účinek teleskopu

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Re: účinek teleskopu

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 18:21

luen píše:
Hosobiki píše:Tak mě napadlo, když už někdo doporučuje na sebeobranu "pro ženy" teleskop... opravdu si myslíte (respektive máte zkušenost), že to pomáhá? Mě je teda jasné, že to teleskopem bolí, ale když si k tomu představím nějaká ta procenta v krvi, adrenalin - opravdu se už někomu z vás podařilo teleskopem "ubránit"?


:wink: Sice se rozmlatil (a to byl nerozbitnej), ale svuj ucel splnil :lol: 8)


Chtel bych videt toho cloveka o ktereho jsi rozmlatil kaleny teleskop :-). Pokud mluvis pravdu tak uz jsi nespis tedka stihan za neprimerenou obranu ( a hanoveni ostatku :-) ). Pokud jsi neco takoveho skutecne provedl, tak jsi opravdu nepochopil jak se obusek pouziva a proto, aby jsi se citil jako tvrdy streetfighter tak si porid neco gunovyho, to nerozbijes.

Pokud ne, tak jsi s nim nejspis triskal do nejaky zdi a pak se k tobe nedostala informace, ze k uderu se pouziva hlavne konec a ne stredni cast obusku, proto jsi ho ohnul nebo rozlomil.

Zaverem, titulama me neohromis a reklamou na svoji skolu uz vubec ne.
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Blabol

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 18:59

luen píše:
Hosobiki píše:no a když si teda o toho někoho rozmlátil ten obušek, byl ti alespoň k něčemu? myslím nějak podstatněji... nebo si myslíš, že třeba takový boxer by ti pomohl stejně nebo víc? teda, já mám teleskop fakt ráda, jenom si nějak nedovedu představit, co by to s někým udělalo ve skutečnosti... (dovedu si představit tak maximálně, co by se stalo, kdybych ho někomu vrazila do oka...)


boxer je neco jineho ... musis byt bliz a ja ho moc v lasce nemam ... pokud ti nepadne presne do ruky, tak se akorat sama zranis :wink:

Teleskop je v poho, ale pocitej s tim, ze je na jedno pouziti (pokud ho nevytahnes pouze na zastrasovani) ... jakykoli teleskop se ohne a uz ho neslozis ... ale funguje dobre ... pokud s nim take neco umis :wink:

U tehle srandicek pozor, aby se teleskopu nezmocnil protivnik ... to je pak prekerka :wink:


Pokud mi ukazes nekoho o koho jsi ohnul napriklad kaleny teleskop od ESPcka , tak klidne odvolam tvrzeni ze to co jsi tu prave prohodil je uplny blabol.
Dum spiro, spero! (Dokud dýchám, doufám!)
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 19:13

luen píše:
BuFF píše: ... ale ty si první komu se ohnul při běžný práci. Asi řádnej qigong :lol: ...

... Určitě se ale žádnej kalenej neohne po první až 10 ráně. jestli tohle umíš tak se příjdu k vám kouknout na trénink abys mi to předvedl, protože takovouhle magii jsem ještě neviděl a rád se něco novýho přiučím :wink: ...


Mas-li dobrou pojistku :lol: Je pravda, ze se mi to stalo pred 6-ti lety, ale nemyslim, ze se od te doby prislo na nejakou "bozskou" ocel :?: :idea: a vim o vicero pripadech, takze varianta - zmetkovy kus - odpada :(

Steheni kost je vazne hodne pevna ... sice zakrupala, ale teleskop byl na vyhazov :cry: :evil: Jinak souhlas, ze i to jedno pouziti je porad dobry pomer ... zivot za tu investici urcite stoji :wink:


Malej dotaz, a proc jsi ho triskal pres stehno? Za prve nepredpokladam, ze by na tebe tim stehnem utocil (leda nejaka slapka s poradnym stiskem :-) ) a za druhe je spoustu jinych mist na lidskem tele (zapesti, lokty, ramena) kde se da teleskop velmi dobre pouzit. Pokud se te utocnich snazil kopnout, tak bych pochopil, koleno holen, kotnik, ale stehno? Dale dokonce i pripustme, ze danou situaci neslo resit jinak nez uderem pres stehno a budu predpokladat (vychazim z kopice tvych titulu v podpisu) ze jsi uder provedl spravne a to koncem obusku a ne jeho stredni casti (i kdyz v pripade lidska kost x stredni cast zakaleneho teleskopickeho obusku, stale sazim na obusek :-) ), opravdu chces tvrdit ze stehenni kost, kterou si muzes zlomit klidne i tak ze proste v zime blbe uklouznes, neprerazis zakalenou ocelovou trubkou? Ba dokonce ze snad tu trubku ohnes?
Dum spiro, spero! (Dokud dýchám, doufám!)
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 19:37

CeLy píše:Na internete som pozeral rozne teleskopy, ci uz kalene alebo nekalene a vsimol som si ze su tri velkosti 16" - 40cm,21" - 52 cm a nakoniec 26" - 67 cm.
Chcel by som sa spytat majitelov teleskopov, ktoru velkost pouzivaju oni a na ake ucely (ci na bezne nosenie, alebo sluzia niekde ako "vyhadzovaci", alebo s tym trenuju...) a ktora velkost je najuniverzalnejsia, dakujem


Nosim kalenou 18tcku od ESP s vymenenou hlavici (gumova za ocelovou). Cvicim jeste s nekalenou 21tkou a pak s tou 18. Pokud ti jde o skryte noseni tak asi nejvic vyhovuji velikosti 16 a 18 palcu, ale je to ciste osobni zalezitost (sam jsem driv nosil 21 a taky se dalo), kazdymu vyhovuje neco jineho. Pouze u velikosti 26 palcu bych si troufnul lehce zapochybovat o jeho kazdodenni skryte nositelnosti.

Pokud by jsi snad nabyl dojmu, ze treba 16 palcovej teleskop je malej, tak ver ze se s nim da nadelat stejna paseka jako napriklad s 21tkou, pokud vis co delad.

Nakones bych se chtel predem omluvit vsem majitelum teleskopu od ASP , ze jsem je zde neuved a dale ze jsem uvadel velikost 18 palcu, kterou podle mich poslednich informaci ASP nedela. Nechci hodnotit neco s cim nemam zadnou zkusenost at dobrou ci spatnou.
Dum spiro, spero! (Dokud dýchám, doufám!)
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 19:43

chachar píše:no teleskop bych urcite nenosil
je to velke a docela tezke a kdyz vidim nekoho jak to ma za paskem tak mi to pripada smesne a trapne
jako kdyby rikal bacha na me ja jsem velky zabijak :roll:
kdyz uz tak nuz
uz pouhe vytazeni budi respekt a obrana je velice jednoducha :D


Pokud dotycny nosi teleskop viditelne a ne skryte tak si rika o pruser a castecne bych souhlasil i s tvym tvrzenim ze je to smesne.

Ja osobne nosim nuz (jeden nebo vicero, dle nalady :-) ) i teleskop. Na vahu jsem si zvykl a mam vetsi moznost vyberu, navic ne vzdy je mozno se ke zbrani dostat tak aby jsi mel cas ji pouzit, proto vic zbrani = vic moznosti, ale nekdy na taseni cehokoliv opravdu neni cas a je nutno fungovat nez nich i kdyz je mate u sebe.
Dum spiro, spero! (Dokud dýchám, doufám!)
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 19:46

Jian píše:Jsem jediny komu tahle diskuse pripada uplne zcestna... pokud vas chce nekdo prepadnout/okrast/ublizit vam a ma u sebe pistoli, tak predpoklad ze ji vytahne teprve az vy na nej vyrukujete s nozem mi prijde skutecne dosti naivni...

Krome toho - ja osobne jako sermir, pokud uz nekde na kohokoliv jednou tasim/vytahnu chladnou zbran, tak s tim ze chci provest nejakou techniku, urcite ale ne dat mu prilezitost k vytazeni pistole... o lidech kteri nekde vytahnou nuz k "zastraseni" a pak s nim stoji a cekaji jestli to "zabere" si opravdu myslim svoje...


Souhlas
Dum spiro, spero! (Dokud dýchám, doufám!)
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jian » ned 08. črc, 2007 20:17

mips: mno lidska kost jako takova je ve skutecnosti docela hodne pevna (mozna vic nez si myslis, soude podle toho co pises) a ten argument se zlomeninou take neni zcela na miste, nebot jeji pevnost znacne snizuje tah okolnich svalu. Cili jde i o dynamiku.

Nicmene jen tak pro vetsi presnost - pevnost kompakty u dlouhych kosti je srovnatelna s litinou nebo kujnym zelezem 100 - 200 MPa. Pokud nejake staticke zatizeni bude pusobit ve smeru osy, pak zrovna ta holenni kost vydrzi hmotnost az 1350 kg. Uz z toho lze usuzovat ze ten stret nemusi byt tak jednoznacny jak se domnivas.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » ned 08. črc, 2007 20:20

Jian píše:mips: mno lidska kost jako takova je ve skutecnosti docela hodne pevna (mozna vic nez si myslis, soude podle toho co pises) a ten argument se zlomeninou take neni zcela na miste, nebot jeji pevnost znacne snizuje tah okolnich svalu. Cili jde i o dynamiku.

Nicmene jen tak pro vetsi presnost - pevnost kompakty u dlouhych kosti je srovnatelna s litinou nebo kujnym zelezem 100 - 200 MPa. Pokud napriklad nejake staticke zatizeni bude pusobit ve smeru osy, pak zrovna ta holenni kost vydrzi hmotnost az 1350 kg. Uz z toho lze usuzovat ze ten stret nemusi byt tak jednoznacny jak se domnivas.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 20:34

Jian píše:mips: mno lidska kost jako takova je ve skutecnosti docela hodne pevna (mozna vic nez si myslis, soude podle toho co pises) a ten argument se zlomeninou take neni zcela na miste, nebot jeji pevnost znacne snizuje tah okolnich svalu. Cili jde i o dynamiku.

Nicmene jen tak pro vetsi presnost - pevnost kompakty u dlouhych kosti je srovnatelna s litinou nebo kujnym zelezem 100 - 200 MPa. Pokud nejake staticke zatizeni bude pusobit ve smeru osy, pak zrovna ta holenni kost vydrzi hmotnost az 1350 kg. Uz z toho lze usuzovat ze ten stret nemusi byt tak jednoznacny jak se domnivas.


Nejsem ani soudni znalec ani metalurg nebo neco podobnyho, proto tebou uvadena cisla necham bez komentare, cimz ale ani nechci naznacovat, ze jim neverim nebo je povazuju na nepresna.

Na prispevek pana Novaka jsem reagoval proto, ze mi pripada divny kdyz clovek, ktery sam vyucuje BU a mel by byt odbornikem napise, ze o nekoho rozmlatil zakaleny TO. Podle me to vypovida o dvou vecech, bud tu zbran neumi pouzivat a nebo jen ponekud prehnal svuj prispevek. Pokud byl utok na jeho osobu tak zavazny ze vyzadoval velmi tvrde pouziti TO tak proc zautocil na utocnikovu stehno, kdyz jak uz jsem psal existuje spoustu jinych alternativ. Pokud clovek umi spravne pouzit TO tak dokaze utocnika bez problemu eliminovat aniz by kaleny TO nejak poskodil.

Cekam na reakci pana Novaka, protoze tu nechci prezentovat nazory aniz by mel dotycny moznost mi zpetne argumentovat.
Dum spiro, spero! (Dokud dýchám, doufám!)
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jian » ned 08. črc, 2007 21:10

mips: omylem se mi to odeslalo 2x. Nepresna byt jiste castecne muzou (a nepochybne i svym zpusobem jsou), ale nejake velke odchylky to myslim nebudou. Ja nejsem rovnez ani jedno z uvedenych, nicmene studuji prirodni vedy - mnou uverejnene udaje tudiz pochazi z materialu Katedry anatomie a biomechaniky CUNI a i dle meho vlastniho profesniho nazoru pomerne vystihuji realitu. Takze tot jen abychom hovorili i konkretne a nejen pouze v pribliznych slovnich spojenich typu "pevna kost" apod.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Re: účinek teleskopu

Příspěvekod luen » ned 08. črc, 2007 22:04

mips píše:Chtel bych videt toho cloveka o ktereho jsi rozmlatil kaleny teleskop :-). Pokud mluvis pravdu tak uz jsi nespis tedka stihan za neprimerenou obranu ( a hanoveni ostatku :-) ). Pokud jsi neco takoveho skutecne provedl, tak jsi opravdu nepochopil jak se obusek pouziva a proto, aby jsi se citil jako tvrdy streetfighter tak si porid neco gunovyho, to nerozbijes.

Pokud ne, tak jsi s nim nejspis triskal do nejaky zdi a pak se k tobe nedostala informace, ze k uderu se pouziva hlavne konec a ne stredni cast obusku, proto jsi ho ohnul nebo rozlomil.

Zaverem, titulama me neohromis a reklamou na svoji skolu uz vubec ne.


Jizlivej a hned tykacka ... no prosim! Zname se od nekud? Napovez, treba si vzpomenu ... jen zertuji, ale uvod se ti nepovedl, vid?

1) Ja bych ti ten pohled nepral, ale z Prahy do Moskvy je to cca 2hodky letadlem ... najdi si jakehokoli cloveka (ale ne novacka - uz je to nejaky patek) z brigady Podolskaja (nejedna se o oznaceni vojenske ci policejni jednotky, ale o mistni mafii ... v te dobe druha nejsilnejsi po Solncevske v Moskve) a zeptej se na Jana z Cech ... prezdivka "Cecen" - takhle blby Rusove oznacuji lidi z Cech ... trochu se jim to plete s Cecnou :wink:

2) K tomu chapani k cemu je teleskop ... uz jsem to napsal zajdi k nam do skoly ... rad se necham poucit od odbornika :lol: a neber to jako reklamu ... tu nepotrebuju :wink:
Vis ... u zdi by problem nebyl, neb se nehybe a opravdu si muzes vybrat, kterou casti prastis :wink:

Jinak precti si me prispevky jeste jednou a pozorneji nebot motas jablka a hrusky :arrow: o kalenem TO jsem nepsal, ze se rozpadl :wink:

mips píše:Malej dotaz, a proc jsi ho triskal pres stehno? Za prve nepredpokladam, ze by na tebe tim stehnem utocil (leda nejaka slapka s poradnym stiskem Usmívající ) a za druhe je spoustu jinych mist na lidskem tele (zapesti, lokty, ramena) kde se da teleskop velmi dobre pouzit. Pokud se te utocnich snazil kopnout, tak bych pochopil, koleno holen, kotnik, ale stehno? Dale dokonce i pripustme, ze danou situaci neslo resit jinak nez uderem pres stehno a budu predpokladat (vychazim z kopice tvych titulu v podpisu) ze jsi uder provedl spravne a to koncem obusku a ne jeho stredni casti (i kdyz v pripade lidska kost x stredni cast zakaleneho teleskopickeho obusku, stale sazim na obusek Usmívající ), opravdu chces tvrdit ze stehenni kost, kterou si muzes zlomit klidne i tak ze proste v zime blbe uklouznes, neprerazis zakalenou ocelovou trubkou? Ba dokonce ze snad tu trubku ohnes?


3) Stehno padlo jelikoz chtel kopat ... neco jako mawashi ... moc jsem si vybirat nemohl ... jak uz to u poulicnich bitek byva nebyl cas ... snad chapes :wink: To s tou slapkou jsem nepochopil :arrow: urcite je spousty jinych mist, ale nejednalo se o popravu :roll: a na vic jsem se dostal pod nej ... tak jsem sel po nohach ... to take asi pochopis :wink:
Jinak nevim jestli nectes neco jineho nez ja pisi, ale zadneho titulu jsem si nevsimnul ... asi mas nejake moc ostre bryle :)

mips píše:Na prispevek pana Novaka jsem reagoval proto, ze mi pripada divny kdyz clovek, ktery sam vyucuje BU a mel by byt odbornikem napise, ze o nekoho rozmlatil zakaleny TO. Podle me to vypovida o dvou vecech, bud tu zbran neumi pouzivat a nebo jen ponekud prehnal svuj prispevek. Pokud byl utok na jeho osobu tak zavazny ze vyzadoval velmi tvrde pouziti TO tak proc zautocil na utocnikovu stehno, kdyz jak uz jsem psal existuje spoustu jinych alternativ. Pokud clovek umi spravne pouzit TO tak dokaze utocnika bez problemu eliminovat aniz by kaleny TO nejak poskodil.

Cekam na reakci pana Novaka, protoze tu nechci prezentovat nazory aniz by mel dotycny moznost mi zpetne argumentovat.


4) Jak jsem napsal ... dvere nasi skoly jsou otevrene i odbornikum na street fight s TO a tesim se na vyvraceni me zkusenosti ... neni to zadna vyzva na masakr, ale rozumne posouzeni faktu ... Jeste jednou pripominam, ze budes muset znovu prechroupat cele vlakno a tentokrat si pozorne precist me prispevky :wink: Jinak prave proto, ze jsem pochopil co s TO jeste porad ucim a nechodim o berlich ... ale to take chapeme, ze?
Nevim, ale z toho co pises se mi zda, ze mas nejakou ujetou predstavu o prktickem uceni BU ... asi by to chtelo mene koukat na lacine filmy o kung fu ... I kdyz i tam se to obcas pekne semele ...

5) To pozvani myslim vazne ... chci se totiz vyhnout "zavaznosti" internetovejch argumentu a anonymnich internetovych chytrolinku :wink: Face to face totiz odpadne vice jak polovina "jako argumentu" napr. neverim, nevidim, to se mi nezda a podobnejch ZVASTU :!:

6) Myslim, ze to co jsem napsal je vice nez srozumitelne i tem pomalejsim a ze v chapani zakladnich pojmu snad tentokrat nebude problem :?: :!: :wink: Vsemu tele-skopickemu zdar :D

PS: Porad tady narazim na nejake volani o prakticnosti ABU a kdyz se par praktickych skol najde tak to take neni dobre :!: :?:

:arrow:

MILE DETI ..., NEJDRIVE SI UJASNETE CO CHCETE :wink: Ona ta REALITA neni zadny med a prochazka ruzovym sadem ... je to casteji behani po policii, soudech a dalsich institucich, nez batoh libovejch zazitku k pivu ... Ten kdo nejakou tu zkusenost opravdu udelal, vam rekne, ze nejlepsi je utikat od jakehokoli stretu, ktery neni sportovniho charakteru. Kdyz to jinak nejde, tak pocitejte s tim, ze problemy budou ... radil bych aspon nejake to pravni minimum :!:
Naposledy upravil luen dne ned 08. črc, 2007 22:46, celkově upraveno 2
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Reakce pro luen

Příspěvekod mips » ned 08. črc, 2007 22:42

Nejprve bych chtel uvest ze jsem reagoval na prispevky tak jak jsem za sebou ve vlakne cetl a proto jsem se k nekterym dodatecnym informacim dostal az dele.

add 1. argument zajed si do Ruska neberu, pridapa mi trosku hloupe ohanet se necim takovym, Spis by me zajimalo jaky rozsah zraneni jsi svym pocinani utocnikovy zpusobil, mozna jsem tu informaci prehlidl, ale zatim vim akorat o protiutoku na nohu a nasledne zlomenine stehenni kosti. To jsi opravdu poskodil TO po jedne rane do pomerne dost svalove obalene koncetiny (a berme v potaz i kinetiku)?

add 2. netvrdim o sobe ze jsem odbornik, pouze jsem prezentoval svuj nazor, ktery vychazi z toho jak jsem trenovan. Pojmem "nerozbitnej" jsem predpokladal ze oznacujes kaleny TO, protoze nekalenej bych za nerozbitnej rozhodne neoznacoval.

add3. Pokud kopal mawashi tak osobne bych sel po koleni nebo jeste spis po holeni, ale chapu ze nebyl cas. Tituly jsem myslel: linie: Yuen Kay Shan + Lai Leung Ying -> Wong Jing -> Wong Wu Fong ("Mai Gei Wong) -> Wong Nim Yi -> Ivan Rzounek plus tel plus webovka skoly, atd. chapu to jako dobry marketingovy tah, ale strkat to na forum do podpisu me prijde jako levne a pruhledne gesto.

add zbytek. Nepotrenuji vase pozehnani nebo konzultaci ve vasi skole abych povazoval principy podle kterych momentalne trenuji za spravne a efektivni.Pokud budu povazovat navstevu vasi skoly, at uz za ucelem debaty ci jinym, za neco co pomuze memu rozvoji tak urcite prijdu, zatim jsem k tomuto nazoru nedospel a ani se k nemu neblizim, ale jak se rika nikdy nerikej nikdy.
Dum spiro, spero! (Dokud dýchám, doufám!)
mips
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. črc, 2007 23:00
Bydliště: Plzeň

Re: Reakce pro luen

Příspěvekod luen » ned 08. črc, 2007 23:25

mips píše:Nejprve bych chtel uvest ze jsem reagoval na prispevky tak jak jsem za sebou ve vlakne cetl a proto jsem se k nekterym dodatecnym informacim dostal az dele.

add 1. argument zajed si do Ruska neberu, pridapa mi trosku hloupe ohanet se necim takovym, Spis by me zajimalo jaky rozsah zraneni jsi svym pocinani utocnikovy zpusobil, mozna jsem tu informaci prehlidl, ale zatim vim akorat o protiutoku na nohu a nasledne zlomenine stehenni kosti. To jsi opravdu poskodil TO po jedne rane do pomerne dost svalove obalene koncetiny (a berme v potaz i kinetiku)?

add 2. netvrdim o sobe ze jsem odbornik, pouze jsem prezentoval svuj nazor, ktery vychazi z toho jak jsem trenovan. Pojmem "nerozbitnej" jsem predpokladal ze oznacujes kaleny TO, protoze nekalenej bych za nerozbitnej rozhodne neoznacoval.

add3. Pokud kopal mawashi tak osobne bych sel po koleni nebo jeste spis po holeni, ale chapu ze nebyl cas. Tituly jsem myslel: linie: Yuen Kay Shan + Lai Leung Ying -> Wong Jing -> Wong Wu Fong ("Mai Gei Wong) -> Wong Nim Yi -> Ivan Rzounek plus tel plus webovka skoly, atd. chapu to jako dobry marketingovy tah, ale strkat to na forum do podpisu me prijde jako levne a pruhledne gesto.

add zbytek. Nepotrenuji vase pozehnani nebo konzultaci ve vasi skole abych povazoval principy podle kterych momentalne trenuji za spravne a efektivni.Pokud budu povazovat navstevu vasi skoly, at uz za ucelem debaty ci jinym, za neco co pomuze memu rozvoji tak urcite prijdu, zatim jsem k tomuto nazoru nedospel a ani se k nemu neblizim, ale jak se rika nikdy nerikej nikdy.


k prvnimu odstavci: Asi jsem nebyl jediny kdo pochopil, ze reagujes na castecne vykonstruovanou predstavu :wink:

k druhemu: Nene panacku to neni vubec hloupe ... je to pomerne snadne a hlavne je to skutecna prihoda, ktera ma sve pametniky ... coz ja osobne povazuji za argument. Misto prihod slysel jsem, myslim si, domnivam se a podobnejch zvastu - rozumime si, ze :?: Rozsah zraneni si opravdu neeviduji - nezajima me to - on se vzdy najde nekdo ochotny - soudni znalci atp ... kdo ti to naserviruje :wink: Opet si ale nebyl pozorny. Ja nesaskoval s TO na nejake soutezi. Byl jsem napaden a branil jsem se ... vzhledem k tomu, ze na ulici nevis kdo vse je tvuj nepritel, tak jsem se rychle zdekoval. Az se i tobe nedej boze neco takoveho stane ... radim ti to same :wink: O to vice bude-li to v zemi jako je napr. Rusko :wink:
Tech ran samo bylo vice, ale v boji neni cas na nejake poznamky do denicku, takze to vim jen odhadem cca 4-5 ran TO.

Mimochodem myslim, ze jsem nenapsal ze doslo ke zlomenine ... jen ze jsem trefil nohu nekde nad kolenem a ze to zakrupalo ... coz nemusela byt nutne kost ... mohlo dojit k pretrzeni vazu atd ... Jak bych to take mohl s urcitosti vedet, kdyz jsem nebyl u osetreni toho mafianka :?:

k tretimu: Takze uz si rozumime ten kalenej a nekalenej jsou dve ruzne "akce" kapisto :?:

Ke tretimu: Ja miril nekam na oblast kolene, ale myslim, ze to slo lehce nad ... co nadelas. Mas klienta o ktereho se musis postarat a neni cas resit co s utocnikem :oops: Hlavne, ze klientovi se nic nestalo! Ale zas tak spatne to byt nemohlo, kdyz jsem dostal premie 3000USD :lol: I kdyz teoreticky to muze byt vzdy lepsi, vid? Jenze teorie v tomto pripade jaksi neni moc na miste :wink:
Jo tys myslel, ze oznaceni linie je titul ... tak to jsi nedomyslel titul je napr. ING., MUDR., CSC., MGR., ... Linie jsou jen nasi predci a lide od kterych se ucime :wink:
Muzes to chapat jak chces ... to zalezi na tvejch mentalnich schopnostech. Ja to povazuji za slusnost, nebot si na rozdil od tebe nemuzu placat jatra a schovavat se za anonymni nick. Vse co napisu musi souhlasit ... coz mi zrovna k marketingu nejak nesedi :lol: Lacina gesta vypadaji jinak ... mimochodem, kdyz sis nedavno na tomto serveru zakladal ucet, tak si jiste v "dotazniku" neprehlednul udaje k vyplneni, vid :?: Bylo tam nekde napsano, ze jsou to levna a pruhledna gesta :?: Jak sis vsiml je tady vice lidi, kteri se za sveho nicka neschovavaji a klido napisou co jsou zac, co a u koho cvici a daji na sebe kontakt, aby se vyhnuli zbytecne kritice a nebyli podezirani z toho, ze lzou a ze jsou anonymni chudinky :wink: To snad take neni tezke pochopit :?: :!:

Zaverem snad jen tolik, ze zaky si vybiram - neberu kazdeho ... ucenim wing chun (u) si na chleba nevydelavam.

A to pozvani ... to totiz vzdy rozhodne, jak mam anonymniho pisalka brat vazne. Ze nemas odvahu se u nas ukazat chapu, ale duvody vidim jinde :lol: Rika se tomu nedostatek testosteronu nebo lidove - nemas na to koule :wink: Pokud chces, aby te lide brali jako chlapa, tak si musis za tim co rikas a pises take stat chlapce ... jinak je to jen kojenecke zvatlani :!: :!: :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Ting » pon 09. črc, 2007 14:07

Luene napis jeste neco :lol: Ty si hotovej kmotr :lol: Bavis me, napis jeste to je lepsi nez chodit do kina, protoze tadyto prece pise luen, cesko - ruskej mafian co neohrozene chrani klienty s teleskopem v ruce a pad dostane 3000USD :lol: Povidej jeste, tesim se na dalsi dil serialu :lol:
Ting
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon 18. říj, 2004 23:00

Příspěvekod TOSA » pon 09. črc, 2007 14:14

Luene, studuji nyní kaligrafii, která je obdobou přísloví "házet perly sviním"...
Máš mou sympatii a souhlas se vším, cos v posledních dnech zde napsal :D děkuji. TomSa
TOSA
EISHIN RYU
TOSA
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pon 09. črc, 2007 14:51

Ting píše:Luene napis jeste neco :lol: Ty si hotovej kmotr :lol: Bavis me, napis jeste to je lepsi nez chodit do kina, protoze tadyto prece pise luen, cesko - ruskej mafian co neohrozene chrani klienty s teleskopem v ruce a pad dostane 3000USD :lol: Povidej jeste, tesim se na dalsi dil serialu :lol:


Hele ja po tobe nechci, abys stravil to, na co nemas zaludek :wink: Rusko a vubec byvale SSSR je vyborna skola pro snilky jako jses ty. Ja si tam sve uzil a muzu ti rici, ze jsem se tam nemel vubec spatne ... ani financne ani jinak jsem nestradal. Muj standardni plat ... pokud se nic nedelo cinil cca 1500 Euro a jine vyhody, jako byt a auto ... Jinak jeden z klientu pro ktere jsem delal se jmenoval Yuri Vasilevich Shustov.
Jeho dilo bylo napr. toto:

http://www.utro.ru/news/2005/10/18/487151.shtml

Vyhledej si napr. European Olymp Award, Third Millenium Fund ...

Byl to Putinuv poradce a dostal na tento projekt 10 mil. Euro od Transgasu. Pri teto praci jsem si potrasl rukou s celebritama jako je V. Tereskovova (prvni kosmonautka na svete), M. Kalashnikov (tvurce AK-47) a mnoho dalsich. Jsem na zaznamech nekolika Ruskych celoplosnych TV na mnohych fotkach atd ... Vse se da overit, jen nebejt trumpeta :wink:

Jeho firma sidlila kousicek od uradu vlady Ruske Federace a zde v Cechach si pronajal cele patro (to s tim balkonem) byvaleho "Detskeho Domu" na Prikopech 15 ...

Milej Tingu ... co te jeste zajima :?: :?: :?: Napis mi to do SZ bude to OT :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jian » pon 09. črc, 2007 15:36

Luen: vidis to a doslo i na tebe. viz Ting. :lol:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pon 09. črc, 2007 16:09

Jian píše:Luen: vidis to a doslo i na tebe. viz Ting. :lol:


NJN ... to se stava :lol: Ja se na tyhle veci radsi snazim zapomenout ... lepe se pak spi :wink:

Jinak neduveru povazuji cas od casu za rozumnou zalezitost ... jen me obcas zarazi ... kdo ze to vlastne pochybuje :lol: Ting uz se mnou par sporu resil a neponaucil se ... proto me to zarazilo :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: účinek teleskopu

Příspěvekod defendu » pon 09. črc, 2007 17:50

luen píše: Ona ta REALITA neni zadny med a prochazka ruzovym sadem ... je to casteji behani po policii, soudech a dalsich institucich, nez batoh libovejch zazitku k pivu ... Ten kdo nejakou tu zkusenost opravdu udelal, vam rekne, ze nejlepsi je utikat od jakehokoli stretu, ktery neni sportovniho charakteru. Kdyz to jinak nejde, tak pocitejte s tim, ze problemy budou ... radil bych aspon nejake to pravni minimum :!:


Jo,tak vo tomhle mi povídej :cry:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Ting » pon 09. črc, 2007 20:58

luen píše:
Ting píše:Luene napis jeste neco :lol: Ty si hotovej kmotr :lol: Bavis me, napis jeste to je lepsi nez chodit do kina, protoze tadyto prece pise luen, cesko - ruskej mafian co neohrozene chrani klienty s teleskopem v ruce a pad dostane 3000USD :lol: Povidej jeste, tesim se na dalsi dil serialu :lol:


Hele ja po tobe nechci, abys stravil to, na co nemas zaludek :wink: Rusko a vubec byvale SSSR je vyborna skola pro snilky jako jses ty. Ja si tam sve uzil a muzu ti rici, ze jsem se tam nemel vubec spatne ... ani financne ani jinak jsem nestradal. Muj standardni plat ... pokud se nic nedelo cinil cca 1500 Euro a jine vyhody, jako byt a auto ... Jinak jeden z klientu pro ktere jsem delal se jmenoval Yuri Vasilevich Shustov.
Jeho dilo bylo napr. toto:

http://www.utro.ru/news/2005/10/18/487151.shtml

Vyhledej si napr. European Olymp Award, Third Millenium Fund ...

Byl to Putinuv poradce a dostal na tento projekt 10 mil. Euro od Transgasu. Pri teto praci jsem si potrasl rukou s celebritama jako je V. Tereskovova (prvni kosmonautka na svete), M. Kalashnikov (tvurce AK-47) a mnoho dalsich. Jsem na zaznamech nekolika Ruskych celoplosnych TV na mnohych fotkach atd ... Vse se da overit, jen nebejt trumpeta :wink:

Jeho firma sidlila kousicek od uradu vlady Ruske Federace a zde v Cechach si pronajal cele patro (to s tim balkonem) byvaleho "Detskeho Domu" na Prikopech 15 ...

Milej Tingu ... co te jeste zajima :?: :?: :?: Napis mi to do SZ bude to OT :wink:


1) To sis to spatne vylozil, ja to travim naprosto dokonale. Skoda ze tech informaci mam tak malo.Ale rozepisujes se tu dost, tak se casem dozvim zase mnohem vic z tve mafianske minulosti :lol:
2) Podle ceho jsi usoudil ze jsem snilek? Podle toho ze ti neverim? :lol:


Ty stranky co jsi linknul jsou rusky a ja rusky neumim. Skoda. Mohl jsem prozrit a uverit ti. Takze zatim bohuzel :lol:
Je mi jedno komu jsi podaval ruku, zrovna tak jako tobe je jedno komu jsem podaval ruku ja - rozdil je v tom, ze ja nemam uchylnou touhu to vsem cpat a ohromovat tim.

Takze soudruhu nasi "debatu" asi ukoncime. Ale pokud me budes chtit ohromit dalsima historkama ze sveho zivota tak jen do toho :lol: :wink:
Ting
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon 18. říj, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron