účinek teleskopu

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod luen » pon 09. črc, 2007 21:16

Ting píše: 1) To sis to spatne vylozil, ja to travim naprosto dokonale. Skoda ze tech informaci mam tak malo.Ale rozepisujes se tu dost, tak se casem dozvim zase mnohem vic z tve mafianske minulosti :lol:
2) Podle ceho jsi usoudil ze jsem snilek? Podle toho ze ti neverim? :lol:


Ty stranky co jsi linknul jsou rusky a ja rusky neumim. Skoda. Mohl jsem prozrit a uverit ti. Takze zatim bohuzel :lol:
Je mi jedno komu jsi podaval ruku, zrovna tak jako tobe je jedno komu jsem podaval ruku ja - rozdil je v tom, ze ja nemam uchylnou touhu to vsem cpat a ohromovat tim.

Takze soudruhu nasi "debatu" asi ukoncime. Ale pokud me budes chtit ohromit dalsima historkama ze sveho zivota tak jen do toho :lol: :wink:


Podivej ty "hrdino" ... jizlive ses zeptal a ja ti v duchu tveho dotazu odpovedel ... je mi uplne sumak jestli nejakej Pepicek Vocasku z Horni Dolni veri tomu co jsem napsal ... Byla to jen odpoved ... vic v tom nenajdes ... neumis Rusky, neumis Anglicky, neumis Cesky, neumis s PC, neumis s Netem, neumis nalozit s informaci, kterou dostanes az pod nos ... :lol: Mas to tezky holenku :wink:
Tak to nechame plavat ... ono te to stejne nezajima a byla to jen recnicka otazka, vid?

Co se tyka mejch potreb ... nech to na me malickosti :wink: A pokud mas problem s moji osobou ... vis kde, v kolik, kdy ... me zastihnes Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod Marty » pon 09. črc, 2007 21:38

Ting, mips....další 16-ti letí caparti bez podpisu a bez odvahy k návštěvě ? :( To je škoda, že já jsem podepsanej, jinak bych se taky do tebe Honzo pustil, abych se pak na to konto při té onanii na hajzliku cítil jako chlap :twisted:
Martin Císař
Marty
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte 29. dub, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » pon 09. črc, 2007 21:51

Marty píše:Ting, mips....další 16-ti letí caparti bez podpisu a bez odvahy k návštěvě ? :( To je škoda, že já jsem podepsanej, jinak bych se taky do tebe Honzo pustil, abych se pak na to konto při té onanii na hajzliku cítil jako chlap :twisted:


Diky Martine ... to je v poho v puberte jsem byl taky mistr prudic :wink: Ale take me napadlo Tingovi napsat, ze si podava ruku, tak akorat na zachode se svym "MINI COOPER(EM)".
Treba ten muj prispevek vazne vyznel jako vychloubani?! Proc to resit ... je mi to fuk. Prave jsem dodelal san geuk jong, tak se u caje kocham pohledem :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jian » úte 10. črc, 2007 0:09

Ting: myslim ze budu bohuzel opakovat co tu padlo nedavno.. spousta lidi tu chce slyset nazory od lidi kteri maji nejake ty realne zkusenosti, pricemz jakmile si nekdo troufne napsat odkud a jake tyto zkusenosti jsou, jini lide se na nej sesypou a zacnou ho napadat pro zmenu kvuli tomu.

Rozdil je v tom, ze zatimco Luen je v pohode a pripadne nazorove rozdily i jine veci si vzdy vyrikavame v poste abychom nespammovali diskusi k jinemu tematu, tak ty jsi idiot...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod pe25tr » úte 10. črc, 2007 6:29

luen píše:Prave jsem dodelal san geuk jong

Co je san geuk jong?
pe25tr
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 03. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Ting » úte 10. črc, 2007 8:05

Luen: Ty jsi na drogach? :lol: Zkus si prosim te alespon precist to na co reagujes. :wink: :lol:

Marty: Tak az si budes na zachode hrat se sulinkem ty kaspare tak mysli na luena :lol: :lol:

Jian: Rozdil je v tom, ze ja si moc rad poslechnu realne skusenosti.
Jiste jsi si vsiml toho maleho nenapadneho slovicka "REALNE", to znamena skutecne kdybys nevedel. I kdybych lunenovi veril o tom ze pracoval pro mafii (porad se tomu musim smat :lol: ) tak nevim proc mi cpe komu podaval ruku a kolik dostaval penez :lol: , a ze byl dokonce i v televizi a na fotkach. :lol: :lol: :lol: Je to trapne honeni ega, nic vic nic min.

Marty + Jian: Kluci dobra rada na zaver: Vecer se poradne osprchujte, pac po tom co luenovi tak lezete do p***le musite bejt od h***n od hlavy az k pate :lol: :lol: 8)
Ting
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon 18. říj, 2004 23:00

Příspěvekod luen » úte 10. črc, 2007 8:14

Ting píše:Luen: Ty jsi na drogach? :lol: Zkus si prosim te alespon precist to na co reagujes. :wink: :lol:

Marty: Tak az si budes na zachode hrat se sulinkem ty kaspare tak mysli na luena :lol: :lol:

Jian: Rozdil je v tom, ze ja si moc rad poslechnu realne skusenosti.
Jiste jsi si vsiml toho maleho nenapadneho slovicka "REALNE", to znamena skutecne kdybys nevedel. I kdybych lunenovi veril o tom ze pracoval pro mafii (porad se tomu musim smat :lol: ) tak nevim proc mi cpe komu podaval ruku a kolik dostaval penez :lol: , a ze byl dokonce i v televizi a na fotkach. :lol: :lol: :lol: Je to trapne honeni ega, nic vic nic min.

Marty + Jian: Kluci dobra rada na zaver: Vecer se poradne osprchujte, pac po tom co luenovi tak lezete do p***le musite bejt od h***n od hlavy az k pate :lol: :lol: 8)


Ty mas uroven :!: Kde jsem napsal, ze jsem pracoval pro mafii :?: :?: :?:

for all: doprucuji toho zamindrakovanyho hosika ignorovat, jinak se to tady zvrhne a admin zamkne vlakno :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » úte 10. črc, 2007 8:18

pe25tr píše:
luen píše:Prave jsem dodelal san geuk jong

Co je san geuk jong?


Jsme OT, ale aspon to tady lehce odlehcime ... tri kuly na kopani, bouchani, otloukani a spousty dalsich cvicenicek :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Ting » úte 10. črc, 2007 9:26

luen píše:
Ting píše:Luen: Ty jsi na drogach? :lol: Zkus si prosim te alespon precist to na co reagujes. :wink: :lol:

Marty: Tak az si budes na zachode hrat se sulinkem ty kaspare tak mysli na luena :lol: :lol:

Jian: Rozdil je v tom, ze ja si moc rad poslechnu realne skusenosti.
Jiste jsi si vsiml toho maleho nenapadneho slovicka "REALNE", to znamena skutecne kdybys nevedel. I kdybych lunenovi veril o tom ze pracoval pro mafii (porad se tomu musim smat :lol: ) tak nevim proc mi cpe komu podaval ruku a kolik dostaval penez :lol: , a ze byl dokonce i v televizi a na fotkach. :lol: :lol: :lol: Je to trapne honeni ega, nic vic nic min.

Marty + Jian: Kluci dobra rada na zaver: Vecer se poradne osprchujte, pac po tom co luenovi tak lezete do p***le musite bejt od h***n od hlavy az k pate :lol: :lol: 8)


Ty mas uroven :!: Kde jsem napsal, ze jsem pracoval pro mafii :?: :?: :?:

for all: doprucuji toho zamindrakovanyho hosika ignorovat, jinak se to tady zvrhne a admin zamkne vlakno :wink:

Pokud nevis co pises, tak to o necem vypovida :roll:
Ting
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon 18. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Jian » úte 10. črc, 2007 10:25

Luen: souhlasim - soude podle toho jak to tu pokracuje se za chvili dozvim ze mam neco intimniho uz i s tebou a to tedy opravdu nemam zapotrebi, protoze po akci ktera byla tento vikend jsem si toho pak vyslechl v nedeli rano az-az (ve vztahu k zenam i muzum), nez abych to jeste poslouchal od nejakeho exota tady. :-)

Ostatne treba te chce sam a na me zarli. :lol:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod khooca » úte 10. črc, 2007 10:34

luen píše:Ty mas uroven :!: Kde jsem napsal, ze jsem pracoval pro mafii :?: :?: :?:


Sifu, kašli na ně, nemá to smysl. I my jsme byli v pubertě...Tedy s tím rozdílem, že tehdá net neexistoval a každý si musel své názory obhájit.
No nic no, časy se mění :D
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod pe25tr » úte 10. črc, 2007 10:43

Jian píše:Luen: souhlasim - soude podle toho jak to tu pokracuje se za chvili dozvim ze mam neco intimniho uz i s tebou a to tedy opravdu nemam zapotrebi, protoze po akci ktera byla tento vikend jsem si toho pak vyslechl v nedeli rano az-az (ve vztahu k zenam i muzum), nez abych to jeste poslouchal od nejakeho exota tady. :-)

Ostatne treba te chce sam a na me zarli. :lol:

khooca píše:Sifu, kašli na ně, nemá to smysl. I my jsme byli v pubertě...Tedy s tím rozdílem, že tehdá net neexistoval a každý si musel své názory obhájit.
No nic no, časy se mění :D

Ting píše:Pokud nevis co pises, tak to o necem vypovida :roll:

Tohle by me o teleskopu fakt nenapadlo 8O , ale je fakt, ze jsem teleskop videl jen ve vykladni skrini, takze se nevyznam...
pe25tr
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 03. kvě, 2007 23:00

.

Příspěvekod luen » úte 10. črc, 2007 11:37

OK. Vubec bych udelal mozna dohodu, ze jiste figurky budeme ignorovat ... :lol:

Jen ze zvedavosti, jakou delku TO preferujete. Kratkej se dobre nosi a dlouhej ma zase vetsi dosah ... Ja osobne jsem byl vzdy zastancem pohodlneho noseni, takze spise ten kratsi ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Val » úte 10. črc, 2007 12:32

Makoto píše:
Val píše:For those regarded as warriors, when engaged in combat the vanquishing of thine enemy can be the warrior's only concern. Suppress all human emotion and compassion. Kill whoever stands in thy way, even if that be Lord God, or Buddha himself. This truth lies at the heart of the art of combat.

Hezke, pust si taky van Damma Lvi srdce a podobne filmy. Neohrozeny bojovnik, ktery nema pred nikym strach...takovych je na hrbitove plno.....dalsi extrem...jeste, ze jsi priznal, ze jsi zacatecnik BU, aspon to te slechti.
Je potreba rozeznavat, co je filozoficke a co pro real /zivot. Neni mozne vse brat doslova a do kazdeho souboje se hnat bezhlave, byt by to byl Budha nebo dabel. Najdi si dobreho ucitele, ktery prosel par souboji na ulici a ktery vi, kdy je cas utect a kdy bojovat. Pokud se budes krmit podobnymi kravinami, ani si neuzavirej penzijni pripojisteni...nebudes ho potrebovat. Za to si uzavri dobrou zivotni pojistku a dej ji na svou zenu, aby aspon pak neco mela z tve naivity...


To je jen citat z Kill Billa. Kazdy si to muze vylozit podle sebe. Ja si to prekladam tak: "Pri boji se plne soustred na to co delas a ne jestli nahodou tvuj souper neni nejaky uzasny lidumil, ktery se nahodou dostal na zcesti, jinak budes straslive bit." (nesnazim se te poucovat, to jen tak pro zabavu)

btw Tos mi nemohl poradit driv nez jsem udelal opak ? Ted mam penzijni, ale nemam zenu ! Co si ja chudak pocnu ? :wink:
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Re: .

Příspěvekod Lada » úte 10. črc, 2007 14:16

luen píše:Jen ze zvedavosti, jakou delku TO preferujete. Kratkej se dobre nosi a dlouhej ma zase vetsi dosah ... Ja osobne jsem byl vzdy zastancem pohodlneho noseni, takze spise ten kratsi ...


no já mám střed 21" zas tak hrozný na nošení to není,ale je pravda že kolikrát by se ten meší hodil, ale já se taky rozhodoval s tím dosahem a ten 16" se mi zdál celem malej a nic mezi už nebylo. Polemizuju že pořídím ještě jeden tak uvidíme, budu si muset udělat maketu toho malýho a vyzkoušet jaks se ním dá fungovat.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Re: .

Příspěvekod luen » úte 10. črc, 2007 14:41

Lada píše:no já mám střed 21" zas tak hrozný na nošení to není,ale je pravda že kolikrát by se ten meší hodil, ale já se taky rozhodoval s tím dosahem a ten 16" se mi zdál celem malej a nic mezi už nebylo. Polemizuju že pořídím ještě jeden tak uvidíme, budu si muset udělat maketu toho malýho a vyzkoušet jaks se ním dá fungovat.


JJ on je rozdil, kdyz ho nekdo pouziva pracovne (a nosi ho sluzebne) X hodin denne a kdyz si ho nekdo jen vozi napr. v aute ... Ale asi nejde jen o velikost, ale i vaha pak hraje svou roli.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » úte 10. črc, 2007 14:54

Makoto píše:Je potreba rozeznavat, co je filozoficke a co pro real /zivot. Neni mozne vse brat doslova a do kazdeho souboje se hnat bezhlave, byt by to byl Budha nebo dabel. Najdi si dobreho ucitele, ktery prosel par souboji na ulici a ktery vi, kdy je cas utect a kdy bojovat. Pokud se budes krmit podobnymi kravinami, ani si neuzavirej penzijni pripojisteni...nebudes ho potrebovat. Za to si uzavri dobrou zivotni pojistku a dej ji na svou zenu, aby aspon pak neco mela z tve naivity...


Tohle mi tady nejak uteklo :D Pekne napsane :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » úte 10. črc, 2007 15:51

to Ting: no comment. Proste si dalsi mrdko tuto na forume :? :?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Re: .

Příspěvekod Lada » úte 10. črc, 2007 17:56

luen píše:JJ on je rozdil, kdyz ho nekdo pouziva pracovne (a nosi ho sluzebne) X hodin denne a kdyz si ho nekdo jen vozi napr. v aute ... Ale asi nejde jen o velikost, ale i vaha pak hraje svou roli.


no ta váha, tu 26" bych fakt tahat nechtěl, ale taky se to unést dá ten můj mi nepříjde težkej, jen občas spíš tou velikostí neskladnej, váha mi nijak nevadí jsem zvyklej sebou tahat dost krámů co dost váží a nějakejch tuším 100g rozdílu od té 16tky mě už nezabije.....tohle bych už spíš řešil u toho vylehčenýho(nemyslím ten plastovej) ovšem ta cena je jinde, co vydrží těžko říct a ta razance zas bude bych řek menší.
Každopádně jestli někdo nosí tepláky na gumě a pak šupne do kapsy teleskop tak chápu že řešit jeho váhu je potřeba :lol:

já velikost řeším spíš proto aby se složenej vešel do nějaké kapsy, nečouhal, lépe se skryl aby nebyl vidět atp. o váhu mi zas tak moc nejde.

ještě jsem si chtěl pořídit tu svítilnu což by se mi občas hodilo, ale to by se zas prodloužil o dost tak jsem to zavrhl a ta pidi zas prý prd vydrží a stejně 3cm jsou dost.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Re: .

Příspěvekod luen » úte 10. črc, 2007 22:27

Lada píše:
luen píše:JJ on je rozdil, kdyz ho nekdo pouziva pracovne (a nosi ho sluzebne) X hodin denne a kdyz si ho nekdo jen vozi napr. v aute ... Ale asi nejde jen o velikost, ale i vaha pak hraje svou roli.


no ta váha, tu 26" bych fakt tahat nechtěl, ale taky se to unést dá ten můj mi nepříjde težkej, jen občas spíš tou velikostí neskladnej, váha mi nijak nevadí jsem zvyklej sebou tahat dost krámů co dost váží a nějakejch tuším 100g rozdílu od té 16tky mě už nezabije.....tohle bych už spíš řešil u toho vylehčenýho(nemyslím ten plastovej) ovšem ta cena je jinde, co vydrží těžko říct a ta razance zas bude bych řek menší.
Každopádně jestli někdo nosí tepláky na gumě a pak šupne do kapsy teleskop tak chápu že řešit jeho váhu je potřeba :lol:

já velikost řeším spíš proto aby se složenej vešel do nějaké kapsy, nečouhal, lépe se skryl aby nebyl vidět atp. o váhu mi zas tak moc nejde.

ještě jsem si chtěl pořídit tu svítilnu což by se mi občas hodilo, ale to by se zas prodloužil o dost tak jsem to zavrhl a ta pidi zas prý prd vydrží a stejně 3cm jsou dost.


Souhlas je to o zvyku, kdyz si naucenej na noseni ruznejch hracek, tak je to vyhoda, ale lidi, kteri do te doby nosili jen mobil by se asi u 26" dlouho osivali ... je to jako s pistoli a se vsim :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků