LEUNG TING WT Shit - video

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Re: Leung ting WT shit video

Příspěvekod mordred » pát 28. črc, 2006 13:21

to irzounek: prepokladam ze to meli byt narazky na rozpory v tom co jsem napsal. Takze jen dovysvetlim.

Ja nepovazuju za urazku, kdyz nekdo rekne, ze nic neumim nebo ze moji zaci nic neumi, je to jen nazor, kterej mam kazdej svuj, a kterej treba muzu zkusit vyvratit, kdyz budu chtit. Me by to teda neurazilo, ale mozna na to mame kazdej jinej pohled.

S tou bojovou urovni jsem asi se spatne vyjadril. Jeho schopnosti "vyhrat boj" jsem poprit nechtel, ale nemel sem pocit ze je to dano urovni jeho WC. A pokud budu hledat ucitele, tak si nevyberu nekoho kdo sice vyhraje vetsinu boju, ale pouziva k tomu jen svoje telesne dispozice, protoze takovy clovek me toho moc nenauci. A ja nejsem zadna hrana, takze potrebuju techniku a principy. A to jsem tehdy u Jana Novaka opravdu nenasel.
mordred
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 25. čer, 2006 23:00

 

Leung ting WT shit video

Příspěvekod luen » pát 28. črc, 2006 13:33

od mordred: Ja netvrdim, ze je vychoval primo Kernspecht nebo Ting, tak vysoko v ewto nevidim, ale ta organizace kterou oni maji pod sebou. A dobrych lidi je v te organizaci dost.

4mordred: Když do toho tedy nevidíš, tak proč se k tomu vyjadřuješ??? Mimochodem co s tím má MGWWCH společného?

od mordred: Jestli jsi ten Jan Novak, kterej mel skolu ve Varech, tak jsem se byl podivat u tebe. Nepochybuju o tom ze bit se umis, ale nepouzivas na to bojove umeni, ale svoje fyzicke predpoklady. Teda tak to alespon pusobilo pred tema nekolika lety, kdy jsem se byl podivat na tvem treninku. A uroven zaku byla taky mizerna. A pulka toho co jsi tehdy rekl se tykala Tinga, coz mi nevadi, pokud ho budes kritizovat vecne, ale oznacovat ho pritom "Ping pong" mi pripada jako ubohost. - :arrow: - ja jsem mel moznost osobne poznat i napr. jednoho cloveka z MGWWCH, ktery sem obcas prispeje i clankem a muzu rict, ze to byla bida. Ten clovek nemel uroven ani po lidske strance ani po strance bojove.

4 mordred: Jsem ten Jan Novák o kterém nepochybuješ, že se bít umí, ale není to tím kung fu , nýbrž jeho fyzickými předpoklady :?: :lol: Kdybys nějakou dobu jakékoli BU seriozně cvičil, tak bys věděl, že jeden z výsledků cvičení BU je získávání fyzických schopností popř. předpokladů!!! Píšeš, že ses byl podívat? A s jistotou víš, jak se věci mají na základě jednoho kouknutí před mnoha lety??? 8O Asi budeš pan znalec - Teoretik!? Uroveň žáků je závislá na délce jejich působení ve školách BU, na jejich schopnostech a na jejich přístupu k BU! Ale to tě asi nenapadlo - "znalče"! Mimochodem ti neschopní žáci obstáli ve V©ECH porovnávacích zápasech s jinýma školama BU v ČR a SR :lol: ! Určitě zrovna tak jako já budou potěšeni z jejich nízké urovně a rádi si s tebou nebo s kýmkoli jiným své schopnosti porovnáme - pokud tě nepřešla odvaha!?

Uznávám, že "ping pong" je nemorální a velmi hanlivéle označení :lol: :lol: :lol: člověka, který ti udělal "jasno" ve vztahu k BU, ale do mého názoru se nepleť! Nemáš s L.T. osobní zkušenosti, tak si nech své naivní představy o BU raději pro sebe!

Dále mě překvapuje jistota tvého tvrzení, že Jan Novák od MGWWCH je ten Jan Novák z Varů, když se na to vlastně v dalším příspěvku ptáš? Tys mě na těch fotkách nepoznal? Kde a u koho jsi vlastně byl? Mimochodem v té době jsem MGWWCH určitě necvičil!!!

od mordred: To takhle beres kazdej prispevek, jako vyzvu ke konfrontaci? Nikoho neurazim, tak nevim o co ti jde. Ale jestli nekdo o konfrontaci stoji, tak at mi napise na mail a ja mu dam adresu a muze se stavit.

4mordred: Ano, takhle osobně beru každou pomluvu a každou takovou pomluvu řeším osobně s dotyčným "hrdinou", pokud se neomluví! Urazil jsi mé žáky, mou osobu a jméno MGWWCH také! Takže..., od tebe očekávám návrh místa a času naší konfrontace... Pravidla si urči sám - předem je akceptuji!

od mordred: Mozna vam vyhovuje nechavat si tady mazat med kolem huby od vasich zaku ale pak nevim proc tomu tady rikate "diskusni" forum. Muzete to nazvat treba "masazni" forum a nechavat si tu masirovat ega povidanim o tom ze MGWWCH je ten jediny spravny wingchun.

4mordred: A pro ty pomalejší připomínam, že nikdo z MGWWCH se nijak nevyjadřoval k tomuto foru a urovni EWTO!!!
Dám ti příležitost mi dokázat své technické dovednosti - znalče! cfwckt@seznam.cz je můj email. Tak čekám, že se ozveš - "hrdino" :D :D :D
Naposledy upravil luen dne pát 28. črc, 2006 14:30, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Leung ting WT shit video

Příspěvekod MD » pát 28. črc, 2006 14:19

luen píše:Ano takhle osobně beru každou pomluvu a každou takovou pomluvu řeším osobně s dotyčným "hrdinou", pokud se neomluví! Urazil jsi mé žáky, mou osobu a jméno MGWWCH také! Takže..., od tebe očekávám návrh místa a času naší konfrontace... Pravidla si urči sám - předem je akceptuji!


Co treba pravidlo, ze budes stat zady k nemu s ovazanyma ocima, rukama a nohama a na tlesknuti se do sebe pustite? :D

Takovyhleho machyrka bych za trenera nechtel...
MD
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 07. pro, 2005 0:00

MD

Příspěvekod roza » pát 28. črc, 2006 14:32

MD - treba by to mohlo byt ne "machyrkovstvim" ,ale tim ,ze kdyz se dospeli lidi bavej o konfrontaci ,nemaj pri tom infantilni napady jako ty....
Predpoklada se totiz alespon elementarni pochopeni situace....
Prvni cast tveho prispevku by snad mohla byt i zabavna ,ta druha ale spis k placi.

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Re: MD

Příspěvekod MD » pát 28. črc, 2006 15:05

roza píše:MD - treba by to mohlo byt ne "machyrkovstvim" ,ale tim ,ze kdyz se dospeli lidi bavej o konfrontaci ,nemaj pri tom infantilni napady jako ty....
Roza

Vyzyvat na fight mi prijde zrovna tak infantilni. Chisao jeste budiz, ale fight?

Chtel jsem jen rict, ze takovyho cloveka, kterej hned kazdyho vyzyva ke konfrontaci, bych za ucitele nechtel. (nikdo me taky nenuti, ale mel jsem potrebu vyjadrit svuj nazor)
MD
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 07. pro, 2005 0:00

MD

Příspěvekod roza » pát 28. črc, 2006 15:24

MD - slova HNED a KAZDYHO tu snad nejsou na miste....
Kazdej jsme nejakej a kazdej mame hranici cti jinde.Stejne tak se asi lisi nase pojeti BU.
Nic ti nebrani svuj nazor vyjadrit ,jen snad trochu prizpusobit sloh a zohlednit jiskrici atmosferu... :lol: :wink:

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Konfrontace,

Příspěvekod Triti » pát 28. črc, 2006 15:26

Mordred jestli se s nimi hadas OK, ale radeji se nepoustej do zadnych zbytecnych rvacek :roll:
Naposledy upravil Triti dne pát 28. črc, 2006 17:00, celkově upraveno 1
Triti
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. črc, 2006 23:00

a

Příspěvekod roza » pát 28. črc, 2006 15:47

TRITI - Bud lzes schvalne ,nebo to znas jen z desate ruky...
Ja jsem byl ten ,kdo Xaltotunovi NABIDL konfrontaci ,stejne tak jsem ho nechal zvolit cas a misto.Necekala ho cela Rzounkova skola ,ale asi pet lidi ,kteri meli jediny ukol - stat pred rohy a sklem a zabranit zraneni.Koneckoncu ,X tam mel sebou kolegu ,ktery byl pozadan o totez.
Cele je to nahrane a bylo verejne prezentovano - aby se vyvratily podobne nesmysly ,jake tu pises.

Jo a k te podmince - X po me chtel podepsat smlouvu a abych mu dal kapku vlastni krve ,kterou potreboval k provedeni tibetskych ritualu ,nez dojde k samotnemu boji.Z toho duvodu taky pozadal o prelozeni terminu ,aby ritualy mohl vykonat.....

Cimz mne ,priznavam ,trochu zaskocil a v techto bodech jsem mu nevyhovel...... :lol:

Jinak cele dohledatelne ve zdejsich forech - takze NELZI.
Dekuji
Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod Sennin » pát 28. črc, 2006 15:58

"Cele je to nahrane a bylo verejne prezentovano - aby se vyvratily podobne nesmysly ,jake tu pises."

Prosím poslat link, kde si mohu ono video stáhnout, popř. lze mi poslat video na můj email nebo přes nějakou úschovnu dat na netu???

Předem díky!!!
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

a

Příspěvekod roza » pát 28. črc, 2006 16:06

Sennin - SZ
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Konfrontace?

Příspěvekod Triti » pát 28. črc, 2006 16:10

Evidentne se ten clovek soustredi spise na psychicke veci :wink:
Naposledy upravil Triti dne pát 28. črc, 2006 17:01, celkově upraveno 1
Triti
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. črc, 2006 23:00

Re: Konfrontace,

Příspěvekod luen » pát 28. črc, 2006 16:22

Triti píše:Uz tady byl tusim pred par mesici podobny konfontacni spor, ve kterem jim jeden clovek skocil na ono vsechny podminky predem akceptujem - a kdyz k nim vlezl, tak jich tam podle jeho vypraveni i dalsich cekala cela Rzounkova skola, ktera si splneni tech podminek vykladala uplne jinak 8O :D

Mordred jestli se s nimi hadas OK, ale neber prilis vazne jejich nabidky ze bys je mel prijmout a rozhodne si precti, jak to u nich chodi v realu :roll:


Pavlačová drbna, co si myslí, že je chlapák!!!

Tobě a tobě podobným vzkazuju :arrow: myslet si můžete co chcete (to je závislé na možnostech vašeho mozku), ale když nás tu někdo pomlouvá (ačkoli se nás tady ta diskuze netýká), tak musí počítat s tím, že si své názory musí být schopen obhájit!!! Bojovaumeni.cz nejsou stránky pro choromyslné a nejsou určeny pro léčbu takových pacientů!!!

Doufám, že už si rozumíme?!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Konfrontace,

Příspěvekod bojovaumeni.cz » pát 28. črc, 2006 16:33

Triti píše:Uz tady byl tusim pred par mesici podobny konfontacni spor, ve kterem jim jeden clovek skocil na ono vsechny podminky predem akceptujem - a kdyz k nim vlezl, tak jich tam podle jeho vypraveni i dalsich cekala cela Rzounkova skola, ktera si splneni tech podminek vykladala uplne jinak 8O :D

Mordred jestli se s nimi hadas OK, ale neber prilis vazne jejich nabidky ze bys je mel prijmout a rozhodne si precti, jak to u nich chodi v realu :roll:


TAK®E - "Triti" :
občas u některých uživatelů kontrolujeme IP adresy a různě porovnáváme.
U Tebe to dopadlo následovně :
Uživatelé zasílající příspěvek z této IP adresy
Xaltotun [ 68 Příspěvky ]
Triti [ 2 Příspěvky ]


Jak to vysvětlíš? Xaltotune !
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Konfrontace..

Příspěvekod Triti » pát 28. črc, 2006 16:33

Mam evidentne moznost se take podivat na adresy proxyserveru :wink:
Naposledy upravil Triti dne pát 28. črc, 2006 16:54, celkově upraveno 1
Triti
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. črc, 2006 23:00

Re: Konfrontace,

Příspěvekod Sennin » pát 28. črc, 2006 16:43

bojovaumeni.cz píše:
Triti píše:Uz tady byl tusim pred par mesici podobny konfontacni spor, ve kterem jim jeden clovek skocil na ono vsechny podminky predem akceptujem - a kdyz k nim vlezl, tak jich tam podle jeho vypraveni i dalsich cekala cela Rzounkova skola, ktera si splneni tech podminek vykladala uplne jinak 8O :D

Mordred jestli se s nimi hadas OK, ale neber prilis vazne jejich nabidky ze bys je mel prijmout a rozhodne si precti, jak to u nich chodi v realu :roll:


TAK®E - "Triti" :
občas u některých uživatelů kontrolujeme IP adresy a různě porovnáváme.
U Tebe to dopadlo následovně :
Uživatelé zasílající příspěvek z této IP adresy
Xaltotun [ 68 Příspěvky ]
Triti [ 2 Příspěvky ]


Jak to vysvětlíš? Xaltotune !



Super práce, hoši!!! ©lo by takhle hodit seznam diskuterů, kteří zde vystupují pod různými nicky - třeba by se to tu docela vyčistilo... :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Leung ting WT shit video

Příspěvekod luen » pát 28. črc, 2006 16:48

Xaltotune alias Triti alias Marku Dluhoši..., právě jsem napsal příspěvěk pro všechny schizoidní paranoiky, tak si to vem k jednomu ze svejch srdcí a srovnej se někde v Bohnicích - doporučoval bych ÚSTAVNÍ LÉČBU u chocholouška!!!

Mimochodem tehdy se ti nic nestalo, tak na stejnou kartu nesázej i v budoucnu!

V©EHO MOC ©KODÍ!!! :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod pm » pát 28. črc, 2006 17:13

2 Mordred: nejenze jsou Tvoje prispevky plne rozporu a nesmyslu (napr. co se tyce vztahu WCH a "fyzickych dispozici", techniky, principy bla bla bla), ale predevsim spineni lidi, kterym Tvoji detsti hrdinove typu Drdla a spol. nesahaji ani po paty. klobouk dolu pred temi, kteri dokazi brat Leung Tinga s humorem a rikat mu Ping Pong - tohle ja nezvladam a tak mu rikam bez obalu lhar, zlodej, podvodnik a naprostej gungfu nymand. nestrpim aby si hazel spinu na me pratele a kamarady a jsem zvedavy, jestli si sva tvrzeni postavis jako chlap. posli mi do SZ adresu.

2 MD: Jan Novak sifu brani cest svoji sve "rodiny" (svych zaku/sifu/systemu), bez vymluv, vytacek a chozeni kolem horke kase - jako chlap. at se zakomplexovani jedinci, kteri na internetu bez vecnych argumentu a s chuti (ergo anonymne) pomluvi koho muzou, postavi za sva slova. "porovnavani dovednosti" (bei mou) je naprosto legitimni cestou, jak vycistit spinu, jakou tady kyda Mordred. "machyrky" bych si odpustil.

2 Triti/Xaltotun: s(v)rab
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod bojovaumeni.cz » pát 28. črc, 2006 17:15

Téma se nám vyčerpalo a hýří to tu příspěvky, které nejsou k věci a směr kterým se diskuze ubírá se nám přestává líbit.
Tedy - uzamčeno.
_________________
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron