LEUNG TING WT Shit - video

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Re: LEUNG TING WT Shit - video

Příspěvekod Skateordie » sob 24. čer, 2006 20:40

vorech píše:Jestli tomu dobře rozumim, tak jsi právě napsal, že WT je výbornej styl, akorát tam cvičí špatný lidi, pod špatnejma trenérama a špatným způsobem 8O Ale jinak je tam vše ostatní úplně v pořádku??? :D :lol: :) :roll: :wink:

Tak tomu dobre nerozumies. Cvicia tam bohuzial dajaky zly ludia, bohuzial aj dajaky zly trenery a bohuzial niekde sa to cvici aj zlym sposobom. Je to vzdy o individuach a nie o style.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

 

Příspěvekod Skateordie » sob 24. čer, 2006 21:23

No, este pred chvilou som si myslel, ze tu ma niekto iba chvilkovy zachvat, ale vidim, ze to je trvala psychicka deformacia. Necham vorecha nech tu provokuje, mna aj tak moj mily nenastaves, ale mozes sa snazit, ak ti to robi radost. Dufam, ze sa tu sam dobre zabavis. Maj sa.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Re: LEUNG TING WT Shit - video

Příspěvekod Yahoma » sob 24. čer, 2006 22:59

vorech píše:Yahoma ty přeci musíš vědět, že je to podvod ... jednoduchá rovnice, kdo o podvodu ví a dál se na něm podílí, tak je co??? :wink: :wink: :wink: Leung Ting má v Česku velkého konkurenta :lol: :lol: :lol:

Tvrdíš, že jsem podvodník? BRZDI frajere docela ses rozjel. Odmítám ANONYMNĚ komunikovat s někým, jehož jediných pár příspěvků bylo tupý urážení a provokování. A jestli chceš někoho vyprovokovat k bitce, tak proč to děláš přes net? Jsi normální? A kecy o placení za "pravé" Kung-Fu a ne za zkoušky, to je fakt výplod dne. Chudáci příznivci karate, judo, taekwondo atd. Všichni jsou podváděni, protože platí i za stáže a semináře, kde bývají taky skládány zkoušky. Světe div se.

For Low: Když neumíme praštit, tak mi řekni proč se chodí ke mně učit Yong Tjun už několik let místopředseda České organizace karate kyokushin????
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Yahoma » sob 24. čer, 2006 23:12

[quote="vorech"]

Posuďte: Product Info : Sifu Timmy Lee's student, Roman Bittner is a coach teach Ving Tsun for military in Czech, Europe.(ale doporučuji přímo výše uvedené odkazy).
:roll: :roll: :roll: Já Trouba žiju v omylu, že naše armáda cvičí - musado!!!
[quote]

Nedramatizuj to. Armádu necvičím. Lee Yuen Tim zřejmě našel naše stránky www.SecuritySystem.cz a ví, že jsme dělali semináře pro členy vojenské policie, PČR, městské policie, vězeňské služby atd., ale sám jsem na tyhle stránky náhodou narazil asi před dvěma dny. Taky mě to překvapilo... Buď v klidu, že se to tam změní.
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Re: LEUNG TING WT Shit - video

Příspěvekod Yahoma » sob 24. čer, 2006 23:24

vorech píše:Já přece netvrdím, že jsi podvodník (fuj..., to je ošklivé slovo :oops: ), jen, že si o sobě asi myslíš, že jsi pan Herbert Grudzenski!!! A to přeci neni k smíchu!!! :cry: :cry: :cry:

A ty mě a ostatní naše kolegy instruktory ze Security System znáš, že to tvrdíš? Kolika našima kurzy jsi prošel?
Už to stačilo. Pokud chceš pokračovat, tak SZ a ne anonymně. Podpis je slušnost i na anonymním netu...
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Yahoma » sob 24. čer, 2006 23:42

Jakmile se objevíš v Číně, tak se s tebou začnou Číňani všude fotit, najednou se objevíš v časopisu, v televizi nebo na netu. Používaj nás jako reklamu: "Podívejte se, za mnou přijeli až z Evropy." Než se naděješ, tak se můžeš ráno vidět v místních novinách. To se mi tam jednou stalo...
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod graver » ned 25. čer, 2006 9:38

No, hoši, dobře to tu řídíte. Vyhledávat sračky na lidi, kteří dělají to či ono BU - co tím chceš, vořechu, dokázat?

btw: nevybral sis zrovna dobrý příklad - pokud jsi dočetl až do konce, tak ta žaloba byla zamítnuta pro nedostatek přesvědčivých důlazů.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » ned 25. čer, 2006 9:51

No, tak jsme si zafťypkovali a teď zpět k tomu judikátu: co tím chceš, vořechu, dokázat? Můžeš tu prezentovat videa, na kterých WT vypadá .... podivně? - to bych pochopil, i když se najde jistě dost podobných o každém BU. Ale co jsi chtěl říct odkazem na ten rozsudek? Fakt mě to zajímá.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: LEUNG TING WT Shit - video

Příspěvekod graver » ned 25. čer, 2006 10:15

vorech píše:8O 8O 8O 8O PODIVNĚ ??? Neplácej vodu a řekni jak to vypadá!!!

No, na rovinu - já jsem úplný začátečník a navíc ještě v karate a blbě udělané WT bych asi nepoznal, ani kdyby mě fackovalo, ale z tohohle jsem měl pocit, že se jim nějak nedaří, no :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » ned 25. čer, 2006 10:18

vorech píše:
graver píše:Není to dlouho co tu proběhl výpis z trestního rejstříku nebo policejního vyšetřování Romana Hladíka. To tu nikdo moc neprotestoval, ačkoliv k mladým lidem a lidem vůbec mají oba přístup stejný

Toho jsem si nevšiml - kde to bylo?
Jinak názor bych měl samozřejmě stejný - to, že nějaký adept/mistr nějakého BU někde někoho zteplí nebo mu šlohne peněženku (sežere psa atd...), ještě nic neříká o tom BU jako takovém, že. Samořejmě to na to BU vrhá špatné světlo, ale aspoň my tady bychom takovéhle implikace vyvolávat neměli.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » ned 25. čer, 2006 11:37

No jo, s tím bych souhlasil. Asi bych nešel k někomu, o kom vím, že je gauner, i kdyby jeho BU bylo prvotřídní...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Wodnicek » ned 25. čer, 2006 13:48

omg pani pozrite sa ja si myslim ze fakt nie je podstatne ci prerazis dosku alebo nie...Nikdy nejde o silu uderu podla mna.pozri sa WT nie je len o uderoch alebo skor nejdo o silu tych uderov..v aikide sa ti nikdo nesere s udermi a aj tak si mylim ze je to velmi ucina sebeobrana...nejde o silu ide o rychlost a principy... (Tajson-nevim jak sa to pise zabil kravu pestou...no kym by hoci komu kto cvici WT dal jednu taku tak by dostal minimalne 3-4 uvolnovacie uderi a to by ho tak rozladilo alebo rovno zlozilo ze by nikdy taku ranu nestihol dat...)...ja som za rychlost a principy....
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod hellas » ned 25. čer, 2006 14:00

Wodnicku, netrep nesmysly, prosiiim..Tajson zadnou kravu nezabil, pokud do toho nepocitas zensky, ktery mlatil a :evil: a ty prezily :-) a pochybuju, ze by ho nekdo (hocikto) z WT rozladil jakymasi uvolnovakama (co je to vubec - uvolnovaci udery???) Tady nejde o to, ze neprerazil, ale jak ten "uder" dava, pochopil-li sem to dobre. Jinak Ivane(um) vse nej k svatku :-)
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod graver » ned 25. čer, 2006 15:27

Myslím, že s tou porážkou hovězího to byl Masutatsu Oyama, jestli se aikido nesere s údery, to nevím (něco jako atemi waza tam snad je) a navolňovací techniky na boxery taky asi nebudou nic moc - vzhledem k situacím, ve kterých se používají :D :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Wodnicek » ned 25. čer, 2006 15:45

jezisi netahaj ma tu za slovicka...mozno by sa posral mozno dostal infarkt mozo by ta oplul...ja nevim ako by to bolo mozo je ale vsetko.....povedal som to iba preto lebo sa to moze stat vela krat sam mi stalo ze som aj nevinnym uderom moc ublizil...a myslel som si ze je to len taka slabucka rana...a.....tak ma netahaj ze slovicka a neutoc na moju osobu.. :evil:
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Re: LEUNG TING WT Shit - video

Příspěvekod sulthan » ned 25. čer, 2006 17:13

vorech píše:Ne, jde o to, že lidi se učí od lidí a ne od stylů!!! Co můžeš očekávat od člověka, který např. lže, krade, podvádí...??? :idea:


jaky je kdo ucitel BU nepoznas podle trestniho rejstriku.

Me je uplne jedno, pokud nejaky clovek vylupoval byty nebo treba defraudoval, pokud uz si to odsedel a prestal to delat.
Jaky je kdo ucitel BU poznas jen tak, ze se podivas jak cvici, jak cvici jeho zaci a pripadne u nej budes chvili cvicit. Vsechno ostatni je irrelevantni.
sulthan
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon 31. říj, 2005 0:00

Příspěvekod Low » ned 25. čer, 2006 17:59

Roman Bittner: pockej pockej jakej young tuyen? jaky je jeho cesky jmeno? Mam podezreni o koho by mohlo jit, ale ten rozhodne prastit neumi a kondici ma naprosto silenou. ale nebudu konkretne jmenovat :) to co je na kyokushinu blby je ze tam dneska maj pasky lidi ktery jim naprosto neodpovidaj. jenze nastesti to o nich kazdej pozna hned jak si proti nemu stoupne do sparingu.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

a

Příspěvekod roza » ned 25. čer, 2006 18:06

Low - to je maly nedorozumeni ,"Yong Tjun" je wingchun psany jinou transkripci.Potom ti cely ten Romanuv prispevek dava jiny smysl.

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod Low » ned 25. čer, 2006 18:26

dobre no. vim o koho se jedna. a rozhodne se u Yahomy neuci mlatit. a jestli jo tak to jen potvrzuje to co sem rek. ze se tam dat ranu nenauci. jak sem se docet je to udajne i jeden ze dvou hlavnich instruktoru AVSE. Tim tady koncim, AVSE je timhle pro me naprosto uzavrena kapitola.A ukazuje to ze nejsem tak blbej jak tady vypadam protoze to presne potvrzuje to co jsem si o WT myslel uz jdyz jsem na nej napoprve narazil. :wink:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

no kluci

Příspěvekod bersek » ned 25. čer, 2006 18:31

ja nevim alee nejlepsi muj styl je vytvoreny smesi gung fu karate thai boxu a jinych pod stylu moji zaci neprerazi desky to je dle nasich zkouskovych radu malo opdobne realite takze vzdy pockame na nejakeho rvace v hospode a podle toho kolik zeber prerazi a kolikrat za sebou se mu to povede plus samozrejme veci okolo dostane pasek nebo stupen takze trenujeme v kocourkove ulice k smichu cislo 15 dojdite
bersek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00
Bydliště: mikulov

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků