Zkušenosti z ulice

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Lu2 » pon 13. úno, 2006 7:52

Kdybych byl na zemi tak by nezáviselo na mě jestli do mě bude někdo kopat....
Nevim,dobře,od toho jsou lidi ruzní,každý se v určité situaci zachová jinak,já říkám,že bych to neudělal,vy ano,žádnej problém,prostě jste takoví...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

 

Příspěvekod majkx » pon 13. úno, 2006 8:29

To Lu2, jo reprezentace to zrovna nebyla, dost ho podcenili, mysleli si, že mu dají pár facek a vezmou roha, je to kluk co odmalička fungoval na statku, poklízení dobytka a tak, to je pak čchi-kung :lol: .
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Lu2 » pon 13. úno, 2006 10:04

to majkx: hehe :lol: :lol:
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

Příspěvekod Skateordie » pon 13. úno, 2006 11:56

to Ting: no asi som to zle pomenoval, nie je to zrovna amok. Proste sa vo mne nieco prepne a je mi jedno, co mu sposobim. Presne ako si to vystihol ty. :x
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Ting » úte 14. úno, 2006 12:31

To Lu2: No jasně že pokud budeš na zemi ty tak to neovlivníš.A to přesně jde. Pokud si nikoho nevšímám a ten dotyčný se chce jen porvat a popřípadě si něco dokázat,tak pokud tě dostane na zem tak rozhodně neodejde ale dorazí tě. To je můj názor
Ting
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon 18. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Chuckey » pát 17. úno, 2006 11:48

Zigi píše:No toto, člověk vstává ma ranní a čte samé zajímavé věci:) Abych to upřesnil: 1. Utíkat nemělo cenu, bylo to v kasárnách na vojně, prostě jsem šel z patra do patra a ten magor po mě skočil a hotovo.
2. Tak nějak si myslím, že to bylo jen silácké gesto, nebyli sme sice nějací kamarádi, ale jinak v pohodě. I když i střízlivý byl občas tak trochu mimo a jeden neví, co se zrodí v ožralé hlavě.
Ale stejně sem mu ho vykroutil, radši dostat přes držku než čekat s nožem pod krkem.
4frank: jj, šanci jsem asi měl, ale já se tehdy prostě tak nějak neodhodlal mu dát ránu :oops: 8O :cry:


Jeste ze si mu ho vykroutil , poprvy jsem cet "ale stejne sem mu ho vykouril" 8O :twisted:
Chuckey
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 20. led, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Zigi » pát 17. úno, 2006 21:00

Chuckey píše:
Zigi píše:No toto, člověk vstává ma ranní a čte samé zajímavé věci:) Abych to upřesnil: 1. Utíkat nemělo cenu, bylo to v kasárnách na vojně, prostě jsem šel z patra do patra a ten magor po mě skočil a hotovo.
2. Tak nějak si myslím, že to bylo jen silácké gesto, nebyli sme sice nějací kamarádi, ale jinak v pohodě. I když i střízlivý byl občas tak trochu mimo a jeden neví, co se zrodí v ožralé hlavě.
Ale stejně sem mu ho vykroutil, radši dostat přes držku než čekat s nožem pod krkem.
4frank: jj, šanci jsem asi měl, ale já se tehdy prostě tak nějak neodhodlal mu dát ránu :oops: 8O :cry:


Jeste ze si mu ho vykroutil , poprvy jsem cet "ale stejne sem mu ho vykouril" 8O :twisted:


Radši než vykouřit bych asi fakt raději čekal s tím nožem pod krkem :twisted: :D 8O
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kocour » pát 17. úno, 2006 23:04

Bylo nebylo...:-) No proste jednou prisel takovy vycouly rom v balonaku a at otocim kapsy. Samozrejme sem se mu vysmal, jenomze ten svinak spod balonaku vytah asi 50cm macetu :evil: :evil: toz na to cumim 8O ale pak si rikam co BU delam uz skoro 12 let, tak sem mu utek:-):-):-)
Kocour
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 08. led, 2006 0:00

Příspěvekod Lu2 » sob 18. úno, 2006 15:16

To Kocour: hehehe :lol: 8) chytré...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

Příspěvekod Sirius » sob 26. srp, 2006 8:43

Já mám taky jeden hezkej zážitek...poprvé sem se se porval, ten týpek se prostě viditelně chtěl prát. Dělám dva a půl roku kickbox a bylo mi to k ničemu:D Ztratil sem čočky, byl sem po 6ti pivech a tak nějak sem se nemohl trefit :D Přimáčkl mě na zeď a pak sem se z toho nějak vykecal...teď mě vrtá hlavou a sere mě, že sem do něj nešel...a z toho plyne jedno jediné ponaučení, CHLAST JE SVINĚ!!!
Sirius
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25. srp, 2006 23:00

čéče

Příspěvekod bjohny » ned 27. srp, 2006 18:53

jj.. po 6ti pivech nemas balanc :) ja sice nemam za sebou mnoho streetfightů ale jeden cikan nasákli jablecnim vinkem si skoro zlamal zapesti kdyz mi nejako netrefne prastil do čela, ono to skur mnelo jit na oko jenze kdyz jsem si uvedomil, ze to uz nestihnu uhnout tak jsem jen sklonil hlavu :P on si tam skuvinal a ja nic, jen kdyz sem dojel domu tak to bolelo a mnel sem peknou bouli..
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Re: čéče

Příspěvekod Lada » ned 27. srp, 2006 21:48

bjohny píše:jj.. po 6ti pivech nemas balanc :) ja sice nemam za sebou mnoho streetfightů ale jeden cikan nasákli jablecnim vinkem si skoro zlamal zapesti kdyz mi nejako netrefne prastil do čela, ono to skur mnelo jit na oko jenze kdyz jsem si uvedomil, ze to uz nestihnu uhnout tak jsem jen sklonil hlavu :P on si tam skuvinal a ja nic, jen kdyz sem dojel domu tak to bolelo a mnel sem peknou bouli..


však to je to nejlepší co jsi mohl udělat :wink: když neuhneš tak jediná možnost....nastavit čelo, je to nejtvrdší kost na těle...když se to povede jak má tak by si útočník mohl pěkně zlomit zápěstí :twisted:

Dá se to udělat i jako chtěné "naskočení do rány" ale možný ale tak aby rána neměla konečnou razanci proto to "naskočení" ale možý otřes není ideální.....no to ostatně při hlavičce taky ne ale ta je efektivnější
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod bjohny » pon 28. srp, 2006 10:23

Lada: :D no mne to hoodne otraslo, jen sem to nedal znat :lol:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Ady » pon 28. srp, 2006 20:40

Raz my priatel rozpraval ze jeden jeho priatel co je aj v armade a velmy preferuje BU tak isiel s partou proste slavili niekoho narodky alebo nieco take a cestou ich prepadla niaka skupina asi 5 ludi tak rozdal par ran aby stihli utiect a potom sa ho pytaju ze preco utekali ked on roby Bu a podobne veci a on nato odpovedal ze to proste nieje ako vo filme kde zmlati celu skupinu ludi ze by proste piatich nezvladol
Ady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » pon 28. srp, 2006 21:03

Zkušenosti z ulice? když jsi kluk tak není nic co by nešlo vyřešit slovně, "ukecat" (případně řešit jinak bez fyzické konfrontace) jde to vždycky...když jsi holka máš to asi těžší, nemůžu mluvit...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lada » pon 28. srp, 2006 23:07

Všechno ukecat 8O , no asi žiješ v poněkud jiném světě než já
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Low » úte 29. srp, 2006 0:17

Lada píše:Všechno ukecat 8O , no asi žiješ v poněkud jiném světě než já


ale jo. ale kdyby se misto toho ucit prat ucilo umet se vykecat bylo by to mozna stejne ucinny.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Fidellll----llll » úte 29. srp, 2006 7:27

Ting píše:To Lu2: Nikdy si nikoho na ulici ani nikde jinde nevšímám.Neprovokuju bitky a pokud se mi někdo snaží vyprovokovat jakože do mě strčí a začne: Hej ty p*čo co je?Rozbiju ti držku a nebo jiný podbně stupidním infantilním způsobem tak se mu omluvíma odcházím pryč a doufám že k ničemu nedojde.Většinou mi provokujou hoši tak o dvacet čísel menší a o třicet kil lehčí.Zato značně posíleni alkoholem :wink: Přesto se V®DY omluvím a snažím se odejít.Nechci mít problémy.Ale v moment kdy ten druhej toho nenechá a já vím že už to neukecám a že rvačce se už prostě vyhnout nedá,pak udělám COKOLIV abych nad ním získal totální převahu kterou potom využiju a je mi absolutně jedno co mu udělám.Já se nikoho nevšímám tak ať si taky nikdo nevšímá mě!To je muj pohled na věc a tím se řídím.
[/quote]

tak tak at si to vyzere
Fidellll----llll
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: pon 07. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » úte 29. srp, 2006 9:18

Low píše:
Lada píše:Všechno ukecat 8O , no asi žiješ v poněkud jiném světě než já


ale jo. ale kdyby se misto toho ucit prat ucilo umet se vykecat bylo by to mozna stejne ucinny.


Vsadil bys na to možná a že se ze všeho vykecáš svůje zdraví, život? či bys raději bral nějakou šaci že se úspěšně ubráníš když ti huba nepomůže :?:

Viděl jsem hodně situací kdy vykecívání bylo nanic některéi zažil :? , kolikrát ani nebyl na nějaká slova čas....ale každej máme hold tu svoji realitu, někdo se třeba za celý svůj život s násilím nesetká (šťastný to člověk), či jen nějaké stranice apd. a dle toho toho má svůj obrázek o tom jak to chodí.....
Samo je to tím v jaké se člověk pohybuje společnosti, na jakém území atp...

Já mám na to co se děje na ulici reálný pohled, vím moc dobře co mě tam může potkat, lecos jsem tam už zažil, vím o spoustě vecí co se stalo známít i neznámím atp...ale nikomu to rozhodně nenutím každý ať se zařídí dle svého....

Nemyslím tím samo že hned každého kdo si vyskakuje sejmu :wink: dost věcí se opravdu dá řešit vykecáním, odejitím, omluvou atd... ale né všechny!
Ting to napsal přesně a výstižně, tak to beru i já
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Frank » pon 22. led, 2007 23:44

:arrow:
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron