SPARRING

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

SPARRING

Příspěvekod daudi » čtv 16. říj, 2003 10:56

nemáte někdo zájem dát si občas sparring a naučit se tím něco novýho od ostatních???wing chun,aikido,thai box,karate,box....ozvěte se!!!!!slova jsou na nic. Na minulý návrh se ozvalo několik lidí,ale taky připomínky ohledně funkčnosti takového sparringu pro reálné porovnání. Proto bych rád upřesnil,že mi nejde o sparring bez kontaktu,ale o kontaktní sparring s chráničema.
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

 

Příspěvekod Anonymní » čtv 16. říj, 2003 19:17

zavolej mi prosim na 777199503 dik sem z prahy
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod daudi » pát 17. říj, 2003 15:30

promin ale volat nemuzu, dej mi email,diky
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

sparring

Příspěvekod deadly_BiuGee » sob 18. říj, 2003 13:02

a kde bys to chtel provadet?
deadly_BiuGee
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 12. říj, 2003 23:00

sparring

Příspěvekod deadly_BiuGee » sob 18. říj, 2003 13:03

a kde bys to chtel provadet?
deadly_BiuGee
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 12. říj, 2003 23:00

sparring

Příspěvekod deadly_BiuGee » sob 18. říj, 2003 13:03

a kde bys to chtel provadet?
deadly_BiuGee
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 12. říj, 2003 23:00

Příspěvekod daudi » pát 24. říj, 2003 16:50

můžeme se sejít kdekoli venku v parku, moc toho přece potřeba není:) dej vědět kdy. Stromovka, Petřín, Kampa...je toho spousta
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Příspěvekod daudi » pát 16. dub, 2004 15:11

Zdravím po dlouhé odmlce. Tak co? Nikdo nemá zájem o praktické procvičení svých schopností?
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Sparring

Příspěvekod Anonymní » úte 10. srp, 2004 18:45

Caues,ja bych urcite mel zajem o sparring,do Prahy to mam kousek,muzu dorazit,neni problem,jinak mam k dispozici telocvicnu,kdybys mel zajem.Sem z Melnika.
Kontakt na me:player1@seznam.cz
Zatim cus.
PS:cvicim vietnamske karate,ale opravdu zasadni vliv ma na me filozofie Bruce Leeho;)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pm » úte 10. srp, 2004 23:54

zdar daudi, az se mi vratej vsichni kluci z prazdnin, neco domluvime! minulou sobotu jsme meli pratelsky sparring s Dong Wu od Du Fukuna, a kdyz jsme pak zasli na pivo, domlouvali jsme se, ze bychom z toho mohli udelat nejakou pravidelnou zalezitost, rekneme jednou za mesic, treba u nas ve skole... nebo kdekoliv jinde.

jo, zitra zacinam s Penny s kantonstinou, jeste jednou diky!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Re: Sparring

Příspěvekod daudi » stř 11. srp, 2004 17:01

player1 píše:Caues,ja bych urcite mel zajem o sparring,do Prahy to mam kousek,muzu dorazit,neni problem,jinak mam k dispozici telocvicnu,kdybys mel zajem.Sem z Melnika.
Kontakt na me:player1@seznam.cz
Zatim cus.
PS:cvicim vietnamske karate,ale opravdu zasadni vliv ma na me filozofie Bruce Leeho;)


to zni hezky, dej mi email a dohodnem se. pro me taky neni extra problem dostat se do Melnika. Zatim :wink:
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Příspěvekod daudi » stř 11. srp, 2004 17:04

pm píše:zdar daudi, az se mi vratej vsichni kluci z prazdnin, neco domluvime! minulou sobotu jsme meli pratelsky sparring s Dong Wu od Du Fukuna, a kdyz jsme pak zasli na pivo, domlouvali jsme se, ze bychom z toho mohli udelat nejakou pravidelnou zalezitost, rekneme jednou za mesic, treba u nas ve skole... nebo kdekoliv jinde.

jo, zitra zacinam s Penny s kantonstinou, jeste jednou diky!


Zdravim, ten sparring jste meli jenom Dong Wu? Mas skvely napady. Rozhodne s tim souhlasim. Ja ted Penny nevidel asi dva tydny, jsem financne vycerpan :wink: Jsem moc rad, ze ti vyhovuje a ona je nadsena, ze muze rozsirovat cinskou kulturu po barbarskych zemich :lol: Hodne stesti a doufam, ze se uvidime. Pozdravuj Dong Wu
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Daudimu

Příspěvekod Anonymní » stř 11. srp, 2004 17:49

No muj mail sem zminil,ale proc to nezopaknout,ze;)
Takze: player1@seznam.cz , pripadne mobilos: 723 223 474
Ted sem trochu zmatenej,jelikoz sem mel zato,ze si se mi ozval na mail,posleze sem zjistil ze to nejsi ty,ale Dong_wu.Znate se?
Psal sem mu,jestli by neslo,ze bysme si dali spicha vsici tri,ale nevim odkud je,zatim.Jinak eventuelne v patek bych mel od 18:30h volnou telocvicnu,v nedeli pak taky od 18:30h.Kazdopadne muzu dorazit do Prahy,Dong_wu psal,ze by se mu to siklo v nedeli.To muzu byt v praze kolem 12h.Ale jak sem psal,nevim odkud on je.
Zatim cus,Petr.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Daudimu

Příspěvekod Anonymní » stř 11. srp, 2004 17:54

Jeste na upresnenou,ten Dong-wu je nakej Michal Z.,respektive mi ten nickname dal do zavorek za sve jmeno,jestli to neni jeho nickname,tak se omlouvam za mistifikovani;)Sand se v tom vyznas:)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod daudi » stř 11. srp, 2004 19:21

skvely, promin, toho mailu jsem si vsiml pozde :oops: s dong wu se domlouvame uz docela dlouho na sparringu, ale tedka jsem nejak casove nezvladatelnej. tedka, ale uvidime co se vyvrbi do konce tydne. :wink:
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků