Chtěl bych s něčím začít, ale bojím se o moji ruku?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Chtěl bych s něčím začít, ale bojím se o moji ruku?

Příspěvekod XLuur » čtv 18. led, 2007 21:51

Chtěl bych zacit s kickboxem alebojim se o moji pravou ruku. Mel jsem ji celkem vazne zlomenou a musel jsem jit i na operaci. Mel jsem presne zlomeny posledni kloub na prave ruce. Co mam delat abych si co nejvice posilil klouby a mohl nejak zacit s kickboxem. Jestli mate nejake specialni cviky na ruce na klouby na posileni napiste prosim.
XLuur
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. led, 2007 0:00

 

Příspěvekod Sunny » čtv 18. led, 2007 22:56

Můj názor: Je to dost o odhodlání..Já měl prasklej meniskus ( Kdo neví, tak je to koleno ) a byl jsem na 2 operací a půl roku v háji..A po půl roce jsem začal hodně cvičit a teď dělám
Shaolin Gongfu..Prostě pomalu tu ruku zatěžuj, jes hodně kŕupky, píj mleko a
jes želatinu pokud ti není 20 a míň. To je na klouby dobré. Samozřejmě záleží i na tom, co ti řekli doktoři...Ale jestli tě to nebolí a můžeš s tou rukou dělat cokoliv, tak se do toho dej... :wink:




www.shaolinkungfu.cz
Sunny
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 13. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Tomkins » pát 19. led, 2007 20:02

Poslední kloub v ruce? Tím myslíš zápěstí nebo rameno? Sry, ale fakt by mě to zajímalo, protože na každej kloub je jinej způsob rehabilitace :wink:

Mimochodem, musíš procvičovat nejen okolní svaly, ale i kosti, takže doporučuju stejně jako Sunny mlíko, tvaroh, a třeba i želatinu nebo kolafit (obdoba želatiny), což je dražší záležitost, ale nemůžu si na něj stěžovat.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron