BOB (Body Opponent Bag)

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

BOB (Body Opponent Bag)

Příspěvekod TongPa » pát 02. lis, 2007 20:32

Jen pro zajímavost - nevíte někdo, kde by se v ČR dal sehnat BOB (Boddy Opponent Bag) a za kolik? Koukal jsem, že v zahraničí se ta nejdelší verze dá i s podstavcem sehnat i do cca 5.000,- Kč... To už by možná stálo za investici, pro nácvik sebeobrany (zejména úderů dlaněma a různých "prasáren") by to mělo být o dost šikovnější, než obyčejný box. pytel... 8)


Obrázek
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod migli » pát 02. lis, 2007 21:28

nikdy jsem si nemyslel, ze takovemu pardalovi budu pripominat rceni

google je tvuj pritel :twisted: :lol: :lol:

primo na www.fightershop.cz ho maji (hned prvni odkaz z googlu), ale ta cena je priserna... 8O :(

Jinak dival jsem se na ebay, tam se da sehnat od cca 160 do 260 USD, ale bez moznosti dopravy do CR, jen USA/Kanada :(

Proste budes ho muset vyrobit stylem Drapalik z Vesnicko ma strediskova :lol: :idea:


dodatek:
na http://www.centurymartialarts.com/ je mozne ho koupit take, ale za 370 USD (verze BOB XL), posilaji i mezinarodne, jen nerikaji kolik by to stalo...
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod TongPa » sob 03. lis, 2007 0:00

migli píše:nikdy jsem si nemyslel, ze takovemu pardalovi budu pripominat rceni

google je tvuj pritel :twisted: :lol: :lol:

Jsem samozřejmě googloval, ale pod kombinací BOB Body Opponent Bag jsem žádný český stránky nenašel, zadat "boxovací panák" mě teda nenapadlo... :oops:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod migli » sob 03. lis, 2007 0:51

Pocitac vzdycky udela, co mu prikazes, jen je problem, aby se to shodovalo s tim, co chces aby udelal :-)

- tusim ze jeden z Murphyho zakonu
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod DrGlock » sob 03. lis, 2007 22:40

migli píše:primo na www.fightershop.cz ho maji (hned prvni odkaz z googlu), ale ta cena je priserna... 8O :(


Ta cena je dost v pohodě. Když si ho necháš poslat z Ameriky, vyjde tě asi na 12 tisíc (protože je to obrovskej balík). A ber to tak, že ti vydrží roky, i když po něm budeš skákat v kanadách a tak podobně, až bude od podrážek celej černej.
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod migli » ned 04. lis, 2007 0:36

2 DrGlock - ja tu cenu hodnotim takhle proto, ze na ebay pro amiky je to i za 160 USD + cca 20 USD postovneho - pri soucasnem kurzu dolaru zadarmo. Takhle aby clovek pridal pomalu 10kkc za to, ze zije v CR :(

Ale samozrejme - potrebujes-li neco takoveho pro vycvik - proc si to nekoupit, ze. Me zatim staci boxovaci pytel :)
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 04. lis, 2007 16:54

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod DrGlock » ned 04. lis, 2007 21:16

migli: Jen poznámka, myslel jsem XL verzi, ta je i v US dražší, ale rozhodně to zdaleko není tolik, kolik stojí u nás.

Jendis: To je něco úplně jiného a s kvalitami BOBa to nelze srovnávat.
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Makoto » pon 05. lis, 2007 9:42

Ja ho mam z www.fightershop.cz a dodavka byla rychla. Oni to kupuji z Holandska, kam se to vozi z USA. Cena je sice vysoka, ale stoji to za to. Skutecne to posune trenink do uplne jine roviny, takze doporucuji :-) Navic jsou uz k dispozici i videa, ktera uci, co vse se s Bobem da delat :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod migli » sob 10. lis, 2007 10:12

Prave jsem trochu brouzdal po netu, a byla by tu moznost srazit tu cenu niz, nez ji maji na fightershopu. Je to ale trochu vopruz :)

1) registrace na www.zasilkovasluzba.com , kde si v sekci inteligentni postovni schranka vyberete tu nejvetsi, co tam maji (ta bude stacit urcite, o te prostredni velikosti to netusim)

2) na eBay koupite BOBa, poslete si ho na adresu te schranky (je v USA, ve tvaru jmeno, adresa...) a nasledne si ho nechate preposlat domu.

Cela tahle dopravni kulisarna vas vyjde odhadem na 200USD(25 schranka, 25 odeslani, 150 zasilka - podle vahy - pocitam cca 15 kg), plus minus neco, presne by se to muselo nechat spocitat od nich. V kazdem pripade, kdyz BOBa poridite na eBay za cca 200 USD, pak date dalsich 200 za dopravu, porad vas to prijde na pakatel oproti ceskym cenam.


Dalsi varianta je BOB primo od vyrobce (jak jsem psal), pokud to posilaji nejakou normalni formou prepravy, tak by to melo stat max. 200USD zrovna tak, ale BOB u nich stoji 369 USD, +cca 200 za dopravu, tzn podle kurzu 10-11kkc; ale je to porad levnejsi.

S tou zasilkovou sluzbou nemam zadne zkusenosti, na netu jsem dohledal prevazne (az na jednu) pozitivni reakce, tak predpokladam, ze jsou OK...

Kdyby do toho nekdo chtel jit, tak dejte urcite vedet sem na forum, myslim ze by to zajimalo vice lidi :)
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

 

jednoho bych bral

Příspěvekod EASY917 » stř 25. bře, 2009 22:01

kdyby se cena dostala okolo 10 tak urcite...
EASY917
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. bře, 2009 0:00

Re: jednoho bych bral

Příspěvekod Angus » pon 30. bře, 2009 9:43

EASY917 píše:kdyby se cena dostala okolo 10 tak urcite...

Kamarád ho koupil pro svůj karate klub - cca kolem 10 tis., ve čtvrtek jsem u něj zkoušel začátečníky a tak jsem si jej trochu otestoval, je to super. Zjistím, kde a za kolik přesně jej pořídil.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod pm » pon 30. bře, 2009 10:49

Angus: super, dej vedet please. my mame tu napodobeninu od Piranu, a rozsekali jsme ji asi za dva mesice, nevydrzela vubec nic. vydrzi BOB vice (nemyslim svihani tycema, jen ruce - pesti, dlane, prsty, lokty... )?
Naposledy upravil pm dne pon 30. bře, 2009 10:53, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pucmaz » pon 30. bře, 2009 10:53

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 17:56, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod pucmaz » pon 30. bře, 2009 10:54

tak se koukam pm pta na to same... :oops: :D
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod NAIA » pon 30. bře, 2009 11:07

Zdar,
BOBa mám pár let a dobý. Kopu do něj v botech a není s ním problém. Jim Wagner ho má v tělocvičně hodně dlouho a je celý černý jak po něm lidi dupou a tak je v pořádku.

Kamarád teď koupil čínského BOBa (nevím kde) a říkal, že má tenší "kůži" takže ten asi vydrží míň, ale americký je dobrý - ten je na hodně dlouho.

Takže klidně ho kupte - vyplatí se.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod pucmaz » pon 30. bře, 2009 11:35

Parada, dik.
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Angus » pon 30. bře, 2009 11:38

pm píše:Angus: super, dej vedet please. my mame tu napodobeninu od Piranu, a rozsekali jsme ji asi za dva mesice, nevydrzela vubec nic. vydrzi BOB vice (nemyslim svihani tycema, jen ruce - pesti, dlane, prsty, lokty... )?

Já si na něj jen tak decentně šáhnul, ale prý vydrží všechno. On pořídil předtím nějaké dva panáky za poloviční cenu, ale ty mu za pár dní rozbily dětičky, co přitom neumí pořádně bouchnout. Tak je zreklamoval a pořídil tohoto. Vypadá stejně jako ten na úvodním snímku, ale aby mu odpovídal i kvalitou. Kdybych nešetřil na tatami, tak bych ho pořídil hned. Prý ho koupil v ipponshopu, volal jsem tam, ale paní šéfová bude za chvíli, tak jí ještě zavolám a podám doufám bližší info.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod pm » pon 30. bře, 2009 11:51

diky kluci!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Makoto » pon 30. bře, 2009 12:08

pm píše:Angus: super, dej vedet please. my mame tu napodobeninu od Piranu, a rozsekali jsme ji asi za dva mesice, nevydrzela vubec nic. vydrzi BOB vice (nemyslim svihani tycema, jen ruce - pesti, dlane, prsty, lokty... )?

Zdar,
sviham do toho tycema, rukama, nohama, mlatim s nim o zem a na zemi (bjj a grapplingove drily), proste takove to "bezne hrani" ;-) a zatim nevidim zadne opotrebeni. Je vsak potreba rici, ze nedelam tak intenzivne Escrimu/Kali, spise tedy hole ruce + nohy. Jediny nedostatek vidim, ze ackoliv naplnim podstavec vodou cca 100-120 l), presto se nam ho dari vcelku uderama posunovat po celej plose. Mozna mel byt o neco tezsi, netusim. Pavle, upresni, jak jste rozsekali Pirana Boba?
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron