Thajský box - knihy

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Thajský box - knihy

Příspěvekod KungPao » sob 27. bře, 2004 22:13

...
Naposledy upravil KungPao dne pon 24. led, 2005 1:19, celkově upraveno 1
KungPao
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte 16. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Jendis » sob 27. bře, 2004 22:19

Thai Box nedělám,ale co jsem se bavil s klukama thaiboxerama,tak je prý dobrá.A myslím,že i p.Macháček se o ní zmiňoval v dobrém.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » čtv 07. říj, 2004 19:03

ThaiBox dělám a i tu zminovanou knížku mám... docela dobrá moc knížek o ThaiBoxu tady neni tak si člověk nemůže vybírat, nevim to přesně ale asi před rokem 1996 vyšlo i od Naše Vojsko KICKBOX je to trošku něco jiného, porovnával jsem obě tam vychází kopy z karate a v knížče od Z. Rebaca jsou ukázky z kempů v Thaisku a je docela dobře vidět v jakých podmínkách Thaici cvičí a s jakým výsledkem, myslim že by si z toho měli vzít lidi poučení když nic jinýho, že vůbec nezáleží na tom kde cvičíte, ale JAK !
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

a

Příspěvekod Anonymní » úte 19. říj, 2004 18:36

Ondra píše:ThaiBox dělám a i tu zminovanou knížku mám... docela dobrá moc knížek o ThaiBoxu tady neni tak si člověk nemůže vybírat, nevim to přesně ale asi před rokem 1996 vyšlo i od Naše Vojsko KICKBOX je to trošku něco jiného, porovnával jsem obě tam vychází kopy z karate a v knížče od Z. Rebaca jsou ukázky z kempů v Thaisku a je docela dobře vidět v jakých podmínkách Thaici cvičí a s jakým výsledkem, myslim že by si z toho měli vzít lidi poučení když nic jinýho, že vůbec nezáleží na tom kde cvičíte, ale JAK !


aaa
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 19. říj, 2004 18:45

jo taky jsem jí viděl, docela ušla o ničem jinym v češtině nevim
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků