Zkušenosti z ulice

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Shrek » sob 27. říj, 2007 10:51

Za nimi nikam nechodim.Ale clovek de obcas do baru a pak jit v noci domu neni obcas taky sranda.Hodne konfliktu jsem mel na stredni...A clovek se popere i na diskotece.Btw k tomu ze prvni napadnu..No ber to tak ze kdyz nenapadne prvni a vis ze ten clovek se chce rvat nebo to aspon tusis ze by to tak mohlo byt.Tak radsi du do toho prvni nez aby me pak dal prvni ranu a mel sanci me zbit.Rikam je to jen ma zkusenost a samozrejme asi neni nejlepsi. :lol:
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod ghekon » sob 27. říj, 2007 11:43

nechodit do baru :D ozirat se doma :D
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Zdeny » sob 27. říj, 2007 15:19

Včera se mi stala nesmyslná příhoda....Sedím s kámošem u automatech v hospode a jedna holka chce abych ji pujcil na fantu :) já neměl drobny a ani se mi nezamlouvala tak sem ji proste nepujcil....a Přisel nejakej chlap asi 35-40 let a tlustej minimálne 120kg já drobnej a je mi 15 .....no a že když sem ji to slibyl at ji to koupim.....a chytl me ze zadu za krk a o něco se snažil mě to nebolelo tak sem ho nechal..a měl nějaky keci pořád....po chvíli ho někdo někam odtáhl.....®adny BU nedelam teda akorat 1 mesic judo :D říkám si jestli sem to měl skusit a jít po něm....typuji že bych dostal, ale měl bych možná lepsi pocit ..tak nevím jestli sem se měl bránit víc nebo ne..?
Zdeny
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Shrek » sob 27. říj, 2007 15:26

Kdyz ti je 15 a jemu 40 tak nevim..Ja bych asi ho hnedka prastil ikdybych mel dostat...Nevim no...Judo mi neprijde jako moc vyuzitelny do real bitek...Ale je to na kazdym jake je povahy a jestli na to ma zaludek:-)Hlavne bud rad ze ti nic neudelal.
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod ghekon » sob 27. říj, 2007 15:59

Shrek: Judo je v realnych bitkach vyuzitelne az moc :)
Zdeny: Tyhlety uvahy, kdybych po nem vyjel si schov, beztak bys skoncil v nemocnici...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Zdeny » sob 27. říj, 2007 18:29

NO nejspíš bych tam fakt skoncil.....ale zase přece když sem si ho nevšímal a on do mě začne rejpat......tyhle lidi fakt nechápu.... :roll: dovolovat si na dvakrat mensiho a mladsiho jestli mu to děla dobre... :roll:
Zdeny
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ghekon » sob 27. říj, 2007 19:08

Takovi uz jsou lidi, nevismej si jich, nestoji to za to. Kdyz te vylozene fyzicky nenapadl.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 27. říj, 2007 19:16

Dostal jsi přes hubu?Nedostal,takže jsi v podstatě vyhrál,protože jsi vyvázl se zdravou kůží.Buď rád,to že ses mu nepostavil neni zbabělost,ale zdravý rozum.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Boreas » sob 27. říj, 2007 23:00

Tak já jsem ze všeho zatím vyvázl bez boje a myslím, že je to to nejlepší, jak to mohlo dopadnout. Nikdy by to nebylo vyrovnané(ať už v 8. třídě dva o hlavu větší machříci, nebo teď tři skinhedi) Ale měl jsem zatím kliku.

Shrek: a to s tím judem vykládej nějakýmu dobrýmu judistovi :lol:
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Shrek » ned 28. říj, 2007 8:27

Rikam judistu sem nikdy v real boji nevidel :-)
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod mirsv » ned 28. říj, 2007 10:34

Já pár judistů znám a myslím že je to jako u každého bu,Pokud je dobrej judista,tak se v realu nejspíš ubrání.Vím o jednom judistovi,kterej dělal vyhazovače,ale zase měl asi 130kg,takže nemůžu říct,jestli byl dobrej,co se týče techniky,nebo spíš využíval tu váhu.
Jinak v judu vidím velkou slabinu v tom,že nepoužívá údery,aspon teda myslím,kdyžtak mě opravte :wink:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » ned 28. říj, 2007 11:15

Když poměřujeme ty velikosti, cvičil u nás kluk, takovej malej, ale už ve 14 docela vazba. A měl konflikt s jedním pánem kterýmu bylo taky kolem 40, oproti němu velký tlustý monstrum, tak se do něj pořádně vopřel pěstí, naštípl mu žebro a vyrazil klíčema který měl v ruce zub. Taky to byl v tu dobu jedinej týpek s kterým se dalo normálně cvičit :)
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Gino » ned 28. říj, 2007 11:29

mirsv píše:Jinak v judu vidím velkou slabinu v tom,že nepoužívá údery,aspon teda myslím,kdyžtak mě opravte :wink:
Lidi ja nevim kde berete ten blaznivej pocit, ze judista, kdyz se pere na ulici, nemuze pouzit udery. Co na tom, ze se v Judu moc udery nejedou, kdyz na to prijde, muzes dostat peknou pecku jak od boxera, tak od judisty. Nevidim v tom problem.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ghekon » ned 28. říj, 2007 11:44

Nehlede na to ze i v judu jsou udery, mam pocit od 3.danu
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Zdeny » ned 28. říj, 2007 12:17

Ale ve sportovním judu jsou údery zakázány všechny od kterýhokoliv danu ne??
Zdeny
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ghekon » ned 28. říj, 2007 12:26

Jo, ale boj na ulici neni sport :)
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod TRiTON » ned 28. říj, 2007 13:37

Zdeny píše:Včera se mi stala nesmyslná příhoda....Sedím s kámošem u automatech v hospode a jedna holka chce abych ji pujcil na fantu :) já neměl drobny a ani se mi nezamlouvala tak sem ji proste nepujcil....a Přisel nejakej chlap asi 35-40 let a tlustej minimálne 120kg já drobnej a je mi 15 .....no a že když sem ji to slibyl at ji to koupim.....a chytl me ze zadu za krk a o něco se snažil mě to nebolelo tak sem ho nechal..a měl nějaky keci pořád....po chvíli ho někdo někam odtáhl.....®adny BU nedelam teda akorat 1 mesic judo :D říkám si jestli sem to měl skusit a jít po něm....typuji že bych dostal, ale měl bych možná lepsi pocit ..tak nevím jestli sem se měl bránit víc nebo ne..?

Já si myslim,že ses zachoval nejlíp jaks moch..
když jdeš do nějakýho konfliktu na ulici,a nemáš velkou váhovou(neni to všechno,ale dyž si o 20 kg těžší než soupeř,tak jde všechno snáze) nebo technickou(znalost bu/bs,zkušenosti z rvaček) převahu a chceš vyhrát,tak musíš bejt odhodlanej jít do toho naplno- použít třeba popelník,pullitr,židli prostě cokoliv jako zbran a snažit se ho vyřadit za každou cenu.Když tě třeba chytne,tak se mu snaž vypíchnout oči(i když je to nechutný).Prostě bejt odhodlanej k čemukoliv.
A docela dobrý je mít štěstí. Jednou sem vyděl,jak nějakej kluk(z doslechu vim,že se nikdy nepral ani nedělal bu) se rozmách proti většímu těžšímu "rváči" a přerazil mu nos-měl štěstí. A jindy můžeš do někoho bušit a žádná rána ti nesedne tak,aby zneškodila protivníka..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ghekon » ned 28. říj, 2007 18:11

Bušit, bušit a bušit :) Zni to pekne, ale imho je lepsi protivnika dostat na zem, tam ho trochu zbusit a nasadit paku, nez ho mlatit do bezvedomi...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » ned 28. říj, 2007 18:36

TRiTON: a jak to bylo dál, hádám ten větší ho potom rozlámal na malý nudličky? Pokud to byl rváč tak ho přeci nezastaví frňák, spíš potom spustí fanatickej záchvat, útok nezastavitelného monstra :lol: Já sice neměl uraženou chrupavku, ale větví mi rozplácli tu kost nad ní a krom toho že sem vypadal moc moc srandovně jak nějakej klingon ze startreku a skápla mi slzička, tak to nebolelo :wink:
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod TRiTON » ned 28. říj, 2007 19:00

Harutomo_Yasumizu píše:TRiTON: a jak to bylo dál, hádám ten větší ho potom rozlámal na malý nudličky? Pokud to byl rváč tak ho přeci nezastaví frňák, spíš potom spustí fanatickej záchvat, útok nezastavitelného monstra :lol: Já sice neměl uraženou chrupavku, ale větví mi rozplácli tu kost nad ní a krom toho že sem vypadal moc moc srandovně jak nějakej klingon ze startreku a skápla mi slzička, tak to nebolelo :wink:

Ten kluk udělal to nejlepší co moch,vzal roha...Ale ta jedna dobrá rána mu ten útěk umožnila..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...