LEUNG TING WT Shit - video

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod pm » čtv 29. čer, 2006 15:40

ja radeji Mirka Dusina nez Busina. sorry, Busine, ja i ty jsme z jinyho sveta, my si muzeme tezko rozumet, pro me totiz gungfu je vsechno mozne, jen ne marketingovy produkt, registered trademark nebo jina smelina. z debat jako je tahle je mi nevolno. pokud touzis po nejakem mem nazoru, treba na to co je gungfu, sifu, baaisi atd., staci se zeptat.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod doe » čtv 29. čer, 2006 16:19

Jen tak jsem sem juknul a jsem z toho docela unešen. Zase se tu jen pomluva.
Je pravda, že video (ukázka) není zrovna to nej, nej. Ale mam dojem, že na všechny velké mistry se dá něco takového vyštrachat.
Nejzajímavější je tu asi to, ať se tu kdokoliv zmíní o Vt, WT, VCH, WCH, YT, vždy to dopadne stejně. Jen se začne někdo do někoho navážet.
Já sem si teda vždy myslel, že tu jde o to si promluvit a komunikovat, něco se dozvědět. Ale zatím škoda mluvit.
Je mi lito, že tu spousta lidí prezentuje své názory tak, že jde jen o to zesměšnit, pomluvit a urážet.
Je mi lito všech, kteří se sem jdou podívat aby načerpali nějaké informace a místo toho zjišťují jak jsou všichni tu "JEDNA VELKÁ RODINA".Dodal bych kung fu rodina, ale to je hloupost.
Jak se říká: "člověk je chytrý, ale lidé jsou zvěř". Proč to sem píši? Malinko bych to pozměnil, dej člověku možnost založit si nick a on se bude chovat jako zvíře.
Nezdá se vám hloupé a slabošské pomlouvat lidi které neznáte a ani zbla nevíte jak se věci mají (kdo kde byl, co dělá, jak dlouho to dělá a co umí).
Dlouho jsem tu nebyl a zdá se mi nemám důvod sem zase dlouho přijít a něco tu číst.


P.S: vorechu nemám k tobě slov
doe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 17. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Wodnicek » pát 30. čer, 2006 7:19

doe uplne vo vsetkom co si tu napisal s tebou suhlasim...

vorechu:ani ja k tebe nemam slov :twisted:
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod Skateordie » pát 30. čer, 2006 9:30

Gratulujem pani, prisiel sem niekto (Vorech), ktory sa prisiel pobavit na nasich reakciach a cuduj sa svete, podarilo sa mu to. :evil: To by nebolo az tak hrozne, kebyze sa nebavi este aj na tom ako sa do seba pustaju rozny treneri roznych skol. :evil:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Wodnicek » pát 30. čer, 2006 11:19

vorech ze ty cvicis kickbox?
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod alexandrid » pát 30. čer, 2006 22:31

To se stane. Rozhodil ho ten první úder a pak se už nedokázal koncentrovat. Co jsem, ale nepochopil co ve wch dělá přerážení desek?
alexandrid
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 29. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Wodnicek » pát 30. čer, 2006 23:15

konecne ze si si to vsimol vorech ze som ten genius...preco sa tu vlastne bavim z ringovou krysou..heh.. :twisted: :wink:
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod kriskros » úte 18. črc, 2006 0:33

Z mnoha příspěvků týkajících se LT to vypadá, že to co učí nebude to "pravý" a "kokosový". Jak si potom vysvětlit úspěch Emina, který bojovat bezesporu umí. Nechci snižovat ničí hodnotu, ať už LT, nebo Emina či kohokoliv jiného. Ale Emin se přece učil v EWTO a po odstoupení z této organizace a založení své už jede jen na sebe. Nebo se dnes učí u nějakého mistra? Díky
kriskros
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 23. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Wodnicek » úte 18. črc, 2006 2:52

emin stal pri zrode EWto takze vyraz ucil sa v Ewto nie je tak presny...A ani to ze odisiel z Ewto nie je tak presne..pretoze ho vyhodili...dostal do sporu s krenspechtem a bac...no jemu to urcite funguje..ja si mysli ze WT funguje len treba dost dlho a spravne cvicit...
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod Hark » úte 18. črc, 2006 8:31

viz rozhovor s Eminem tady na Bu.cz
byl vyloucen z EWTO, protoze odmitl vyucovat Kernsprechtovy vynalezy, ktere dle Eminova mineni degradovaly vyuku WT

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... =0&thold=0
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod hellas » úte 18. črc, 2006 10:05

mam video s Eminem, kdy vyucuje BlitzDefence, pardon,StreetDefence :-)) a Lat sao si vyucoval uz v EWTO tak jak to uci dneska, zadnej vetsi rozdil v tom nevidim
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod jox » úte 18. črc, 2006 12:25

vorech píše:http://www.youtube.com/watch?v=sKxY1l1pHY4
http://www.28665.tradebig.com/index1_pr ... &pid=40511

Moje diagnostikování se potvrdilo!(tomu říkam SCHÍZA) Yahoma (Roman Bitner) cvičí Českou armádu!!! :lol: :D :o :) 8O :roll:

Posuďte:
Product Info : Sifu Timmy Lee's student, Roman Bittner is a coach teach Ving Tsun for military in Czech, Europe.
(ale doporučuji přímo výše uvedené odkazy).

:roll: :roll: :roll: Já Trouba žiju v omylu, že naše armáda cvičí - musado!!!

Mimochodem, všim sem si výsledku. Yahoma řikal, že to na těch stránkách nechá vopravit, což je dobře. A už tam fakt je:
Product Info : Sifu Timmy Lee's student, Roman Bittner is a professional Ving Tsun Instructor in Czceh, Europe.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod mnich » úte 18. črc, 2006 14:57

doe píše:Jen tak jsem sem juknul a jsem z toho docela unešen. Zase se tu jen pomluva.
Je pravda, že video (ukázka) není zrovna to nej, nej. Ale mam dojem, že na všechny velké mistry se dá něco takového vyštrachat.
Nejzajímavější je tu asi to, ať se tu kdokoliv zmíní o Vt, WT, VCH, WCH, YT, vždy to dopadne stejně. Jen se začne někdo do někoho navážet.
Já sem si teda vždy myslel, že tu jde o to si promluvit a komunikovat, něco se dozvědět. Ale zatím škoda mluvit.
Je mi lito, že tu spousta lidí prezentuje své názory tak, že jde jen o to zesměšnit, pomluvit a urážet.
Je mi lito všech, kteří se sem jdou podívat aby načerpali nějaké informace a místo toho zjišťují jak jsou všichni tu "JEDNA VELKÁ RODINA".Dodal bych kung fu rodina, ale to je hloupost.
Jak se říká: "člověk je chytrý, ale lidé jsou zvěř". Proč to sem píši? Malinko bych to pozměnil, dej člověku možnost založit si nick a on se bude chovat jako zvíře.
Nezdá se vám hloupé a slabošské pomlouvat lidi které neznáte a ani zbla nevíte jak se věci mají (kdo kde byl, co dělá, jak dlouho to dělá a co umí).
Dlouho jsem tu nebyl a zdá se mi nemám důvod sem zase dlouho přijít a něco tu číst.


P.S: vorechu nemám k tobě slov
......./ata-sory kamo ale ses trochu mimo.Ja znam p.Lee Yuen Tima a zrovna tak Yahomu.Netvrdim ze jsem kung fu mistr ale po asy 11letech cviceni wing chun poznam jestli to nekdo opravdu umi nebo ne.A otevrene rikam ze Timy je na Cinu horsi prumer,
mnich
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00
Bydliště: teplice/praha

Příspěvekod kriskros » stř 19. črc, 2006 3:16

Wodnicek píše:emin stal pri zrode EWto takze vyraz ucil sa v Ewto nie je tak presny...A ani to ze odisiel z Ewto nie je tak presne..pretoze ho vyhodili...dostal do sporu s krenspechtem a bac...no jemu to urcite funguje..ja si mysli ze WT funguje len treba dost dlho a spravne cvicit...



No on tam byl asi 20 let. Začal tam někdy v roce 1980 a vyloučen byl až kolem roku 2000. Takže se v EWTO asi i něco učil a nebyl jen u jeho zrodu. kde jinde by se učil? Ale je zajímavý, že jemu to funguje a ostatní lidi z EWTO podle některých nic neumí.
kriskros
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 23. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Hark » stř 19. črc, 2006 8:52

kriskros píše:No on tam byl asi 20 let. Začal tam někdy v roce 1980 a vyloučen byl až kolem roku 2000. Takže se v EWTO asi i něco učil a nebyl jen u jeho zrodu. kde jinde by se učil? Ale je zajímavý, že jemu to funguje a ostatní lidi z EWTO podle některých nic neumí.


Ne ze bych do toho videl, ale Emin sam tvrdi ze umi vic nez Kernsprecht, ktery je hlavou EWTO. :-) Viz ten rozhovor a cast venovana strecinku, posilovani ....
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod hellas » stř 19. črc, 2006 9:00

kdyby ten rozhovor cetl KRK, tak by urcite rekl, ze si Emin vymysli :D
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Lee Yuen Tim zak Leung Tinga?

Příspěvekod mordred » pát 21. črc, 2006 13:52

Odkud se vzala ta informace ze to je Tinguv zak? Ja sem to nikde na webu nenasel. Je to jen v prispevku od vorecha. Ja jen abyste tu nekritizovalo Tinga kvuli cloveku kterej s nim nema nic spolecneho. Duvodu na kritiku Tinga si i tak najdete dost :)
mordred
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 25. čer, 2006 23:00

Re: Lee Yuen Tim zak Leung Tinga?

Příspěvekod irzounek » pát 21. črc, 2006 14:12

mordred píše:Odkud se vzala ta informace ze to je Tinguv zak? Ja sem to nikde na webu nenasel. Je to jen v prispevku od vorecha. Ja jen abyste tu nekritizovalo Tinga kvuli cloveku kterej s nim nema nic spolecneho. Duvodu na kritiku Tinga si i tak najdete dost :)


Zdar a silu,
mas pravdu, Leung Ting je opravdu vdecne tema na zasmani a v podstate je dobre ze svet ma i takove podobne kasparky :-). V pripade Lee Yuen Timma Te ale opravdu mohu ubezpecit, ze jeho zak je, viz jeho knihy kde je na x fotkach a mimo jine, no, znam ho osobne takze to mas z prvni ruky :wink: .
btw - nejake info o nem je i zde na www.bojovaumeni.cz - http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.php?name=News&file=article&sid=100&mode=&order=0&thold=0
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

Re: Lee Yuen Tim zak Leung Tinga?

Příspěvekod mordred » úte 25. črc, 2006 7:31

irzounek píše:
Zdar a silu,
mas pravdu, Leung Ting je opravdu vdecne tema na zasmani a v podstate je dobre ze svet ma i takove podobne kasparky :-). V pripade Lee Yuen Timma Te ale opravdu mohu ubezpecit, ze jeho zak je, viz jeho knihy kde je na x fotkach a mimo jine, no, znam ho osobne takze to mas z prvni ruky :wink: .
btw - nejake info o nem je i zde na www.bojovaumeni.cz - http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.php?name=News&file=article&sid=100&mode=&order=0&thold=0


To ze je to tady na strankach neznamena ze je to pravda.
Netvrdi to treba jen Tim a nedela si tim reklamu? Na tech certifikatech co ma na webu Ting napsanej neni.

Mimochodem, ten "kasparek" ma pod sebou organizaci, ktera vychovala i velmi dobre bojovniky, takze to s nim mozna nebude tak spatny ;)
mordred
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 25. čer, 2006 23:00

Příspěvekod raduz » úte 25. črc, 2006 9:21

Wodnicek píše:konecne ze si si to vsimol vorech ze som ten genius...preco sa tu vlastne bavim z ringovou krysou..heh.. :twisted: :wink:


Co je ringova krysa ??? :D
Mozno ze by si si mal skusit v ringu trosku zasparovat- napriklad niekde u boxerov.
Neboj sa, ved das par "uvolnovacich uderov" 8O, a mas to vyhrate.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale uz to vidim: WT nie je do ringu, bojim sa aby som im neuublizil a podobne kydy.............
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron