LEUNG TING WT Shit - video

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Ralph » pát 23. čer, 2006 15:47

NICE video, sem se zas pobavil!!! :lol: :lol:
Ralph
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 101
Registrován: ned 28. bře, 2004 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Sennin » pát 23. čer, 2006 16:13

:lol: :lol: :lol:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Low » pát 23. čer, 2006 16:24

tak jeste aby to prerazil kdyz ani neumi dat ranu :lol:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Rainbird » pát 23. čer, 2006 16:31

Timmy Lee ..... a ucitel Romana Bittnera a L.Hodace

:arrow:
http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.php?name=News&file=article&sid=100
Rainbird
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 04. bře, 2005 0:00

Příspěvekod Low » pát 23. čer, 2006 16:38

hlavne ze je to WingTsun TM.. ale nedelam si iluze ze by v tomhle byli mezi ewto a avse rozdily.. proste se nemlatej tak neumej prastit..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Low » pát 23. čer, 2006 16:45

mas pravdu, vzdyt to jsou v podstate jen reklamni agentury :lol:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Re: LEUNG TING WT Shit - video

Příspěvekod Yahoma » pát 23. čer, 2006 19:54

vorech píše:WT ostuda (jak jinak) - Timmy Lee (info o nem na www.vingtsun.cz , AVSE), zak Leung Tinga a ucitel Romana Bittnera a L.Hodace (od nej si koupili svoje certifikaty)

http://www.youtube.com/watch?v=C5WrC3NFpLU

:oops: :oops: :lol:


To, že měl SiFu Lee Yuen Tim smůlu neznamená, že neumí můj SiFu Ladislav Hodač nebo já dát ránu. Neznamená to ani, že SiFu Lee Yuen Tim neumí dát ránu. To rozhodně umí. Viděl jsem ho několikrát jak běžně přerážel "One Inch Punchem" silné a tvrdé dřevěnné desky. Soudit ho podle této situace je stejné jako soudit Shaolinské mnichy, když nemohli několikrát na show přelomit tyč nebo kovové pláty. A nešlo jim to třeba 8x za sebou, až to musel ten mnich přerazit nohou. Znamená to, že nic neumí????
A ještě něco vorechu, jsi opravdu "vorech". Certifikáty jsme "nekoupili", protože kdyby to tak bylo jak píšeš, tak v tom případě každý zkoušky máš koupený protože jsi za ně platil. Nebo ty vyučuješ 3 týdny od rána do večera zadarmo?
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Sumo » pát 23. čer, 2006 20:00

ale ved to tu uz raz bolo s nejakym manikom ktory nevedel preseknut dosku lebo bol v ringu ktory peroval.Teraz akokeby perovali ty ludia co to drzali...
Sumo
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 12. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Hark » pát 23. čer, 2006 20:14

Smula, no.
Nejak mi prijde nemistne se posklebovat.
Mozna proto ze jsem sam zatim zadne drevo neprerazil.
Kazdopadne mi tenhle snimek neposkytl ani pobaveni ani zadnou hodnotu.
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Low » pát 23. čer, 2006 20:16

sumo: jo vsechno peruje.. a prerazit pesti nebo hranou ruky basebalku na pruzne podlaze ringu je sakra rozdil nez prerazit nejaky takovyhle drevicko o ktery se zaprou dva lidi.. tohle je uplne beznej zpusob.. fakt je ze ten co to do toho bouchal proste bouchnout neumel, nejak do toho stouchal nebo co.

asi proto ze realna a ucinna sebeobrana je na prvnim miste :lol:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

 

Cau

Příspěvekod lamarc » pát 23. čer, 2006 22:10

takze nevedia udriet ........ aha
ak by to nevedel naco by s tym isiel na verejnost ???
Asi to uz niekedy robil........
A teraz ma tak napad, je tu evidentne kopa odbornikov tak mi to urcite radi vysvetlia, co to dokazuje ked rozbijem alebo prerazim nejaku dosku??? toto mi nejako unika,ze ako na co to je dobre ??? ja som uz troska starsi ale nemyslim si ze ked teraz zacnem prerazat nejake dosky ze sa strasne zlepsim alebo tak nieco, ze ked ma niekto napadne tak mu ukazem ako prerazim dosku a on sa cely poserie od strachu dami 2kila na taxik a pojde svojou cestou.... je to take divadlo,pre baby a teenagerov a tak, ti si na tom fakt zakladaju... ste teenageri..... a tak ako v divadle nie vzdy sa to podari tak ako minule

zdar
lamarc
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Low » pát 23. čer, 2006 22:11

kdyz neprerazis ani desku tak tezko nekomu prerazis kosti v tele :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Sennin » pát 23. čer, 2006 22:12

Připomíná mi to rok 1987, kdy mi na ZVS (na dvouleté prezenční službě u ČSLA) moji mazáci, když se dozvěděli, že dělám "karate", dali k přeražení prkno - čerstvé podotýkám. Párkrát mi odpérovalo, pak jsem se "nasral" a prkno přerazil pěstí - ne hranou ruky, jak chtěli...od té doby jsem měl od nich pokoj. Ruku jsem sice asi 14 dní necítil, ale stálo to za to...

Ale k ukázce: taky ke mě chodilo mezi léty 1991 - 1997 pár kluků z Bystřice nad Pernštejnem, z místního oddílu Tae-Kwon-Do, kteří "vynikali" přerážením desek - bohužel, tyto desky byly pro tento druh zábavy předem preparované, to znamená, že je přerazili V®DY...Tak jsem to zkusil taky - a jednu tuto desku jsem prolomil ukazováčkem!!!
Si-Fu Wt na ukázce měl asi prkno nepreparované :lol: , ale to je zřejmě chyba "produkce".

Tímto chci říct, že BU není o přerážení desek - protože, když umí a CHCE člověk dát pořádnou ránu, tak prostě to prkno nebo desku přerazí a nemusí být žádným Si-Fu!!!

Tato ukázka je o něčem jiném, že se prostě ten člověk dokonale ZTRAPNIL!!!
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Low » pát 23. čer, 2006 23:43

vorech: a kde by se to naucil? myslim ze wt v jakykoli podobe co sem zatim videl s mlacenim nema nic spolecnyho..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod yuanfen » sob 24. čer, 2006 8:27

fíha, to dokážem aj ja. :lol:
yuanfen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00

Příspěvekod toddb » sob 24. čer, 2006 11:20

Low píše:vorech: a kde by se to naucil? myslim ze wt v jakykoli podobe co sem zatim videl s mlacenim nema nic spolecnyho..


Tak tos toho zatim moc nevidel.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Frank » sob 24. čer, 2006 13:06

No radši už nehledá , protože žádné takové video neexistuje :)
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » sob 24. čer, 2006 15:40

to Low: Pre zmenu si zase zvysujes svoje ego a snazis sa vsetkym dokazat, ze vsetky BU sa na p... a tak podte k nam na Kyokushin, tam vas naucime sa mlatit. Uprimne ta lutujem. :o
to Vorech: na teba ani nema zmysel reagovat
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Low » sob 24. čer, 2006 16:36

skateordie: nerek sem nic o kyokushinu asi uz pul roku nazpet. jen to ze kdyz do sebe nemlatite tak se prastit nenaucite a pak to vypada takhle :) misto toho sou materialy o wt plny nesmyslu a reklamy.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » sob 24. čer, 2006 19:07

Low píše:skateordie: nerek sem nic o kyokushinu asi uz pul roku nazpet. jen to ze kdyz do sebe nemlatite tak se prastit nenaucite a pak to vypada takhle :) misto toho sou materialy o wt plny nesmyslu a reklamy.

Vies ono zalezi na kazdom ako to trenuje. Problem je v tom, ze BU vacsinou, na rozdiel od BS robia ludia menej fyzicky a psychicky zdatnejsi, aspon si to myslim. Napriklad mi sa u nas nesereme, chodi sa dost tvrdo, niekedy az prehnane a to tu nekecam. Kedysi ked som este netrenoval, tak boli dost vazne zranenia. Samozrejme s tebou suhlasim, ze je potrebny fullkontakt, ja to chapem a prave preto ho aj sam praktizujem s kamaratmi a tiez ho trener praktizuje. Len mi pride trochu trapne vysmievat sa z takej somariny ako prerazanie dreva a potom tu trepat ake je WT onicom a tak. Zamysli sa nad tym. Nemyslis, ze skor stoji za hovno hodne ludi, co to trenuje? Alebo lepsie povedane, skor ich metoda trenovania. Ja trenujem v Ziline aj v Bratislave. Vacsina novacikov si mylsi, ze sa tam bude hrajkat a pomylicky si skusat techniky. Potom to aj tak vyzera, som tam 2,5 roka a ludi sa tam prestriedalo pozehnane, lebo nie su ochotny trenovat tvrdsie. Preto nas v Ziline chodi na trening zopar a to platime 150-200 SK za mesiac, 2 krat do tyzdna treningy po dve hodiny. A v Bratislave sa plati 550 Sk za mesiac, 3 krat tyzdenne po 1,5 hodiny a tam chodi more ludi a este je v Blave aj velka konkurencia, lenze treningy su jemne (pre mna jemne, niekto by urcite tvrdil, ze dost tvrde). Takze ide o to, ci dotycnemu trenerovi ide o to, aby ta naucil sa bit alebo sa tvari, ze ta uci bit sa. Takze je to o peniazoch, bohuzial :evil: :evil:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron