BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod ghekon » pát 21. zář, 2007 8:37

Podle mnë jen malo bitek zacina bombou do ksichtu a pod. Spis to zacne zduchanim, nadavanim atd. Imho kdyz do mne zacne nekdo strkat a nadavat tak ho treba jednoduse hodim na soinagu nebo ogosi a myslim ze to hned tak nerozchodi kdyz dopadne na beton...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod Skateordie » pát 21. zář, 2007 8:53

No veru fight v style MMA fightera, ktory chce ist na zem, nemusi dopadnut ruzovo. Prednedavnom tu bolo jedno videjko ako si dali 2 MMA fighery ferovku bez vsetkeho a ten jeden mu chcel nasadit armbar, ked bol ten druhy nad nim a mlatil ho. No a skoncilo to tak, ze ten hore ho zdvihol ako mu nasadil arm bar a prastil ho o beton a rozbil mu hlavu. :wink:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Lada » pát 21. zář, 2007 9:01

Falentynek píše:no pákou mu třeba zlomit zápěstí a né ho v ní držet dokud se neomluví:))))

a máš na nějaký takový klub dobrý reference?..teda pražský klub;o)


jenomže on nebude čekat až ty mu to zápěstí zlomíš a taky má druhou ruku, hlavu nohy...

jinak koukni tady http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1905
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » pát 21. zář, 2007 9:07

graver píše:
Lada píše:3? techniky sebeobrany? do těch nezařazuješ údery a kopy? to bude někde chyba

To asi nebude. Zkus si představit pár situací, kdy se musíš bránit aktivně - určitě tě něco napadne.


tak tohle jsem nepobral, když se budu aktivně bránit tak budu používat především kopy a údery a půjde o sebeobranu.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod ASAM » pát 21. zář, 2007 9:07

Skateordie píše:No veru fight v style MMA fightera, ktory chce ist na zem, nemusi dopadnut ruzovo. Prednedavnom tu bolo jedno videjko ako si dali 2 MMA fighery ferovku bez vsetkeho a ten jeden mu chcel nasadit armbar, ked bol ten druhy nad nim a mlatil ho. No a skoncilo to tak, ze ten hore ho zdvihol ako mu nasadil arm bar a prastil ho o beton a rozbil mu hlavu. :wink:


®ádná technika nefunguje ve všech situacích ,kdyby se poved klasickej armabar byl by přišpendlenej k zemi se zlámanou rukou :lol: ,záleží na situaci samozřejmě že někdy může mít navrch standup.
Naposledy upravil ASAM dne pát 21. zář, 2007 9:12, celkově upraveno 1
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod diablik » pát 21. zář, 2007 9:09

ghekon píše:Podle mnë jen malo bitek zacina bombou do ksichtu a pod. Spis to zacne zduchanim, nadavanim atd. Imho kdyz do mne zacne nekdo strkat a nadavat tak ho treba jednoduse hodim na soinagu nebo ogosi a myslim ze to hned tak nerozchodi kdyz dopadne na beton...


To co tu ty spominas je par sekundove stadium pred fightom,popr. natahovanie sa 2 ludi kt. robia ramena pred holkami a ani sa nechcu v podstate bit..robia divadielko..verim ze takych to tahanic je asi najviac...ja som ale myslel trosku ine "strety", kde nejde o divadielko a bitke mozno predchadza par "teplych a hrejivych viet a privlastkov" a potom sa ide do rezanice,popr. "obet" je pocas mluvy zakerne napalena do tvare riadnou petardou a zacina zaciatok konca :( ..a tam s ogosi asi velmi stihat nebudes...
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Toman » pát 21. zář, 2007 11:21

Diabliku pokud dostanes bombu "sucker punch " hned na začátku tak nestihneš nic a ne jen ogoshi. A pokud te hned neknockoutuje a podaří se udržet na nohách tak je určitě nejlepší se nalepit nějakým zápasnickým klinčem nebo underhooks, overhooks, bearhug (je to vidět v boxu, MMA) prostě vyčkat než se "zotavíš" z toho otřesu, jinak tě každý na krásně druhou dodělá. Domnívám že hody (osoto gari, uchimata, ippon seio nage aj.) jsou velice efektivní protože velmi často soupeři končí v klinčové vzdálenosti. A pokud je soupeř lepší striker (pozná se velmi rychle) je zkrácení vzdálenosti nebo úprk jediná možnost.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod ASAM » pát 21. zář, 2007 11:34

Nejlíp na žádný zjišťování ani první ránu nečekat a jít na blízko hned se zakrytou hlavou čelo dopředu :lol: ,
pokud nebude naprosto špičkovej tak tě úderama jen tak nesundá kdežto
sundat ho takedownem nebo hodem nebude těžký.
Efektivní pokud se nezapojí jeho hrdinové kámoši :lol:
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod toddb » pát 21. zář, 2007 12:36

ghekon píše:Podle mnë jen malo bitek zacina bombou do ksichtu a pod. Spis to zacne zduchanim, nadavanim atd. Imho kdyz do mne zacne nekdo strkat a nadavat tak ho treba jednoduse hodim na soinagu nebo ogosi a myslim ze to hned tak nerozchodi kdyz dopadne na beton...


Asi vetsina jo, ale moje jedina bitka zacala, ze na me nakej kreten, kteryho jsem v zivote predtim ani potom nevidel a nikdy s nim nemel zadnej spor nebo neco, skocil s rozbehem zezadu { vubec jsem o nem nevedel ] , povalil na zem a od zacatku sypal udery pekne na hlavu. Jeste to bylo 4 na 2, sel jsem s kamosem. Svine.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod ASAM » pát 21. zář, 2007 13:02

toddb píše:
Asi vetsina jo, ale moje jedina bitka zacala, ze na me nakej kreten, kteryho jsem v zivote predtim ani potom nevidel a nikdy s nim nemel zadnej spor nebo neco, skocil s rozbehem zezadu { vubec jsem o nem nevedel ] , povalil na zem a od zacatku sypal udery pekne na hlavu. Jeste to bylo 4 na 2, sel jsem s kamosem. Svine.

8O 8O 8O 8O
Kam to chodíš mezi takový cvoky :?:
Nikdy jsi ho neviděl nikdy jsi s ním neměl spor on na tebe skočí azačne do tebe sypat údery do řepy , to musel bejt nemocnej člověk :roll:
nejlíp zavolat chocholouška z cvokárny aby ho chytili.
Někdy takhle vyváděj magoři nakažený vzteklinou :lol:
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 21. zář, 2007 13:35

ASAM píše:Kam to chodíš mezi takový cvoky :?:
Nikdy jsi ho neviděl nikdy jsi s ním neměl spor on na tebe skočí azačne do tebe sypat údery do řepy , to musel bejt nemocnej člověk :roll:
nejlíp zavolat chocholouška z cvokárny aby ho chytili.
Někdy takhle vyváděj magoři nakažený vzteklinou :lol:


To by ses divil :) Treba se mu nelibila barva tvoji kuze/bundy/bot... Prebral koksu.... Nikdy nevis, ale treba kdyby mne takhle nekdo napadl a nahodou bych byl na zemi jeste trosku pri vedomi tak bych se mu snazil nejak zablokovat ruce, popr. nasadit paku na pazi a kdyby jich bylo vic, tak bych mu ji klidne zlomil, o jednoho utocnika mene... Ale to sou hypotezy, jak se znam tak bych se snazil nejak schovat hlavu a prezit to... :D:D:D:D:D
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Lada » pát 21. zář, 2007 13:49

2ASAM
čemu se divíš, myslíš že takový šmejdi potřebují nějaký důvod? nepořebují, nebo si ho jednoduše pro sebe vytvoří "důvod, že jsi se na něj špatně podíval, něco jsi řekl, nelíbí se mu co máš na sobě...důvod si vždy najde. Prostě jsou kripli, kteří se tím baví že mlátí lidi a je jim jedno koho....

Spousta známých si, ale myslí to samé co ty, nikdy nich takového nezažili, neviděli a ani je nenapadne že by se jim to mohlo nekdy stát.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod asgar » pát 21. zář, 2007 14:05

Pokuď je potřeba nutná sebeobrana a agresor je silnější, nebo zkušenější, tak je nejlepší vyslat direct na hrtan, nebo kopačku mezi nohy, vim neni to nejčestnější řešení ale ulice neni ring a pravidla zde neplatí!!!!
asgar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

Příspěvekod ASAM » pát 21. zář, 2007 14:14

4Lada: Ale já vím....... jen jsem chtěl poslat ironický příspěvek dobře vím že jsou debilní lidé,kripli i kriplové :? :lol: , no prostě hovada zaostalý,
který nepotřebujou žádnej důvod aby někoho rozkopali nejlíp když je jich víc..........
Jenom jsem chtěl rádoby vtipně říct že patřej do cvokárny za mříže :)
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod chachar » pát 21. zář, 2007 15:26

asgar píše:Pokuď je potřeba nutná sebeobrana a agresor je silnější, nebo zkušenější, tak je nejlepší vyslat direct na hrtan, nebo kopačku mezi nohy, vim neni to nejčestnější řešení ale ulice neni ring a pravidla zde neplatí!!!!


presne tak... jebat fair play :twisted:
chachar
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 138
Registrován: sob 08. črc, 2006 23:00

Příspěvekod diablik » pát 21. zář, 2007 15:29

Toman- s tym klincom suhlasim do bodky :wink: S bocnymi hodmi ako ogosi len v pripade spickoveho zvladnutia tychto hodov kt. u mna nie je ani nahodou/ ani vo sne / :lol: Ale verim ze dobry judista bude "klincovat" k zemi :wink:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod ASAM » pát 21. zář, 2007 15:32

Kopačku nebo direkt? Nejlíp direkt a kopačku :lol:
Jinak souhlasím když se bráníš na ulici není žádný fair play protože útočník je většinou schopnej maximálnách sviňáren :!:
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod TF » pát 21. zář, 2007 16:08

ASAM píše:Kopačku nebo direkt? Nejlíp direkt a kopačku :lol:
Jinak souhlasím když se bráníš na ulici není žádný fair play protože útočník je většinou schopnej maximálnách sviňáren :!:



taky nemůžu jen souhlasit na ulici většinou vyhraje větší svině nežli styl :roll:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod toddb » pát 21. zář, 2007 19:30

ghekon píše:
ASAM píše:Kam to chodíš mezi takový cvoky :?:
Nikdy jsi ho neviděl nikdy jsi s ním neměl spor on na tebe skočí azačne do tebe sypat údery do řepy , to musel bejt nemocnej člověk :roll:
nejlíp zavolat chocholouška z cvokárny aby ho chytili.
Někdy takhle vyváděj magoři nakažený vzteklinou :lol:


To by ses divil :) Treba se mu nelibila barva tvoji kuze/bundy/bot... Prebral koksu.... Nikdy nevis, ale treba kdyby mne takhle nekdo napadl a nahodou bych byl na zemi jeste trosku pri vedomi tak bych se mu snazil nejak zablokovat ruce, popr. nasadit paku na pazi a kdyby jich bylo vic, tak bych mu ji klidne zlomil, o jednoho utocnika mene... Ale to sou hypotezy, jak se znam tak bych se snazil nejak schovat hlavu a prezit to... :D:D:D:D:D


Udelal jsem presne co rikas, snazil jsem se rychle dostat zpatky na nohy, coz se mi povedlo, a kryl jsem si hlavu. Jinak jsem se nezmoh na nic, protoze, to bylo v pul paty rano na ulici a sli jsme z oslavy narozek, takze jsem se spis klopytal. Pri kazdym pokusu o protivypad jsem malem spadnul. Dostal jsem slusne.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod graver » pát 21. zář, 2007 20:01

Lada píše:
graver píše:
Lada píše:3? techniky sebeobrany? do těch nezařazuješ údery a kopy? to bude někde chyba

To asi nebude. Zkus si představit pár situací, kdy se musíš bránit aktivně - určitě tě něco napadne.


tak tohle jsem nepobral, když se budu aktivně bránit tak budu používat především kopy a údery a půjde o sebeobranu.


Fuj, teď jsem si to pořádně přečetl - píšeš "do těch NEzařazuješ údery a kopy?". Mně z toho nějak vypadlo, že ty právě údery a kopy do sebeobrany nepočítáš, tak sorry - samozřejmě máš pravdu.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků