platí na každého úplně jinak...
Taky si myslim že nejpoužitelnější jsou na ulici fullkontaktní sporty,v tom jsme za jedno...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

Příspěvekod Zigi » čtv 02. úno, 2006 22:45

Lu2 píše:2
Taky si myslim že nejpoužitelnější jsou na ulici fullkontaktní sporty,v tom jsme za jedno...



Tak tak, a proto jsem si vybral thai box, ale souhlasím s tím, že není třeba podceňovat streetfightery, jen se zkuste podívat na výsledky z ultimátů třeba o Tanku Abbotovi, obyč streetař "bez stylu" a jak se mu vedlo, prostě šel do toho a rozdával rány...ale netvrdím že je to případ Pepíka :wink:
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Lu2 » čtv 02. úno, 2006 22:48

Právě, je to všechno hrozně individuální, někdo se narodí s předpokladama,někdo schopnosti získá,někdo ani za několik let...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

Příspěvekod Zigi » čtv 02. úno, 2006 22:52

Jo jo, přesně tak, já se s nima nenarodil a proto že s TB začínám, nemám je ani naučené, ale mám snahu a navíc mě to baví, tak to snad pude :) BTW, když už se toto téma jmenuje "česká facka" tak musím něco sdělit: v ultimátech jeden borec normální "fackou" srazil k zemi cca 200kilovýho sumistu...holt když dobře sedne :D
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Lu2 » čtv 02. úno, 2006 22:56

To se stává :D
Já pár let dělal kick,ale teď taky přecházim na TB,ale takovým stylem že zajdu na trénink tak jednou za dvy týdny a doma spíš jedu fyzičku,takže ze mě žádnej velkej fighter nebude... :D smutný konec :cry:
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

Příspěvekod Low » čtv 02. úno, 2006 22:56

zigi: já pořád vzpomínám na zápas v MMA kterej jsem nedávno viděl. nějakej potetovanej, tak 120kg hora masa, no pochybuju že něco cvičil nastoupil proti tusim ze Carterovi Williamsovi, kterej mimojiny boucha i K-1. A svete div se , "ranar" dostal dva kopy, z toho jeden high-kick(tolik nepouzitelnej) kterej ho slozil a ani nemrk.. vsechno je individualni. nebudu rikat ze hihg kick je na nic. to znamena ze ho neumim kopat, ale tak proc se do nej nudit. lowkick taky jednoduse zpusobi k.o. i kdyz si hodne lidi mysli ze ne.. ale musis ho umet kopnout atd.. hlavni vec je ze vzdycky ses prvni na nohach nez na zemi. a streetfight - to je cokoli, karate, aikido, kickbox. jenže musíš používat hlavu a ne používat jen levá pravá high kick..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Frank » čtv 02. úno, 2006 23:03

:arrow:
Naposledy upravil Frank dne pon 22. led, 2007 23:49, celkově upraveno 2
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron