Česká facka

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Low » pát 03. úno, 2006 11:10

lu2: hele viděl jsi "tiskovou konferenci" Tysona a Lewise? připadalo ti to jako box? na ulici všechno vypadá a je jinak.. to je furt boj v postoji, od toho jsou údery hlavou, kolena a lokty..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Toman » pát 03. úno, 2006 11:12

Low:

Já tě přesvědčovat nebudu (to dělali jiní a stejně nic). Máš hóóódně
tunelové vidění. A jen podotknu, zatím žiješ v iluzi (v té jsem já žil taky a myslím, že i spousta lidí zde na fóru).

Věnuj se svému stylu, ale nikdy si nemysli, že je samospasitelný. To není žádný.

PS. Tejky a hody na asfaltu jsou pro člověka který není zvyklý padat zpravidla konečná.

Ale to si musí člověk zkusit sám.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Toman » pát 03. úno, 2006 11:15

Low píše:lu2: hele viděl jsi "tiskovou konferenci" Tysona a Lewise? připadalo ti to jako box? na ulici všechno vypadá a je jinak.. to je furt boj v postoji, od toho jsou údery hlavou, kolena a lokty..

Já jsem to viděl. Ber na vědomí, že oba dva jsou boxeři. A taky se mezi nima hemžila spousta lidí. A nakonec by stejně skončili v nějakém KLINČI
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 11:15

Low: výlučně boj v postoji?
to je blbost...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 11:16

Přesně tak,koukal jsem na to taky,a z klinče se jde většinou na zem,nebo se tam vsadí pár kolen,ale pak k zemi...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Low » pát 03. úno, 2006 11:29

kluci to neni o tunelovym vidění a o vyjímečnosti stylu. buďto se moc díváte na televizi nebo jste nikdy neviděli hospodskou rvačku. když jsem byl malej tak by mě ti kteří by obhajovali ten jedinej reálnej boj na ulici přesvědčovali že jedinej nejlepší styl je kung-fu jako dělala B.Lee, karate jako dělal Van Damme nebo Wrestling jako Hulk Logan, nedejbože taekwondo v podání Chucka Norisse. Teď jsou v módě zase ultimáta.. realita se ale za poslední desítky možná ani stovky let nezměnila vůbec.. těžko někomu v hospodě budeš nasazovat páku nebo ho hodinu držet v páce než se jako vzdá aby tě hned po tom co ho pustíš napadnul znova.

to že nemáš tak silný údery je tvoje věc.
V klinči neskončí nic, pokud umíš dát ránu, nemáš boxerky a nemáš pravidla..

a i když mě někdo dostane na zem tak to neznamená že na tý zemi vyhraje automaticky on..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Low » pát 03. úno, 2006 11:31

schválně si dejte tu stránku co sem dával ukropcany s těma real fightama a spočítejte mi kolik z těch snad stovek zápasů skončilo v klinčí nebo nazemi. neviděl jsem všechny ale jinak snad na 100% je to o tom že jeden do druhýho naběhne .. a vyhraje :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Low » pát 03. úno, 2006 11:39

anebo se mrknětě na to video daido juku karate z helmama, myslim že nic reálnějšího jsem neviděl, dva tři údery, koleno, hlavička a hotovo.. tam teda ne, díky tomu že maj ty helmy..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 11:39

to s těma pákama záleží jak je komu nasadíš,na někoho to nějaký psychický účinek mít bude...
Já bych to tolik neřešil,poněvadž záleží na tom koho potkáš,když se budeš prát s Tysonem bude ti hovno platný jestli máš nejrychlejší ruce na světe nebo jak se umíš rvát na zemi...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Low » pát 03. úno, 2006 11:41

lu2: no nejrychlejší ruce na světě by tysona asi porazily ale boj na zemi těžko :wink:

cokoli co cvičíš ti akorát zvyšuje šance ,nic nezaručuje..

ale o tom to celý je.. ulice neni o tom jestli děláš box nebo kyokushin nebo judo.. prostě je to o tobě.. jak sem spoustakrát psal je to i psychice(hlavněú . co jsem slyšel o lebannerovi tak se na ulici poskládá jak hromada z karet.. a těch jeho 120kg nebo kolik na to nevypadá..
Naposledy upravil Low dne pát 03. úno, 2006 11:44, celkově upraveno 1
Low
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Toman » pát 03. úno, 2006 11:42

Low píše:kluci to neni o tunelovym vidění a o vyjímečnosti stylu. buďto se moc díváte na televizi nebo jste nikdy neviděli hospodskou rvačku. když jsem byl malej tak by mě ti kteří by obhajovali ten jedinej reálnej boj na ulici přesvědčovali že jedinej nejlepší styl je kung-fu jako dělala B.Lee, karate jako dělal Van Damme nebo Wrestling jako Hulk Logan, nedejbože taekwondo v podání Chucka Norisse. Teď jsou v módě zase ultimáta.. realita se ale za poslední desítky možná ani stovky let nezměnila vůbec.. těžko někomu v hospodě budeš nasazovat páku nebo ho hodinu držet v páce než se jako vzdá aby tě hned po tom co ho pustíš napadnul znova.

to že nemáš tak silný údery je tvoje věc.
V klinči neskončí nic, pokud umíš dát ránu, nemáš boxerky a nemáš pravidla..

a i když mě někdo dostane na zem tak to neznamená že na tý zemi vyhraje automaticky on..

Obrázek

Měj se brachu
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 11:44

Low: rychlý ruce jsou ti na nic když máš pomalý TĚLO, a taky záleží jakou silou bouchaj, kdybych je měl třeba já a mlátil s nima do Tysona, bude to jako kdyby tě fackovalo 3-letý dítě... :D
Naposledy upravil Lu2 dne pát 03. úno, 2006 11:47, celkově upraveno 1
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Low » pát 03. úno, 2006 11:46

lu2: to ani ne, on by to cejtil.. jenže jen cejtil.. navíc tyson je známej barovej rváč, myslim kam se na něj se zkušenostma hrabe vetšina zápasníků.. :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 11:48

Tak to rozhodně... :wink:
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Skateordie » pát 03. úno, 2006 12:23

Ja suhlasim s Low(om), dolezite je mat rychle ruky, nohy, lakte, kolena. Nesuhlasim, ze na ulici skoncis, ked ta niekto hodi na zem. V tom adrenaline ani nebudes vediet, ze mas rozbite lakte na sracky. Okrem toho, ak by ma dal na zem aj niekto, kto robi ultimaty, tak ver tomu, ze mam velke sance. Ved on sa sustredi na paky a dusenie a pritom mu staci pichnut do oci a koniec. Je to sice drasticke, ale co bysi urobil, kebyze vidis, ze ten typek je o 30kg tazsi a ze nieco na tej zemi vie urobit. Nechcem vsak, aby to vyznelo tak, ze sa tu hram na hrdinu. Okrem toho, co spravis ked das niekoho na zemi do paky alebo ho dusis? Bud ho zabijes alebo mu nieco zlomis alebo ho pustis. Zabitie vylucujem. Na zlomenie niecoho musis mat fakt nervy. A ked ho pustis, tak ten typek sa moze dost nasrat a vytiahnut nieco z vrecka a to by som radsej neriskoval. Samozrejme na druhej strane ten typek ti nemusi davat paky, staci ked ta dobre prilahne a da ti zopar riadnych uderov alebo laktov. Ale podla mna tie pichy do oci by ti proti vela ludom, co sa vedia byt na zemi, stacili. Co poviete?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 12:33

To je pravda, takovej vpich nemusí být dvakrát příjemný...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod christian » pát 03. úno, 2006 13:10

to je pravda. prst zaraženej v oku neni určitě nic příjemnýho, ale udělat to neni tak jednoduchý jak se to řiká
christian
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 13:14

to christian: Proč myslíš? je to jen o tom strefit se,a to oko už tolik odporu klást nebude...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Lu2 » pát 03. úno, 2006 13:16

a co teprve takovej prst v prdeli,to musí bejt... :lol:
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod christian » pát 03. úno, 2006 13:19

ani ve spáru neni tak jednoduchý zasáhnout pěstí(v rukavici) hlavu, proto myslim že trefit se prstem do oka nebude žádná prdel.
christian
diskutér - nováček
diskutér - nováček

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...