Doopravdy REÁLNÝ BOJ!!!

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod jeikob » stř 07. bře, 2007 20:28

Tak ono zaleží kde se človek pohybuje.je fakt že byl rozdíl mezi rockovým klubem a diskotékou na jižáku.Ale co mi přijde šílený ta šikana mezi detma.Ja chodil na zakladku na žižkově a človek se poprat musel.A V každý třídě byl takový outsider ,ale nanejvejš měl mokrou houbu na židly či ho lidi vystrkali ze fronty na obed.Jo romský a asocialní děti byli agresivnější utočily pestma.Ale že by někdo do někoho v přesile kopal na zemi ci došlo k ublžení na zdraví nepamatuju a to tam chodily do školy slušný kousky
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod TRiTON » stř 07. bře, 2007 21:12

jeikob píše:Tak ono zaleží kde se človek pohybuje.je fakt že byl rozdíl mezi rockovým klubem a diskotékou na jižáku.Ale co mi přijde šílený ta šikana mezi detma.Ja chodil na zakladku na žižkově a človek se poprat musel.A V každý třídě byl takový outsider ,ale nanejvejš měl mokrou houbu na židly či ho lidi vystrkali ze fronty na obed.Jo romský a asocialní děti byli agresivnější utočily pestma.Ale že by někdo do někoho v přesile kopal na zemi ci došlo k ublžení na zdraví nepamatuju a to tam chodily do školy slušný kousky

No jak kde.Vesměs si myslím,že takováhle už "tvrdá" šikana je právě kolem romských a asocialních dětí..ale je to jen můj názor,a némám ho nějak ověřený..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod Genesis » stř 07. bře, 2007 21:20

TRiTON píše:
jeikob píše:Tak ono zaleží kde se človek pohybuje.je fakt že byl rozdíl mezi rockovým klubem a diskotékou na jižáku.Ale co mi přijde šílený ta šikana mezi detma.Ja chodil na zakladku na žižkově a človek se poprat musel.A V každý třídě byl takový outsider ,ale nanejvejš měl mokrou houbu na židly či ho lidi vystrkali ze fronty na obed.Jo romský a asocialní děti byli agresivnější utočily pestma.Ale že by někdo do někoho v přesile kopal na zemi ci došlo k ublžení na zdraví nepamatuju a to tam chodily do školy slušný kousky

No jak kde.Vesměs si myslím,že takováhle už "tvrdá" šikana je právě kolem romských a asocialních dětí..ale je to jen můj názor,a némám ho nějak ověřený..


no co sem různě viděl ty pořady o tom a videa co si ty šmejdi nahrávaj, tak to sou většinou mazánci rodičů co na ně nemaj čas, a tak se baví po svym a většinou sou na tom finančně dost dobře a důvody pro šikanu sou často jiný oblečení a tak
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Lada » stř 07. bře, 2007 22:27

tak to se dost pletete v tom že takové napadání ve školách je doménou romáků.....je to bohužel dnes u všech a i holky nevyjímaje. Máti relativně nedávno řešila ve škole (Z©) když starší holka skopala mladší - kopala ji do hlavy,břicha...přímo ve škole. atd..

Dnes to totiž hlavně malí šmejdi moc dobře uvědomuj, že jim nikdo nic nemůže udělat a nic jim nehrozí to je zásada problému a začíná to na základce a pokračuje na učňáku atp.. a šikana není jen mezi žáky, ale už se to vztahuje i na učitele a nějaké fyzické napadání jich, není až tak výmečné.....
Také dnes už neplatí, že kindoš dojde domů a má poznámku či přijde stížnost od školy atp... a aspoň doma dostane kindoš co proto, dnes už většinou ne, to spíš si doma postěžuje jaký jsou všichni hrozní a že mu chudáčkovi to učitelé a vedení školy dělají schválně on je ten nejsvatější a nakonec si rodiče letí do školy ještě stěžovat, někteří úplně nepříčetní a agresivní, že si dovolil někdo jejich debilka pokárat, dát mu "trest" (i když tak se to ani nazývat nedá)....©kola jim nic nemůže než směšné trestíky co nic neřečí, učitel na ně vztáhnout ruku nesmí, poldové ti taky prdlajs...

Já být učitel tak už sedím....

Pravda je taková, že agresivních jedinců hlavně z řad dětí a mládeže přibývá a útoky už nejsou takové jako kdysi, že přiletěla jedna rána či facka a ten kdo šel k zemi prohrál bohužel...
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod jeikob » stř 07. bře, 2007 22:48

No s tema romskejma detma a asocialnějšíma co se týká toho žižkova tak zas takový problemy nebyli.De facto nejak jsme se akceptovali obcas došlo ke konfliktu typu my s váma nebudeme hrát fotbal ,protože faulujete a cikánata na to. Co si myslíš že cigani jsou horší dostaneš do huby:)byli takový drsnější.
Ale presně mám pocit že často ta šikana a agresivita je doména ruznejch rozmazlenejch detiček z bohatších rodin co nevedi co roupama.Tady na sidlišti večně vysedávaj na lavičkách celý dny. což nechápu v jejich letech musel jsem se nejak hejbat
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » čtv 08. bře, 2007 9:48

že ty už stavíš dětem doma ring :D
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod jjosef » čtv 08. bře, 2007 11:28

Tak segru(momentalne 13) taky obcas ucim nejaky zakladni udery a kopy a taky nejak zkouset vykryvat rany.Minimalne to melo efekt, ze se to mezi deckama rozkriklo(to vite,vesnice) a i kdyz vlastne vubec nic neumi, tak ji dali pokoj, protoze nevedi co od ni muzou cekat.
jjosef
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 13. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Wodnicek » čtv 08. bře, 2007 15:12

Baxxse--nemyslim si ze dnesna doba nie je brutalna...isiel som s holkou vecer po ulici(mam 180cm 75kg robim WT a som zurivy nervak:P ale nekonfliktny..do nikoho neskacem notvaram si hubu ked nemusim.. ) idem si po ulici a oproti traja typkovia kazdy tak 10-15 cm viac nez ja a kazdy tazsi....presli sme kolo nich a pras odili do nas servitky a papiere co dojedli bagety..zastavil som s slusne sa spytal.."to co ma byt preco do nas hadete papiere? mohly ste si to odpustit...chlapy vstycili hrude postavili sa do polkruho a na mna ze si mam problem...a ja vravim nemaly by ste kebyze do vas hodim papiere? oni ze ci chcem dostat cez drsku...a ja pravdaze nervak tak som povedal bit sa nechcem ale podte ak mate chut..holku odstrcil a ustupil... skoncilo to tak ze chlapci vytiahli kazdy boxer..zlozil som ruksak vytiahol palicu drevenu z WT treningu a cakal..skoncilo to tak ze frajerka zacala vrieskat a na mna a na nic.. pak sme sa rozlucili a kazdz siel svojim smerom.... ale aj tak mal som asi stastie bo neveril som si ani ja v tedy...
proste brutal pohlad na chlapov ktory kazdy ma boxer ktovie co este a kazdy z nich ma naturu asi tak dva krat taku a ko vy..:( nevim vtedy vecer som rozmyslal ci by som dokazal ubranit holku keby bolo treba....mal som debku z toho a to nie som ziadny looser a ani prvy krat som sa nebil....:( tak mi povedz ci je normalna doba? ked kazdy nosi boxer noz kaser teleskop tomfu a co ja vim co este co som uz videl ....hm>
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod jeikob » čtv 08. bře, 2007 16:02

No nedávno dávali ve zprávách jak už děti na základce nosí boxery.
No já si vzpomněl na příhodu ,jel jsem autobusem tady na sídlišti normálně přes den a seděli tam dva kluci a holka okolo 15 a byli rozývený hulákali dávali nohy na sedadlo,sprostě hulákali. A naproti seděla ženská s dcerou asi stejně starou jak ty pubertáci. A ta ženská je napomenula . Samozřejmně že jí začli nadávat do píč a podobně. A ta holka s tý party ,že tu její dceru zná ,že to je kráva od nich ze školy. No a u metra kde všichni vystupovali se ta holka vrhla na tu holku co tam byla se svojí mámou!Normálně jí bylo jedno že tam má matku .©ílenej affekt dva chlápci co jeli taky v tom autobuse jí teda rychle odtrhli a volali policii já to nejak už nesledoval.Ale dostalo mne to
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » čtv 08. bře, 2007 17:09

U nás hákoši sundali i holku boxerem....doba je hold už taková nezbývá než se učit a učit a nosit sebou zbraně...
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Libor » čtv 08. bře, 2007 18:34

jeikob píše:No nedávno dávali ve zprávách jak už děti na základce nosí boxery.
No já si vzpomněl na příhodu ,jel jsem autobusem tady na sídlišti normálně přes den a seděli tam dva kluci a holka okolo 15 a byli rozývený hulákali dávali nohy na sedadlo,sprostě hulákali. A naproti seděla ženská s dcerou asi stejně starou jak ty pubertáci. A ta ženská je napomenula . Samozřejmně že jí začli nadávat do píč a podobně. A ta holka s tý party ,že tu její dceru zná ,že to je kráva od nich ze školy. No a u metra kde všichni vystupovali se ta holka vrhla na tu holku co tam byla se svojí mámou!Normálně jí bylo jedno že tam má matku .©ílenej affekt dva chlápci co jeli taky v tom autobuse jí teda rychle odtrhli a volali policii já to nejak už nesledoval.Ale dostalo mne to

som pozeral v telke,v USA rodicia mali grazlov 12-13 rocnych,dali ich na tri mesiace do nejakeho vycvikoveho tabora na tento ucel specialne zriadeneho,museli tam makat,vojaci na nich hucali cely den,prisli po 3 mesiacoch uplakany domov ,jedine co chceli-v klude sediet doma a ucit sa.Treba zaviest ,ine asi nepomoze
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Baxxse » pát 09. bře, 2007 10:52

Jestli mate takove spatne zkusenosti,tak to me mrzi. Kazdopadne si nemyslim ze je neco takoveho ciste zpusobene jen dobou a ze pred dvaceti lety by se to stat nemohlo. Urcite je doba jina,ale ze az tolik?? To se mi nezda...A noseni boxeru a zbrani?? Myslim ze je opravdu kazdy nenosi. Mozna jich nosi vice lidi nez drive...to ovsem souvisi s dostupnosti!! Dneska taky jezdi vice aut nez drive...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Wodnicek » pát 09. bře, 2007 14:44

ano mas pravdu ale ved aj o toto ide...v minulosti ak si nemal viac ako 18 a prisiel do riadnej krcmy medzi "chlapov" tak ta oni poslli prec...dnes ti este aj zoberu....vies ide o dostuponst a o dalsie faktory ktore nasledne menia spolocnost a tym padom sa stavaju taketo veci
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod jeikob » pát 09. bře, 2007 16:15

No nevim jak je to dneska.Ale za komanču se každej bál udělat trochu větší průser,proto že by se nikam nedostal. Jo to si mohli dovolit jen ti co by šli stejne na dvouletej učnák na Zelenej pruh nebo ČKD. taková dvojka s chovaní to byl stop na strední školu,teda pokud to díte nemelo rodiče papaláše nebo veksláky. Další věc pastáky a kriminály asi byly mnohem drsnější
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod zlomenakatana » stř 14. bře, 2007 17:00

ano ja tiez dodrzujem ragnarokove pravidla..
ale pri tom skakani na hlavu poziadam radsej dotycneho nech si na nu skoci sam. je to jednoduchsie :wink:
zlomenakatana
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 13. lis, 2006 0:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod fighter99 » sob 28. dub, 2007 23:16

Wodnicek píše: tak mi povedz ci je normalna doba? ked kazdy nosi boxer noz kaser teleskop tomfu a co ja vim co este co som uz videl ....hm>


Sam patrim mezi mladez(16 let) a opravdu bych rekl ze nekdy to je opravdu ,,o hubu" Ja s sebou taky nosim zbran,peprak,a to ptz v nasem meste se nemusim s jednou partickou(hlavne jeden jeji clen-110 kg typek) a tak ten peprak je takova moje pojistka na vyrovnani rozdilu nebo na cas utect.Ale spise se snazim spolehat na svoje schopnosti. :wink:
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

hmm

Příspěvekod Koudel » ned 29. dub, 2007 11:10

zrovna vcera vecer sem mnel konflikt.. vsichni tady mate kecy co bys te udelali .. ale ja ?? 16 let 65 kg 170cm a prisel mne bezduvodne zbit nakopany fetak .. ktery mnel nejmin 25 let 100 kg a tak 2m ... co sem podle vas mnel delat ?? .. no branil sem se ale dostal sem .. mnel 4x vetsi pracku nez ja .. byl to skin .. a to nejsem cerny .. ale asi dam vedet mojim romskym kamaradum a ti si s nim daji rady ..

PRSOTE KARVINÁ JE NEJHOR©Í MĚSTO NA SVĚTĚ ...

:?
Koudel
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 28. dub, 2007 23:00

Příspěvekod Shimmy » ned 29. dub, 2007 11:12

souhlasim s fighter99 radim se taky mezi dnesni mladez a to ze sem uz dostal pres drzku od 10 lidi v parku za biliho dne je moc v te dobe mi bylo tak 12let takze sem se moc neumel branit a jim bylo okolo 15 dostal sem solidni sadu od te doby sem sebou tahal teleskopa asi tak 2roky sice sem ho nepouzil ale 2x sem ho vytahl na zastraseni mmtalne v 16 letech kdy uz nejakou dobu delam Kung Fu a rekreacne box,kickbox tak je to jine ... ale jak uz tu jednou byla situace ze jde s pritelkyni vecer a nekdo ho vyprovokuje ze to skonci 1 proti 3 s boxerama tak to nevim co bych delal urcite bych poslal mladou pryc (a ta neni tak blba takze by volala benga) ale jak se v takove situaci branit dejme tomu ze sou teda 3 s boxerem a ja beze zbrane (utict nemuzu byla by to jasna nakladacka)...ted spociva otazka jak se branit,jakym stylem a este dejme to mu ze ti typci nejsou moc fairplay takze by jim nevadilo ze do me budou busit vsichni zaraz...
Shimmy
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 13. dub, 2007 23:00

Re: hmm

Příspěvekod fighter99 » ned 29. dub, 2007 11:40

Koudel píše:zrovna vcera vecer sem mnel konflikt.. vsichni tady mate kecy co bys te udelali .. ale ja ?? 16 let 65 kg 170cm a prisel mne bezduvodne zbit nakopany fetak .. ktery mnel nejmin 25 let 100 kg a tak 2m ... co sem podle vas mnel delat ?? .. no branil sem se ale dostal sem .. mnel 4x vetsi pracku nez ja .. byl to skin .. a to nejsem cerny ..
:?


Po kamosoj(15 let) skocil 33 letej typek a hlavickou mu nalomil nos,a to jeste mel kolem sebe 20 kamaradu.Fakt v tyhle dobe se s tebou na ulici nikdo ne**re a uz vubec nebojuje fer.
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod fighter99 » ned 29. dub, 2007 11:45

Shimmy píše:souhlasim s fighter99 radim se taky mezi dnesni mladez a to ze sem uz dostal pres drzku od 10 lidi v parku za biliho dne je moc v te dobe mi bylo tak 12let takze sem se moc neumel branit a jim bylo okolo 15 dostal sem solidni sadu od te doby sem sebou tahal teleskopa asi tak 2roky sice sem ho nepouzil ale 2x sem ho vytahl na zastraseni mmtalne v 16 letech kdy uz nejakou dobu delam Kung Fu a rekreacne box,kickbox tak je to jine ... ale jak uz tu jednou byla situace ze jde s pritelkyni vecer a nekdo ho vyprovokuje ze to skonci 1 proti 3 s boxerama tak to nevim co bych delal urcite bych poslal mladou pryc (a ta neni tak blba takze by volala benga) ale jak se v takove situaci branit dejme tomu ze sou teda 3 s boxerem a ja beze zbrane (utict nemuzu byla by to jasna nakladacka)...ted spociva otazka jak se branit,jakym stylem a este dejme to mu ze ti typci nejsou moc fairplay takze by jim nevadilo ze do me budou busit vsichni zaraz...


Ted jiz absolutne nespoleham na to ze je den a kolem je hromada lidi tak se me prece nemuze nic stat,v dnesni dobe se na to spolehat neda.Nikdy nevis na jaky smejdy narazis a ze ti nekdo z kolemjdoucich pomuze tomu uz vubec neverim.A kdyz bude proti me presila tak zdrham,a kdyz nebude sance utect tak se budu branit jakkoliv nefer tak abych vyvazl zivej(,,Lepsi kdyz te dva vedou,nez ctyri nesou")
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků