údery loktem

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod RBR » pon 03. pro, 2007 19:53

ukropcany píše:Asi tak... kop z otočky je tiež kravina, dokiaľ človek nevidel, ako Hari sekol Leka rovno do brady... keď to niekto vie trafiť, prečo nie... ale moje to nie je... radšej idem na neistú istotu... :wink:

Kop s otočkou je něco jiného. Tam je to od počátku koncová technika. Nebezpečná pro obě strany a může si ji dovolit jen pár lidí. Nevím, zda-li by ji Hari pustil někde venku jen tak, i když on je na to šílený dost. Navíc s jeho feelingem, a timingem by mu to i vyšlo.
Ale empi s otočkou jste mi podali jako něco co je z nouze cnost. Proto mě to něšlo pod nos.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lada » pon 03. pro, 2007 20:27

No mě se to s tou otočkou už povedlo, byl to pro mě nejrychlejší a nejbezpečnější způsob jak se dostat zpátky naproti sparingovi a přitom se jakštakš krýt, respektive "útočit"....hold jsem posral útok on uhnul a dostal se mě nabok a mě přišlo nejjednoduší a nejrychlější když už jsem byl v tom pohybu se takhle otočit a buď to chytne rukavicí nebo loktem když by mě chtěl hned praštit a já zas pokračuju hned v útoku

Vzhledem k tomu že kamoš byl horlivý a chtěl mě hned sejmout tak chytl ten loket a výsledkem byl jeho zlomený nos :?
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod player » pon 03. pro, 2007 22:41

dnes sem mel mezi treninkama hodku pauzu, tak sem soupl Ong bak a svete div se, v zaverecnem fajtu dela Tony Jaa loket vzad s otocenim :twisted:
player
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » pon 03. pro, 2007 22:46

RBR píše:
ukropcany píše:Asi tak... kop z otočky je tiež kravina, dokiaľ človek nevidel, ako Hari sekol Leka rovno do brady... keď to niekto vie trafiť, prečo nie... ale moje to nie je... radšej idem na neistú istotu... :wink:

Kop s otočkou je něco jiného. Tam je to od počátku koncová technika. Nebezpečná pro obě strany a může si ji dovolit jen pár lidí. Nevím, zda-li by ji Hari pustil někde venku jen tak, i když on je na to šílený dost. Navíc s jeho feelingem, a timingem by mu to i vyšlo.
Ale empi s otočkou jste mi podali jako něco co je z nouze cnost. Proto mě to něšlo pod nos.

RBR

Zalezi jak to nadrilujes, jak ti to chodi a jestli chapes kdy a jak je co treba ... Pokud si tpohle nekdo neni schopen poskladat ... DARMO MLUVIT, UKAZOVAT A VYSVETLOVAT!!!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 04. pro, 2007 7:22

4RBR - ja myslím, že tie techniky berieš trošku moc vážne a trošku moc šablónovito a trošku moc si veríš, že sa chrbtom neotočíš... :D žiaľ, poznám ľudí, čo mi vylezú na chrbát neviem kedy a nemyslím, že som úplný drbo... inak ten kop z otočky si tiež myslím, že je skôr vhodný ako núdzová technika pri prekopnutí, ako od začiatku definitívna...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...