Street videicka

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Jendis » sob 23. pro, 2006 11:39

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod DrGlock » sob 23. pro, 2006 13:09

BuFF píše:...
Tvrdá realita ruských ulic - podle mě absolutní borci
http://www.dumpalink.com/media/1128014241
...


Ta technika s tím kanálem je luxusní. Ještě se mám hodně co učit :lol:



Chtěl bych vidět, jak v takovejch hadrech někoho uloví :lol: :lol: :lol:
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » sob 23. pro, 2006 13:58

útok "pidi" nožem....(ani ta kudla nebyla vidět....je lehký v davu něco přehlédnout).

http://www.youtube.com/watch?v=1s0eyOC5iLc

"maso"....(jak se lidi jen dívaj až se jeden najde,kterej něco udělá...a pak je tam najednou lidí...)

http://www.youtube.com/watch?v=cgYMV2gURkE
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » sob 23. pro, 2006 14:29

omlouvám se....některá videa,které jsem sem dal,jsou trošku OT(z pohledu úvodního zadání)....tak jedno,které není....je to úvod do výukovky Paula Vunaka...líbí se mi tam,jak trénuje kousání(na syrovém mase)....to jsem nikde zatím neviděl.Ale když se nad tím jeden zamyslí,až tak od věci to nejni.... :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=t9myCebZDW0
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava


Příspěvekod TongPa » sob 23. pro, 2006 14:43

To Jendis: Jasně, takový zakousnutí do krku opravdu udělá svoje... Jenže v reálu si pak stačí pořádně kousnout do jednoho HIV pozitivního a... :? Pokud bys bojoval o holý život není co řešit, ale jinak...
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod uniq » sob 23. pro, 2006 15:10

BuFF píše:Opravdový profi boxer
http://www.youtube.com/watch?v=-AJiD1M7T2Y


ULTRA MEGA ROFL :lol: :lol: :lol: :D
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod RainBows » sob 23. pro, 2006 15:56

RainBows
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 13. srp, 2006 23:00

Příspěvekod DrGlock » sob 23. pro, 2006 17:46

TongPa píše:To Jendis: Jasně, takový zakousnutí do krku opravdu udělá svoje... Jenže v reálu si pak stačí pořádně kousnout do jednoho HIV pozitivního a... :? Pokud bys bojoval o holý život není co řešit, ale jinak...


Myslím že nikdy nevíš, co ti chce útočník udělat a vždy bojuješ o holý život a i kdyby ses nakazil, lepší umřít za pár let než hned. Stejnak u nás bylo odhaleno jen asi 900 lidí HIV pozitivních, u pár desítek možná stovek se o tom asi neví, ale vzhledem k celkovému počtu deseti miliónů obyvatel je to, jestli dobře počítám, setina promile. Celkem malá pravděpodobnost, že se nakazíš. Ale někde v Africe bych asi nekousal :wink:
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 25. pro, 2006 12:53

Dával jsem to již do "military combat videjek",ale sem to patří taky....Jim Wagner......donedávna moc videjek s ním nebylo(volně), a ani teĎ jich moc nekoluje......takže,tady je :wink: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=LctfUaMR0kY
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » pon 25. pro, 2006 16:42

DrGlock píše:, u pár desítek možná stovek se o tom asi neví, ale vzhledem k celkovému počtu deseti miliónů obyvatel je to, jestli dobře počítám, setina promile.


Určitě riziko nákazy je minimální ovšem těch lidí kteří o tom neví bude možná možná více než těch u kterých je to diagnostikováno...nehledě na žloutenky a jíný humusy... rozhodně bych na tom nestavěl sebeobranu
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Baxxse » pon 25. pro, 2006 20:18

Toman píše:
DrGlock píše:, u pár desítek možná stovek se o tom asi neví, ale vzhledem k celkovému počtu deseti miliónů obyvatel je to, jestli dobře počítám, setina promile.


Určitě riziko nákazy je minimální ovšem těch lidí kteří o tom neví bude možná možná více než těch u kterých je to diagnostikováno...nehledě na žloutenky a jíný humusy... rozhodně bych na tom nestavěl sebeobranu


To je pravda...taky bych do nikoho nekousal. Kazdopadne na to abyses nakazil staci aby si mu poradne rozbil nos a pak staci trocha krve a mala zaderka treba na tvem prste a jsi taky v pr*eli...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod defendu » pon 25. pro, 2006 21:17

Proto profíci upřednostňujou údery dlaněma,hrozí při tom menší riziko poranění ruky ať už o zuby,kosti,piercing,brýle,hodinky,zip apod. Při úderu pěstí si serveš kůži na kloubech a vlastní zranění si pak vymácháš v krvi soupeře,člověk má pak hned zaděláno na průser :cry:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lada » pon 25. pro, 2006 22:43

tam s vetši pravdepodobnosti chytnete zloutenku :? a podobne nez HIV a takeje mnohem infekční a k přenosu stačí daleko menši množstvi krve než u HIV...zvlaste od lidi na diskotekach, klubech atp....a to rozhodně nemusí vypadat jak feťáci z ulice i když třeba fetují či to chytli od nějaké ženské...těch co na to nevypadají a fetují je dost..tedy aspoň u nás :? no a pak se to roznáší už dál i bez jehly

Hold to stojí zaprd, v zimě aspoň člověk může nosit venku rukavice ale v létě už ani tam, ale na tohle jsem stejně nikdy nemyslel...tedy jednu dobu jo když se tu žloutenka jaksi více rozlezla, ale když se pak něco událo tak mě to ani nenapadlo...i když u jistých lidí by mě to docvaklo snad vždy, pak už spíš užít cokoli jiného a moc se nepřibližovat pokuď by to situace dovolila.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Skateordie » pon 25. pro, 2006 22:50

ukropcany píše:
To je sranda, že oni sa vlastne ani biť nechcú, oni si chcú len do niekoho kopnúť... keď zrazu stoja 1:1, tak krúžia, skúsia nejaké divné čosi a potom tam skočí niekto tretí zozadu... zaujímavé...

Presne to som si vsimol, az na dajake vynimky. Proste vzdy pockaju kym su v poriadnej presile a potom si zopar krat kopnu. Su to luzeri. :x
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod defendu » úte 26. pro, 2006 9:59

Jen pro upřesňění - kousne-li vás někdo máte samozřejmě velké šance něco chytit :cry: ,ale založíte-li obranu na kousání vy, máte šanci na nakažení HIV podstatně menší,pokud jste ovšem předtím nedostali pár ran do xichtu a nemáte hubu plnou otevřených ran od vlastních zubů :cry:
Každopádně žloutenka a jiná svinstva vám hrozí vždy.Člověk si prostě musí dát pozor,aby se do jeho otevřené rány nedostala krev nebo sliny soupeře :!: (na kolegy bych taky nesázel,kdoví co maj v sobě oni :lol: )
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jendis » úte 26. pro, 2006 15:32

http://www.youtube.com/watch?v=UASRBjn9NuE

něco jde,něco mi přijde trošku....mimo?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

smrt

Příspěvekod iceman » úte 26. pro, 2006 16:26

hele panove, existujou v svete zapasy na smrt? jak ve filmech?
iceman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 06. čer, 2005 23:00

Příspěvekod defendu » úte 26. pro, 2006 18:02

Jen tak pro zajímavost Jendisi,co se ti na tom videu zdá mimo?Myslíš ty kopy (hlavně z toho auta)?
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jendis » stř 27. pro, 2006 6:11

defendu píše:Jen tak pro zajímavost Jendisi,co se ti na tom videu zdá mimo?Myslíš ty kopy (hlavně z toho auta)?


To zrovna ne,to se mi celkem zamlouvalo,moc se mi nelíbila ta otočka(i když přiznávám,že vyjít může)....spíše mi v některých momentech přišlo,že obránce ví,co přesně bude....nevěřím,že kdyby to bylo fakt natvrdo,že by obránce dokázal tak rychle reagovat.Ale je to nácvik....takže to lze odpustit.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků